דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת ארטנט מקבוצת אמן זכתה במכרז של המוסד לביטוח לאומי לביצוע מבחני חדירה
חברת ארטנט מקבוצת אמן זכתה במכרז של המוסד לביטוח לאומי לביצוע מבחני חדירה
אסף מואב 17/07/13 |  צפיות: 1374

חברת ארטנט מקבוצת אמן זכתה לאחרונה במרכז של המוסד לביטוח לאומי לביצוע מבחני חדירה (Penetration Tests) ב-3 השנים הבאות.

המכרז נולד בהמשך לבדיקות תקופתיות שעורך המוסד לביטוח לאומי כדי לקבל תמונת מצב ולאתר פרצות אבטחה במערכות הממוחשבות וברשתות התקשורת של הארגון.

במסגרת הזכייה, תבצע ארטנט מבחני חדירה תקופתיים למערכות הממוחשבות של המוסד לביטוח לאומי באתרים שונים ברחבי הארץ. הביצוע יכלול בדיקות ממוכנות, בדיקות ידניות וסקירת קוד של יישומים שונים של הארגון. סבב הבדיקות הראשון יחל בימים הקרובים.

לדברי יורם ביטון, הממונה על מבדקי החדירה בביטוח הלאומי, "מטרת הבדיקות היא לאתר פרצות אבטחה במערכות הממוחשבות וברשתות התקשורת של המוסד, הן הפנימיות והן החיצוניות. תוצרי הבדיקות יכללו המלצות והצעות להשלמת פערים וסגירת פרצות ויהוו מקור ובסיס לבניית תוכנית עבודה לצורך שיפור רמת אבטחת המידע במוסד לביטוח לאומי".

"המוסד לביטוח לאומי הוא אחד מהארגונים הגדולים והחשובים בארץ. ככזה, הוא נתון לניסיונות תקיפה של גורמים עוינים, המבקשים לאתר נקודות תורפה במערכות הארגון ולתקוף אותן", ציין חיים לוי, מנהל המכירות בארטנט. "מכאן, שיש חשיבות יתרה בשמירת החוסן של מערכי המחשוב של הארגון. איתור מוקדם של נקודות תורפה קיימות במערכי המחשוב יכול למנוע נזק משמעותי ואף בלתי הפיך לארגון ולאזרחי המדינה".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף מואב


 


מאמרים נוספים מאת אסף מואב
 
גניבת מידע, סוסים טרויאנים וציטוטים מהתנ"ך: עולם הצללים של מלווי הכספים בדואר הזבל
למרות הפעולות האינטנסיביות נגד מפיצי דואר הזבל, החוקים שנחקקו נגדם והפילטרים שאמורים לצמצם את שכיחותם, עדיין מצליחים מדי פעם להגיע אל תיבות הדואר שלנו הצעות הלוואה שונות ומשונות שמאחוריהן עומדים עבריינים וארגוני פשע. איך מזהים דואר זבל כזה ואיך לא נכנסים לסטטיסטיקת הונאות האינטרנט. מומחי קספרסקי מסבירים

מעבדת קספרסקי מכריזה על הקמת מועצה מייעצת בינלאומית
מעבדת קספרסקי מייסדת מועצה מייעצת בינלאומית, שתאגד מומחי אבטחת סייבר מוכרים בעולם, ותספק לחברה ייעוץ אסטרטגי בתחום אבטחת המידע. במועצה המייעצת יהיו חברים שבעה מומחים מוכרים מתעשיית אבטחת המידע, מהמגזר הציבורי ומהאקדמיה, אשר יספקו קווים מנחים, תובנות ואישרור של

אמזון, BMC ומטריקס עורכות לראשונה אירוע משותף בישראל
בכירים מ- Amazon Web Services, ספקית גלובלית של פתרונות מחשוב הענן ו- BMC Software, המספקת פתרונות ניהול ושליטה בענן, מגיעים לישראל ויהיו אורחי הכבוד באירוע, שייערך במשותף עם CloudZone - יחידת שירותי הענן של מטריקס.

מידע פיננסי ממשיך להוות מטרה מרכזית של נוזקות דואר זבל זו שנה שלישית ברציפות
שיעור דואר הזבל ממשיך לצנוח – בשלוש השנים האחרונות אחוז ההודעות שאינן ממוענות ירד ב- 10.7 נקודות אחוז. נראה כי מפרסמים מעדיפים לפנות לסוגים שונים של אפיקים חוקיים של פרסום מקוון הזמינים כעת, ואשר מייצרים אחוזי תגובה גבוהים יותר בעלויות נמוכות מאשר הספאם.

ארתור שמונק מונה למנהל יחידת CloudZone המרכזת את פתרונות הענן במטריקס
ארתור שמונק, מונה למנהל יחידת CloudZone, יחידה ייעודית חדשה בחטיבת אינטגרציה ותשתיות המרכזת את פתרונות הענן במטריקס. היחידה מציעה לארגוני Enterprise, לארגוני SME ולסטרטאפים שירותי מחשוב ענן מנוהלים ע"י צוות מקצועי ומנוסה.

פאלו אלטו משיקה את הדור הבא של ה-Firewall: חזק, מהיר ועמיד יותר
Palo Alto Networks, מובילה עולמית באבטחת רשתות מידע והמיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, השיקה בשבוע שעבר את ה-PA-7050, פיירוול מדור חדש, הנחשב לחזק ביותר בתעשייה. הפיירוול כולל יכולות IPS/AV/DLP/QoS/URL Filteringו-) Wildfireהגנה בפני התקפות

ווינד ריבר מצטרפת לקהילת ה- OpenStack ותקדם תשתיות ענן עבור ספקי התקשורת
ווינד ריבר, ספקית מובילה בעולם בפיתוח תוכנות למערכות משובצות מחשב ומערכות ניידות, הודיעה כי הצטרפה לקהילת ה- OpenStack ותיתן חסות לקרן לקידום ה- Open Stack. במסגרת ההצטרפות לקהילת ה- OpenStack, תסייע ווינד ריבר ליישם את תפיסת

יקיר אביסרור מונה לתפקיד מנהל סניף ירושלים של חברת הליסינג ליסקאר
יקיר אביסרור מונה לתפקיד מנהל סניף ירושלים של חברת הליסינג ליסקאר. סניף ליסקאר בירושלים כולל מתחם לשיווק עסקאות ליסינג לכלי-רכב, מתחם למכירת רכב יד שניה ושירותי טרייד אין. סניף ירושלים הוא אחד מבין 4 מתחמי ליסקאר, הפועלים גם בחיפה, פתח תקוה ובאר שבע.

דאסו סיסטמס פתחה את השנה בברצלונה
דאסו סיסטמס ישראל, הסניף המקומי של ענקית התוכנה הצרפתית Dassault Systèmes, פתח את השנה באירוע מיוחד שנערך בברצלונה. כ-1300 נציגים שהגיעו לאירוע מכל רחבי אירופה ראו את בכירי החברה, וביניהם ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס, וכן

ליבי חונכת אתר אינטרנט חדש שמאפשר ללקוחות לעקוב אחרי קריאות שירות שלהם
ליבי טכנולוגיות תוכנה, המתמחה מזה כשני עשורים בתחום הבינה העסקית, העלתה לאוויר את אתר האינטרנט החדש שלה – www.libi.co.il.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI