דף הבית נשים נשים - אחר עגילים לאישה, לגבר לנער ולנערה
עגילים לאישה, לגבר לנער ולנערה
הדס כהן 09/09/13 |  צפיות: 1384

עגילי כסף הם העגילים הנפוצים ביותר מכיוון שמדובר מצד אחד על מתכת אצילה שמתאימה גם עבור מי שאלרגי למתכות הפשוטות ומצד שני היא אינה יקרה כמו זהב או פלטינום. תכשיטים באופן כללי ובפרט עגילים יכולים להיות מתנה נהדרת עבור נשים ונערות ולא רק, מכיוון שגם גברים ונערים עונדים אותם היום. רכישת העגילים בתור מתנה תתאים כמו לאירוע יום הולדת וכך גם לקראת החגים או כל ציון חשוב אחר. מה שחשוב הוא להתאים בעת בחירת העגילים את הסגנון שלהם ואת הגודל עבור מי שהם מיועדים עבורו.

עגילים לנשים ולנערות

בחירת תכשיטים היא לא דבר קשה. תכשיטי כסף, או עגילי כסף שיתאימו לנערות, הם עגילים עם חרוזים או כאלה המגיעים עם חלקים תלויים שיוצרים מראה שובב. חישוקים קצרים יתאימו לנערות צעירות ולילדות וגם לנשים בעלות שיער ארוך בעוד שעגילים ארוכים יחמיאו במיוחד לבעלות שיער קצר או לנשים ונערות שנוהגות לאסוף את שערן כלפי מעלה. נשים יעדיפו את העגילים המשובצים בפנינים או באבנים יקרות וישמחו לקבל את העגילים בעלי הסוגרים שיבטיחו כי הם לא ילכו לאיבוד. העגילים הצבעוניים יתאימו יותר לנערות צעירים והמאופקים ובעלי העיצוב הקלאסי לנשים בוגרות בעלות סגנון לבוש מתוחכם.

אילו עגילים יתאימו לגבר

מכיוון שגם גברים עונדים היום עגילים, ניתן לרכוש עגילי כסף כמתנה גם לגבר. עגילי שיתאים לגברים יהיה קטן הרבה יותר ולרוב מדובר על העגילים הצמודים לאוזן. חישוק קטן או בסיס מכסף שבתוכו משובצת אבן יקרה או עגיל בעל עיצוב אצטקי עתיק יחמיא מאוד לגברים שנוהגים לענוד עגיל. בעת רכישת עגילי הכסף, חשוב לא לשכוח לבדוק את סוג הכסף שממנו הם עשויים וגם לבקש פתק החלפה ואריזה יפה, על מנת להרשים את מי שעתיד לקבל אותם ועל מנת להבטיח כי ניתן יהיה להחליף אותם במידה ולא קלעתם לטעמו או לטעמה של מי שהמתנה מיועדת עבורו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI