דף הבית בית משפחה וזוגיות בית משפחה וזוגיות - אחר יעוץ וטיפול זוגי
יעוץ וטיפול זוגי
totach kidum 04/08/13 |  צפיות: 1131

שנים רבות שהוריי נשואים, שנים רבות. רוב הזוגות מציינים שכל זוגיות היא לא הכי קלה, הבעיה היא שיש מקרים אשר קורים בכל שבוע הנם רגעים או כבר חלק מהשגרה שכבדה לא רק עליהם, אלא על כל מי שחי איתם. זמן רב דרשתי מהם שילכו לטיפול זוגי, היו בעבר רגעים מסוימים שאימי היתה בעד הרעיון הזה אך בד"כ הייתה התנגדות חריפה מהצד של אבא שלי שלא רצה לשמוע בשום פנים ואופן על משהו בסגנון טיפול. אופן המחשבה המיושן הזזה שמי שמטופל באופן מסוג זה יש בו "פגם, לא תקין" די מאפיינת את הדור ההוא. ידעתי על הרבה מקרים של זוגות שנשואים כבר המון שנים וחייהם הוא כמו זוג זרים אחד מול השני ולא עושים כלום רק מה המחשבה של מה ידברו השכנים. למזלנו בדור הנוכחי שלנו כבר לא חושבים כך והמודעות לגבי הנושא הרגיש מאוד הזה של שמירה על יציבות ואמון בחיי נישואין.

בימינו שכל אחד מחמישה זוגות בארץ ישראל מוצא את עצמו בהליך כזה של גירושין, חשוב ביותר להשריש למודעות של האוכלוסייה שתמיד אפשר וניתן לתקן או לייצב את המצב הלא כל כך נעים שנקלעה מערכת יחסים זו או אחרת בעזרת ייעוץ זוגי. חשוב מאוד לדעת שבמערכת יחסים יש פתיחות והקשבה. לא תמיד הדבר הוא הכי פשוט משום שכל אחד מבני הזוג מתעקש שהוא צודק, אבל זו הדרך להגיע לפתרון וכך לתקן את הזוגיות ואת המערכת יחסים בין בני הזוג. אז אפילו אם עוברת עליכם הרגשה לא טובה במערכת היחסים, עדיף לזכור שהזוגיות מושפעת מהרבה פרמטרים חיצוניים ולא תמיד ממה שקורה בתוך כותלי הבית. בד"כ המצב בעבודה לא פשוט, לא תמיד נוח עם הילדים וגם המצב הכלכלי במשפחה לא הכי תורם רוב הזמן, אלה וסיבות שונות שלא תמיד רלוונטיות בזוגיות יכולות לפגוע בטיב היחסים בין בני הזוג.

רצוי לדעת שמשפחות שיש בהן ילדים, מערכת יחסים לא בריאה בין ההורים משפיעה באופן ישיר על הילדים הקטנים שחיים איתם בבית וגורמים לבעיות התנהגותיות אצל אותם הילדים לאורך הדרך. בשביל זה יש אנשים שמתעסקים בטיפול משפחתי ומזמנים את כל בני המשפחה בתהליך הקיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.

פרקטיות, בילוי ועיצוב - על ריהוט הגינה החדש
מדריך מיוחד עם מגוון טיפים חשובים כיצד ניתן לרהט את הגינה החדשה שלכם בצורה פרקטית, יפה ובעיקר מהנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI