דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל
קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל
חיים נוי 06/03/18 |  צפיות: 77

קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל

● החברה, חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, נוסדה בידי גיל מנדלזיס, מייסד Traiana שנרכשה על ידיICAPב-2007 עבור 250 מליון דולר, ויוצא חברת ICAP (כיום NEX Group), טום גלוסר, מנכ"ל תומסון רויטרס לשעבר ואיגור טלשבסקי, יוצא Traiana

● סבב הגיוס (Round A) של החברה נערך בהובלת אינדקס ונצ'רס ובהשתתפות סקויה קפיטל

● גיוס ההון הראשוני (Seed) של החברה בסך 9 מליון דולר הובל על ידי סקויה קפיטל

● החברה מונה 25 עובדים ומחזיקה משרדים בניו יורק, לונדון ותל אביב

ניו יורק, לונדון ותל אביב - 6 במרץ, 2018,  (BUSINESS WIRE):

קפיטוליס, חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, הודיעה היום על השלמת שני סבבי גיוס, הכוללים 20 מליון דולר שגויסו בסבב גיוס A ו-9 מליון דולר שגויסו בסבב גיוס ראשוני (Seed), אשר קדם לו ונערך בהובלת הקרן סקויה קפיטל.

קפיטוליס נוסדה בשנת 2017 על ידי גיל מנדלזיס, אשר בתפקידיו הקודמים שימש כמנכ"ל EBS BroketTec, השייכת ל ICAP plc (כיום NEX Group) וכמייסד חברת Traiana, אשר גייסה אף היא מימון מקרן סקויה ונרכשה ע"י ICAP, טום גלוסר, מנכ"ל תומסון רויטרס לשעבר ואיגור טלשבסקי, יוצא Traiana. החברה מונה כיום 25 עובדים ומגייסת עובדים נוספים לצוותים הגדלים בניו יורק, לונדון ותל אביב.

קפיטוליס מפתחת מספר מוצרים ושירותים, אשר יושקו מאוחר יותר השנה, המציעים פתרון למגבלות שוק ההון, תוך שימת דגש ראשוני על מניות ומסחר במטבע חוץ. מוצרים אלה יביאו פתרונות שיתופיים לחיבור בין הגורמים מוגבלי ההון למשקיעים ולקוחות ברחבי העולם.

גיל מנדלזיס, מנכ"ל קפיטוליס, מסר: "אנחנו מאמינים כי ישנה הזדמנות משמעותית ובלתי מנוצלת לשיפור יעילות תהליכי הפצת ההון באמצעות השילוב של טכנולוגיה, כישורים וניסיון,  אותם מציעה קפיטוליס. זכינו לתגובות אוהדות מהבנקים אשר מצטרפים כשותפים, משקיעים מוסדיים ולקוחות, אשר הבינו את היתרונות בגישה שלנו. בנינו צוות מנצח של אנשים בעלי יכולות מרשימות ומגוונות שיסייעו לנו להצליח במשימה."

עוד אמר מנדלזיס כי "סקויה קפיטל ואינדקס ונצ'רס היו שותפות תומכות להגשמת החזון שלנו, הודות לניסיונן עם יזמים שאפתניים שבונים טכנולוגיות מהפכניות. אנחנו אסירי תודה על ההשקעה שתאפשר לנו להמשיך ולפתח אסטרטגית את החברה ומוצריה, לחזק את משאבי החברה על מנת להוביל את קפיטוליס לשלב הבא בתכנית השאפתנית של החברה".

מספר בכירים מצטרפים אל מר מנדלזיס בהנהלת קפיטוליס ומביאים עמם עשרות שנות ניסיון בתחום השירותים הפיננסיים. בין היתר, נמנים על הנהלת החברה ג'סטין קלוג, אשר בתפקידיו הקודמים עבד ב Credit Suisse ו - Bank of America Merrill Lynch, ג'וזף טרדיטי, בכיר לשעבר ב Bank of America Merrill Lynch וכן דייויד לאמב, יוצא Morgan Stanley ו-Citi. הנהלת החברה כוללת גם מומחי טכנולוגיה פיננסית כגון אילית גלר, מייסדת ומנכ"לית לשעבר ב-TradAir וראש מחלקת הפיתוח העסקי ב-Traiana ובן טובין, לשעבר דירקטור המכירות באירופה, המזה"ת ואפריקה ב-EBS BrokerTe, אף הוא יוצא Traiana.

טום גלוסר, מייסד ויו"ר הדירקטוריון בקפיטוליס, אמר: "בכל שנותיי בשוק ההון נתקלתי מעט מאוד פעמים בחברה הפותרת בעיות ברורות וספציפיות בתחום מחד ומגלה פוטנציאל צמיחה רחב וארוך טווח מאידך. קיבצנו צוות יוצא דופן, המשלב יכולות בתחומי שוק ההון, הטכנולוגיה והיזמות ומביא עמו ניסיון וידע שהופכים את התכניות השאפתניות שלנו לאפשריות."

"קפיטוליס מציגה חזון אמיץ, המחייב חשיבה מחדש בנוגע לדרך בה פועלים שווקים" אמר יאן האמר, שותף באינדקס ונצ'רס, קרן הון-סיכון שהשקיעה בחברות פינטק כגון Ayden, Funding Circle, Robinhood TransferWise ואחרות. "לקפיטוליס יש את הפוטנציאל להשפיע באופן חיובי על שוק ההון ולקדם את עולם הפיננסים תוך כדי הוזלת עלויות."

"גיל הוא מסוג המייסדים שביכולתם להמציא מחדש תעשיות שלמות ואנחנו נרגשים לחבור אליו בשנית" אמר חיים סדגר, שותף בסקויה קפיטל וחבר דירקטוריון בקפיטוליס, אשר השקיע גם בחברתו הקודמת של מר מנדלזיס, Traiana" אנחנו מאמינים כי חזונו של גיל עבור קפיטוליס יכול לעצב מבראשית תהליכים בשוק ההון שהינם בעלי פוטנציאל עצום."

לפרטים נוספים:

Serra Balls, Eterna Partners          +44 20 3911 0353 / serra.balls@eternapartners.com

אודות קפיטוליס

קפיטוליס הינה חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, אשר נוסדה על ידי בכירים בתעשיית הטכנולוגיה הבנקאית והפיננסית. במהלך 2018, בכוונתה של קפיטוליס להשיק מוצרים ושירותים חדשים המציעים פתרון למגבלות שונות בשוק ההון, תוך שימת דגש ראשוני על מניות ומסחר במטבע חוץ. מוצרים אלה יביאו פתרונות שיתופיים לחיבור בין הגורמים מוגבלי ההון למשקיעים ולקוחות ברחבי העולם.

למידע נוסף אנא בקרו באתר החברה ובעמוד הלינקדאין שלה.

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זמין עכשיו: הסמארטפון שנוצר לאופן בו אנו מתקשרים כיום, ה-Galaxy S9 ו‑S9+
ה-Galaxy S9+ שזכה בפרסים עולה על כל מצלמות הסמארטפונים עם הציון הגבוה ביותר מ‑DxOMark

טומי הילפיגר מודיע שאלוף העולם בפורמולה 1 לואיס המילטון הוא שגריר המותג הגלובלי של טומי הילפיגר לגבר
כאחד המתחרים הגדולים ביותר בספורט כיום, לואיס המילטון ייצג את העולם של טומי הילפיגר לגבר כשגריר מותג גלובלי החל מאביב 2018

אוונטי תקשורת ואיזוטרופיק סיסטמס יפתחו מסוף שמתקין את עצמו כדי להרחיב שווקים בבריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
טכנולוגיית מסופים ומחירים משבשים יתמכו בפריסה מהירה יותר

Labs פרסמה עצת אבטחה חמורה לגבי המעבדים של AMD
CTS Labs, חברת מחקר וייעוץ באבטחת סייבר, פרסמה היום עצת אבטחה חמורה לגבי המעבדים של Advanced Micro Devices, Inc. ("AMD" או "החברה") (NASDAQ:AMD)

חברת המפ חותמת על חוזה ייעוץ משתלם עם HQ Global Education, Inc.
חברת המפ (OTC:HEMP) שמחה להודיע שחתמה על הסכם ייעוץ עם HQ Global Education, Inc. (OTC:HQGE), חברה לפיתוח מחקר מדעי, למתן שירותי ייעוץ כדי לעזור ל-Q Global Education, Inc.

גלובקום פורסת בהצלחה את השלב הראשון של תוכנית הקישוריות באזורים כפריים שלה יחד עם אוונטי תקשורת
אוונטי, Avanti Communications Group plc ("אוונטי"), ספקית מובילה של שירותי תקשורת נתונים לוויינית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה ("EMEA"), וגלובקום, ספקית קישוריות גלובלית שמשרתת שוקי מדיה, ימיים, ארגוניים וממשלתיים, הודיעו על הסכם אב לשירותים.

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בגרמניה עם משרד בברלין
אנדרסן גלובל ממשיכה את התרחבותה בגרמניה עם הפתיחה של משרד חדש בברלין, שמצטרף לצוות הקיים של Andersen Tax & Legal בגרמניה, בתוקף מ-1 במרץ 2018. המשרד בברלין יהיה המקום השישי של Andersen Tax & Legal בגרמניה והוא כולל יותר מ-60 אנשי מקצוע במשרדים בברלין, דיסלדורף, פרנקפורט, קלן, לייפציג ומרציג.

הניסוי של חיוב משתמשי דרך בוושינגטון מתחיל לפעול
אמוביס, ספקית פתרונות הניידות של חברת ניהול הכבישים המובילה בעולם אברטיס, שמחה להודיע על תחילתו של פרויקט הניסוי WARUC (חיוב משתמשי דרך בוושינגטון).

חילופי רעיונות חדשניים וטרנספורמטיביים באירוע YPO EDGE 2018
מנהיגים עסקיים מיותר מ-130 מדינות מתמקדים בקריאת תיגר על המוסכמות

מענק של $570,000 מהתוכנית היוקרתית Eurostars לפיתוח מדפסת תלת מימדית עם יכולת דבקוק לייזר
פיוי ננו סל PV Nano Cell, Ltd. (OTCQB: PVNNF) ("PV Nano Cell" או "החברה"), יצרנית חדשנית של דיו דיגיטלי מוליך שמתאים גם להדפסה תלת מימדית, הודיעה היום שטכנולוגיית SicrysTM הקניינית שלה, דיו כסף מוליך ננומטרי חד גבישי, תשמש בפרויקט SINTERINK, שקיבל $570,000 מתוכנית Eurostars ל-2018.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI