דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Sevion Therapeutics מכריזה על איחוד מניות ביחס של 1 ל- 20
Sevion Therapeutics מכריזה על איחוד מניות ביחס של 1 ל- 20
חיים נוי 19/12/17 |  צפיות: 264

Sevion Therapeutics מכריזה על איחוד מניות ביחס של 1 ל- 20

סן דייגו, 19 בדצמבר 2017, (BUSINESS WIRE) :

סביון תרפיוטיקס Sevion Therapeutics (OTCQB: SVON) הכריזה כי דירקטוריון החברה אישר איחוד מניות ביחס של 1 ל- 20, שייכנס לתוקף ב- 19 בדצמבר, 2017, בשעה 16:00. מניות החברה ייסחרו בבורסת OTCQB ביום רביעי, 20 בדצמבר, 2017, על בסיס האיחוד ותחת הסימול הנוכחי SVON. איחוד המניות אושר על ידי בעלי מניות Sevion ב- 7 בדצמבר, 2017, מתוך כוונה, בין היתר, להגדיל את מחיר הסחר במניות החברה הרגילות, כדי לאפשר לחברה לעמוד במחיר ההיצע המינימלי הנדרש לצורך רישום ראשוני בנאסד"ק.

איחוד המניות של 1 ל- 20 יהפוך באופן אוטומטי 20 מניות קיימות רגילות של Sevion למניה רגילה אחת. לא יונפקו חלקי מניות כתוצאה מהאיחוד. בעלי מניות אשר אמורים לקבל חלקי מניה רגילה של Sevion יקבלו תשלום מזומנים במחיר השווה לחלק לו היו זכאים אחרת - בהתאם למחיר הסגירה של מנית Sevion ב- OTCQB ב- 18 בדצמבר, 2017. איחוד המניות יפחית את מספר המניות הרגילות מ- 51.4 מיליון בקירוב ל- 2.6 מיליון מניות בקירוב. התאמות יחסיות יבוצעו גם במחיר האופציות הרגילות של Sevion, וגם במספר המניות המונפקות והניתנות להנפקה תחת תוכנית התגמולים של Sevion.

American Stock Transfer & Trust Company (AST) תפעל כסוכן הבורסה לאיחוד המניות. בעלי מניות המחזיקים מניות באופן אלקטרוני אינם נדרשים לבצע כל פעולה כדי לקבל מניות לאחר האיחוד. עבור בעלי מניות המחזיקים במניות דרך הבנק, ברוקר או מייצג, תתעדכן הפוזיציה באופן אוטומטי כדי לשקף את הפיצול, בכפוף לתהליך המסוים של הברוקר, והם לא נדרשים לאף פעולה ביחס לאיחוד המניות. לבעלי מניות המחזיקים בתעודות פיזיות, AST תשלח הוראות להחלפת התעודות האלה במניות אלקטרוניות או בתעודות חדשות, אשר ייצגו בכל מקרה את המספר החדש של מניות מאוחדות.

מספר ה- CUSIP של החברה ישתנה ל- 29014R 103 החל מהשעה 16:00, ב- 20 בדצמבר, 2017.

אודות Sevion Therapeutics

Sevion Therapeutics היא חברה ביופארם הבונה ומפתחת מערך של טיפולים חדשניים, באמצעות מחקר פנימי ורכישות, לטיפול בסרטן ובמחלות חיסוניות. מוצרי החברה נגזרים ממספר פלטפורמות טכנולוגיה מרכזיות: גילוי של cell-based arrayed antibody, ultra-long antibody scaffolds ו- Chimerasome nanocages. Sevion מינפה טכנולוגיות אלה כדי לבנות קו של מוצרים אפשריים חדשניים. למידע נוסף בקר ב SevionTherapeutics.com

יצירת קשר

Sevion Therapeutics, Inc.
James Schmidt, 858-909-0749
info@seviontherapeutics.com

מקור: Sevion Therapeutics, Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20171219005449/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: הכל אודות אמא - הצגה מרשימה על פי סרט המופת של אלמודובר - בית צבי
18/04/18 | תיאטרון
המחזה עוסק בסוגיות הנוגעות למגדר ולזהות מינית והן שזורות לכל אורך העלילה. הבמאית מאיה שעיה העלתה הפקה שהיא פנינה תיאטרלית ודמותו של אלמודובר רובצת על כל המתרחש ומהווה חוויה מענגת.

פרויקט המלגות על שם אילן רמון מודיע על השקת הסרט הקצר על שמעון פרס "משורר של הכוכבים"
פרויקט המלגות על שם אילן רמון גאה להציג את הסרט הקצר הזה, שמעון פרס, "משורר של הכוכבים", ביום השנה ה-70 להקמת מדינת ישראל. הסרט כולל חומר מצולם מהריאיון שטרם נראה בעבר עם שמעון פרס.

P&G מכריזה על יעדי קיימות סביבתית חדשים שמתמקדים באיפשור ועידוד השפעה חיובית בעולם
היעדים של "שאיפה 2030" מקיפים מותגים ואת שרשרת האספקה, החברה האנושית, והעובדים של P&G

פסגת ענף הבריאות תמלא תפקיד גדול יותר כשסין מתכוננת להעלות את ענף הבריאות לרמה גבוהה יותר של שירותי בריאות לאומיים
פסגת ענף הבריאות 2018 שמארחת ריד סינופארם, נפתחה בשנגחאי במרכז התערוכות והכנסים הלאומי ב-11 באפריל 2018. זה הכינוס הגדול ביותר בעולם של אנשי מקצוע מענף הבריאות עם הרבה יותר מ-200,000 משתתפים מיותר מ-150 מדינות ויותר מ-7,000 מציגים.

המייסד של ארקטורוס טרפיוטיקס מאוכזב מהניסיון הנואש של מועצת המנהלים לדחות את האסיפה ולמנוע נשיאה באחריות כלפי בעלי המניות
נחוץ שינוי במועצת המנהלים של ארקטורוס בדחיפות כדי לשפר את ביצועי החברה. החלטת מועצת המנהלים לדחות באופן בלתי מוגבל את השינוי הבלתי נמנע היא מעשה ברור של התבצרות התמיכה העצומה במועמדים של מר פיין מצביעה על כך שהשינוי מחויב, חיובי ובלתי נמנע

OwnBackup סוגרת סבב מימון של 15.5 מיליון דולר כדי לקדם הגנה על נתונים בענן
משקיעים מובילים מגבים חדשנית מובילה בגיבוי, שחזור ושכפול תוכנה כשירות ותשתיות כשירות

ניוסטאר מודיעה על NetProtect: פתרון הגנה מפני מניעת שירות מבוזרת בחיבור ישיר
אלטרנטיבה חזקה לתעלות GRE או VPN מספקת חיבור יותר מאובטח להעברת נתונים

אנדרסן גלובל ממשיכה את התרחבותה בלונדון
אנדרסן גלובל מבשרת על צמיחה נוספת בבריטניה עם החתימה על הסכם לשיתוף פעולה עם Mark Davies & Associates, פירמת מיסים זוכת פרסים מלונדון שמתמקדת בייעוץ ללקוחות בינ"ל בעניינים חוצי גבולות.

רד ווינג מציגה את פטרוקינג: נעלי עבודות גמישות וקלות משקל שמציידות את עובדי האנרגיה בהגנה על כל הרגל
ההתפתחות האחרונה בהיסטוריה הארוכה של פתרונות בטיחות ייעודיים מתוצרת רד ווינג מספקת גמישות, יציבות וביצועים מעולים בסביבות עבודה קיצוניות

אנדרסן טקס מושקת בקניה
אנדרסן גלובל גאה להודיע על השקת השם אנדרסן באפריקה כש-Nexus Business Advisory Limited, חברה לייעוץ מס וייעוץ עסקי שנמצאת בניירובי, הופכת לחברה חברה מלאה של אנדרסן גלובל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI