דף הבית הודעות לעיתונות צרכנות וקניות קפה למשרד של קפה עלית מחוץ לבית
קפה למשרד של קפה עלית מחוץ לבית
אבי 20/02/14 |  צפיות: 1670

 

בעולם התחרותי וההישגי שבו אנו חיים על מעט מאד דברים ניתן לומר שהם קונצנזוס. אחרי ששחטנו לא מעט פרות קדושות ומשום שאנחנו עסוקים מרבית הזמן בתחרות, גם מספר הדברים שעליהם יש הסכמה כוללת הם מעטים. הדבר בולט במיוחד כאשר מדובר על עולם העסקים שמאופיין בתחרות רבה. בעולם העסקים אין כללים ואין הרבה הסכמות. משום כך כל דבר שמאחד ומגבש ומסייע ליצירת אווירה חמה הוא מבורך וחשוב. דוגמה טובה למשהו שכולנו מסכימים עליו היא קפה.

חיבור

קפה מחבר בין אנשים, מוריד מחסומים, מייצר מפגש ומחמם את האווירה. לא בכדי בתי קפה הפכו להיות משחר ההיסטוריה מרחב חם ומקבל שבו נערכים מפגשים חשובים. כאשר מגיע לביתנו אורח מיד נציע לו כוס קפה ובפגישות חשובות, הקפה מסייע ליצירת אווירה מתאימה. קפה מהווה קונצנזוס מפני שכולם אוהבים לשתות אותו, במידת החוזק המועדפת עליהם ובתדירות המתאימה להם אבל הוא בהחלט משקה אהוב. בכל העולם הקפה הוא סמל ובישראל בשנים האחרונות ניכרת מגמה של השבחת הטעם הישראלי.

חיסכון בזמן

ישראלים הפכו יותר ויותר בררניים בבחירת הפה שלהם ומשום כך בלא מעט מקומות עבודה בוחרים כיום להציב מכונות קפה לרווחת העובדים. מכונת קפה למשרד משדרת יוקרה, דוגה לעובד ורצון ליצור אווירה נעימה, מה שמביא מיד לשדרוג התחושה במקום. מכונות קפה במשרד גם חוסכות זמן ומונעות יציאות של העובדים אל מחוץ למשרד.

תדמית מנצחת

היתרון של שימוש במכונות קפה במשרד טמון לא רק באווירה בטובה ובזכות לגמול לעובדים על העובדה השה. זהו עניין שיווקי תדמיתי שבו העסק זוכה לתדמית יוקרתית יותר. פגישה עסקית חשובה או ישיבה שמתנהלת על כוס קפה איכותית והבילה שעשויה בדיוק בטעם הנכון ובמידת החוזק המדויקת תהיה נעימה ומספקת יותר לעומת מפגש על כוס קפה דלה ולא איכותית.

מכונות מתקדמות

חברת עלית מציעה מגוון פתרונות קפה למשרד תוך שימוש במכונות מתקדמות בעלות ארך חיים ארוך במיוחד. התאמת מכונות קפה לכל חלל נעשית על פי ייעוד השימוש, כמות העובדים במקום ועוד. ניתן לבחור מכונות שיתאימו למספר גדול של עובדים ולחילופין ניתן להציב מכונת אספרסו מקצועית שתהפוך את חווית הקפה במקום לאיכותית כמו בבית קפה אמתי. תפעול מכונות האספרסו נעשה בקלות רבה בזכות השימוש בקפסולות, מה שמקטין גם את כמות הלכלוך בסביבת המכונה.

הדרכה ותפעול

בנוסף, צוות העובדים מקבל הדרכה לגבי תפעול המכונה מה שמקטין את התקלות הצפויות. ניתן להתקין מערכת חכמה שבה על ידי שימוש בכרטיס אישי כל עובד יכול לרכוש לעצמו את כוס הקפה במחיר מוזל שסוכם עליו מראש.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI