דף הבית חינוך ולימודים לימודי תעודה ומקצוע לימודי הנהלת חשבונות? אורט תראה לך את הדרך
לימודי הנהלת חשבונות? אורט תראה לך את הדרך
הדס כהן 04/02/15 |  צפיות: 1980

במידה והחלטתם להתחיל ללמוד הנהלת חשבונות ואתם רוצים להתחיל ולעסוק במקצוע, כדאי לשקול את הלימודים במוסד לימודים ותיק, ובעל מוניטין: בוגרים מצליחים שהשתלבו בשוק העבודה וסיימו בהצלחה את המבחנים החיצוניים. מכללותיה של אורט מציעות לכם להסתכל קדימה הן מבחינת לימודים והן מבחינת עיסוק במקצוע.

מה כוללים לימודי הנהלת חשבונות?

קורס בהנהלת חשבונות הוא פתח הכניסה שלכם לעיסוק במקצוע. אורט מציעים לכם חמישה סוגים של קורסים: קורס הנהלת חשבונות 1 ו-2, קורס הנהלת חשבונות סוג 2, קורס הנהלת חשבונות סוג 3, קורס ייעוץ מס וקורס חשבי שכר. במסגרת של סוג 1 ו-2, תרכשו את כל הידע הדרוש לכם בכדי לעסוק בהצלחה בתחום הנהלת החשבונות: תחשפו לתכנים שאתם מוכרחים להיחשף אליהם, ותקבלו את המיומניות הדרושות לכם כדי לעסוק וליישם את הידע.

ולאן ממשיכים מכאן?

לאחר שסיימתם בהצלחה את קורס הבסיס (קורס 1 ו-2), תוכלו להתקדם לקורסים המתקדמים יותר וביניהם קורס הנהלת חשבונות מסוג 3, חשבי שכר ויועצי מס. עצם העובדה שמכללות אורט מציעות מגוון רחב של קורסי המשך באותו המוסד, מהווה עבורכם, הסטודנטים בוגרי הקורסים, את יריית הפתיחה להתקדמות בתחום העיסוק: קורסי המשך הם כרטיסי כניסה לתפקידים בכירים יותר בתחום הנהלת החשבונות, והקידום הזה יוכל לקרות תוך כדי הלימוד בקורסים. יותר טוב מזה?

ומה לגבי יישום הידע?

תעודה המוכיחה שסיימת בהצלחה קורס בהנהלת חשבונות מאפשרת לך לעבוד במשרד רואי חשבון, במחלקות של ניהול חשבונות וכספים, ובארגונים שונים במגזר הציבורי. אם אתה מעוניין לעבוד כעצמאי, קורסים שכאלו הם יתרון עצום ומוכיחים שאפשר להפקיד בידיך את המידע וניהול של גלגול הכספים של עסק. הנהלת חשבונות יכולה להיות דלת לתחומי עיסוק אחרים והיא מקצוע דינמי מאוד בפני עצמה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI