דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל
קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל
חיים נוי 06/03/18 |  צפיות: 155

קפיטוליס מגייסת 29 מליון דולר מאינדקס ונצ'רס וסקויה קפיטל

● החברה, חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, נוסדה בידי גיל מנדלזיס, מייסד Traiana שנרכשה על ידיICAPב-2007 עבור 250 מליון דולר, ויוצא חברת ICAP (כיום NEX Group), טום גלוסר, מנכ"ל תומסון רויטרס לשעבר ואיגור טלשבסקי, יוצא Traiana

● סבב הגיוס (Round A) של החברה נערך בהובלת אינדקס ונצ'רס ובהשתתפות סקויה קפיטל

● גיוס ההון הראשוני (Seed) של החברה בסך 9 מליון דולר הובל על ידי סקויה קפיטל

● החברה מונה 25 עובדים ומחזיקה משרדים בניו יורק, לונדון ותל אביב

ניו יורק, לונדון ותל אביב - 6 במרץ, 2018,  (BUSINESS WIRE):

קפיטוליס, חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, הודיעה היום על השלמת שני סבבי גיוס, הכוללים 20 מליון דולר שגויסו בסבב גיוס A ו-9 מליון דולר שגויסו בסבב גיוס ראשוני (Seed), אשר קדם לו ונערך בהובלת הקרן סקויה קפיטל.

קפיטוליס נוסדה בשנת 2017 על ידי גיל מנדלזיס, אשר בתפקידיו הקודמים שימש כמנכ"ל EBS BroketTec, השייכת ל ICAP plc (כיום NEX Group) וכמייסד חברת Traiana, אשר גייסה אף היא מימון מקרן סקויה ונרכשה ע"י ICAP, טום גלוסר, מנכ"ל תומסון רויטרס לשעבר ואיגור טלשבסקי, יוצא Traiana. החברה מונה כיום 25 עובדים ומגייסת עובדים נוספים לצוותים הגדלים בניו יורק, לונדון ותל אביב.

קפיטוליס מפתחת מספר מוצרים ושירותים, אשר יושקו מאוחר יותר השנה, המציעים פתרון למגבלות שוק ההון, תוך שימת דגש ראשוני על מניות ומסחר במטבע חוץ. מוצרים אלה יביאו פתרונות שיתופיים לחיבור בין הגורמים מוגבלי ההון למשקיעים ולקוחות ברחבי העולם.

גיל מנדלזיס, מנכ"ל קפיטוליס, מסר: "אנחנו מאמינים כי ישנה הזדמנות משמעותית ובלתי מנוצלת לשיפור יעילות תהליכי הפצת ההון באמצעות השילוב של טכנולוגיה, כישורים וניסיון,  אותם מציעה קפיטוליס. זכינו לתגובות אוהדות מהבנקים אשר מצטרפים כשותפים, משקיעים מוסדיים ולקוחות, אשר הבינו את היתרונות בגישה שלנו. בנינו צוות מנצח של אנשים בעלי יכולות מרשימות ומגוונות שיסייעו לנו להצליח במשימה."

עוד אמר מנדלזיס כי "סקויה קפיטל ואינדקס ונצ'רס היו שותפות תומכות להגשמת החזון שלנו, הודות לניסיונן עם יזמים שאפתניים שבונים טכנולוגיות מהפכניות. אנחנו אסירי תודה על ההשקעה שתאפשר לנו להמשיך ולפתח אסטרטגית את החברה ומוצריה, לחזק את משאבי החברה על מנת להוביל את קפיטוליס לשלב הבא בתכנית השאפתנית של החברה".

מספר בכירים מצטרפים אל מר מנדלזיס בהנהלת קפיטוליס ומביאים עמם עשרות שנות ניסיון בתחום השירותים הפיננסיים. בין היתר, נמנים על הנהלת החברה ג'סטין קלוג, אשר בתפקידיו הקודמים עבד ב Credit Suisse ו - Bank of America Merrill Lynch, ג'וזף טרדיטי, בכיר לשעבר ב Bank of America Merrill Lynch וכן דייויד לאמב, יוצא Morgan Stanley ו-Citi. הנהלת החברה כוללת גם מומחי טכנולוגיה פיננסית כגון אילית גלר, מייסדת ומנכ"לית לשעבר ב-TradAir וראש מחלקת הפיתוח העסקי ב-Traiana ובן טובין, לשעבר דירקטור המכירות באירופה, המזה"ת ואפריקה ב-EBS BrokerTe, אף הוא יוצא Traiana.

טום גלוסר, מייסד ויו"ר הדירקטוריון בקפיטוליס, אמר: "בכל שנותיי בשוק ההון נתקלתי מעט מאוד פעמים בחברה הפותרת בעיות ברורות וספציפיות בתחום מחד ומגלה פוטנציאל צמיחה רחב וארוך טווח מאידך. קיבצנו צוות יוצא דופן, המשלב יכולות בתחומי שוק ההון, הטכנולוגיה והיזמות ומביא עמו ניסיון וידע שהופכים את התכניות השאפתניות שלנו לאפשריות."

"קפיטוליס מציגה חזון אמיץ, המחייב חשיבה מחדש בנוגע לדרך בה פועלים שווקים" אמר יאן האמר, שותף באינדקס ונצ'רס, קרן הון-סיכון שהשקיעה בחברות פינטק כגון Ayden, Funding Circle, Robinhood TransferWise ואחרות. "לקפיטוליס יש את הפוטנציאל להשפיע באופן חיובי על שוק ההון ולקדם את עולם הפיננסים תוך כדי הוזלת עלויות."

"גיל הוא מסוג המייסדים שביכולתם להמציא מחדש תעשיות שלמות ואנחנו נרגשים לחבור אליו בשנית" אמר חיים סדגר, שותף בסקויה קפיטל וחבר דירקטוריון בקפיטוליס, אשר השקיע גם בחברתו הקודמת של מר מנדלזיס, Traiana" אנחנו מאמינים כי חזונו של גיל עבור קפיטוליס יכול לעצב מבראשית תהליכים בשוק ההון שהינם בעלי פוטנציאל עצום."

לפרטים נוספים:

Serra Balls, Eterna Partners          +44 20 3911 0353 / serra.balls@eternapartners.com

אודות קפיטוליס

קפיטוליס הינה חלוצה טכנולוגית בשוק ההון, אשר נוסדה על ידי בכירים בתעשיית הטכנולוגיה הבנקאית והפיננסית. במהלך 2018, בכוונתה של קפיטוליס להשיק מוצרים ושירותים חדשים המציעים פתרון למגבלות שונות בשוק ההון, תוך שימת דגש ראשוני על מניות ומסחר במטבע חוץ. מוצרים אלה יביאו פתרונות שיתופיים לחיבור בין הגורמים מוגבלי ההון למשקיעים ולקוחות ברחבי העולם.

למידע נוסף אנא בקרו באתר החברה ובעמוד הלינקדאין שלה.

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ראש השרים של מהרשטרה מבקר במתקן הניסויים של Virgin Hyperloop One כדי לצפות בניסוי חי
חקר ההיתכנות של הקו פונה מומבאי בשלב מתקדם

אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות נוספת בלונדון באמצעות מיילסטון
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות נוספת בלונדון עם מקום שלישי בלונדון באמצעות Milestone International Tax Partners LLP, חברת ייעוץ מס שמתמחה במיסוי בינ"ל. ההסכם לשיתוף פעולה מגדיל את הנוכחות של אנדרסן גלובל באירופה.

ביקורת: שש דמויות מחפשות מחבר - הצגת המופת של פירנדלו בהפקה מהפנטת - בית צבי
14/06/18 | תיאטרון
העלילה עוסקת בלהקת שחקנים העורכת חזרה למחזה של פירנדלו המנוח כשלפתע גולשות לבמה ארונות התפאורה ומהם מגיחים מספר דמויות מאופרות, כולם בני משפחה. הדמויות הללו, הזויות ולמעשה נפשות המשוטטות בעולם בלתי רגועות, עד אשר ייכתב מחזה על חייהם. זו למעשה בקשתם מהבמאית של ההצגה: לכתוב את ההצגה עליהם

Scandinavian Airlines מביאה את Neustar® כדי למדוד את השפעת השיווק על גורמי מפתח של העסק
חברת התעופה האירופית המובילה בוחרת בפתרון של מדידה וניתוחים מאוחדים עבור תובנות שנובעות מנתונים על תמהיל השיווק

סילוריה טכנולוגיות וחברת הטכנולוגיות עראמקו הסעודית מאחדות כוחות כדי למקסם את ייצור הכימיקלים
חברת הטכנולוגיות עראמקו הסעודית, חברת בת של חברת הנפט הגדולה ביותר בעולם, וסילוריה טכנולוגיות, מובילה בטכנולוגיות של תהליכים משבשים לתעשיות הפטרוכימיה והאנרגיה, חתמו על רישיון טכנולוגיה רב מפעלי לשילוב הטכנולוגיה הקניינית של סילוריה (גז טבעי לאולפינים) עם טכנולוגיית תהליך הפיצוח של אולפינים גבוהים של עראמקו הסעודית.

אנדרסן גלובל מוסיפה שירותי עריכת דין בברזיל
אנדרסן גלובל ממשיכה את הצמיחה והנוכחות החזקה שלה באזור אמריקה הלטינית עם התוספת של Lotti e Araujo, חברה לעריכת דין עם משרדים בסאו פאולו וריו דה ז'נרו. פרקטיקת עריכת הדין של לוטי, שכוללת בערך 30 עורכי דין ומנהל אותה המנהל הכללי רוז'ריו אראוז'ו, תשלים את הצוות הקיים של אנדרסן טקס בברזיל.

Madison Realty Capital מספקת מימון של 167.5 מיליון דולר לשינוי מבנה ההון של Madison Square Park Tower, פרויקט קונדו יוקרתי שנמצא ברחוב 22 מזרח מספר 45
הצוות של MRC מספק פתרון מימון ל-The Continuum Company על בסיס מואץ, וסגירה מהירה

ביקורת: משאלה אחת ימינה -הצגה מרגשת ומשובחת על חברי ילדות ואהבות אמת - בית צבי
11/06/18 | תיאטרון
העלילה עוסקת בחבורת בחורים הנפגשת על בסיס קבוע לצפייה בתכניות ספורט . כולם הם ידידי נפש ומסייעים זה לזה. באחת הצפיות בשידורי המונדיאל הם מחליטים לרשום על פתקים את הציפיות שלהם ואת השאיפות שלהם והיכן יהיו בעוד ארבע שנים

National Energy Services Reunited Corp. מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ו-National Petroleum Services
National Energy Services Reunited Corp. ("NESR") (NASDAQ:NESR) (NASDAQ:NESRW), מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ("GES") ו-National Petroleum Services ("NPS") ב-6 ביוני 2018.

National Energy Services Reunited Corp. מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ו-National Petroleum Services
National Energy Services Reunited Corp. ("NESR") (NASDAQ:NESR) (NASDAQ:NESRW), הודיעה היום על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ("GES") ו-National Petroleum Services ("NPS") ב-6 ביוני 2018
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI