דף הבית בית משפחה וזוגיות בית משפחה וזוגיות - אחר שי שטיקגולד- שירותי פינוי מקצועיים לכל מטרה!
שי שטיקגולד- שירותי פינוי מקצועיים לכל מטרה!
יוסי בוזגלו 23/01/13 |  צפיות: 2654

שי שטיקגולד, מומחה מקצועי לכל ענפי הפינוי האפשריים, מאפשר גם לכם ליהנות משירותי פינוי לכל מטרה. שי שטיקגולד העוסק בתחומי הפינוי השונים מזה כ-20 שנה, מאפשר גם לכם ליהנות מהשירותים המקצועיים והאיכותיים ביותר בענף, ובנוסף, מאפשר גם לכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותים ייעודיים שמטרתם להתמודד עם כל אתגר מקצועי הקשור באופן ישיר או עקיף לתחום הפינוי.

בין יתר שירותיו המקצועיים של שי שטיקגולד תמצאו: שירותי פינוי דירה, שירותי פינוי תכולה, שירותי פינוי מחסנים, שירותי פינוי מקלטים, שירותי פינוי גזם ופסולת סביבתית, שירותי פינוי אגרנות כפייתית ועוד מגוון נרחב של שירותי פינוי לכל מטרה.

כל שירותיו המקצועיים של שי שטיקגולד בתחום הפינוי מיועדים לכל אחד ואחת מכם, הן לקהל הפרטי –בעלי הדירות, והן לקהל המוסדי –עסקי, בעלי המשרדים, החנויות והשטחים המסחריים השונים. כלל שירותיו של שי שטיקגולד מיושמים במסגרת שיטה ייחודית אותה הוא פיתח לאורך השנים. שיטה זו כוללת מספר שלבים מקצועיים והתייחסות נקודתית למגוון נרחב של היבטים מקצועיים, לרבות, תכנון מקדים של הליך הפינוי, הליך מיון מקדים של כלל התכולה המיועדת לפינוי, שימוש בציוד מקצועי ומתקדם לצרכי פינוי מהיר, הקפדה על כל חוקי העזר העירוניים וכללי הבטיחות האפשריים, ומגוון נרחב של פעולות ניקיון, ארגון וסדר המיושמות מייד לאחר הוצאת כלל פריטי התכולה משטח הדירה.

שי שטיקגולד, העוסק בענפי הפינוי השונים יותר מ-20 שנה, מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מידע מקצועי מורחב, הציוד המקצועי המתקדם ביותר בענף, ומעל הכול, ליווי אישי ושירות אישי המותאם באופן אישי לכל אחד ואחת מכם. שי שטיקגולד, מחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל, דבר המעיד יותר מכול על יושרו המקצועי.

פינוי דירה לכל מטרה!

בכל הליך פינוי המיושם על ידי שי שטיקגולד, מושם דגש מקצועי מורחב לדרישות הלקוח וצרכי הלקוח. במסגרת זה, מאפשר לכם שי שטיקגולד להתאים את הליך הפינוי לכל מטרה, בין אם מדובר במטרת פינוי לצרכי "דילול" הדירה מחפצים ישנים, ובין אם מדובר במטרת פינוי לצרכי העתקת מקום המגורים, שיפוץ הדירה, השבחת נכס ישן ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI