דף הבית פיננסים וכספים פיננסים וכספים - אחר הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה- הלוואות לסטודנטים
הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה- הלוואות לסטודנטים
אבי 31/05/16 |  צפיות: 3372

אין ספק שמבחינה פיננסית, תקופת הלימודים היא אחת מהתקופות הקשות ביותר. שכר הלימוד בארץ אינו זול. כיום, הוא עומד על כמה עשרות אלפי שקלים, כתלות במשך הלימודים ובמוסד הלימודים. פעמים רבות, אנשים צעירים שעדיין אין להם מקצוע מתקשים לשלם את הסכום הזה, בתוספת הוצאות נדרשות על מחיה ומגורים. עם זאת, קיימים גם פתרונות לכך- ניתן ללוות את הכסף ולהחזירו במועד מאוחר יותר.

לקבל את ההלוואה באופן מיידי

האופציה של הלוואה מהבנק שרירה וקיימת, אך לא כל סטודנט ממוצע יוכל לעמוד בה. הבנקים דורשים תנאים נוקשים שונים למתן ההלוואה, כמו הצגת בטחונות והחתמת ערבים- מה שלא תמיד מתאפשר לצעירים בתחילת דרכם.

לכן, אחת מן הדרכים היעילות ביותר לקבל הלוואה כסטודנט היא באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות. הלוואות אלה ניתנות על ידי גופים פיננסיים שונים שאינם הבנקים, כגון חברות הביטוח, חברות אשראי ועוד. יש לציין כי מדובר בתהליך חוקי לחלוטין, וכי רובן המוחלט של החברות הללו פועלות תחת רישיון רשמי של משרד האוצר.

כמה מלווים?

חשוב לדעת כי אותה הלוואה לכל מטרה הניתנת על ידי גוף חוץ בנקאי אינה זהה לחלוטין להלוואות הבנקאיות. הסכומים אותם ניתן ללוות הינם קטנים יותר- כמה עשרות אלפי שקלים, עד כמאה אלף במקרים מסוימים. עם זאת, מדובר בסכומים שלרוב מספיקים על מנת לכסות את הלימודים עצמם ואת המחיה בתקופת הלימודים, כך שהלוואות מסוג זה בהחלט יכולות להוות אופציה עבור סטודנטים שמעוניינים לממן את לימודיהם.

סטונדט כלקוח עתידי

על פי רוב, עבור אותן חברות חוץ בנקאיות, ציבור הסטודנטים הינו אטרקטיבי למתן הלוואה לכל מטרה. הסיבה לכך היא שהחברות רואות בסטודנטים השקעה לעתיד- לאחר סיום הלימודים, הסטודנטים צפויים למצוא עבודה קבועה במקצוע שלמדו, ולהיות בעלי הכנסה יחסית גבוהה. לכן, ההלוואות המיועדות לסטודנטים הינן, פעמים רבות, בתנאים טובים- ריבית נמוכה יחסית, תנאי החזרה נוחים ועוד. מריבוי ההצעות הטובות, ניכר כי הגופים החוץ בנקאיים מתחרים זה בזה על מתן הלוואות לציבור הסטודנטים.

לכן, כאשר בוחרים בין מסלולים שונים של הלוואות חוץ בנקאיות, כדאי לבדוק אופציות רבות ככל הניתן ולערוך השוואה מקיפה ביניהן, עד אשר מגיעים אל העסקה המשתלמת ביותר.

לסיכומו של דבר, הלוואה חוץ בנקאית בהחלט תוכל להיות פתרון מצויין עבור סטודנטים שמעוניינים לממן לימודים ומחיה בתקופת הלימודים, בלי צורך להביא ערבים או להציג בטחונות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI