דף הבית בידור ופנאי תחביבים משחקי יצירה
משחקי יצירה
goldentoy 15/07/13 |  צפיות: 3641

משחקי יצירה הם משחקים אשר מאפשרים לילדים להכיר צדדים חדשים בעצמם ובכך לא פעם הם יכולים לחזק מאוד את בטחונם העצמי. משחקי יצירה מאפשרים לילדיכם להיות תכשיטנים לרגע, להיות אופים , מסוקים על שלט להיות אמנים ומעצבים או להיות מדענים חוקרים.

משחקי יצירה הם לא רק משחקים אשר מלאים בהרבה מאוד הנאה וכיף אלא גם משחקים שהערך המוסף שלהם, כמעט מכל בחינה אפשרית: מבחינת פיתוח הכישורים של הילד ולא פעם גם מבחינת הערך הדיקקטי שלהם, הוא עצום. לפניכם דוגמא קטנה ממגוון משחקי היצירה הקיימים היום בשוק. צעצועים

משחקי יצירה יכולים להתאים לילדים בעלי תחומי עניין שונים: ילדים שמתעניינים בעיצוב, במדע, במתמטיקה וכן הלאה. דוגמא אחת למשחקי יצירה הם משחקים אשר שמים דגש גדול על מוטוריקה עדינה ועל ריכוז בפרטים קטנים דוגמת ערכות תכשיטים למיניהם. משחקי יצירה דוגמת "סבבה חרוזים", "מגנטים – תכשיטים טרופיים", "תכשיטים נוצצים", "תכשיטים בסופר סטייל" ועוד רבים נוספים הם משחקים אשר משלבים כמה הנאות גם יחד. הנאה ראשונה של משחקים אלו היא שתהליך היצירה שלהם הוא מהנה מאוד ובסופו הוא גם מתגמל משום שהילדים יכולים להנות ממוצר מוגמר שהם עשו לגמרי בכוחות עצמם! יש בכך כדי לעודד אותם מאוד ולגרום להם להנות מאוד מהתהליך.

ישנם משחקי יצירה אשר שמים דגש על דברים אחרים לחלוטין. אלו הם משחקי יצירה שבהם הילדים לומדים גם כיצד להרכיב וליצור צעצועים וגם לומדים ידע שמיש ומועיל מאוד במגוון של תחומים כמו למשל, חשמל, אנרגיה סולארית, כוח הכבידה, שיווי משקל וכן הלאה. כן, בזכות משחקים אלו ילדיכם יכולים ללמוד פיזיקה כבר מגיל צעיר! משחקי יצירה מתחום המדע כוללים בין היתר מגוון של משחקים מהנים ומלמדים דוגמת "אזעקה לחדר", "גלאי מתכות", "מסוק סולארי", "פריסקופ" "ציפור בשיווי משקל", "סיבים אופטיים" והרשימה עוד ארוכה מאוד. משחקי יצירה אלו יכולים להתאים לילדים שיש להם חוש טכני מפותח ושאוהבים ליצור דברים בכוחות עצמם. משחקי היצירה מאפשרים להם סביבה בטוחה ומבוקרת ליצור המצאות וללמוד על העולם שמסביבם. כך שיש את כל הסיבות לקנות את אחד ממגוון משחקי היצירה החדשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 goldentoy
http://goldentoy.co.il/ - גולדן טוי הרשת המובילה לצעצועי ילדים בישראל


 


מאמרים נוספים מאת goldentoy
 
משחקי ילדות
כאשר אנו רוצים לקנות צעצועים לילדינו קיים מגוון רחב מאוד של צעצועים : משחקי יצירה, קלפים, כדורים, מכוניות על שלט רחוק, מש

משחקי יצירה
15/07/13 | תחביבים
משחקי יצירה הם משחקים אשר מאפשרים לילדים להכיר צדדים חדשים בעצמם ובכך לא פעם הם יכולים לחזק מאוד את בטחונם העצמי. משחקי יצירה מאפשרים לילדיכם להיות תכשיטנים לרגע, להיות אופים, להיות אמנים ומעצבים או להיות מדענים חוקרים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI