דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר שירות שיחות ועידה – אלו אביזרים צריך?
שירות שיחות ועידה – אלו אביזרים צריך?
איציק דר 24/11/13 |  צפיות: 793

שירות שיחות ועידה הפך לשירות נפוץ ביותר ככל שרשת האינטרנט נכנסה לחיינו. אם בעבר בשביל להיפגש בין אם מדובר על פגישות פרטיות רבות משתתפים ובין אם מדובר על פגישות עסקיות רבות משתתפים, היינו צריכים לקבץ את כולם יחד במקום אחד, הרי שכיום אין יותר צורך ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ואביזרי העזר יכול כל אחד להישאר במקומו הוא וכך משם לנהל את השיחה. שירות שיחות ועידה מצריך אומנם התחברות לשירות אך מעבר לכך כמעט ואין צורך באביזרים נוספים.

אביזרים נלווים

האביזר הראשון וההכרחי ביותר בשביל לקבל שירות שיחות ועידה איכותי הוא כמובן המחשב. כיום, רוב המחשבים מתקדמים אך בכל זאת חשוב לוודא שהמחשב תקין ומספיק מהיר. בנוסף, חשוב כמובן לוודא שהאינטרנט מהיר במידה והשיחה מתקיימת על גבי רשת האינטרנט. האביזרים הנלווים שצריך במידה ומשתמשים בשירות שיחות ועידה הם מיקרופון טוב מצלמה טובה ואוזניות טובות. אומנם, היום ישנם משתמשים רבים במחשב נייד המצויד במיקרופונים, מצלמות ושמע איכותיים אך בשביל שהשיחה אכן תזרום כדאי לדאוג שבנוסף או במקום יהיו גם אביזרי דיבור ושמע איכותיים מה שניתן להשיג היום במחירים זולים.

איפה קונים אותם?

אביזרים נלווים לאותו שירות שיחות ועידה ניתן לרכוש היום בכל חנות שעיסוקה הוא מדיה ומחשבים, אך ניתן כמובן גם למצוא את האביזרים הללו ברשת האינטרנט. היתרון בקנייה בחנות פיזית ברור, רואים את המוצר ואפשר גם לבדוק אותו כך שהסיכוי שנקבל מוצר פגום הוא נמוך ביותר אך היתרון בקנייה של אביזרים נלווים בשביל שירות שיחות ועידה דרך האינטרנט הוא המחיר. כמעט כל מוצר שרוכשים דרך האינטרנט יהיה זול יותר בעיקר בגלל עלויות התפעול הנמוכות שישנם למוכר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI