דף הבית חוק ומשפט חוק ומשפט - אחר נוטריון לספרדית
נוטריון לספרדית
אבי 06/11/16 |  צפיות: 2414

קצת על ספרדית

הספרדית היא השפה הרומאנית המדוברת ביותר בעולם אותה דוברים 417 מליון אישברחבי העולם. ספרדית היא שפת הדיבור השלישית בתפוצתה בעולם, אחרי מנדרינית ואנגלית. ספרדית משמשת כשפת אם בפי 332 מיליון דוברים ובפי השאר כשפה זרה. מלבד בספרד, ספרדית מדוברת ב-43 מדינות נוספות בחמש יבשות. היא גם אחת השפות הרשמיות של האומות המאוחדות.

מענה משפטי לכולם

אם אתם זקוקים לשירותי תרגום מסמכים משפטיים מספרדית לעברית ומעברית לספרדית דעו שעליכם לפנות לנוטריון לספרדית מוסמך ומורשה ולבטח תקבלו שירות אמין ויעיל העומד תחת חוק ופיקוח צמוד של מחלקת רישוי נוטריונים של משרד המשפטים, אשר תוודא שעבודתו של הנוטריון נעשית בכפוף לחוק וללא חריגות ותקלות. אם ברצונכם בסיוע משפטי בספרדית בנוגע לצוואה, תרגום מסמכים משפטיים, אימות מסמכים רשמיים, סיוע משפטי בחוזה והליך רכישת דירה ועוד - אל תהססו פנו לנוטריון לספרדית שיסייע לכם בהשגת מבוקשכם ללא דאגות מיותרות ובתשלום הגיוני והגון אשר נקבע מראש.

גובה שכר הטרחה של נוטריון לספרדית הינו קבוע בחוק והמחירים נקובים באתר משרד המשפטים וחשופים לעיני כל: http://www.justice.gov.il/Units/Noteryonim/Documents/Tircha.pdf

סמכויות נוטריון לספרדית

נוטריון לספרדית מתפקד כנוטריון לכל דבר עם ערך מוסף שמומחיותו היא נתינת תוקף ואישור למסמכים משפטיים שתורגמו מספרדית לעברית או מעברית לספרדית, ביצוע מלאכת התרגום עצמה, או אישור הצהרת מתורגמן בספרדית

נוטריון לספרדית לא רק עוסק בתרגום ובאישורו אלא גם מספק אישור העתק נאמן למקור, חתימה על ייפוי כח, אישור אפוסטיל של משרד החוץ ושל משרד המשפטים ופעולות משפטיות רבות אחרות. אל תהססו לפנות לנוטריון לספרדית בכל הקשור למסמכים המשפטיים שלכם מאחר ועבודתו של נוטריון נמצאת תחת פיקוח וסמכותו מהווה לדרגה הגבוהה ביותר של אמינות בתחום החוק.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI