דף הבית אינטרנט והחיים ברשת קידום אתרים קידום ממומן
קידום ממומן
kinneret 08/04/13 |  צפיות: 2059

קידום ממומן הוא שירות חדש יחסית במנועי החיפוש, אשר מאפשר לחשוף את האתר בפני קהל גולשים ממוקד ללא השקעת זמן רב ומאמצים בקידום האורגני.

קידום ממומן: אמצעי יעיל למשיכת גולשים לאתר

קידום ממומן נחשב כיום לאחד הכלים המקובלים והפופולריים בתחום קידום אתרים. כמעט כל בעלי האתרים אינם מסתפקים בקידום האורגני, ונעזרים גם בשירות הממומן בשלב כזה או אחר.

התפתחות האינטרנט פתחה הזדמנויות אינסופיות בפני בעלי אתרים. נגישותו של המידע באינטרנט וקלות הפרסום שבו, הפכו אותו לאחד מאמצעי התקשורת המובילים בעולם. אתרים התרבו במהירות ובשלב מסוים עומס המידע החל להכתיב דרישות ואילוצים חדשים.

במצב בו מאות אלפי אתרים עוסקים בנושא מסוים, הבעיה המרכזית של הגולש הופכת להיות סינון של מידע ואיתור המידע הרלוונטי ביותר. קידום אתרים אורגני בא לענות על הצורך הזה ולהביא את האתרים הרלוונטיים ביותר אל השורות הראשונות בתוצאות החיפוש. הקידום עצמו הפך להיות למקצוע, ונדרשים מאמצים רבים על מנת להגיע בו לתוצאות משביעות רצון.

אתר חדש שאינו יכול עדיין להתחרות במאות אלפי אתרים וותיקים, עשוי להיקבר בשולי רשימת תוצאות החיפוש. לכן הוא זקוק לכלי נוסף שיאפשר לו להיחשף בפני קהל יעד מוגדר. קידום ממומן נותן מענה לצורך זה, שכן כל מה שדרוש על מנת לפרסם את האתר באמצעות שירות זה הוא תקציב.

לקידום ממומן שני יתרונות חשובים. היתרון הראשון הוא פנייה אל קהל יעד מוגדר וממוקד: הפרסום יופיע רק במסך של גולש אשר התעניין בנושא האתר מלכתחילה. היתרון השני הוא מיידיות התוצאות: ברגע הזמנת השירות הפרסום מתחיל לפעול, ללא צורך בעבודת הכנה של האתר או בטיפוס איטי בסולם הדירוג.

לסיכום, קידום ממומן הופיע כתוספת מאזנת לקידום האורגני. השירות ממלא צורך חשוב של חשיפת אתרים חדשים אל קהל היעד שלהם, למשך תקופה רצויה. מומלץ לפעול בתחום זה במקביל להשקעת מאמצים בקידום האורגני, לקבלת תוצאות מיטביות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 kinneret


 


מאמרים נוספים מאת kinneret
 
כל המידע הרלבנטי על ייעוץ לפרישה
רבים מאתנו לא נוהגים להקדיש מחשבה רבה לתקופה שלאחר הפרישה מהעבודה ולהכנסה שלנו באותם ימים. כל זאת בדרך כלל תוך כדי הנטייה להאמין שנוכל גם בלי להיערך מראש לשמור על רמת החיים הנוכחית שלנו גם בתקופה זו.

מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
10/11/14 | משכנתא
רכישה של דירה ראשונה, החלפה של דירה ישנה בחדשה (משפרי דיור) או מחזור משכנתא קיימת שנלקחה בעבר – כולם צעדים רציניים וחשובים שלא כדאי לעשות בלי להתייעץ עם המומחים. גם באזור צפון הארץ.

עיצוב גינות קטנות
30/04/14 | גינון
כמו כן, עיצוב גינות קטנות בדרך הנכונה על ידי איש המקצוע המתאים מאפשר לבעלים לנצל את המתחם בדרך הטובה ביותר כך שיהיה נעים ושימושי, כל זאת לפי הטעם, התקציב, יכולת האחזקה ושיקולים נוספים.

גינות מעוצבות - שימוש וסגנונות עיצוב
26/03/14 | גינון
בעת תכנון הגינה וההחלטה על הסגנון העיצובי הרצוי, יש לקחת בחשבון גם את האקלים ואת מבנה הגינה, כך שהצמחייה והריהוט שייבחרו, יתאימו וניתן יהיה ליהנות מהגינה לאורך שנים. נקודה נוספת חשובה היא האחזקה של הגינה, גם אותה חשוב לתכנן מראש. אם אינכם רוצים לתחזק את הגינה בעצמכם, בוודאי תרצו להביא גנן מקצועי, כדי לשמור על מראה הגינה, זוהי עלות שיש לקחת בחשבון בעת התכנון.

לימודי רוקחות בחו"ל
התוכניות המציעות לימודי רוקחות בחו"ל קיימות היום במדינות השונות גם בשפה האנגלית, עובדה שמקלה על הסטודנט הזר ומאפשרת לו ללמוד באותה אוניברסיטה ברמה גבוהה וללא צורך בהשקעה נוספת של למידה בשפה זרה.

עיצוב גינות נוי
27/02/14 | גינון
גינה מעוצבת, מביאה את הטבע אלינו הביתה ולכן, רובנו חולמים על גינת נוי יפה בביתנו, בה נוכל לשבת ולהירגע מיום עבודה ארוך ולארח חברים בסופי שבוע. עיצוב גינות נוי, דורש ידע ויצירתיות, כך שרצוי לפנות לאיש מקצוע שיסייע לנו בעיצוב הגינה. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר לתכנון גינה, תוכלו להשאיר את פרטיכם האישיים באתרים השונים של מעצבי גינות ונציג יחזור אליכם תוף זמן קצר.

משכנתאות
27/02/14 | משכנתא
משכנתא היא זכות קניינית על נכס מקרקעין בה הנכס משמש כבטוחה להחזרת ההלוואה ולכן למעשה נמצא בבעלות הגוף המלווה ומשועבד אליו. משכנתא חייבת לפי חוק המקרקעין תשכ"ט-1969 להיות רשומה בלשכת רישום המקרקעין שנכס נמצא באזור השיפוט שלה על מנת שתהיה תקפה לפי הדין.

נדל"ן בארה"ב
27/02/14 | נדל"ן
לפני שמחליטים על נכס מסוג זה להשקעה כדאי לבדוק מספר דברים. ארה"ב מורכבת ממספר מדינות שלכל אחת מהן וייתכן בחלק מהמקרים גם לערים מסוימות מיקרו כלכלה משלהן שיכולים להשפיע על היציבות של התשואה מהנכס. יחד עם זאת, כדאי גם לזכור שמשקיעים שהם סולידיים יחסית עלולים לטווח הארוך לסבול מבעיות בתשואה בגלל ריבית נמוכה. בעיה עקרונית נוספת לאדם בודד שלא נעזר בשירותים של חברה מקצועית היא ניהול הנכס, האחזקה השוטפת שלו, השכרתו ועוד.

משרד רואי חשבון בירושלים - מידע מקיף על שירותי המשרד
30/12/13 | ניהול
פרמטר חשוב נוסף בעת בחירת משרד רואי חשבון בירושלים, הוא צוות העובדים בו. יש לבחון את מידת המקצועיות, הידע והניסיון של רואה החשבון או הצוות המטפל בכם. כמו כן, מוטב לבחון את מידת השירותיות, האדיבות והאפקטיביות שלו. בצורה זו, תוכלו לראות האם אתם מקבלים את התמורה המלאה לכספיכם.

עיצוב גינות נוי - פסטורליה
גינה היא בדרך כלל שטח אדמה הצמוד בדרך כלל למתחם בנוי שמשמש לגידול פירות, ירקות, פרחים ועוד. על אף האמור, לאורך השנים התפתחו גם סגנונות עיצוב גינות נוי שהדגש בהם הוא באסתטיקה של השטח ולכן הוא מוסיף גם לא מעט למראה החיצוני של המבנים שהגינה נמצאת בסמוך אליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI