דף הבית פיננסים וכספים שוק ההון Interactive Brokers
Interactive Brokers
אבי 11/07/16 |  צפיות: 6484

המסחר בבורסה בעולם הופך להיות זמין מאי פעם

אין ספק שלמסחר בבורסה העולמית עשויים להיות יתרונות רבים. ראשית כל, ניתן להשקיע בשווקים בעלי צמיחה גבוהה ויציבה, ולהרוויח מכך לא מעט. בנוסף לכך, העמלות הנלוות לביצוע פעולות שונות בבורסה האמריקאית הן נמוכות בהרבה מאלה שהיו נגבות לו המסחר היה מתבצעת בארץ, דרך צד שלישי. עם זאת, למשקיעים ישראלים רבים התחום של מסחר בבורסה או מסחר במניות בחו"ל עלול להיראות רחוק ולא מציאותי.

חשוב לדעת כי כיום יש יותר ויותר פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, אשר מאפשרים גם למשקיע הישראלי לסחור בבורסה בכל רחבי העולם- וזאת, אפילו מבלי לצאת מהבית.

מערכת האינטראקטיב ברוקרס- לסחור בקלות

קיימות, כאמור, פלטפורמות שונות באמצעותן ניתן לבצע מסחר בבורסה העולמית. חשוב לבחור בקפידה במערכת מתאימה שמציעה נוחות וזמינות, קבלת נתונים, ניתוח סטטיסטי וכמובן רמת אבטחה ללא פשרות. אחת מן המערכות שעונות באופן מלא על כל הקריטריונים שצוינו לעיל הינה המערכת Interactive Brokers. המערכת, שנחשבת למתקדמת ביותר בעולם, מציעה יתרונות רבים.

מדובר במערכת השייכת לענק המסחר האמריקני, והיא מציעה את כל היתרונות שלבורסה האמריקנית יש להציע, לרבות עמלות נמוכות (ואף כמעט אפסיות) ופיקוח נוקשה. בנוסף לכך, מציגה המערכת נתונים סטטיסטיים מפורטים ונוחים לצפייה בזמן אמת, כך שניתן להתעדכן בתדירות גבוהה על מצב הבורסה ברחבי העולם, ובכך לקחת את ההחלטה הנכונה ביותר בעת מסחר במניות ובבורסה.

תמיכה של נציג דובר עברית

למרות שמדובר במערכת זמינה ביותר ונוחה מאוד לשימוש, אין ספק שהמסחר בבורסה העולמית דורש ידע ובקיאות אודות התנודות השונות המתרחשות בבורסה בכל עת והמנגנונים המשפיעים עליה. עבור משקיעים מתחילים, העניין עלול להיראות מסובך ואפילו מרתיע.

חשוב לדעת כי קיימים גופים ישראליים שונים שנמצאים בשיתוף פעולה עם Interactive Brokers, והם יוכלו לשמש מעטפת נוחה למסחר דרך פלטפורמה זו. היתרון המשמעותי ביותר שמציעים גופים אלה הוא ליווי צמוד וייעוץ בכל עת, בעברית כמובן. בכך, גם משקיעים אשר עושים את צעדיהם הראשונים בעולם ההשקעות יוכלו לקבל את כל הידע הנדרש על מנת לבצע את המסחר באופן האפקטיבי ביותר, ובסופו של דבר גם להביא את הרווחים למקסימום.

גם עבור משקיעים ותיקים, ייעוץ מקצועי, הדרכה ותמיכה טכנית בעת שימוש במערכת יוכלו להועיל רבות.

לסיכומו של דבר, מערכת האינטראקטיב ברוקרס מאפשרת למשתמשים בה זמינות, נוחות ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר בעולם- כך שהמסחר בבורסה העולמית נהיה זמין ונוח מכפי שאי פעם היה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI