דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים DigitalGenius מגייסת 14.75 מיליון דולר בסבב ראשון כדי להאיץ את האימוץ של AI בשירות לקוחות
DigitalGenius מגייסת 14.75 מיליון דולר בסבב ראשון כדי להאיץ את האימוץ של AI בשירות לקוחות
חיים נוי 20/12/17 |  צפיות: 254

DigitalGenius מגייסת 14.75 מיליון דולר בסבב ראשון כדי להאיץ את האימוץ של AI בשירות לקוחות

סבב הגיוס חותם שנת ציון דרך לחברה בעלת מוצר ה- Deep Learning שזוכה לאימוץ הנרחב ביותר בתעשיית שירות הלקוחות

סן פרנציסקו, 19 בדצמבר 2017, :(GLOBE NEWSWIRE)

DigitalGenius, המובילה ב- AI לשירות לקוחות, הכריזה כי השלימה סבב גיוס ראשון בהיקף 14.75 מיליון דולר. סבב הגיוס נערך בהובלת Global Founders Capital, עם השתתפות מצד MMC Ventuares, Paua Ventures, Kairos ומספר קרנות נוספות, והשקעות המשך של משקיעים קודמים, בהם Runa Capital, Spider Capital, Salesforce Ventures, RRE Ventures, Lumia Capital, Compound  ו- Lerer Hippeau Ventures.

עד היום גייסה DigitalGenius 26 מיליון דולר.

"עם הגיוס הנוכחי, אנו מחזקים את המעמד שלנו כמובילים באפליקציות יישומיות ל- AI בתחום שירות הלקוחות", אמר דמיטרי אקסנוב, מייסד ומנכ"ל DigitalGenius. "הטכנולוגיה שלנו עובדת כשכבה של בינה מלאכותית על גבי פלטפורמות קיימות לשירות לקוחות. היא מייצרת אוטומציה ומקצרת משמעותית זמן לפתרון של פניות. בכך אנו משנים את הדרך בה נעשית העבודה במוקדי שירות".

בנוסף, DigitalGenius הכריזה על מינוי של רוק ורסצ'ה כסמנכ"ל הכנסות. מנהל בעל ניסיון נרחב בעולם הטכנולוגיות, עם יותר מ- 15 שנים של הובלה בתעשיית ה- SaaS - כולל אחריות על מכירות ארגוניות ב- Salesforce.com. ורסצ'ה ישחק תפקיד מרכזי בקידום של צמיחה נוספת עבור החברה.

DigitalGenius כבר הציגה חדירה חזקה לתחום ה- AI לשירות לקוחות, עם רשימה הולכת וגדלה של לקוחות, בהם  חברת התעופה KLM, יוניליוור, יורוסטאר, Soylent, TravelBird ואחרים. ברבעון הנוכחי החברה גם הכריזה על שותפות ממשלתית ראשונה עם מועצת מחוז Aylesbury Vale.

סבב הגיוס הראשון משלים שנת פעילות המהווה ציון דרך עבור DigitalGenius - החברה מובילה כעת את האימוץ של אפליקציות deep learning יישומיות בתעשיית שירות הלקוחות. DigitalGenius מעצימה 35 מוקדי שירות גלובליים באמצעות בינה מלאכותית טובה מסוגה.

DigitalGenius תשתמש במימון החדש כדי לתדלק צמיחה מסחרית. החברה תמשיך לפתח את המוצרים שלה כדי לייצר אוטומציה בתהליכי עבודה נוספים אותם נציגים צריכים לבצע ברמה יומית. בכך היא מאפשרת להם להתמקד במשימות בעלות ערך גדול יותר.

אודות DigitalGenius

DigitalGenius מביאה אפליקציות יישומיות של בינה מלאכותית אל פעילות שירות הלקוחות של חברות גלובליות.

פלטפורמת שירות הלקוחות שלה, Human+AI, משלבת את הטוב שבעבודה אנושית עם הבינה המלאכותית, ומאפשרת לחברות לעמוד בציפיות המתרחבות של לקוחות, ואף לעקוף אותן. בליבת הפלטפורמה נמצאים אלגוריתמים של deep-learning, אשר מאומנים באמצעות תסריטי שירות לקוחות היסטוריים ומשולבים ישירות בתוכנה הקיימת של מרכז השירות. ברגע שהופעלה, הפלטפורמה מבצעת אוטומציה ומגבירה את איכות ויעילות שיחות התמיכה בלקוחות, על גבי ערוצי תקשורת מבוססי טקסט, כגון דוא"ל, צ'אט, רשתות חברתיות והודעות לניידים. למידע נוסף, בקרו ב: www.digitalgenius.com

יצירת קשר:

Natalie Issa (For DigitalGenius)
248-613-3513, nataliegissa@gmail.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: הכל אודות אמא - הצגה מרשימה על פי סרט המופת של אלמודובר - בית צבי
18/04/18 | תיאטרון
המחזה עוסק בסוגיות הנוגעות למגדר ולזהות מינית והן שזורות לכל אורך העלילה. הבמאית מאיה שעיה העלתה הפקה שהיא פנינה תיאטרלית ודמותו של אלמודובר רובצת על כל המתרחש ומהווה חוויה מענגת.

פרויקט המלגות על שם אילן רמון מודיע על השקת הסרט הקצר על שמעון פרס "משורר של הכוכבים"
פרויקט המלגות על שם אילן רמון גאה להציג את הסרט הקצר הזה, שמעון פרס, "משורר של הכוכבים", ביום השנה ה-70 להקמת מדינת ישראל. הסרט כולל חומר מצולם מהריאיון שטרם נראה בעבר עם שמעון פרס.

P&G מכריזה על יעדי קיימות סביבתית חדשים שמתמקדים באיפשור ועידוד השפעה חיובית בעולם
היעדים של "שאיפה 2030" מקיפים מותגים ואת שרשרת האספקה, החברה האנושית, והעובדים של P&G

פסגת ענף הבריאות תמלא תפקיד גדול יותר כשסין מתכוננת להעלות את ענף הבריאות לרמה גבוהה יותר של שירותי בריאות לאומיים
פסגת ענף הבריאות 2018 שמארחת ריד סינופארם, נפתחה בשנגחאי במרכז התערוכות והכנסים הלאומי ב-11 באפריל 2018. זה הכינוס הגדול ביותר בעולם של אנשי מקצוע מענף הבריאות עם הרבה יותר מ-200,000 משתתפים מיותר מ-150 מדינות ויותר מ-7,000 מציגים.

המייסד של ארקטורוס טרפיוטיקס מאוכזב מהניסיון הנואש של מועצת המנהלים לדחות את האסיפה ולמנוע נשיאה באחריות כלפי בעלי המניות
נחוץ שינוי במועצת המנהלים של ארקטורוס בדחיפות כדי לשפר את ביצועי החברה. החלטת מועצת המנהלים לדחות באופן בלתי מוגבל את השינוי הבלתי נמנע היא מעשה ברור של התבצרות התמיכה העצומה במועמדים של מר פיין מצביעה על כך שהשינוי מחויב, חיובי ובלתי נמנע

OwnBackup סוגרת סבב מימון של 15.5 מיליון דולר כדי לקדם הגנה על נתונים בענן
משקיעים מובילים מגבים חדשנית מובילה בגיבוי, שחזור ושכפול תוכנה כשירות ותשתיות כשירות

ניוסטאר מודיעה על NetProtect: פתרון הגנה מפני מניעת שירות מבוזרת בחיבור ישיר
אלטרנטיבה חזקה לתעלות GRE או VPN מספקת חיבור יותר מאובטח להעברת נתונים

אנדרסן גלובל ממשיכה את התרחבותה בלונדון
אנדרסן גלובל מבשרת על צמיחה נוספת בבריטניה עם החתימה על הסכם לשיתוף פעולה עם Mark Davies & Associates, פירמת מיסים זוכת פרסים מלונדון שמתמקדת בייעוץ ללקוחות בינ"ל בעניינים חוצי גבולות.

רד ווינג מציגה את פטרוקינג: נעלי עבודות גמישות וקלות משקל שמציידות את עובדי האנרגיה בהגנה על כל הרגל
ההתפתחות האחרונה בהיסטוריה הארוכה של פתרונות בטיחות ייעודיים מתוצרת רד ווינג מספקת גמישות, יציבות וביצועים מעולים בסביבות עבודה קיצוניות

אנדרסן טקס מושקת בקניה
אנדרסן גלובל גאה להודיע על השקת השם אנדרסן באפריקה כש-Nexus Business Advisory Limited, חברה לייעוץ מס וייעוץ עסקי שנמצאת בניירובי, הופכת לחברה חברה מלאה של אנדרסן גלובל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI