דף הבית חינוך ולימודים לימודי תעודה ומקצוע לימודי הנהלת חשבונות במכללה
לימודי הנהלת חשבונות במכללה
הדס כהן 20/01/14 |  צפיות: 1878

הנהלת החשבונות נתפסה מאז ומתמיד כתחום אפור וטכני אך בפועל, מדובר בתחום מאד דינמי אשר הפך בשנים האחרונות למבוקש יותר ויותר עבור חברות גדולות וקטנות כאחד. לימודי הנהלת חשבונות הינם בחירה מקצועית ואיכותית אשר מאפשרת תעסוקה ופיתוח קריירה בתחום המתאימה לצרכים רבים ושונים של כמעט כל עסק החל מהקטן ביותר ועד לגדול ביותר. תוך כדי לימודי הנהלת חשבונות תלמדו על מונחים חשובים בתחום החשבונאות, על נהלי העבודה, על תוכנות שונות לניהול חשבונות, דיני עבודה, השיטות המגוונות בחשבונאות פיננסית ועוד. הסמכתם הסופית תגיע לאחר מעבר בחינות רשמיות מטעם משרד התמ"ת. הקורסים המתקדמים מתנהלים במסגרת של הרצאות עיוניות תוך כדי עבודות מעשיות לתרגול החומרים אשר למדתם.

לרוב צוותי המרצים בלימודי הנהלת חשבונות ה מגיעים מהתעשייה עצמה ועל כן מציעים ידע אקדמי עשיר יחד עם היכרות מעמיקה של שוק העבודה. מסלול המכללה מכין אתכם, הבוגרים העתידיים שלו להשתלבות מהירה וטובה בשוק העבודה ובתעשייה כך שתוכלו לפתח לכם קריירה ולרכוש מקצוע חשוב לחיים.

קורס הנהלת חשבונות כמקצוע לחיים

קורס הנהלת חשבונות הוא קורס אשר בדרך כלל מקשרים אותו אל תחומים טכנולוגיים, תעשייתיים והנדסיים שונים. אך אפשר בהחלט ללמוד קורס הנהלת חשבונות במסגרת מכללה טכנולוגית. ללמוד קורס הנהלת חשבונות במכללה טכנולוגיות מקנה לכם יתרון משמעותי פרקטי להמשיך את הקריירה שלכם ולהשתלב בתעשייה תוך כדי קבלת כלים עדכניים ולימוד אפקטיבי של ניהול חשבונות יעיל, איכותי אשר יניף את החברות בהן תועסקו להצלחה.

חשוב לדעת כי ככל שתתקדמו בקורסים ותלמדו לא רק את הקורס הבסיסי אלא גם את הקורסים המתקדמים תוכלו להתקדם גם בעולם התעשייה ובניהול חשבונות וחשבונאות פיננסית. קורס הנהלת חשבונות מאפשר לכם לשלב לימודים יחד עם אפשרות ליצור קשרים עם אנשי מקצוע בתחום ולהתמחות בניהול חשבונות עבור עסקים בתחום התעשייה הטכנולוגיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI