דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט מדוע חשוב לעשות קידום ממומן?
מדוע חשוב לעשות קידום ממומן?
kinneret 13/02/13 |  צפיות: 2215

קידום ממומן הוא כלי באמצעותו ניתן להגדיל את כמות הביקורים באתר בזמן קצר יחסית. המאמר דן בהבדלים שבין הקידום הממומן לקידום האורגני, ובחלקה של כל אחת מהשיטות במערך הקידום.

קידום ממומן וקידום אורגני: שיטות משלימות לקידום אתרים

קידום אתרים הוא תחום שהתפתח מאוד בשנים האחרונות, כחלק מההתרחבות האדירה של רשת האינטרנט וחדירתה אל כל תחומי החיים.  מטרתו של קידום אתרים הוא להביא קהל גולשים רחב ככל שניתן אל האתר, ובצורה כזאת לתרום להגדלת ריווחיותו ולמיתוגו. קיימות שתי שיטות עיקריות לקידום אתרים: קידום אורגני וקידום ממומן.

קידום אורגני שואף להעלאת דירוגו של האתר במנועי החיפוש השונים. משמעות הדבר היא הבאת האתר אל השורות הראשונות בתוצאות החיפוש על פי ביטויים רלוונטיים. ברוב המקרים גולשים אשר מחפשים מידע בנושא מסוים מקבלים עשרות אלפי תוצאות אשר מוצגות על פי סדר רלוונטיות יורד. מטבע הדברים הגולשים יבקרו רק בכמה אתרים ראשונים, ולכן חשוב שהאתר המקודם יהיה אחד מהם.

קיימות דרכים שונות לקידום אורגני של אתרים, כגון עריכה מחדש של התוכן המילולי שלו, מיקום של קישורים אל האתר באתרים אחרים וכדומה. כולן דורשות השקעות שוטפות, אך אף אחת מהן לא יכולה להביא לתוצאות מיידיות. לקבלת תוצאות בטווח המיידי ניתן להיעזר בקידום ממומן.

קידום ממומן הוא שיטת קידום חלופית, המבוססת על תשלום למנוע החיפוש עבור כל הקלקה על הקישור לאתר. הקישור ימוקם בדף הראשון של תוצאות החיפוש, אך לא בשדה המרכזי, אלא בצד. בצורה כזאת ניתן להגיע אל הדף הראשון המיוחל באופן מיידי, ללא עבודת הכנה קפדנית. כל מה שדרוש כאן הוא תקציב.

לסיכום, קידום ממומן וקידום אורגני שונים בתכלית. קידום ממומן יכול להביא תוצאות בטווח הקצר, אך תוצאות אלה לא תישמרנה לאורך זמן, ויש לפעול במקביל להעלאת דירוג האתר בשיטת הקידום האורגני.  מצד שני, הישענות על קידום אורגני בלבד דורשת המתנה ארוכה לתוצאות. השיטות משלימות אחת את השנייה, ויש לפעול בשני הכיוונים בעת ובעונה אחת לפחות בתחילת הדרך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 kinneret


 


מאמרים נוספים מאת kinneret
 
כל המידע הרלבנטי על ייעוץ לפרישה
רבים מאתנו לא נוהגים להקדיש מחשבה רבה לתקופה שלאחר הפרישה מהעבודה ולהכנסה שלנו באותם ימים. כל זאת בדרך כלל תוך כדי הנטייה להאמין שנוכל גם בלי להיערך מראש לשמור על רמת החיים הנוכחית שלנו גם בתקופה זו.

מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
10/11/14 | משכנתא
רכישה של דירה ראשונה, החלפה של דירה ישנה בחדשה (משפרי דיור) או מחזור משכנתא קיימת שנלקחה בעבר – כולם צעדים רציניים וחשובים שלא כדאי לעשות בלי להתייעץ עם המומחים. גם באזור צפון הארץ.

עיצוב גינות קטנות
30/04/14 | גינון
כמו כן, עיצוב גינות קטנות בדרך הנכונה על ידי איש המקצוע המתאים מאפשר לבעלים לנצל את המתחם בדרך הטובה ביותר כך שיהיה נעים ושימושי, כל זאת לפי הטעם, התקציב, יכולת האחזקה ושיקולים נוספים.

גינות מעוצבות - שימוש וסגנונות עיצוב
26/03/14 | גינון
בעת תכנון הגינה וההחלטה על הסגנון העיצובי הרצוי, יש לקחת בחשבון גם את האקלים ואת מבנה הגינה, כך שהצמחייה והריהוט שייבחרו, יתאימו וניתן יהיה ליהנות מהגינה לאורך שנים. נקודה נוספת חשובה היא האחזקה של הגינה, גם אותה חשוב לתכנן מראש. אם אינכם רוצים לתחזק את הגינה בעצמכם, בוודאי תרצו להביא גנן מקצועי, כדי לשמור על מראה הגינה, זוהי עלות שיש לקחת בחשבון בעת התכנון.

לימודי רוקחות בחו"ל
התוכניות המציעות לימודי רוקחות בחו"ל קיימות היום במדינות השונות גם בשפה האנגלית, עובדה שמקלה על הסטודנט הזר ומאפשרת לו ללמוד באותה אוניברסיטה ברמה גבוהה וללא צורך בהשקעה נוספת של למידה בשפה זרה.

עיצוב גינות נוי
27/02/14 | גינון
גינה מעוצבת, מביאה את הטבע אלינו הביתה ולכן, רובנו חולמים על גינת נוי יפה בביתנו, בה נוכל לשבת ולהירגע מיום עבודה ארוך ולארח חברים בסופי שבוע. עיצוב גינות נוי, דורש ידע ויצירתיות, כך שרצוי לפנות לאיש מקצוע שיסייע לנו בעיצוב הגינה. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר לתכנון גינה, תוכלו להשאיר את פרטיכם האישיים באתרים השונים של מעצבי גינות ונציג יחזור אליכם תוף זמן קצר.

משכנתאות
27/02/14 | משכנתא
משכנתא היא זכות קניינית על נכס מקרקעין בה הנכס משמש כבטוחה להחזרת ההלוואה ולכן למעשה נמצא בבעלות הגוף המלווה ומשועבד אליו. משכנתא חייבת לפי חוק המקרקעין תשכ"ט-1969 להיות רשומה בלשכת רישום המקרקעין שנכס נמצא באזור השיפוט שלה על מנת שתהיה תקפה לפי הדין.

נדל"ן בארה"ב
27/02/14 | נדל"ן
לפני שמחליטים על נכס מסוג זה להשקעה כדאי לבדוק מספר דברים. ארה"ב מורכבת ממספר מדינות שלכל אחת מהן וייתכן בחלק מהמקרים גם לערים מסוימות מיקרו כלכלה משלהן שיכולים להשפיע על היציבות של התשואה מהנכס. יחד עם זאת, כדאי גם לזכור שמשקיעים שהם סולידיים יחסית עלולים לטווח הארוך לסבול מבעיות בתשואה בגלל ריבית נמוכה. בעיה עקרונית נוספת לאדם בודד שלא נעזר בשירותים של חברה מקצועית היא ניהול הנכס, האחזקה השוטפת שלו, השכרתו ועוד.

משרד רואי חשבון בירושלים - מידע מקיף על שירותי המשרד
30/12/13 | ניהול
פרמטר חשוב נוסף בעת בחירת משרד רואי חשבון בירושלים, הוא צוות העובדים בו. יש לבחון את מידת המקצועיות, הידע והניסיון של רואה החשבון או הצוות המטפל בכם. כמו כן, מוטב לבחון את מידת השירותיות, האדיבות והאפקטיביות שלו. בצורה זו, תוכלו לראות האם אתם מקבלים את התמורה המלאה לכספיכם.

עיצוב גינות נוי - פסטורליה
גינה היא בדרך כלל שטח אדמה הצמוד בדרך כלל למתחם בנוי שמשמש לגידול פירות, ירקות, פרחים ועוד. על אף האמור, לאורך השנים התפתחו גם סגנונות עיצוב גינות נוי שהדגש בהם הוא באסתטיקה של השטח ולכן הוא מוסיף גם לא מעט למראה החיצוני של המבנים שהגינה נמצאת בסמוך אליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI