דף הבית חוק ומשפט חוק ומשפט - אחר נוטריון בתל אביב – בוחרים קצת אחרת
נוטריון בתל אביב – בוחרים קצת אחרת
הדס כהן 30/07/14 |  צפיות: 2097

הכרך התל אביב הסואן הינו אחת הערים הרוחשות חיים בעולם ומתנהלת בו פעילות כלכלית ועסקית, מקומית וגלובאלית, מרשימה.

בכל יום נחתמים בתל אביב הסכמים וחוזים ומסמכים נשלחים בין מדינות ויבשות. לכן כל אדם הרואה עצמו כחלק מאורח החיים התל אביבי חייב שתהיה לו תמיד, לעת הצורך, כתובת של נוטריון בעל מוניטין וניסיון.

תשומת לב, לא אימפולסיביות

השפע המצוי בכל תחום בתל אביב הרגיל אותנו, האנשים שמתגוררים בה ואוהבים אותה, להיות לקטים. אנו רגילים להלך בין השפע שבחנויות, חלונות הראווה והמסעדות, להיכנס וללקט לנו את מה שחומדים העין והלב. בבואנו לבחור נוטריון בתל אביב כללי הבחירה משתנים. הם חייבים להיעשות בתשומת לב מדוקדקת ולא באימפולסיביות.

מה צריך לקחת בחשבון?

יש מספר פרמטרים חשובים שחייבים להתקיים אצל נוטריון בכרך בינלאומי כתל אביב:

1. האם הוא בעל מוניטין - חשוב לברר וגם לקבל המלצות מאנשים מהימנים עליך.

2. האם הוא מנוסה?  - ניסיון רב שנים הינו ארובה לידע, המתורגם לעבודה יעילה וממוקדת מטרה.

3. האם הוא עוסק במגוון רחב של תחומים? - חשוב שיעסוק בכל מגוון האישורים הנוטריונים: חוזים ותעודות, אישורי זהות ובא-כוח וכן בנושאי מעמד אישי, תעודות לידה ופטירה, צוואות, הסכמי ממון ועוד.

ומה בדבר תרגום נוטריוני?

אלפי מסמכים בשפות זרות עושים את דרכם מדי יום אל תל אביב, בים, ביבשה, באוויר,  וכמובן ברשתות האינטרנט והסלולר. רק חותמת הנוטריון מהווה את האישור הרשמי, החוקי והמהימן ביותר כי לפנינו אכן מסמך שאמיתותו נבדקה והוא נמצא תקף ומהימן.

רק נוטריון המעניק שירותי תרגום אמינים בשלל שפות, ומכיר על בוריו את החוק ואת המקובל בתחום המסמכים בזירה הבינלאומית - יוכל לתת מענה אמיתי לתחום האישורים הנוטריונים בתל אביב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI