דף הבית מדעי החברה כלכלה לעשות כסף מאפליקציות בשיווק סלולרי
לעשות כסף מאפליקציות בשיווק סלולרי
רוני ארז 01/05/13 |  צפיות: 11794

בעת האחרונה מגלים אנשים רבים כי קיימות תשובות מגוונות לשאלה איך לעשות כסף באינטרנט, החל ממכירת שטחי פרסום, דרך פתיחת חנות וירטואלית ועד לשיווק בסלולרי שהינו הטרנד המוביל בתקופה הנוכחית. למעשה, שיווק בסלולרי הופך להיות ענף בפני עצמו, המציע קשת רחבה של אפשריות לעשיית כסף. אחת המובילות שבהן הינה אפליקציות.

קודם כל צריך אפליקציה מוצלחת

אפליקציה מוכרת בין היתר כאמצעי שיווק סלולרי למטרות מיתוג, מכירות ופרסום של חברות ואתרים, אולם היא גם מהווה מצע אידיאלי לגריפת רווחים. על מנת להתחיל להרוויח מאפליקציה צריך בראש ובראשונה אפליקציה מוצלחת, כלומר כזו  המושכת אלפי משתמשים חוזרים, ומובילה לעשרות אלפי ואף למאות אלפי הורדות ביום. חשוב לדעת כי אפליקציה טובה מורכבת משלושה גורמים עיקריים - התאמה מושלמת ליכולות המכשיר, תכנים מעניינים ואטרקטיביים ושיווק נכון.

אז איך מרוויחים כסף מאפליקציה

לאחר שיצרתם אפליקציה מוצלחת, קיימות מספר דרכים עיקריות להתחיל להרוויח ממנה כסף:

  • פרסום בסלולר - זהו  כלי יעיל ורווחי המשמש בעליעסקים ואתרים רבים, כאשר הרווח של בעלי האפליקציה מגיע לרוב ממספר הכניסות למודעת הפרסומת. יש לציין כי פועלות בתחום רשתות פרסום רבות, מתוכן מומלץ לבחור ברשת מקצועית המשלבת פרסומות בהתאמה למילות המפתח, ובכך מעלות אתסיכויי הכניסות למודעה.
  • תשלוםעבר מידע ושדרוגים באפליקציה - במרבית המקרים מומלץ לאפשר כניסה חופשית אלהאפליקציה  ולגבות כסף עבור ידע נוסף או שדרוגים. כך לדוגמא, מרבית האנשים יעדיפו להיכנס לאפליקציית משחק חינמית מאשר בתשלום, אך מרגע שהמשחק תפס אותם הם יהיו מוכנים בקלות לשלם עבור כניסהלשלבים מתקדמים.

אפליקציות בתשלום - ניתן לגבות כסף עבור כל כניסה של משתמש לאפליקציה. ואולם, אופציה זאת כדאית רק לאפליקציות מאוד מוצלחות המעניקות שירות נדרש וייחודי, מכיוון שמרבית קהל המשתמשים מעדיף כאמור להיכנס לאפליקציות חינמיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רוני ארז


 


מאמרים נוספים מאת רוני ארז
 
חלום ה- Realocation של כולם
אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנול

צו ראשון – עצות והבהרות
אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

למה כדאי לגשת ללימודי רפואה באיטליה
אין ספק כי לימודי רפואה באיטליה מועדפים על סטודנטים זרים מישראל ומכל העולם, וזאת בזכת קשת רחבה של יתרונות. ראשית, מדובר בלימודים במדינה קרובה יחסית לישראל, בעלת תרבות מערבית וים תיכונית תוססת, המציעה חיי תרבות ופנאי משובחים, ומגורים במקומות מהיפים בעולם

מגוון קורסי אנגלית און ליין
התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

תנאי קבלה ללימודי רפואה בארץ ובחו"ל
לימודי רפואה הינם משאת נפשם של אנשים רבים המעוניינים לחקור את גוף האדם ולהביא מזור ועזרה לסובלים. יחד עם זאת, לימודים אלו אינם מתאימים לכל אחד, ולו מפני שהם נפרסים על פני שש שנים, שלאחריהן יש לגשת ללימודי התמחות נוספים שאוכם משתנה כתלות בתחום ההתמחות.

מבחן GRE כתנאי קבלה ללימודי תואר שני בחו"ל
GRE הינו מבחן בינלאומי בשפה האנגלית, המשמש ככלי למיון וסינון סטודנטים זרים המעוניינים ללמוד בחו"ל לתואר שני.

טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
23/09/13 | רכב
כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

לימודי וטרינריה - תכני הלימוד ואפשרויות תעסוקה
על מנת לשמור על החיות ולדאוג לבריאותן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר סיימו לימודי וטרינריה בארץ או בחו"ל.

ללמוד אנגלית לבד
לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים.

מידע כללי אודות ציוני המבחן הפסיכומטרי
אין ספק כי העניין המכריע והחשוב ביותר בבחינה הפסיכומטרית הוא הציון המושג בה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI