דף הבית נשים נשים - אחר כל מה שאת צריכה לדעת על תוספות שיער
כל מה שאת צריכה לדעת על תוספות שיער
איציק דר 03/03/14 |  צפיות: 2082

כל אחת כבר שמעה על הטרנד של תוספות שיער, למעשה, זהו כבר ממש לא טרנד, אלא אבן יסוד בכל הקשור לעיצוב השיער וטיפוחו ולא סתם – תוספות שיער איכותיות, בהרכבה על ידי מעצב שיער מקצועי ותספורת נותנים למעצבי השיער מגוון רחב ביותר של תספורות וסגנונות חדשים שבעבר היו נחלתן של בעלות שיער שופע וצפוף במיוחד. ישנן מספר מקורות שונים לשיער שניתן להשתמש בו בתור תוספות. המקורות הקיימים הן שיער טבעי, שיער סינתטי, שיער חיה ושיער מעורבב(של יותר מסוג אחד מאילו שצוינו).

הסוגים השונים של תוספות השיער

השוק של תוספות איכותיות לשיער, מבוסס ב-99% על שיער טבעי, ולרוב תוספות שעשויות משיער חיה הן ערבוב הוא נועדו לפאות שונות, ולא מומלץ לעשות בהן שימוש לצורך תוספות שיער שאתן רוצות שתחזיק זמן רב. מקור השיער הן באסיה(סין, קוריאה, פיליפינים, תאילנד) ושיער זה הוא ככה, עבה יחסית וגם לרוב בריא. ניתן למצוא תוספות שיער בגוונים בהירים יותר אך לחלוטין שמדובר בשיער שעבר הבהרה והוא אינו טבעי, אך איכותו יחסית גבוהה. מקור נוסף לשיער הוא בהודו, ושיער זה הוא גם כן כהה, אך דק יותר. שיער צבוע ממקור זה יהיה באיכות נמוכה יחסית מכיוון שהבהרה לרוב פוגעת יותר באיכות של שיער דק. המקור המבוקש ולרוב היקר ביותר לשיער אדם לצורך תוספות שיער הוא ממזרח אירופה. כאן אפשר למצוא את כל הגוונים הטבעיים שקיימים, ולרוב גם מאותו אדם, כך שחשוב לדעת כי אם עשיתן תוספות שיער בעבר, יהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי להגיע לאותו גוון בדיוק, אך בהחלט אפשר למצוא גוונים דומים אך איכותו והפעילות היום יומית שלכן לא תפגע(חפיפה, בריכה, ים) באיכות השיער מהר יחסית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI