דף הבית אינטרנט והחיים ברשת קידום אתרים מודל לקידום אתרים
מודל לקידום אתרים
מאיה ויז'ן 20/03/13 |  צפיות: 1408

מודל לקידום אתרים

ישנם שני מודלים עיקרים לקידום אתרים ברשת. האחד מכנה מודל אורגני והשני מודל ממומן. מודל לקידום אתרים אורגני מתייחס לכל הפעולות שאתם עושים בתוך ומתוך האתר על מנת לקדם את האתר במנוע החיפוש העיקרי שהוא גוגל. פעולות אלה יכולות להיות כתיבת מאמרי קידום, כתיבה בבלוגים, בפורטלים באתרי תוכן משיקים וכדומה. גם יצירת קישוריות ברשת באתרים בעלי זיקה לתחום העיסוק שלכם הם קידום מסוג זה. המודל השני הוא קידום ממונן על ידי העלאת פרסומות ובאנרים במקומות אסטרטגיים במנוע החיפוש של גוגל על מנת לכוון את הגולשים לאתר שלכם.

מחקר מילות מפתח

אחת מהפעולות הנדרשות כדי להצליח עם קידום אתרים היא מציאת ובחירת מילות קישור שיהיו רלוונטיות לתחום העיסוק שלכם. על מנת לעשות זאת היטב מעמיד גוגל לרשותכם אתר היכול לעזור לכם לבחור מילים לחיפוש האתר שלכם, ויש העושים מחקר מילות מפתח בעצמם. יש האומרים שבחירת מילות המפתח הנכונות הן המפתח לקידום המכירות שלכם ברשת.

אופטימיזציה on -site

במסגרת קידום אתרים קיים מה שנקרא אופטימיזציה on -site שהוא מונח המתייחס לכל הפעולות שאתם עושים בתוך האתר שלכם כדי לקדם אותו ברשת. אופטימיזציה זו מתמקדת בשלושה פרמטרים: אופטמיזציית התוכן, אופטמיזציית הקוד ואופטמיזציית התכנון לצורך התאמה בין יעדי הקידום וחלוקת הדפים באתר.

אופטימיזציה off -site

כל הפעולות הנעשות כדי לקדם את האתר שלכם מחוץ לאתר מכונות אופטימיזציה off -site. אופטימיזציה זו מתאפיינת במספר דברים: רישום באינדקסים שונים, החלפת קישורים, הודעות ותגובות בבלוגים שונים, הקמת בלוג אישי, פרסום מאמרים מקצועיים באתרי מאמרים שונים, פרסום באתרי שיתוף שונים כמו יוטיוב וכדומה.

על כל המעוניין בקידום אתרים יש לפנות לחברה לשיווק וקידום העוסקת בכך כדי לקבל את השירות המקיף ביותר עבור האתר שלכם.

קידום ממומן

קידום ממומן מתייחס לאותם מודעות שנמצאות בראש העמודה שמסומנות בצהוב. כאשר  עושים חיפוש בגוגל, גוגל מציג 2 או 3 תוצאות שמסומנות בצהוב בראש העמודה - אלו הן תוצאות ממומנות. שיטה פרסום זו מאפשרת למפרסם לעקוף את כל תהליכים של אופטימיזציה בתוך האתר ומחוצה לו ובעצם מאפשרת למפרסם לשלם על החשיפה שלו. הרבה עסקים היום מעדיפים לשלם מאשר לעשות את כל הפעולות שגוגל דורש כדי שהאתר שלהם יגיע למקומות הראשונים במנוע החיפוש בצורה הטבעית והאורגנית.  גוגל נותנת את האפשרות לשלם עבור פרסום, וכך גוגל מרוויחה את כספה, דרך המודעות האלו וכך גם המפרסמים זוכים לחשיפה של האתר שלהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיה ויז'ן

מאיה ויז'ן בניית אתרי תדמית וקידום אתרים באינטרנט במחירים שפויים, אנחנו מאמינים שהחזון שלנו בונה את המציאות שלך. 


מאמרים נוספים מאת מאיה ויז'ן
 
מייד אין צ'יינה - עיצוב הבית בעידן החדש
הטרנד החדש בעולם העיצוב פונה לכיוון מזרח והרבה אנשים נוסעים לסין כדי לייבא משם מוצרים. החסכון בעלות , המבחר הרב, והשירות המקוצעי גורם להרבה אנשים לארוז מזוודות ולטוס לסין למטרת יבוא מוצרים לביתם.

ליווי אדריכאלי לסין
כדי להתמצא בסין, יש צורך בליווי אישי ומקצועי על ידי אנשים שמכירים היטב את השוק המקומי ומכירים את הסוחרים הנכונים. בעקבות המחר הרב של החניות, יש צורך במלווה מקצועי המתמצא בשוק המקומי.

כל מה שצריך לבית: מבחר ענק של מוצרים ליבוא מסין
ישנם אלפי מוצרים שניתן לייבא מסין במחירים מאוד זולים. לסין מבחר רב של מוצרים שניתן לייבא, . סין מספקת ללקוח הישראלי מבחר ענק של מוצרים והאפשריות הינם אין סופיות.

יבוא תכולת הבית מסין - מה זה בדיוק?
רבים תוהים מה זה בדיוק תכולת בית מסין? אך זה בדיוק עובד? והאם זה משתלם? הינה פירוט קצר על מה זה בדיוק יבוא תכולת בית מסין.

יבוא תכולת בית מסין - האם זה משתלם?
השאלה העיקרית שהרבה אנשים שואלים את עצמם לגבי יבוא של מוצרים מסין, הינו האם זה ישתלם להם לעשות את המהלך הזה. הנה כמה תשובות לגבי הסוגיה הזאת.

יבוא מסין - איך עושים את זה?
ישנם הרבה שאלות לגבי אך עושים יבוא מסין, הנה כמה טיפים שיקלו עליכם בדרך ליבא תכולת בית מסין.

יבוא אישי של תכולת בית
יבוא מסין הפך בשנים האחרונות לדבר מאוד פופלארי והרבה אנשים פונים לסין לצורך יבוא ריהוט ותוכל בית.

הלבשת הבית - יבוא תכולת בית מסין
בשנים האחרונות ישנה עלייה במספר האנשים שמייבים ריהוט מסין לצורך עיצוב ביתם. הטרנד החדש הזה הולך וגובר והרבה אנשים מוצאים פתרון לעיצוב פנים.

תמונות קנבס
מחפשים רעיונות למתנות למשרד או מתנות לבית? פנקו את המשפחה או החברים בתמונות קיר או ציורים על קנבס.

מסגור תמונות על בד קנבס
הקנבס מבית נור הוקם במטרה לשרת לקוחות פרטיים ולאפשר הדפסה על קנבס של כל תמונות המשפחה או תמונות אישיות אשר צולמו וראויים להגדלה.עיצוב והדפסה תמונות מרהיבות ואיכותיות על קנבס
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI