דף הבית חינוך ולימודים לימודים בחו"ל כללי אתיקה בפורום לימודי רפואה בחו"ל
כללי אתיקה בפורום לימודי רפואה בחו"ל
רוני ארז 26/06/13 |  צפיות: 1816

פורום לימודי רפואה איכותי ואמין הינו ממקורות המידע החשובים ביותר העומדים לרשות סטודנטים שנרשמים ולומדים רפואה בחו"ל. פורומים אלו מנוהלים לרוב על ידי רופאים בעלי מוניטין, ידע וניסיון בתחום לימודי רפואה בחו"ל ובישראל. לכן מציעים אתרים אלו מידע ותשובות מקצועיות לגבי קשת רחבה של נושאים, כדוגמת מדינות ומוסדות לימוד מועדפים, תנאי קבלה, עלויות, המלצות, מסלולי לימוד שונים, תכני הלימוד, הליכי רישום, מבחני הסמכה, אפשריות לסטאז' ופיתוח קריירה. בפורומים אלו תוכלו לשאול שאלות, להתייעץ, להעלות חששות והרהורים, ולקרוא חוות דעת של מומחים ומשתתפים בנושאים שונים. יחד עם זאת, על מנת לשמור על אמינות, מקצועיות ואיכות של הפורום, ההשתתפות בו מעמידה מספר כללי אתיקה שחשוב לכבדם.

תקנון האתיקה של פורום ללימודי רפואה

פורום לימודי רפואה הינו בית פתוח לכל מי שעוסק או קשור בתחום, כולל אנשים המתעניינים בלימודים, סטודנטים בפועל, רופאים בתחילת דרכם ורופאים ותיקים. כדי שהפורום יתנהל ברמה גבוהה, מכובדת ומקצועית מוצבים מספר כללי אתיקה המחייבים את כל המשתתפים:

  • יחס של כבוד לכל משתתף בפורום וקידום בברכה משתתפים חדשים.
  • נושאי הפורום - פורום לימודי רפואה כשמו כן הוא, ואין זה המקום לדון בבעיות רפואיות סבוכות או בנושאים רגישים שאינם נוגעים לתחום, כמו פוליטיקה.
  • שמירה על אווירה נעימה ואדיבה המכבדת כל דעה ועמדה, תוך הבעת התנגדות באופן מנומס וללא הטחת האשמות חמורות.
  • אין להכניס הודעות הפוגעות באופן אישי באחד ממשתתפי הפורום ואין להיכנס למצבים של התחשבנויות ומריבות אישיות.
  • אם אינכם מסוגלים להגיב באופן מכובד על נושאים המקוממים אתכם עדיף שלא תגיבו.
  • יש לכתוב בפורום בשפה מכובדת ונאותה.
  • כל ציטוט של טקסט בפורום מצריך אישור מצד בעל בעלי זכויות היוצרים, בין אם מדובר ביצירה ספרותית או עיתונאית.
  • תלונות- כל תלונה לגבי ניהול הפורום או התנהלות של חבריו יש לשלוח במייל אל מנהלי הפורום ולא לפתוח אותם  לדיון בפורום עצמו.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רוני ארז


 


מאמרים נוספים מאת רוני ארז
 
חלום ה- Realocation של כולם
אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנול

צו ראשון – עצות והבהרות
אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

למה כדאי לגשת ללימודי רפואה באיטליה
אין ספק כי לימודי רפואה באיטליה מועדפים על סטודנטים זרים מישראל ומכל העולם, וזאת בזכת קשת רחבה של יתרונות. ראשית, מדובר בלימודים במדינה קרובה יחסית לישראל, בעלת תרבות מערבית וים תיכונית תוססת, המציעה חיי תרבות ופנאי משובחים, ומגורים במקומות מהיפים בעולם

מגוון קורסי אנגלית און ליין
התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

תנאי קבלה ללימודי רפואה בארץ ובחו"ל
לימודי רפואה הינם משאת נפשם של אנשים רבים המעוניינים לחקור את גוף האדם ולהביא מזור ועזרה לסובלים. יחד עם זאת, לימודים אלו אינם מתאימים לכל אחד, ולו מפני שהם נפרסים על פני שש שנים, שלאחריהן יש לגשת ללימודי התמחות נוספים שאוכם משתנה כתלות בתחום ההתמחות.

מבחן GRE כתנאי קבלה ללימודי תואר שני בחו"ל
GRE הינו מבחן בינלאומי בשפה האנגלית, המשמש ככלי למיון וסינון סטודנטים זרים המעוניינים ללמוד בחו"ל לתואר שני.

טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
23/09/13 | רכב
כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

לימודי וטרינריה - תכני הלימוד ואפשרויות תעסוקה
על מנת לשמור על החיות ולדאוג לבריאותן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר סיימו לימודי וטרינריה בארץ או בחו"ל.

ללמוד אנגלית לבד
לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים.

מידע כללי אודות ציוני המבחן הפסיכומטרי
אין ספק כי העניין המכריע והחשוב ביותר בבחינה הפסיכומטרית הוא הציון המושג בה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI