דף הבית חוק ומשפט חוק ומנהל מי צריך נוטריון בתל אביב?
מי צריך נוטריון בתל אביב?
הדס כהן 30/06/16 |  צפיות: 6577

בשביל להבין מי צריך נוטריון בתל אביב כמו גם בכל מקום אחר בארץ, צריך להבין בכלל מי הוא הנוטריון. נוטריון הוא עורך דין שעבר הסמכות ויש לו את שנות הניסיון הדרושות בשביל לחתום על אישורים נוטריונים. ומה הם אותם אישורים נוטריוניים? אלו אישורים של אנשי מקצוע שאמורים לתת עדות בבית המשפט, והם לא יכולים להגיע משום מה והעדות שלהם שמגובה במסמכים רפואיים צריכה לעבור חתימה של נוטריון בכדי שבית המשפט יקבל אותם. לאחר שהם מגיעים לבית המשפט הוא מתייחס אליהם ממש כאילו איש המקצוע בעצמו הגיע להעיד.

אז מי צריך דווקא בתל אביב?

נביא דוגמא אחת לכך. נניח שאדם מאושפז זמן רב באיכילוב לאחר תאונת דרכים והשיקום עוד יארך זמן מה. במהלך הטיפול והשיקום שלו כבר מתנהלת תביעה אל מול חברת הביטוח, וחלק מאותה תביעה אמורה להיות מגובה בעדות של רופאים מאיכילוב. אך אותם רופאים לא יכולים להגיע מסיבה טכנית או שזה יקר מידי להביא אותם, ואם לתובעים יש נוטריון בתל אביב יהיה להם הרבה יותר נוח לגיס אותו לעניין וכמובן גם לו. הוא יוכל להגיע ולגבות עדות מהרופא ולקבל ממנו את המסמכים הרפואיים, להבין אותם וכמובן גם לחתום עליהם.

קבילות מלאה בבית המשפט

עבודתו של בית המשפט היא עבודה מורכבת, עבודה הדורשת חקירה של עדים וניהול המשפט בכלל. הנוטריונים חוסכים לא מעט זמן וכמובן גם לא מעט כסף לבתי המשפט, על ידי זה שהם מהווים מעין תחליף לעדים עצמם. בית המשפט לא צריך לשלם לעד בכדי שיגיע ויפסיד יום עבודה, ונוטריון שנותן לו מסמכים פותר לו את כל הבעיה. מקצוע הנוטריון קיים בכל מדינה מתקדמת בעולם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI