דף הבית חינוך ולימודים קורסים וסדנאות לימודי הנהלת חשבונות
לימודי הנהלת חשבונות
הדס כהן 01/03/15 |  צפיות: 2030

לימודי הנהלת חשבונות באחת מבין מכללות אורט הינה תחום לימודים מבוקש, המאפשר לבוגרים להשתלב בשוק התעסוקה בתפקידים שונים, החל ממנהלי חשבונות, חשבי שכר ואף יועצי מס.

סביבת הלימוד

סביבת הלימוד במכללות אורט מאפשרת לסטודנטים מרחב למידה איכותי, המשלב בין לימודי תיאוריה והתנסות פרקטית בכתות המחשבים ובשימוש בתוכנות ייעודיות, על מנת להכשיר את הבוגרים לעבודה מעשית בשוק העבודה. צוות המורים המקצועי מספק יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד, ומתן תשומת לב ייחודית, על מנת לאפשר לבוגרים לעבור בהצלחה את המבחנים ולקבל את התעודה הנכספת. איכות הלימוד בשילוב הניסיון בפועל במהלך הלימודים מעניקה לסטודנטים יתרון עצום, בכך, שעם קבלת התעודה, ניתן להתחיל ולהשתלב במקומות עבודה שונים או לעסוק כעצמאיים בתחום.

תוכניות הלימוד

לימודי הנהלת חשבונות מתחלקים למספר תחומים, כאשר כל תוכנית לימודים נבנתה בצורה מתודית, שלב אחר שלב, בכדי להעניק את הידע התיאורטי והפרקטי לעיסוק בתחום. תוכנית לימודי הנהלת חשבונות מסוג 1 ו 2 מספק לסטודנטים את הכלים והידע לעמוד בבחינות החיצוניות של משרד בכלכלה, וכולל מידע מקיף בתחומי חישובי שכר, ריבית, מיסוי, ביטוח לאומי, מערכות הבנק, תיעוד וכמובן לימוד של תוכנות הנהלת חשבונות. בוגרי הקורס מוזמנים להמשיך לקראת לימודי הנהלת חשבונות סוג 3 המעניקים ידע נוסף בתחומי החשבונאות, כדוגמת מסחר, חוזים, תאגידים, מס הכנסה, ניירות ערך, אשראיים ועוד. כמו כן, ניתן להמשיך גם לקראת לימודי חשבי השכר הכוללים את מבנה השכר, דיני עבודה, קופות גמל, קרנות פנסיה, או ללימודי ייעוץ מס הנודעים בתחומי ניהול הכספים של חברות, ארגונים וגופים שונים.

אין ספק כי תוכניות הלימוד השונות בתחום הנהלת חשבונות במכללות אורט היא מבין הטובות בארץ, ואלפי בוגרים נהנים מעיסוק בתחום באופן מקצועי ואיכותי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI