דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר האם ניתן לשלב בין לימודי הנדסאי עיצוב תקשורת חזותית להנדסאי תוכנה
האם ניתן לשלב בין לימודי הנדסאי עיצוב תקשורת חזותית להנדסאי תוכנה
הדס כהן 23/12/13 |  צפיות: 1637

אם אתם מעוניינים בקריירה בתחום פרסום, מדיה ועיצוב דיגיטלי, לימודי הנדסאי עיצוב תקשורת חזותית נועדו במיוחד עבורכם. אם יש לכם זיקה לתחום המחשבים ואתם אוהבים לתכנת ולבנות ולפתח תוכנות ופיצ'רים שמיועדים על מנת להפוך את השימוש בתוכנה לנוח יותר, לימודי הנדסאי תוכנה מיועדים עבורכם. במידה ואתם מעוניינים לשלב בין עיסוק בתוכנה לבין עיסוק בעיצוב תקשורת חזותית, מובטח לכם מקצוע מקיף ורכישת הכלים המקצועיים שיהפכו אתכם לכוח עבודה מבוקש ביותר. כיצד עושים זאת, על כך במאמר שלפניכם.

כיצד ניתן לשלב בין שני תחומי הלימוד

מכיוון שבמהלך לימודי הנדסאי עיצוב תקשורת חזותית נלמדים הרקע לתכנות וגם כלים טכנולוגיים מתקדמים לעבודה עם תוכנות מחשב מתקדמות, במידה ותהיו מעוניינים בסיום לימודי הנדסאים להמשיך וללמוד לימודי הנדסאי תוכנה, תהיו זכאים לפטורים. קבלת הפטור על חלק מהמקצועות יאפשר לכם לקצר את משך הלימודים ולסיים מהר יותר את ההכשרה המקצועית על מנת להתחיל לעסוק במקצועות שלמדתם. שיטה נוספת לשילוב היא להתחיל עם לימודי תוכנה לתואר הנדסאים ולאחר מכן להתמקצע בתחום העיצוב והתקשורת החזותית באמצעות לימודי עיצוב תקשורת חזותית לתואר הנדסאים. משך כל הלימודים הללו לא יעלה על 4 שנים, בדומה למשך הלימודים לתואר אקדמי, אך במקרה זה תסיימו את הלימודים עם שני מקצועות בידיים.

כיצד הידע הזה ישתלב במהלך העבודה

מכיוון שתחום העיצוב קשור היום באופן ישיר לתוכנות מחשב מתקדמות, לימודי הנדסאי עיצוב תקשורת חזותית והידע שתרכשו במהלכם, יספקו לכם כלים מקצועיים מעניינים ונחוצים לתחום העיצוב. לימודי הנדסאי תוכנה פותחים דלתות לכל עיסוק הקשור לתוכנות המחשב ולימודים אלו מעניקים את הכלים הנחוצים לעבודה יום יומית מול המחשב ומול הממשקים הטכנולוגיים החדישים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI