דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי נוטריון בתל-אביב
נוטריון בתל-אביב
הדס כהן 03/05/15 |  צפיות: 9699

עו"ד ונוטריון רם אפרתי

עו"ד ונוטריון רם אפרתי, עוסק במקצוע עריכת הדין משנת 1989 ומשמש כנוטריון משנת 2006. עו"ד ונוטריון רם אפרתי, בעל ניסיון רב בתחומים משפטיים רבים: דיני עבודה, דיני תאגידים, משפט מסחרי, תכנון בנייה ורישוי עסקים, ליטיגציה מסחרית ומקרקעין. ניסיונו העשיר כולל בין היתר: ייעוץ, הופעות בפני בית-משפט וכהונה בדירקטוריון של כמה חברות. כיום עיקר עיסוקו במתן שירותים נוטריונים אשר גם בהם צבר ניסיון נכבד.

המשרד

עו"ד ונוטריון רם אפרתי, הוא בעליו של המשרד אשר כולל צוות של עשרה עובדים. מיקומו של המשרד הראשי הינו בתל-אביב כאשר ישנם סנפים גם בירושלים, חיפה, באר-שבע וכפר-סבא. בכל אחד מן הסניפים ישנם נוטריונים מוסמכים, מקצועיים ובעלי ניסיון אשר מספקים שירות.

אישורי נוטריון

המשרד עוסק בכל סוגי אישורי הנוטריון. כמו כן, מספק המשרד שירותי תרגום עבור תעודות ומסמכים ואישור נוטריוני על נכונות תרגום. בזכות שיתוף-פעולה עם נוטריונים נוספים אנו יכולים לספק שירותים אלו עבור מבחר עצום ומגוון של שפות. במידה ואתם זקוקים לשירותי נוטריון בתל-אביב אנו יכולים לספק את כל הדרוש לכם, במומחיות ומקצועיות. משרדנו מספק שירותים נוטריונים למשרדי עו"ד מהידועים והמובילים בארץ, אנשי עסקים ואקדמיה, חברות פרטיות וחברות הנסחרות בבורסה, רואי-חשבון, עמותות ציבוריות, חברות הי-טק ואלפי לקוחות פרטיים מרוצים.

סמכויות הנוטריון

סמכויות הנוטריון המלאות מצוינות בסעיף 7 לחוק הנוטריונים. הן כוללות אישור ואימות מסמכים משפטיים מסוגים שונים, אישור כי אדם חתם מרצונו החופשי, אישור מקוריות מסמך וזהות החותם, אישור נכונות תרגום, קבלת תצהיר ואישור תצהיר והצהרה אחרת, אימות הסכם ממון טרום נישואין, שימוש בסמכות של נוטריון ציבורי על-פי דין אחר ועוד. מסמך אשר חתום עליו נוטריון הינו קביל כראיה בבית משפט. תפקיד הנוטריון הינו ייצוגו של האזרח במערכת המשפט וישנם מקרים בהם הוא יכול להוות רשות שופטת.

פנו אלינו

לשירותים מקצועיים ובאווירה נעימה של נוטריון בתל-אביב צרו עמנו קשר. הצוות המוסמך והאדיב שלנו ייעץ, יענה על שאלות ויספק את השירותים הדרושים. נשמח לספק המלצות על מקצועיותו ואדיבותו של שירותנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI