דף הבית ביטוח ביטוח בריאות ביטוח בריאות עושים במגדל – טוב שיש מגדל מאחורייך
ביטוח בריאות עושים במגדל – טוב שיש מגדל מאחורייך
אבי 22/01/14 |  צפיות: 1930

הנתונים הסטטיסטיים מציגים מקרים עצובים בהם אדם חולה ללא כל סיבה במחלה קשה. קיים מחקר אשר טוען כי אדם אחד מתוך כל 8 אנשים ילקה בשלב זה או אחר במהלך חייו במחלה קשה. כאשר תחת הקטגוריה מחלות קשות נכללות מחלות כמו סרטן, טרשת, שבץ, אירועי לב, מחלות כבד, אי ספיקת כליות ועוד. כל אחת מהמחלות הללו דורשת טיפול ממושך. המחלה פוגעת באיכות החיים ומגבילה את האפשרות של החולה לעבוד או לנהל אורח חיים רגיל. פרט לחולה, מושפעים גם כל שאר בני המשפחה מהסיטואציה.

ביטוח בריאות מחלות קשות יעניק לכם פיצוי כספי חד פעמי עם גילוי המחלה. כאשר סכום הכסף ואישור התביעה, כפופים לתנאי הפוליסה. סכום הכסף אותו יקבל מבוטח אשר תביעתו מאושרת, ישמש אותו למימון טיפולים רפואיים ותמיכה כלכלית במהלך תקופת ההחלמה. במקרים בהם החולה במחלה הוא מפרנס ראשי של משפחה, פוליסת הביטוח מצילה את המשפחה מפני קריסה כלכלית. על כן, כדאי יהיה לשלב פוליסת מחלות קשות בתוך חבילות ביטוח בריאות פרטי.

מי זקוק לפוליסת ביטוח בריאות מחלות קשות

1. מבוגרים בעלי משפחות.

2. צעירים אשר מבקשים לספק לעצמם ביטחון כלכלי.

3. ילדים בכל גיל. ההצטרפות לפוליסה בעבור ילדים כרוכה בתשלום פרמיה נמוכה.

חשוב לציין כי אדם אשר כבר חלה בעבר במחלה קשה לא יוכל להצטרף אל הפוליסה בתנאים רגילים. טרם קבלת המבוטחים אל הביטוח, תבקש אותם חברת הביטוח למלא הצהרת בריאות. מסירת פרטים שקריים בהצהרת הבריאות תעניק לחברת הביטוח את הזכות לבטל את הפוליסה. אי גילוי נאות של מצב רפואי קיים יטופל בחומרה. אל לכם להסתיר מידע. שיתוף פעולה מלא עם נציגי חברת הביטוח, הוא שיאפשר לסוכנים ולנציגי המכירות להרכיב בעבורכם חבילות ביטוח בריאות פרטי.

מימוש פוליסת מחלות קשה

ביטוח בריאות ניתן לממש במתכונת של החזר הוצאות, שיפוי או פיצוי חד פעמי. פוליסת מחלות קשות היא ביטוח אשר מעניק לכם פיצוי חד פעמי. על פי רוב, מדובר בסכום כסף מכובד. קבלת סכום הפיצוי מהווה את מימוש הפוליסה. לא תוכלו להמשיך ליהנות מהביטוח לאחר מימושו. קיימות פוליסות בהן ניתן יהיה לממש סכום חלקי בלבד מבלי לאבד את הזכות להמשיך את הביטוח.

חבילות ביטוח בריאות פרטי יש להרכיב תוך שילוב של פוליסות המציעות פיצוי חד פעמי, עם פוליסות המציאות שיפוי או החזר הוצאות. ביטוח בריאות כמו מחלות קשות מתייחס לפגיעה בכושר העבודה. הביטוח מעניק מענה כספי בתקופה בה תזדקקו לכך יותר מכל. מבוטחים רבים מתארים את הפוליסה כרשת הצלה של ממש. ברגע של מצוקה רפואית קשה, תשמחו על הרגע בו החלטתם לרכוש את הפוליסה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI