דף הבית רפואה ובריאות רפואה איכות מים מסוננים של תמי 4
איכות מים מסוננים של תמי 4
אבי 09/10/16 |  צפיות: 2847

בבוקר אנחנו שותים מים, בצהריים אנחנו שותים מים, בערב אנחנו שותים מי ובין לבין אנחנו גם שותים מים. מים הם המשקה הכי בריא, הכי זול והכי בסיסי.  מים חשובים עבור התנהלות תקינה של היום ועל כן גם אם לא תמיד מרגישים צמאים, יש לגשת ולקחת כוס מים. עם זאת, יש הבדל בין כוס מים אחת לשנייה, ולו כי אחת עשויה להכיל חתיכות חלודה (כיוון שהצנרת כבר ישנה), שניה עשויה להכיל מגוון חיידקים והשלישית עשויה להכיל מגוון פיח ואף חול. כל אלו כוסות מים מהסוג שלא רצוי להיתקל בו, ולו כי הן לא בריאות, ובנוסף הן עלולות לפגום בחוויית השתייה ובכך למנוע להמשיך להרבות בשתיית מים.

חוויית שתייה חיובית

אם אתם מבקשים להימנע מחוויית שתייה שלילית של מים ואם אתם מבקשים לחזור ליהנות משתייה של מים, הרי שמומלץ שתבינו שהמים שזורמים בברז שלכם זקוקים לתגבור, ופה יש לציין לטובה את איכות המים המסוננים שניתן למצוא במערכות תמי 4. ביום יום המים שלנו מכילים לא מעט חלודה, לכלוך, חיידקים, פיח, חול ואף אבנים קטנטנות. כל אלו דברים שגם עשויים להשפיע על איכות המים ואף על אפקט הריח, אך גרוע מכך גם מדובר במים שאינם בהכרח בריאים עבור צריכה יומיומית. אם כן מה עושים? ובכן לפני שממהרים להחליף את הצנרת, טוב להכיר את בר המים של תמי 4.

מערכת שמשמידה ומשמרת מה שצריך

בר מים תמי 4 מציע מים מסוננים ואיכותיים, וזאת הודות למערכת החכמה שהמערכת מכילה. כך למשל טוב לדעת שהמערכת כוללת בין היתר מנורת U.V שתפקידה לקטול חיידקים לא רצויים. עם זאת, בר מים תמי 4 כן יודע לשמר מינרליים שחיוניים לגוף שלנו, כך שניתן לסמוך שמרכיבים שאינם רצויים לא יכנסו אל כוס השתייה, ומנגד ניתן לדעת מה שרצוי אינו יושמד. מכאן שמדובר במערכת מים אידאלית.

שורת יתרונות חשובים

לצד העובדה שמערכת בר מים תמי 4 מאפשרת מים נהדרים לשתייה גם אם הצנרת שלכם ישנה, גם טוב לדעת שהמכשיר אינו תופס הרבה מקום (כך שניתן להכיל אותו גם במטבחים קטנים), טוב לדעת שהמערכת בטיחותית לילדים, עומדת בכל התקנים הכי מחמירים ובנוסף היא ידידותית למשתמש- גם כאשר המשתמש הנו ילד צעיר. מכאן שניתן ליהנות מהידיעה שהילדים החלו פתאום לצרוך הרבה יותר מים טעימים ובריאים, מאז שמערכת תמי 4 נכנסה אליכם הביתה.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI