דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל
קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל
חיים נוי 06/03/18 |  צפיות: 259

קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל

● החברה, חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, נוסדה בידי גיל מנדלזיס, מייסד Traiana שנרכשה על ידיICAPב-2007 עבור 250 מליון דולר, ויוצא חברת ICAP (כיום NEX Group), טום גלוסר, מנכ"ל תומסון רויטרס לשעבר ואיגור טלשבסקי, יוצא Traiana

● סבב הגיוס (Round A) של החברה נערך בהובלת אינדקס ונצ'רס ובהשתתפות סקויה קפיטל

● גיוס ההון הראשוני (Seed) של החברה בסך 9 מליון דולר הובל על ידי סקויה קפיטל

● החברה מונה 25 עובדים ומחזיקה משרדים בניו יורק, לונדון ותל אביב

ניו יורק, לונדון ותל אביב - 6 במרץ, 2018,  (BUSINESS WIRE):

קפיטוליס, חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, הודיעה היום על השלמת שני סבבי גיוס, הכוללים 20 מליון דולר שגויסו בסבב גיוס A ו-9 מליון דולר שגויסו בסבב גיוס ראשוני (Seed), אשר קדם לו ונערך בהובלת הקרן סקויה קפיטל.

קפיטוליס נוסדה בשנת 2017 על ידי גיל מנדלזיס, אשר בתפקידיו הקודמים שימש כמנכ"ל EBS BroketTec, השייכת ל ICAP plc (כיום NEX Group) וכמייסד חברת Traiana, אשר גייסה אף היא מימון מקרן סקויה ונרכשה ע"י ICAP, טום גלוסר, מנכ"ל תומסון רויטרס לשעבר ואיגור טלשבסקי, יוצא Traiana. החברה מונה כיום 25 עובדים ומגייסת עובדים נוספים לצוותים הגדלים בניו יורק, לונדון ותל אביב.

קפיטוליס מפתחת מספר מוצרים ושירותים, אשר יושקו מאוחר יותר השנה, המציעים פתרון למגבלות שוק ההון, תוך שימת דגש ראשוני על מניות ומסחר במטבע חוץ. מוצרים אלה יביאו פתרונות שיתופיים לחיבור בין הגורמים מוגבלי ההון למשקיעים ולקוחות ברחבי העולם.

גיל מנדלזיס, מנכ"ל קפיטוליס, מסר: "אנחנו מאמינים כי ישנה הזדמנות משמעותית ובלתי מנוצלת לשיפור יעילות תהליכי הפצת ההון באמצעות השילוב של טכנולוגיה, כישורים וניסיון,  אותם מציעה קפיטוליס. זכינו לתגובות אוהדות מהבנקים אשר מצטרפים כשותפים, משקיעים מוסדיים ולקוחות, אשר הבינו את היתרונות בגישה שלנו. בנינו צוות מנצח של אנשים בעלי יכולות מרשימות ומגוונות שיסייעו לנו להצליח במשימה."

עוד אמר מנדלזיס כי "סקויה קפיטל ואינדקס ונצ'רס היו שותפות תומכות להגשמת החזון שלנו, הודות לניסיונן עם יזמים שאפתניים שבונים טכנולוגיות מהפכניות. אנחנו אסירי תודה על ההשקעה שתאפשר לנו להמשיך ולפתח אסטרטגית את החברה ומוצריה, לחזק את משאבי החברה על מנת להוביל את קפיטוליס לשלב הבא בתכנית השאפתנית של החברה".

מספר בכירים מצטרפים אל מר מנדלזיס בהנהלת קפיטוליס ומביאים עמם עשרות שנות ניסיון בתחום השירותים הפיננסיים. בין היתר, נמנים על הנהלת החברה ג'סטין קלוג, אשר בתפקידיו הקודמים עבד ב Credit Suisse ו - Bank of America Merrill Lynch, ג'וזף טרדיטי, בכיר לשעבר ב Bank of America Merrill Lynch וכן דייויד לאמב, יוצא Morgan Stanley ו-Citi. הנהלת החברה כוללת גם מומחי טכנולוגיה פיננסית כגון אילית גלר, מייסדת ומנכ"לית לשעבר ב-TradAir וראש מחלקת הפיתוח העסקי ב-Traiana ובן טובין, לשעבר דירקטור המכירות באירופה, המזה"ת ואפריקה ב-EBS BrokerTe, אף הוא יוצא Traiana.

טום גלוסר, מייסד ויו"ר הדירקטוריון בקפיטוליס, אמר: "בכל שנותיי בשוק ההון נתקלתי מעט מאוד פעמים בחברה הפותרת בעיות ברורות וספציפיות בתחום מחד ומגלה פוטנציאל צמיחה רחב וארוך טווח מאידך. קיבצנו צוות יוצא דופן, המשלב יכולות בתחומי שוק ההון, הטכנולוגיה והיזמות ומביא עמו ניסיון וידע שהופכים את התכניות השאפתניות שלנו לאפשריות."

"קפיטוליס מציגה חזון אמיץ, המחייב חשיבה מחדש בנוגע לדרך בה פועלים שווקים" אמר יאן האמר, שותף באינדקס ונצ'רס, קרן הון-סיכון שהשקיעה בחברות פינטק כגון Ayden, Funding Circle, Robinhood TransferWise ואחרות. "לקפיטוליס יש את הפוטנציאל להשפיע באופן חיובי על שוק ההון ולקדם את עולם הפיננסים תוך כדי הוזלת עלויות."

"גיל הוא מסוג המייסדים שביכולתם להמציא מחדש תעשיות שלמות ואנחנו נרגשים לחבור אליו בשנית" אמר חיים סדגר, שותף בסקויה קפיטל וחבר דירקטוריון בקפיטוליס, אשר השקיע גם בחברתו הקודמת של מר מנדלזיס, Traiana" אנחנו מאמינים כי חזונו של גיל עבור קפיטוליס יכול לעצב מבראשית תהליכים בשוק ההון שהינם בעלי פוטנציאל עצום."

לפרטים נוספים:

Serra Balls, Eterna Partners          +44 20 3911 0353 / serra.balls@eternapartners.com

אודות קפיטוליס

קפיטוליס הינה חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, אשר נוסדה על ידי בכירים בתעשיית הטכנולוגיה הבנקאית והפיננסית. במהלך 2018, בכוונתה של קפיטוליס להשיק מוצרים ושירותים חדשים המציעים פתרון למגבלות שונות בשוק ההון, תוך שימת דגש ראשוני על מניות ומסחר במטבע חוץ. מוצרים אלה יביאו פתרונות שיתופיים לחיבור בין הגורמים מוגבלי ההון למשקיעים ולקוחות ברחבי העולם.

למידע נוסף אנא בקרו באתר החברה ובעמוד הלינקדאין שלה.

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פארמקו: ההשקעה הלא קנדית הגדולה ביותר באירופה עד היום באמצעות השקעה של שבע ספרות על ידי Heartbeat Labs
חברת תרופות מפרנקפורט במגזר הקנאביס מקבלת מימון סיד של שבע ספרות מפלטפורמת טכנולוגיות הבריאות הגרמנית Heartbeat Labs ההשקעה של שבע ספרות הראשונה בחברה אירופית בענף על ידי משקיע אירופי הקנביס הרפואי באירופה יהיה ענף הבריאות עם הצמיחה הכי מהירה השקעה גדולה במחקר ופיתוח

אנדרסן גלובל ממשיכה את הצמיחה בבריטניה עם Claritas Tax Limited
אנדרסן גלובל הרחיבה היום את עסקיה בבריטניה עם ההוספה של Claritas Tax Limited, חברת שירותי ייעוץ וציות מס מברמינגהם, העיר השנייה בגודלה במדינה. Claritas היא החברה הרביעית שמשתפת פעולה עם אנדרסן גלובל בבריטניה.

Amazon Web Services משיקה אזור חדש בשוודיה
אזור AWS אירופה (סטוקהולם) החדש מרחיב את הנוכחות הגלובלית של חלוצת הענן ומאפשר ללקוחות סקנדינביים להפעיל יישומים ולאחסן את התוכן שלהם במרכזי נתונים בשוודיה.

מועדון החופשות של Anantara מוסיף את עומאן אייר לחברות התעופה השותפות שלו במזרח התיכון
מועדון החופשות של Anantara, תוכנית הבעלות המשותפת של חופשות הראשונה במעלה באסיה, הוסיפה את עומאן אייר, חברת הדגל של עומאן, לרשימת השותפים שלה במזרח התיכון כדי לשפר את ההטבות שזמינות לבעלי הנקודות של מועדון החופשות של Anantara ולחברי סינבד של עומאן אייר.

Galimedix Therapeutics ממנה את ותיק הענף ד"ר הרמן רוס למדען ראשי
Galimedix Therapeutics, שמפתחת פתרונות חדשים למחלות עיניים וניוון עצבי, הודיעה על המינוי של ד"ר הרמן רוס למדען הראשי שלה, בתוקף מ-1 בדצמבר 2018.

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים בוחרת שלושה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות
בתי הספר מביאים מומחיות ותובנות שתומכות במשימה של GMAC

תרו מוסרת לבעלי המניות נהלים בנוגע לניכוי מס ישראלי במקור על הדיבידנד
דיבידנד מיוחד ישולם ב-28 בדצמבר

סקלור מגדילה את האבטחה של דואלים וצרופות באמצעות יכולת אוטומציה מתקדמת
סקלור, הספקית של פלטפורמת האבטחה ממוקדת הנתונים הפתוחה הראשונה, הודיעה היום על ההרחבה של Seclore Email Protector שלה. Email Auto-Protecto החדש מצרף אוטומטית אמצעי בקרה גרנולריים מתמידים לדואלים וצרופות רגישים על בסיס כללים מוגדרים מראש. הפתרון מציע שתי דרכים חשובות לאוטומציה של הגנה על דואל.

Blueprint OneWorld של דיליג'נט ו- CSC חושפות שותפות חדשה לאיחוד בין שירותי ניהול ישות גלובלית ושירותי סוכן רשום - בחבילה אחת
דיליג'נט הכריזה כי מוצר ה- Blueprint OneWorld שלה יחבור ל- CSC, ספקית גלובלית מובילה של שירותי סוכן רשום (Registered Agent).האינטגרציה הטכנולוגית החדשה תספק פתרון ניהול ישות גלובלי טוב מסוגו לארגונים המחפשים דרך יעילה יותר לניהול ישות.

Harry Potter: Hogwarts Mystery מזמין את השחקנים לקשט את האולמות לחג המולד בעולם הקוסמות
מה-6 עד ה-12 בדצמבר המעריצים יכולים להצביע עבור קישוט החג החביב עליהם באירוע "חג המולד עם מסתורין בהוגוורטס"
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI