דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר ניהול מוניטין באינטרנט
ניהול מוניטין באינטרנט
מרטין 18/12/13 |  צפיות: 11325

 

שמירה על מוניטין באינטרנט, זה אחת הבעיות הגדולות ביותר שקיימות בעידן המודרני. בעיקר הדבר מתייחס כמובן לאישים בכירים במגזר העיסקי ולחברות עיסקיות מפורסמות. נכון שלכולם עלולה להיות הבעיה הזו, אך זה קורה בעיקר לחברות מוכרות.

אנחנו יכולים לעצור את הבעיה הזו, אנחנו יכולים לעזור לכם להחזיר את המוניטין שלכם למצב שבו אתם עוד לא נפגעתם על ידי אותו אדם אחד. אנחנו עוסקים למחייתינו בניקוי מוניטין באינטרנט. אנחנו מצליחים להעלים את אותן כתבות שליליות למקומות אחוריים באינטרנט, כדי שאף אחד לא יראה אותן לעולם.

אנחנו מתחייבים לכם, כאן, שחור על גבי לבן שאחרי כמה חודשים של עבודה איתנו, הכתבות השליליות שמטרידות אתכם- יעלמו מעיני הגולשים. אנחנו מתמחים בהורדת הכתבות האלו לעמודים המשניים של האינטרנט.

איך נוצרת הבעיה בכלל?

בדרך כלל איש ציבור או פוליטיקאי, באים במגע עם הרבה מאוד אנשים, לעומתם חברות עיסקיות, באות במגע עם המון לקוחות. כמה שיותר לקוחות, תומכים או אנשים בכלל באים איתם במגע, כך נוצר המצב המביך שיכול להיות לקוח לא מרוצה אחד.

ברגע שיש לקוח לא מרוצה אחד שמקבל את התחושה שהמערכת דפקה אותו, מתחילה מהומה שלמה שנגרמה על ידי בן אדם אחד בודד. הרי תחשבו על זה בהיגיון: חברה שיש לה מאות לקוחות או אלפי לקוחות, האם היא יכולה לגרום לכולם עד האחרון שבהם להיות מרוצים? אין סיכוי בעולם. היא יכולה לגרום ל99 אחוז להיות מרוצים, אבל לעולם לא ניתן לגרום לכולם עד האחרון להיות מרוצים.

אז מה קורה הלאה?

התהליך מכאן הוא ממש פשוט וקורה כמעט בלי שמישהו שם לב אפילו שזה קורה. אותו לקוח מאוכזב, פותח בלוג חינמי שלא עולה לו שקל( כנראה שאם זה היה מצריך את התשלום הכי קטן, זה לא היה קורה בכלל), מתחיל להכניס לשם כתבות שליליות על מושא שנאתו, בין אם זה חברה מסחרית שלא נתנה לו שירות הוגן, או פוליטיקאי שאיכזב אותו מאוד.

ברגע שהוא מצליח להכניס לשם יותר מכמה כתבות בודדות, גוגל מזהה את שונות החומר ואת הניגודיות במסרים ומבין שכדאי מאוד להכניס אותו בחיפוש כאשר מחפשים את שם החברה או הפוליטיקאי המדובר. מכאן, עוברים כמה שבועות והנה כאשר מקישים את שם החברה, הכתבה הזו עולה ראשונה. כאן יש דוגמה מעולה מחברת פריניב.

הדמוקרטיה באינטרנט

אז מצד אחד, מדובר כאן במשהו חיובי מאוד, הרי אנחנו רוצים שיהיה מקום אחד שאין בו צנזורה בכלל, מצד שני החופש הזה עלול לגרום והורס בפועל מוניטין של אנשים תמימים. הרי חברה מסחרית שנותנת שירות מעולה ל99.99 אחוז מהלקוחות שלה, לא אמורה לסבול ממכה של מוניטין שלילי, בגלל לקוח אחד בודד.

הפיתרון שלנו

המזל הגדול הוא שאנחנו מתחייבים להגיע לתוצאות מהירות יחסית בתחום ניקוי מוניטין באינטרנט, זה אמנם לא מהיר כמו שהייתם רוצים אבל זה בהחלט קורה. אנחנו ניקח את הבעיה שלכם ונהפוך אותה להזדמנות עסקית.

במקום להוריד את הראש בפני מוניטין שלילי שרודף אחריכם, אנחנו נציף את הרשת בכתבות חיוביות אודותיכם ונראה לכולם את הצדדים החיובים שלכם. אז במקום משהו שלילי, אנחנו ניצור מזה משהו חיובי.

אחרי כמה חודשים, הבעיה הזו תיעלם מהמסך של הגולשים, ואתם תחזרו לשגרה שלכם ותמשיכו את העסקים המעולים שאתם עושים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI