דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Sevion Therapeutics מכריזה על איחוד מניות ביחס של 1 ל- 20
Sevion Therapeutics מכריזה על איחוד מניות ביחס של 1 ל- 20
חיים נוי 19/12/17 |  צפיות: 160

Sevion Therapeutics מכריזה על איחוד מניות ביחס של 1 ל- 20

סן דייגו, 19 בדצמבר 2017, (BUSINESS WIRE) :

סביון תרפיוטיקס Sevion Therapeutics (OTCQB: SVON) הכריזה כי דירקטוריון החברה אישר איחוד מניות ביחס של 1 ל- 20, שייכנס לתוקף ב- 19 בדצמבר, 2017, בשעה 16:00. מניות החברה ייסחרו בבורסת OTCQB ביום רביעי, 20 בדצמבר, 2017, על בסיס האיחוד ותחת הסימול הנוכחי SVON. איחוד המניות אושר על ידי בעלי מניות Sevion ב- 7 בדצמבר, 2017, מתוך כוונה, בין היתר, להגדיל את מחיר הסחר במניות החברה הרגילות, כדי לאפשר לחברה לעמוד במחיר ההיצע המינימלי הנדרש לצורך רישום ראשוני בנאסד"ק.

איחוד המניות של 1 ל- 20 יהפוך באופן אוטומטי 20 מניות קיימות רגילות של Sevion למניה רגילה אחת. לא יונפקו חלקי מניות כתוצאה מהאיחוד. בעלי מניות אשר אמורים לקבל חלקי מניה רגילה של Sevion יקבלו תשלום מזומנים במחיר השווה לחלק לו היו זכאים אחרת - בהתאם למחיר הסגירה של מנית Sevion ב- OTCQB ב- 18 בדצמבר, 2017. איחוד המניות יפחית את מספר המניות הרגילות מ- 51.4 מיליון בקירוב ל- 2.6 מיליון מניות בקירוב. התאמות יחסיות יבוצעו גם במחיר האופציות הרגילות של Sevion, וגם במספר המניות המונפקות והניתנות להנפקה תחת תוכנית התגמולים של Sevion.

American Stock Transfer & Trust Company (AST) תפעל כסוכן הבורסה לאיחוד המניות. בעלי מניות המחזיקים מניות באופן אלקטרוני אינם נדרשים לבצע כל פעולה כדי לקבל מניות לאחר האיחוד. עבור בעלי מניות המחזיקים במניות דרך הבנק, ברוקר או מייצג, תתעדכן הפוזיציה באופן אוטומטי כדי לשקף את הפיצול, בכפוף לתהליך המסוים של הברוקר, והם לא נדרשים לאף פעולה ביחס לאיחוד המניות. לבעלי מניות המחזיקים בתעודות פיזיות, AST תשלח הוראות להחלפת התעודות האלה במניות אלקטרוניות או בתעודות חדשות, אשר ייצגו בכל מקרה את המספר החדש של מניות מאוחדות.

מספר ה- CUSIP של החברה ישתנה ל- 29014R 103 החל מהשעה 16:00, ב- 20 בדצמבר, 2017.

אודות Sevion Therapeutics

Sevion Therapeutics היא חברה ביופארם הבונה ומפתחת מערך של טיפולים חדשניים, באמצעות מחקר פנימי ורכישות, לטיפול בסרטן ובמחלות חיסוניות. מוצרי החברה נגזרים ממספר פלטפורמות טכנולוגיה מרכזיות: גילוי של cell-based arrayed antibody, ultra-long antibody scaffolds ו- Chimerasome nanocages. Sevion מינפה טכנולוגיות אלה כדי לבנות קו של מוצרים אפשריים חדשניים. למידע נוסף בקר ב SevionTherapeutics.com

יצירת קשר

Sevion Therapeutics, Inc.
James Schmidt, 858-909-0749
info@seviontherapeutics.com

מקור: Sevion Therapeutics, Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20171219005449/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אלף נערות בפקיסטן יקבלו השכלה באמצעות קרן הלב הרחב וקרן מלאלה
17/01/18 | לימודים
קרן הלב הרחב, קרן הומניטרית גלובלית שבסיסה בשארג'ה, איחוד האמירויות, מממנת את השלב השני של בית ספר לנערות בפקיסטן בהתאם לייעודה להבטיח שלילדים תהיה גישה להשכלה, שתאפשר להם לתרום לפיתוח של הקהילות שלהם. הפרויקט ימומן על ידי "קרן הילדות" של קרן הלב הרחב, בשיתוף פעולה עם "קרן מלאלה", שהקימה כלת פרס נובל ופעילת החינוך מלאלה יוספזאי.

Lyfebulb Partners יחד עם UnitedHealth יתמכו בחידושים מוכווני חולים לאנשים עם מחלות מעי דלקתיות
Lyfebulb Partners with UnitedHealth Group to Support Patient-Driven Innovations for People with Inflammatory Bowel Disease

ביקורת: "חברות הכי טובות" מאת ענת גוב - בית צבי - מרגש ומוצלח
17/01/18 | תיאטרון
"חברות הכי טובות" המחזה המוצלח של המחזאית המנוחה ענת גוב, העולה בבית צבי ברמת גן הוא מרגש , מבדח ומעניק לצופים חוויה תיאטרלית מענגת. זוהי הפקה קטנה ומוצלחת שבה מגלמות 6 שחקניות מוכשרות את מהלך חייהן כאשר ההצגה במקביל מוצגת בשני מישורים, ההווה והעבר של דמויות המחזה.

אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב בדובאי באמצעות GN Global Consulting
GN Global Consulting מספקת מגוון של שירותי מס לעסקים וליחידים בתוך איחוד האמירויות וברחבי העולם. החברה מתמחה בתכנון מס אסטרטגי, ייעוץ לגבי מיסים בינ"ל, ייעוץ והגשת דוחות לגבי מיסים אמריקנים וייעוץ לגבי עיזבונות ונאמנויות וגם סיוע ברישום וציות לתקנות שהותקנו לאחרונה בנוגע למע"מ באיחוד האמירויות.

דיאדיק היא עכשיו Unbound: ממציאה מחדש את עתיד האבטחה והפרטיות
Unbound מאפשרת חדשנות דיגיטלית מאובטחת עם טכנולוגיה פורצת דרך המעוגנת בעקרונות מתמטיים

מחקר של ג'מלטו ומכון פונמון: נוצרים פערים גדולים בין מדינות בגישה להגנה על נתונים בענן
Gemalto and Ponemon Institute Study: Big gaps emerge between countries on attitudes towards data protection in the cloud

DSM Sinochem Pharmaceuticals משיקה בהצלחה פורמולציית מינון מוגמר של רוזובסטטין במערב אירופה
14/01/18 | בריאות
אחרי הפקיעה של פטנטים בסוף דצמבר 2017, DSM Sinochem Pharmaceutical (DSP) השיקה בהצלחה את מוצר הרוזובסטטין הגנרי המשולב לאחור במלואו שלה במדינות מערב אירופיות רבות. ההשקה המוצלחת תורחב למדינות נוספות לפני סוף ינואר, והולנד ביניהן.

האם Spectre ו-Meltdown יהרסו את ה-VoIP שלכם?
במערכות טלפוניה, בקרי גבול ההפעלה וחומרת VoIP, שמסתמכים על מעבדים של אינטל, AMD ו-ARM יש פגיעויות אבטחה חמורות

ObserveIT סוגרת את 2017 עם רבעון שלישי ברציפות המשיג תוצאות חסרות תקדים, בזכות ביקוש הלקוחות לפתרון לניהול איומים פנימיים
עם התוצאות הבולטות שהשיגה החברה ברבעון ה-4 נמנים גיוס עובדים, צמיחה במכירות והשגת לקוחות חדשים

סמסונג נקסט מחברת את היזמים ואנשי הטכנולוגיה הכי משפיעים בעולם ב-CES-Live!
CES -- Samsung NEXT משתפת פעולה עם כתב העת Entrepreneur כנותנת החסות הרשמית של במת המייסדים "What's NEXT Live" ב-CES 2018 בלאס וגאס, נבאדה, 9 עד 11 בינואר. בבמה, שנמצאת ב-Eureka Park Marketplace, Tech West (Sands, קומה 1, אולם G, #50473) יהיו שלושה ימים של ראיונות חיים, פאנלים ושיחות ליד האח עם יזמים ואנשי טכנולוגיה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI