דף הבית עסקים עסקים - אחר בית ספר לגישור
בית ספר לגישור
totach kidum 27/11/13 |  צפיות: 600

בית ספר לגישור הוקם בהנחה כי שינוי בתרבות ההדברות וניהול הסכסוכים בבית הספר ייווצר בעזרת המבוגר ובהנחה כי קיימת השפעה הדדית משמעותית בין המתרחש בבית ובין המתרחש בבית בספר ומציע מודל לעבודה עם שלוש האוכלוסיות הללו, מורים הורים ותלמידים. העבודה הנה מודולרית וכל בית ספר לגישור או ארגון חינוכי נדרש להחליט מהו סדר העדיפות המתאים לו, והאם ליישם את המודל בשלמותו או חלקים ממנו. על מנת ליישם את המודל צריך לחשוף צוות בית ספר או חלק ממנו לשפה הגישורים על מנת להרחיב את הרפרטואר של המורים במצבי קונפליקט ומשא ומתן בינם לבין עמיתיהם, בינם לבין התלמידים, בינם לבין ההורים ובמצבים בהם הם נדרשים לסייע לתלמידים ליישב סכסוכים ביניהם. ככל שהתהליך ארוך יותר גדלה האפשרות להפנמה ולהטמעת התפיסה והכלים של הגישור בקהילת בית הספר.קורס לימוד גישור בסיסי מיועד לקהל הרחב ואין צורך בהכשרה מוקדמת כדי לעבור את הקורס. הקורס מתאים במיוחד לעורכי דין המעוניינים בידע אודות משא ומתן, למנהלים, אנשי חינוך, אנשי עסקים, אנשי אקדמיה ובעלי מקצועות חופשיים, לרבות פסיכולוגים ומקצועות טיפוליים נוספים. קורס לימוד גישור בסיסי מעניק כלים פרקטיים ויישומים של הליך הגישור ואינו עוסק בדגש על תחום כזה או אחר. בוגרי קורס גישור בסיסי יכולים להמשיך את המקצוע בלימודי קורס גישור במשפחה וגירושין. קורס גישור מקנה ידע ומיומנות במישור האישי, ומעניק למגשר כלים מעשיים לניהול הליך הגישור וניהול משא ומתך ובכך נותן לו את האפשרות לסייע בבעיות וסכסוכים.ניהול הליך גישור גירושין מאפשר לצדדים להגיע לכל הסכם המקובל עליהם, בתנאי שאינו מקפח אף אחד מהם, העומד במסגרת הכללים החברתיים והמשפטיים המגדירים את קש הפתרונות האפשריים של הסכסוך. בניגוד להליכים בבית משפט ולבוררות, בהליך גישור זוגי מי שמחליט מה יהיה הפתרון לסכסוך הם בעלי הסכסוך עצמם ולא מגשר גירושין. למגשר גירושין אין על סמכות להכריע בעניינם, או לכפות את דעתו. גישור גירושין יסתיים בהסדר מחייב אך ורק כאשר מושגת הסכמת כל המשתתפים בו. ההסכם המושג בגישור גירושין מקבל תוקף של פסק דין והינו למעשה פסק דין שתוכנו וניסוחו נקבעו על ידי הצדדים. הצדדים מחויבים יותר להסכם גישור גירושין המשקף את הפתרון שהם עצמם בחרו בו, שכן, כאמור לעיל, השליטה בהליך ובתוצאותיו מצויה בידם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.

פרקטיות, בילוי ועיצוב - על ריהוט הגינה החדש
מדריך מיוחד עם מגוון טיפים חשובים כיצד ניתן לרהט את הגינה החדשה שלכם בצורה פרקטית, יפה ובעיקר מהנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI