דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט ועסקים מקוונים להשיג יותר גולשים לאתר באמצעות ניהול דומיין נכון
להשיג יותר גולשים לאתר באמצעות ניהול דומיין נכון
עידן שלומן 05/06/17 |  צפיות: 6029

בעלי עסקים מתנהלים כיום מול אתר אינטרנט ומנסים לחסוך בעלויות. הם מוותרים על ניהול שוטף וכן תחזוקת האתר ומתפלאים מדוע לקוחות לא מגיעים. נשמע לכם מוכר? האם גם לכם יש אתר מושקע אבל אף אחד לא באמת מנהל ומתחזק אותו כראוי?

אם ביצעתם רכישת דומיין או קניית דומיין לא מזמן, לא פחות חשוב לדעת על ניהול דומיין ואיך זה יכול לתרום לאתר שלכם. אחרי הכול, המטרה שלכם להשיג כמה שיותר לקוחות לא כן?

כפי שהבנתם, לכל בעל עסק שיש ברשותו אתר וכן מנהל דומיין שמטרתו לתחזק את האתר על פי הכללים. כדי להבין על מה מדברים, הנה כמה דברים אודות ניהול נכון.

מה דורש ניהול דומיין?

• הידעתם? דומיין מביא כמה מאפיינים שהם ניהול תיבת דואר, ניהול סאב דומיין ועוד.

• בעת שליחת המייל, בדומה לכניסה לאתר, הדפדפן בודק את שרתי הדואר שלכם ובו זמנית היכן מתנהלת התיבה שלכם בפועל. זה חשוב כי יש לא מעט אנשים המנהלים תיבת דואר במקום אחד ומאחסנים בשרת חיצוני אחר.

• השרת דואר מזהה את שליחת המיילים על פי קודים מסוימים שכל אחד מהם אחראי על ניהול תיבה,  ניהול כתובות האתר, אימות השרת ועוד. כמו כן, יש את קוד NS אשר תפקידו ליידע את שרתים בעולם לגבי אחסון נתונים או הפנייה כזו או אחרת.

בסיכום דבר? ניתן לבצע ניהול דומיין פנימי או קיימת אפשרות לנהלו גם באופן החיצוני. כלומר? תמיד ניתן לאחסן במקום אחד ולנהל דומיין אצל גורם חיצוני אחר. אין הבדל משמועתי בין ניהול במקום אחד ואחסון במקום אחר. אם זאת, יש לא מעט ספקים אשר יעדיפו לאחסן במקום אחד ולנהל דומיין במקום אחר. בגדול? המטרה היא לנהל את האתר שלכם נכון כך שבזכות תפיסה זו יגיעו לקוחות מתעניינים ויהפכו ללקוחות רוכשים.

צריכים לאחסן חומרים ובו זמנית לשמור אותם על שרת פנימי או חיצוני? זקוקים למידע אודות ניהול דומיין לפני שאתם מבצעים קניית דומיין? - השאירו את הפרטים האישיים שלכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידן שלומן

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת עידן שלומן
 
איזה פיצוי אפשר לקבל מחברת התעופה בעת איחור או ביטול בטיסה?
29/04/19 | נזיקין
חוק שירותי תעופה נועד להפחית את כמות האיחורים בטיסות מכל סוג שהוא במטרה להטיב עם הצרכן הישראלי, בין אם הוא טס מישראל לחו"ל, בתוך ישראל או מחו"ל לישראל. בכל המקרים הללו מטפל החוק שמחייב את חברות התעופה בפיצויים שונים על מקרים שכאלו וקובע להם רף סטנדרט שיש לעמוד בו כדי שלא ישלמו על כך מכיסן.

התנהלות נכונה במצב של מחלת מקצוע
22/04/19 | נזיקין
הביטוח הלאומי חשוף לתביעות רבות מדי יום, בעיקר תביעות של עובדים שונים על תאונות עבודה וזכויות שונות שיש להם, ואחד התחומים שהופכים ליותר נפוצים בתביעות ביטוח לאומי הוא תביעות של מחלת מקצוע.

סלון פאות קאסטם בירושלים
08/04/19 | אופנה
פאות הולכות וכובשות נתח שוק גדל מיום ליום, וכבר מזמן מדובר בתופעה בה נשים רבות נוהגות להחליף פאות אחת לכמה ימים או שבועות, ובדרך זו משנות בצורה משמעותית את המראה החיצוני שלהן.

כיצד עורך דין לשון הרע יכול לעזור לך?
18/02/19 | נזיקין
חוק לשון הרע מאפשר לכל מי שנפגעו מתמונה, טקסט או אמירה כלשהי שפורסמה ברבים ופגעה בשמם, לתבוע פיצוי גם ללא הוכחת נזק בשל כך.

חוק טיבי לפיצוי במקרים של איחורים וביטולים בטיסה
18/02/19 | נזיקין
ניתן לומר די בוודאות שאחמד טיבי איננו מחברי הכנסת הפופולאריים בישראל אבל ניתן לומר גם באופן ודאי שמרבית הישראלים מברכים בעת האחרונה על חוק טיבי שחוקק בעניין ביטולי או איחור של טיסה.

איך עורך דין מנהלי יכול להגיש עתירה מנהלית לבית המשפט?
21/01/19 | חוק ומנהל
האם אתם מרגישים שנפגעתם, קופחתם או נדרשתם לתשלום שאינו הוגן על ידי רשות ציבורית כלשהי (משרד ממשלתי, עירייה, מוסד ציבורי...) ואתם לא יודעים כיצד להתמודד מולם?

ייפוי כוח מתמשך על פי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות
19/01/19 | חוזים
כולנו מתבגרים עם השנים ומגיעים לגיל מתקדם בו יש סיכוי הולך וגובר למחלות קשות יותר מאשר בעבר, וחובה עלינו לחשוב על מצב בו נהיה (חס ושלום) במצב קוגניטיבי ירוד או בעלי מוגבלות נפשית / גופנית לטפל בעניינינו בצורה עצמאית. במידה וכך יהיו פני הדברים – מי תרצו שיטפל בכם וידאג לכם?

איך לתבוע פיצויים מקסימליים מול חברות הביטוח השונות?
24/12/18 | נזיקין
אתם צעירים ונמרצים ודואגים לעתיד. לכן אתם משלמים מדי חודש לאורך עשרות שנים עבור ביטוח סיעודי לחברת הביטוח שלכם באופן פרטי או לקופות החולים. ואז מגיע הרגע הקשה בו אתם הופכים סיעודיים, בין אם עכב הגיל שלכם (זקנה) או עכב אירוע שעברתם (תאונה, מחלה וכו').

חברת הדמיות אדריכליות לעיצוב הבית שלך
22/12/18 | אדריכלות
יזמים וקבלנים בענף הבנייה לא יכולים כיום אפילו לדמיין כיצד בעבר הרחוק לא נעשה שימוש בהדמיות תלת מימד לפני תחילת הבנייה, במהלכה ובעיקר בסיום תהליך הבנייה והמעבר לתהליך מכירת הדירות.

איזה פיצוי ניתן לקבל מחברת התעופה?
22/12/18 | כללי
ענף התעופה בישראל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות ואין מדובר רק על עשרות חברות תעופה חדשות שהוסיפו קווי תעופה רבים מישראל לעולם בכלל ולאירופה בפרט. מדובר גם על חוק שירותי תעופה שגרם לשינוי משמעותי ביחס שבין חברות התעופה לנוסעים וחיזק את הכוח של כל נוסע מול חברות התעופה הגדולות במקרה של שירות לקוי מצדן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI