דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל
קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל
חיים נוי 06/03/18 |  צפיות: 214

קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל

● החברה, חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, נוסדה בידי גיל מנדלזיס, מייסד Traiana שנרכשה על ידיICAPב-2007 עבור 250 מליון דולר, ויוצא חברת ICAP (כיום NEX Group), טום גלוסר, מנכ"ל תומסון רויטרס לשעבר ואיגור טלשבסקי, יוצא Traiana

● סבב הגיוס (Round A) של החברה נערך בהובלת אינדקס ונצ'רס ובהשתתפות סקויה קפיטל

● גיוס ההון הראשוני (Seed) של החברה בסך 9 מליון דולר הובל על ידי סקויה קפיטל

● החברה מונה 25 עובדים ומחזיקה משרדים בניו יורק, לונדון ותל אביב

ניו יורק, לונדון ותל אביב - 6 במרץ, 2018,  (BUSINESS WIRE):

קפיטוליס, חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, הודיעה היום על השלמת שני סבבי גיוס, הכוללים 20 מליון דולר שגויסו בסבב גיוס A ו-9 מליון דולר שגויסו בסבב גיוס ראשוני (Seed), אשר קדם לו ונערך בהובלת הקרן סקויה קפיטל.

קפיטוליס נוסדה בשנת 2017 על ידי גיל מנדלזיס, אשר בתפקידיו הקודמים שימש כמנכ"ל EBS BroketTec, השייכת ל ICAP plc (כיום NEX Group) וכמייסד חברת Traiana, אשר גייסה אף היא מימון מקרן סקויה ונרכשה ע"י ICAP, טום גלוסר, מנכ"ל תומסון רויטרס לשעבר ואיגור טלשבסקי, יוצא Traiana. החברה מונה כיום 25 עובדים ומגייסת עובדים נוספים לצוותים הגדלים בניו יורק, לונדון ותל אביב.

קפיטוליס מפתחת מספר מוצרים ושירותים, אשר יושקו מאוחר יותר השנה, המציעים פתרון למגבלות שוק ההון, תוך שימת דגש ראשוני על מניות ומסחר במטבע חוץ. מוצרים אלה יביאו פתרונות שיתופיים לחיבור בין הגורמים מוגבלי ההון למשקיעים ולקוחות ברחבי העולם.

גיל מנדלזיס, מנכ"ל קפיטוליס, מסר: "אנחנו מאמינים כי ישנה הזדמנות משמעותית ובלתי מנוצלת לשיפור יעילות תהליכי הפצת ההון באמצעות השילוב של טכנולוגיה, כישורים וניסיון,  אותם מציעה קפיטוליס. זכינו לתגובות אוהדות מהבנקים אשר מצטרפים כשותפים, משקיעים מוסדיים ולקוחות, אשר הבינו את היתרונות בגישה שלנו. בנינו צוות מנצח של אנשים בעלי יכולות מרשימות ומגוונות שיסייעו לנו להצליח במשימה."

עוד אמר מנדלזיס כי "סקויה קפיטל ואינדקס ונצ'רס היו שותפות תומכות להגשמת החזון שלנו, הודות לניסיונן עם יזמים שאפתניים שבונים טכנולוגיות מהפכניות. אנחנו אסירי תודה על ההשקעה שתאפשר לנו להמשיך ולפתח אסטרטגית את החברה ומוצריה, לחזק את משאבי החברה על מנת להוביל את קפיטוליס לשלב הבא בתכנית השאפתנית של החברה".

מספר בכירים מצטרפים אל מר מנדלזיס בהנהלת קפיטוליס ומביאים עמם עשרות שנות ניסיון בתחום השירותים הפיננסיים. בין היתר, נמנים על הנהלת החברה ג'סטין קלוג, אשר בתפקידיו הקודמים עבד ב Credit Suisse ו - Bank of America Merrill Lynch, ג'וזף טרדיטי, בכיר לשעבר ב Bank of America Merrill Lynch וכן דייויד לאמב, יוצא Morgan Stanley ו-Citi. הנהלת החברה כוללת גם מומחי טכנולוגיה פיננסית כגון אילית גלר, מייסדת ומנכ"לית לשעבר ב-TradAir וראש מחלקת הפיתוח העסקי ב-Traiana ובן טובין, לשעבר דירקטור המכירות באירופה, המזה"ת ואפריקה ב-EBS BrokerTe, אף הוא יוצא Traiana.

טום גלוסר, מייסד ויו"ר הדירקטוריון בקפיטוליס, אמר: "בכל שנותיי בשוק ההון נתקלתי מעט מאוד פעמים בחברה הפותרת בעיות ברורות וספציפיות בתחום מחד ומגלה פוטנציאל צמיחה רחב וארוך טווח מאידך. קיבצנו צוות יוצא דופן, המשלב יכולות בתחומי שוק ההון, הטכנולוגיה והיזמות ומביא עמו ניסיון וידע שהופכים את התכניות השאפתניות שלנו לאפשריות."

"קפיטוליס מציגה חזון אמיץ, המחייב חשיבה מחדש בנוגע לדרך בה פועלים שווקים" אמר יאן האמר, שותף באינדקס ונצ'רס, קרן הון-סיכון שהשקיעה בחברות פינטק כגון Ayden, Funding Circle, Robinhood TransferWise ואחרות. "לקפיטוליס יש את הפוטנציאל להשפיע באופן חיובי על שוק ההון ולקדם את עולם הפיננסים תוך כדי הוזלת עלויות."

"גיל הוא מסוג המייסדים שביכולתם להמציא מחדש תעשיות שלמות ואנחנו נרגשים לחבור אליו בשנית" אמר חיים סדגר, שותף בסקויה קפיטל וחבר דירקטוריון בקפיטוליס, אשר השקיע גם בחברתו הקודמת של מר מנדלזיס, Traiana" אנחנו מאמינים כי חזונו של גיל עבור קפיטוליס יכול לעצב מבראשית תהליכים בשוק ההון שהינם בעלי פוטנציאל עצום."

לפרטים נוספים:

Serra Balls, Eterna Partners          +44 20 3911 0353 / serra.balls@eternapartners.com

אודות קפיטוליס

קפיטוליס הינה חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, אשר נוסדה על ידי בכירים בתעשיית הטכנולוגיה הבנקאית והפיננסית. במהלך 2018, בכוונתה של קפיטוליס להשיק מוצרים ושירותים חדשים המציעים פתרון למגבלות שונות בשוק ההון, תוך שימת דגש ראשוני על מניות ומסחר במטבע חוץ. מוצרים אלה יביאו פתרונות שיתופיים לחיבור בין הגורמים מוגבלי ההון למשקיעים ולקוחות ברחבי העולם.

למידע נוסף אנא בקרו באתר החברה ובעמוד הלינקדאין שלה.

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סדרת CRJ של בומברדייה מקבלת אישור למרווחי תחזוקה ארוכים יותר
בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה היום שמינהל התעופה הפדרלי (FAA) העניק אישור להגדלת מרווחי התחזוקה של המטוסים CRJ700, CRJ900 ו-CRJ1000. המרווח לתחזוקת קו (A-check) הוארך ל-800 שעות טיסה, והמרווח לתחזוקה רבתית (C-check) ב-8,000 שעות טיסה.

אוגורי וגרונדפוס חתמו על הסכם שותפות אסטרטגית
ידע דיגיטלי ומומחיות במים מניעים חדשנות

סקלור מציעה את פלטפורמת האבטחה ממוקדת הנתונים הפתוחה הראשונה
מנצלת בקלות פתרונות להגנת נתונים הטובים מסוגם ומערכות ארגוניות קיימות לגישה של אוטומציה תחילה להגנה ומעקב אחרי נתונים

ניסוי FFRangioTM של קתוורקס עומד בנקודות הסופיות הראשוניות ועולה על יעדי הביצועים
התוצאות התפרסמו ב-Circulation

OwnBackup משיקה את כלי הארכוב OwnBackup Archiver ומציעה חידושים ב-Salesforce AppExchange, שוק האפליקציות העסקיות המוביל בעולם
OwnBackup Archiver וארבע פונקציות חדשות יאפשרו ללקוחות לקבל גישה לנתוני ארכיון ישירות מפלטפורמת Salesforce, לגבות כמויות גדולות יותר של נתונים לעתים קרובות יותר, ולהאיץ את מחזורי הפיתוח עם תמיכה נוספת לסביבת בדיקות

OwnBackup מודיעה על השקת OwnBackup ICETM המופעלת באמצעות בלוקצ'יין ב-Salesforce AppExchange, שוק האפליקציות העסקיות המוביל בעולם
מהדורת Integrity and Compliance ("שלמות וציות") של OwnBackup מספקת הוכחות על גיבויים שאינם ניתנים לשינוי, באמצעות בלוקצ'יין

בומברדייה מוסרת את המטוס Q400 הראשון עם 90 מושבים
ספייסג'ט הופכת לחברת התעופה ראשונה שמנצלת את פוטנציאל הרווח המוגדל של המטוס Q400

AbuDhabi Dubai STOB Series 22 Investment מתקשרת בהסכם הצעת רכש מועדפת עם MINDOL HOLDINGS
"מיזוג של תת-תרבות וטכנולוגיית בלוקצ'יין" במשחק מקוון אסטרטגי שיהיה ניתן להורדה בכל העולם החל מ-2019

Virgin Hyperloop One בוחרת בסעודיה לאתר של סרט הקידום הגלובלי הקרוב
ג'דה נבחרה לאתר הראשי במזרח התיכון ליוזמת צילום פורצת דרך של Virgin Hyperloop One

ליקינקס וגרפואיד משתפות פעולה כדי לספק פתרונות לטיהור מים באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן MESOGRAFTM המובילה בתעשייה - GPURE
Grafoid Inc. ("גרפואיד") שמחה להודיע על שותפות אסטרטגית עם ליקינקס, חברה שמתמחה בצרכים של הנדסת שפכים, כדי לספק פתרונות לטיפול במים בקנה מידה מסחרי באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן החדשנית של גרפואיד MESOGRAFTM.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI