דף הבית פיננסים וכספים שוק ההון לימוד שוק ההון – ונתחיל מבראשית (כך מתחילים תמיד)
לימוד שוק ההון – ונתחיל מבראשית (כך מתחילים תמיד)
דודו רוז 05/08/13 |  צפיות: 2838

בדיוק כפי שלא ניתן לקפוץ מכיתה א' לכיתה ד' ולא ניתן להפוך לרקדנים או זמרים ביום אחד, כך, גם לא ניתן להפוך לסוחר, או לרכוש ידע במסחר ברגעים ספורים.                                                  אם אתם מעוניינים לעסוק במסחר, יהיה עליכם ללמוד על השיטות, הטכניקות, סגנונות המסחר הקיימים בשוק, זירות המסחר השונות ועוד. בכדי לרכוש את הידע בצורה הטובה ביותר, תוכלו להירשם אל המכללה שלנו. מטרת המכללה היא להעניק למעוניינים בכך את האפשרות ללמוד לסחור כמו שצריך ולהגיע לעצמאות כלכלית.

במסגרת הלימודים יקבלו הסטודנטים את הידע והכלים אשר יסייעו להם להצליח בשוק ההון. הלימודים כוללים לימודי תיאוריה, פרקטיקה והקניית ניסיון ממשי בחשבון מסחר פעיל. נוסף על כך, מתבצעים השיעורים בכיתות קטנות אשר מאפשרות לכל סטודנט לקבל יחס אישי וליווי ומקצועי. במכללה יכולים הסטודנטים להשתמש בצ'ט קולי, הם מקבלים ליווי צמוד מסוחרים מנוסים, מתרגלים את העקרונות של עולם המסחר, נעזרים בשירות לקוחות זמין ומקצועי ומקבלים סיוע בפתיחת חשבון מסחר.

מורי המכללה יוכלו ללמד סטודנטים חסרי ניסיון, יסיעו לסטודנטים לפתוח חשבון מסחר, הסטודנטים יקבלו ליווי בצ'אט קולי בזמן אמת, יבצעו סקירות כהכנה או כסיכום ליום המסחר, ילמדו את חוקי המסחר ועוד. לימוד שוק ההון יאפשר לסטודנטים להבין ולהפנים את החומר הנלמד בצורה הטובה ביותר.

לימוד שוק ההון -  יש לכם יתרון על פני הסוחרים האחרים

קורס שוק ההון או קורס שוק ההון למתחילים יאפשר לכם להכיר את עולם המסחר בצורה הטובה ביותר. הכרת שוק ההון תאפשר לכם לסחור בצורה היעילה ביותר ולהרוויח כספים רבים. במסגרת הלימודים, תלמדו על מגוון סגנונות המסחר הקיימים, תלמדו על מסחר בבורסה ישראלית, מסחר במסגרת בורסה אמריקאית, תחשפו אל המשמעויות וההשלכות אשר נובעות משינויים במחירי המניות, תלמדו מטעויותיהם של סוחרים מקצועיים, תלמדו שיטות, טכניקות ודרכים לביצוע מסחר ועוד. באמצעות הידע שתרכשו בקורס תוכלו להפוך לסוחרים מקצועיים, לסחור במשך כמה שעות בכל יום (מהבית שלכם או מכל מקום אחר בו תמצאו) ולהרוויח כספים רבים אשר יעלו את רמת החיים שלכם ויובילו אתכם לעצמאות כלכלית.

רוצים להתחיל ללמוד בהקדם ?  צרו קשר ונתחיל במהרה

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי המכללה שלנו, המרצים המנוסים אשר מלמדים בכיתות השונות, הכלים הנלמדים במכללה, הקורסים המגוונים ורמותיהן, או במידה ויש לכם שאלות לגבי לימוד שוק ההון, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה שלנו יחזור אליכם בהקדם. יחד איתנו תוכלו לשפר את רמת החיים שלכם. אל תהססו, תרו קשר ונתחיל ללמוד ביחד. צעד אחרי צעד בדיוק כמו שלומדים כל דבר אחר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דודו רוז


 


מאמרים נוספים מאת דודו רוז
 
לימודי בורסה – ללמוד, להבין ולהתחיל להשקיע בבורסה כמו שצריך
22/09/13 | שוק ההון
לימודי בורסה – רוצים להיות מקצוענים ? אם כן, בואו אל המכללה !

לימודי שוק ההון – מציאות, חלומות ודולרים – מה באמת מתרחש מאחורי הקלעים ?
22/09/13 | בורסת ת"א
לימודי שוק ההון – כל מה שאתם צריכים לדעת נמצא במקום אחד

פתיחת חשבון מסחר - תמיד יש לאן לשאוף
13/08/13 | שוק ההון
פתיחת חשבון מסחר – מהשלמת הכנסה למקצוע

לימוד שוק ההון – ונתחיל מבראשית (כך מתחילים תמיד)
05/08/13 | שוק ההון
לימוד שוק ההון – כי כל דבר טוב נעשה בשלבים

לימוד שוק ההון – ונתחיל מבראשית (כך מתחילים תמיד)
05/08/13 | שוק ההון
לימוד שוק ההון – כי כל דבר טוב נעשה בשלבים

לימודי שוק ההון –מה המטרה שלכם ?
23/07/13 | שוק ההון
לימודי שוק ההון – להרוויח ולהתקדם

בורסה אמריקאית – זירת מסחר בעלת אפשרויות נרחבות
21/07/13 | שוק ההון
בורסה אמריקאית – להשקיע בצורה נכונה ולהרוויח

לימודי בורסה- יש לי דרך חדשה
28/05/13 | שוק ההון
לימודי בורסה- המחר אינו ידוע לנטי הייתה חברה גדולה לציוד משרדי. החברה תפקדה נהדר במשך לא מעט שנים אך לצערו של נטי, בשנת 2012 הגיע זמנו לפרוש. נטי פשט את הרגל, העובדים פוטרו והוא נכנס לדיכאון עמוק. החברה הייתה מרכז חייו, העובדים היו כמו משפחתו והוא הרגיש שמעכשיו לא יידע מה לעשות עם עצמו.

לימודי שוק ההון - תלמד כמו שצריך
16/05/13 | שוק ההון
לימודי שוק ההון - עובדים ומרוויחים לא ניתן להשוות בין אדם אשר עוסק במסחר ללא ידע מוקדם ובין אדם אשר רכש השכלה בתחום.

לימודי שוק ההון- מיטיבים עם עולמך
26/12/12 | שוק ההון
לימודי שוק ההון - בואו תלמדו איך להרוויח לימודי שוק ההון יאפשרו לכם לרכוש כלים וידע רב. כלים אלו עשויים לעזור לכם להרוויח כספים רבים ושנות את כל רמת חייכם מהקצה אל הקצה. כמו כן, תוכלו בעזרת הלימודים לאפשר לעצמכם לרכוש מקצוע מכובד, מאתגר ורווי שינויים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI