דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר איכות מים מסוננים של תמי 4
איכות מים מסוננים של תמי 4
אבי 09/10/16 |  צפיות: 2374

מבלי שנשים לב, מים מהווים חלק משמעותי מהצריכה היומית שלנו. לא רק שאנו שותים מים, אלא אנחנו גם אוכלים מגוון מאכלים שמכילים מים. על כן אם ניתן להקפיד על כך שהמים שאנו צורכים יהיו איכותיים (ומכאן שניתן לתמוך במצבנו הבריאותי), הרי שמומלץ ביותר לעשות זאת. כמו כן אין לחשוש שאם מתכוונים להשקיע באיכות המים, הרי שיש להיכנס להוצאות כבדות כגון החלפת צנרת המים הישנה, אלא סה"כ יש לרכוש באופן חד פעמי מכשיר בר מים תמי 4 ולמצוא לו מקום במטבח.

השקעה לצד תוצאה

כיום ניתן למצוא מגוון דרכים שמסייעות לסנן את המים, אך פה נציין לטובה את בר מים תמי 4, ולו כיוון שהוא שייך לחברת שטראוס שקיימת למעלה משמונה עשורים ומתמקדת בסינון מים למעלה מארבעה עשורים, כאשר לכל אורך הדרך החברה ממשיכה לחקור, להשקיע בטכנולוגיה ולהחזיק מעבדות לחקר מים מהמובילות בעולם, וכל זאת מתוך רצון להמשיך ולספק ללקוחות את המענה המקצועי והבריא ביותר. לצד ההשקעה הרבה, גם טוב לדעת שניתן ליהנות מתוצאות איכותיות. מכאן שכיום מכשיר בר מים תמי 4 זוכה לעמוד בתקנים המחמירים ביותר שנוגעים לאיכות המים, כך שהרווח המשמעותי הוא שלכם הלקוחות.

ויטמינים חשובים

חשוב להבין שלצד העובדה שמים חשובים לשתייה והם מכילים מגוון וויטמינים חשובים, לצד חיידקים שאינם מזיקים, המים שלנו גם מכילים מגוון גופים בלתי רצויים, כאשר בין היתר מדובר בחלקיקי פיח, חלודה, חול ואף חיידקים שאינם רצויים. מכאן שהמטרה היא לשמר את מה שטוב במים ולהיפטר ממה שאינו רצוי. על כן טוב לדעת שחברת שטראוס עומדת במשימה באופן מרשים, ועל כן אנשים ששותים מהמים שהמכשיר מספק, ישר מעידים על ריח נעים ועל טעם טוב, כך שאין זה מפתיע שהמגמה של לקוחות בר מים תמי 4 היא לחדול מצריכת שתייה ממותקת, ולהרבות בשתיית מים מסוננים ובריאים.

לטעום את ההבדל

איכות אינה מילה זרה לחברת שטראוס, והיא משקיעה רבות על מנת שהתוצאות ידברו בעד עצמן. על כן אם אתם מבקשים להבין במה מדובר ולחוש מהו ההבדל, אין כמו לקפוץ לחבר שמחזיק במכשיר תמי 4 ולמזוג לעצמכם כוס מים. ברגע ששותים, מהר מאוד מבינים שמדובר במים טעימים, וישר ניתן להבין שמאחורי אותו טעם נהדר, עומדים מים מסוננים ואיכותיים. מכאן שאתם מוזמנים לשנות אורח חיים, להשקיע בבריאות שלכם ועל הדרך ליהנות ממים בטמפרטורה הרצויה.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI