דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר שיחות ועידה – הכנות טכניות
שיחות ועידה – הכנות טכניות
איציק דר 30/05/14 |  צפיות: 1436

שיחות ועידה היו ויהיו דרך מצוינת לחבר בין מספר אנשים הן באופן פרטי והן באופן עסקי. אם בעבר שיחות כאלו היו מתבצעות אך ורק דרך הטלפון הרי שהיום שיחות ועידה יכולות להתקיים גם דרך האינטרנט ואף רצוי שכך הן יתבצעו. האינטרנט מאפשר מספר פונקציות שהטלפון לא מאפשר כמו שיחת וידאו, שמיעה טובה יותר ואף שיתוף קבצים אך ישנן מספר הכנות טכניות שצריך לעשות לפני שמתחילים שיחה כזו בעיקר אם מדובר על שיחה חשובה שלא רוצים שיהיו במהלכה בעיות.

שמע ודיבור

שירות שיחות ועידה מאפשר לכל הצדדים המשתתפים בשיחה לשמוע האחד את השני ולראות האחד את השני [כמובן אם מדובר על שיחה המתבצעת דרך האינטרנט] אך בשביל שהשיחה תזרום יש צורך להשתמש במספר עזרים טכניים, עזרים אשר יאפשרו לשמוע האחד את השני בצורה חלקה ואיכותית. לפני ביצוע שיחות ועידה צריך לוודא שהמיקרופון תקין ולוודא שהוא מחובר טוב וכן המצלמה, היא חייבת להיות איכותית ורצוי לבדוק אותה מספר דקות לפני השיחה. אם זו שיחת ועידה חשובה במיוחד כדאי מאוד אפילו להכין תוכנית ב', שאלו מיקרופון ומצלמה נוספים לכל צרה שלא תבוא.

מהירות אינטרנט

שיחות ועידה יעברו בצורה חלקה אך ורק אם מהירות האינטרנט של כל הצדדים תהיה גבוהה מספיק, בעיקר אם משתמשים במצלמה, מיקרופון ועזרים נוספים. ולכן, חשוב לבדוק את מהירות האינטרנט אצל כל אחד ואחד ואת זה ניתן לבדוק על ידי מספר אתרים חינמיים המספקים את השירות הזה. במידה וגילינו שאנו מחוברים במהירות איטית מידי ניתן בשיחת טלפון אחת קצרה עם ספקית האינטרנט להגדיל את מהירות האינטרנט וכך השיחה תעבור באופן חלק וללא בעיות כלשהן, כמובן אם העזרים הטכניים תקינים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI