דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט ועסקים מקוונים כל המידע אודות אחסון אתרים
כל המידע אודות אחסון אתרים
עידן שלומן 05/06/17 |  צפיות: 6049

אתרים משמרים את המידע שלהם ואף מציגים אותו בזכות כונן קשיח שנקרא גם שרת. בעת הגלישה, הלקוח הפוטנציאלי מקיש את כתובת האתר בציפייה להשיג בדיוק את מה שהוא צריך במהירות ויעילות. לעיתים מתקיימים תרחישים בו האתר נתקע, הופך בדרך כזו או אחרת "פחות מסביר פנים" ללקוח והוא מבחינתו עובר לאתר הבא.

כדי שזה לא יקרה גם לכם, הנה כמה דברים שיעזרו לכם לבחור חבילת אחסון אתרים נכונה שמטרתה? לעזור לכם לשפר את חווית הגלישה של הלקוח הפוטנציאלי. כפי שהבנתם, יש לא מעט מאפיינים המשפיעים בפועל על חווית הגולש, אחד מהם הוא גם בחירתה של חבילת אחסון אתרים. אז איך בוחרים?

טיפ מס' 1: סימון מטרות וגודל חבילת האחסון

לפני שאתם ניגשים לבחור חבילות אחסון אתרים, אולי כדאי להגדיר היטב את הצרכים של האתר שלכם.

איך עושים את זה?

• הדבר הראשון קשור בהתאמה של סוג האתר לסוג חבילת אחסון אתרים. לדוגמא, אחסון וורדפרס, אחסון לינוקס או אחסון ווינדוס. השוק הפתוח מציע כל מיני חבילות אחסון והן קשורות בעיקר בכמה דברים.

• רצוי לדבר על אתר עם תמונות או אתר גדוש בתכנים - אם יש לכם יותר תכנים, מן הסתם תצטרכו אחסון אתרים יותר גדול.

• תרצו להכניס באתר גם חנות לרכישת מוצרים? על אחת כמה וכמה יש לשים הדגשים גם על בחירת שרת וירטואלי ולעשות הכול כדי לספק חווית גולש שתניב מכירה בסופו של דבר.

טיפ מס' 2: חשיבות הפרוטוקולים בעת בחירת אחסון אתרים

מצאתם חבילת אחסון אתרים מעולה? יש לכם שרת וירטואלי מעולה? אל תשכחו את עניין הפרוטוקולים. מה זה אומר?

כאשר מדברים על פרוטוקול מדברים על הביטחון של האתר ובפרט אם תרצו לשים שם חנות מקוונת עם אפשרות סליקה. וודאו כי החבילה אותה בחרתם אכן תומכת בכל הפרוטוקולים. זה חשוב כי זה ימנע חששות ויאפשר לגולשים לתת את אמונם ולרכוש מכם ללא חשש.

זקוקים לטיפים נוספים? צריכים לאחסן את האתר שלכם בידיים טובות? השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידן שלומן

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת עידן שלומן
 
איזה פיצוי אפשר לקבל מחברת התעופה בעת איחור או ביטול בטיסה?
29/04/19 | נזיקין
חוק שירותי תעופה נועד להפחית את כמות האיחורים בטיסות מכל סוג שהוא במטרה להטיב עם הצרכן הישראלי, בין אם הוא טס מישראל לחו"ל, בתוך ישראל או מחו"ל לישראל. בכל המקרים הללו מטפל החוק שמחייב את חברות התעופה בפיצויים שונים על מקרים שכאלו וקובע להם רף סטנדרט שיש לעמוד בו כדי שלא ישלמו על כך מכיסן.

התנהלות נכונה במצב של מחלת מקצוע
22/04/19 | נזיקין
הביטוח הלאומי חשוף לתביעות רבות מדי יום, בעיקר תביעות של עובדים שונים על תאונות עבודה וזכויות שונות שיש להם, ואחד התחומים שהופכים ליותר נפוצים בתביעות ביטוח לאומי הוא תביעות של מחלת מקצוע.

סלון פאות קאסטם בירושלים
08/04/19 | אופנה
פאות הולכות וכובשות נתח שוק גדל מיום ליום, וכבר מזמן מדובר בתופעה בה נשים רבות נוהגות להחליף פאות אחת לכמה ימים או שבועות, ובדרך זו משנות בצורה משמעותית את המראה החיצוני שלהן.

כיצד עורך דין לשון הרע יכול לעזור לך?
18/02/19 | נזיקין
חוק לשון הרע מאפשר לכל מי שנפגעו מתמונה, טקסט או אמירה כלשהי שפורסמה ברבים ופגעה בשמם, לתבוע פיצוי גם ללא הוכחת נזק בשל כך.

חוק טיבי לפיצוי במקרים של איחורים וביטולים בטיסה
18/02/19 | נזיקין
ניתן לומר די בוודאות שאחמד טיבי איננו מחברי הכנסת הפופולאריים בישראל אבל ניתן לומר גם באופן ודאי שמרבית הישראלים מברכים בעת האחרונה על חוק טיבי שחוקק בעניין ביטולי או איחור של טיסה.

איך עורך דין מנהלי יכול להגיש עתירה מנהלית לבית המשפט?
21/01/19 | חוק ומנהל
האם אתם מרגישים שנפגעתם, קופחתם או נדרשתם לתשלום שאינו הוגן על ידי רשות ציבורית כלשהי (משרד ממשלתי, עירייה, מוסד ציבורי...) ואתם לא יודעים כיצד להתמודד מולם?

ייפוי כוח מתמשך על פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות
19/01/19 | חוזים
כולנו מתבגרים עם השנים ומגיעים לגיל מתקדם בו יש סיכוי הולך וגובר למחלות קשות יותר מאשר בעבר, וחובה עלינו לחשוב על מצב בו נהיה (חס ושלום) במצב קוגניטיבי ירוד או בעלי מוגבלות נפשית / גופנית לטפל בעניינינו בצורה עצמאית. במידה וכך יהיו פני הדברים – מי תרצו שיטפל בכם וידאג לכם?

איך לתבוע פיצויים מקסימליים מול חברות הביטוח השונות?
24/12/18 | נזיקין
אתם צעירים ונמרצים ודואגים לעתיד. לכן אתם משלמים מדי חודש לאורך עשרות שנים עבור ביטוח סיעודי לחברת הביטוח שלכם באופן פרטי או לקופות החולים. ואז מגיע הרגע הקשה בו אתם הופכים סיעודיים, בין אם עכב הגיל שלכם (זקנה) או עכב אירוע שעברתם (תאונה, מחלה וכו').

חברת הדמיות אדריכליות לעיצוב הבית שלך
22/12/18 | אדריכלות
יזמים וקבלנים בענף הבנייה לא יכולים כיום אפילו לדמיין כיצד בעבר הרחוק לא נעשה שימוש בהדמיות תלת מימד לפני תחילת הבנייה, במהלכה ובעיקר בסיום תהליך הבנייה והמעבר לתהליך מכירת הדירות.

איזה פיצוי ניתן לקבל מחברת התעופה?
22/12/18 | כללי
ענף התעופה בישראל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות ואין מדובר רק על עשרות חברות תעופה חדשות שהוסיפו קווי תעופה רבים מישראל לעולם בכלל ולאירופה בפרט. מדובר גם על חוק שירותי תעופה שגרם לשינוי משמעותי ביחס שבין חברות התעופה לנוסעים וחיזק את הכוח של כל נוסע מול חברות התעופה הגדולות במקרה של שירות לקוי מצדן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI