דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group
Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group
חיים נוי 06/03/18 |  צפיות: 251

Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group

זהות מותג חדשה, ארכיטקטורת מותגים גלובלית חדשה ושם חדש כדי לעזור לקשר הטבות לחברים עם מותגים שפונים לצרכן

5 במרץ 2018, GLOBE NEWSWIRE:

Radisson Hotel GroupTM שמותגה מחדש לאחרונה מציגה תוכנית נאמנות מרועננת, Radisson RewardsTM, שמחליפה את Club Carlson SM. Radisson Rewards תתאים לזהות התאגידית החדשה של קבוצת המלונות ותקל על החברים לקשר את ההטבות שלהם עם כל המותגים והיוזמות. התוכנית המעודכנת מגיעה עם כמה שיפורים מלהיבים כולל הפיכת הסטטוס ליותר נגיש לחברים. כל מספרי החשבונות ויתרות הנקודות הקיימים של החברים נשארים ללא שינוי.

"שיבוץ השם רדיסון בלב התוכנית שלנו יעזור לנו להגדיל מיידית את המודעות הגלובלית למותג של תוכנית הנאמנות שלנו. רדיסון הוא שם שמזהים מיידית ומעריכים והוא מייצג אירוח חדשני שזכה בפרסים", אמר אריק דה נף, סגן נשיא ביצועי ומנהל מסחרי ראשי גלובלי, Radisson Hotel Group. "התוכנית המרועננת שלנו תשמש גורם מניע חזק באסטרטגיה המסחרית והמודעות למותג שלנו, ותבנה קשרים חזקים יותר עם החברים שלנו. ההשתייכות לרדיסון בכל תיק המותגים הגלובלי ובכל השווקים תבטיח שהחברים שלנו בכל העולם יוכלו לקשר בקלות את ההטבות שלהם עם המלונות בהם צברו את הנקודות היקרות שלהם".

עם יותר מ-1,100 מלונות שפועלים בעולם, החברים בתוכנית Radisson Rewards נהנים ממחירים לחברים בלבד, גישה להטבות בלעדיות כולל שדרוג חדרים, כניסה מוקדמת לחדרים ופינוי מאוחר ונקודות לקבלת לילות חינם במלונות האלה של Radisson Hotel Group: Radisson Collection(TM), Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson ו-prizeotel.

התוכנית Radisson Rewards כוללת שמות חדשים לרמות כדי שאפשר יהיה להבין בקלות את מבנה הרמות ואת ערכי הסף החדשים למסלול יותר מהיר ונגיש לסטטוס עילית.

ClubCarlson(ישן)

RadissonRewards(חדש)

ClubCarlson Red

RadissonRewards Club

ClubCarlson Silver

RadissonRewards Silver

ClubCarlson Gold

RadissonRewards Gold

ClubCarlson Concierge

RadissonRewards Platinum

רמה

סף קודם

סף חדש

% פחותלילות

Club

לא קיים

לא קיים

Silver

15 לילות / 10 שהיות

9 לילות / 6 שהיות

40%

Gold

35 לילות / 20 שהיות

30 לילות / 20 שהיות

~15%

Platinum

75 לילות / 30 שהיות

60 לילות / 30 שהיות

20%

"ערכי הסף החדשים יחולו ב-2018 על סמך הפעילות ב-2017, כך שרבים מאורחינו הנאמנים ישמחו למצוא את עצמם ברמה גבוהה יותר משציפו", אמר דה נף.

ל-Radisson Rewards יש גם בית דיגיטלי חדש. החברים יכולים להזמין ישירות ולגשת לנתוני החברות שלהם באתר https://www.radissonrewards.com/ ובאמצעות אפליקציית הסלולר של Radisson Rewards (זמינה למכשירי אפל וגוגל). לאורחי Radisson Rewards Platinum תהיה גם גישה ייעודית 24/7 לסוכנים במרכזי שירות.

מחזיקי כרטיסי Radisson Rewards Visa אמריקנים יכולים עכשיו לצבור עד שלושה לילות חינם  עם החידוש, בנוסף לנקודות שכבר צברו על הוצאה.

העדכון גם מכנס את שלוש התוכניות עסק לעסק של Radisson Hotel Group (Look to Book SM, Club Carlson for Planner ו-Club Carlson for Travel Arrangers) בתוכנית גג אחת, Radisson RewardsTM for Business. השם החדש מאפשר מסר פשוט יותר שקרוב לתוכנית הצרכנית כדי שמתכנני מפגשים ואירועים, סוכני נסיעות ועוזרים למנהלים יממשו את מלוא ההטבות של התוכנית כאשר הם מבצעים הזמנות אצל Radisson Hotel Group. החברים בתוכנית Radisson Rewards for Business ימשיכו לצבור נקודות כבעבר, כי אין שינוי במבנה הנוכחי.

###

קשר למדיה:
communication@radissonhotels.com

אודות Radisson Rewards

Radisson RewardsTM (לשעבר Club Carlson SM) היא תוכנית הנאמנות הגלובלית של Radisson Hotel Group שמציעה הטבות גדולות לאורחים בכל אחד מיותר מ-1,100 מלונות שפועלים בעולם. החברים נהנים ממחירים לחברים בלבד, מקבלים גישה להטבות בלעדיות וצוברים לקבלת לילות חינם במלונות האלה שבתיק של Radisson Hotel Group: Radisson Collection(TM), Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson ו-prizeotel. כחלק מהתוכנית Radisson RewardsTM for Business, השותפים המקצועיים שלנו כולל מתכנני מפגשים ואירועים, סוכני נסיעות או עוזרים למנהלים יכולים לצבור נקודות יקרות כשהם מבצעים הזמנות בכל המותגים של Radisson Hotel Group. למידע נוסף, בקרו באתר www.radissonhotels.com/rewards.

צרופה:

http://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/3a9ab8d1-067c-4943-95be-1d3d42276842

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סדרת CRJ של בומברדייה מקבלת אישור למרווחי תחזוקה ארוכים יותר
בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה היום שמינהל התעופה הפדרלי (FAA) העניק אישור להגדלת מרווחי התחזוקה של המטוסים CRJ700, CRJ900 ו-CRJ1000. המרווח לתחזוקת קו (A-check) הוארך ל-800 שעות טיסה, והמרווח לתחזוקה רבתית (C-check) ב-8,000 שעות טיסה.

אוגורי וגרונדפוס חתמו על הסכם שותפות אסטרטגית
ידע דיגיטלי ומומחיות במים מניעים חדשנות

סקלור מציעה את פלטפורמת האבטחה ממוקדת הנתונים הפתוחה הראשונה
מנצלת בקלות פתרונות להגנת נתונים הטובים מסוגם ומערכות ארגוניות קיימות לגישה של אוטומציה תחילה להגנה ומעקב אחרי נתונים

ניסוי FFRangioTM של קתוורקס עומד בנקודות הסופיות הראשוניות ועולה על יעדי הביצועים
התוצאות התפרסמו ב-Circulation

OwnBackup משיקה את כלי הארכוב OwnBackup Archiver ומציעה חידושים ב-Salesforce AppExchange, שוק האפליקציות העסקיות המוביל בעולם
OwnBackup Archiver וארבע פונקציות חדשות יאפשרו ללקוחות לקבל גישה לנתוני ארכיון ישירות מפלטפורמת Salesforce, לגבות כמויות גדולות יותר של נתונים לעתים קרובות יותר, ולהאיץ את מחזורי הפיתוח עם תמיכה נוספת לסביבת בדיקות

OwnBackup מודיעה על השקת OwnBackup ICETM המופעלת באמצעות בלוקצ'יין ב-Salesforce AppExchange, שוק האפליקציות העסקיות המוביל בעולם
מהדורת Integrity and Compliance ("שלמות וציות") של OwnBackup מספקת הוכחות על גיבויים שאינם ניתנים לשינוי, באמצעות בלוקצ'יין

בומברדייה מוסרת את המטוס Q400 הראשון עם 90 מושבים
ספייסג'ט הופכת לחברת התעופה ראשונה שמנצלת את פוטנציאל הרווח המוגדל של המטוס Q400

AbuDhabi Dubai STOB Series 22 Investment מתקשרת בהסכם הצעת רכש מועדפת עם MINDOL HOLDINGS
"מיזוג של תת-תרבות וטכנולוגיית בלוקצ'יין" במשחק מקוון אסטרטגי שיהיה ניתן להורדה בכל העולם החל מ-2019

Virgin Hyperloop One בוחרת בסעודיה לאתר של סרט הקידום הגלובלי הקרוב
ג'דה נבחרה לאתר הראשי במזרח התיכון ליוזמת צילום פורצת דרך של Virgin Hyperloop One

ליקינקס וגרפואיד משתפות פעולה כדי לספק פתרונות לטיהור מים באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן MESOGRAFTM המובילה בתעשייה - GPURE
Grafoid Inc. ("גרפואיד") שמחה להודיע על שותפות אסטרטגית עם ליקינקס, חברה שמתמחה בצרכים של הנדסת שפכים, כדי לספק פתרונות לטיפול במים בקנה מידה מסחרי באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן החדשנית של גרפואיד MESOGRAFTM.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI