דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group
Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group
חיים נוי 06/03/18 |  צפיות: 165

Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group

זהות מותג חדשה, ארכיטקטורת מותגים גלובלית חדשה ושם חדש כדי לעזור לקשר הטבות לחברים עם מותגים שפונים לצרכן

5 במרץ 2018, GLOBE NEWSWIRE:

Radisson Hotel GroupTM שמותגה מחדש לאחרונה מציגה תוכנית נאמנות מרועננת, Radisson RewardsTM, שמחליפה את Club Carlson SM. Radisson Rewards תתאים לזהות התאגידית החדשה של קבוצת המלונות ותקל על החברים לקשר את ההטבות שלהם עם כל המותגים והיוזמות. התוכנית המעודכנת מגיעה עם כמה שיפורים מלהיבים כולל הפיכת הסטטוס ליותר נגיש לחברים. כל מספרי החשבונות ויתרות הנקודות הקיימים של החברים נשארים ללא שינוי.

"שיבוץ השם רדיסון בלב התוכנית שלנו יעזור לנו להגדיל מיידית את המודעות הגלובלית למותג של תוכנית הנאמנות שלנו. רדיסון הוא שם שמזהים מיידית ומעריכים והוא מייצג אירוח חדשני שזכה בפרסים", אמר אריק דה נף, סגן נשיא ביצועי ומנהל מסחרי ראשי גלובלי, Radisson Hotel Group. "התוכנית המרועננת שלנו תשמש גורם מניע חזק באסטרטגיה המסחרית והמודעות למותג שלנו, ותבנה קשרים חזקים יותר עם החברים שלנו. ההשתייכות לרדיסון בכל תיק המותגים הגלובלי ובכל השווקים תבטיח שהחברים שלנו בכל העולם יוכלו לקשר בקלות את ההטבות שלהם עם המלונות בהם צברו את הנקודות היקרות שלהם".

עם יותר מ-1,100 מלונות שפועלים בעולם, החברים בתוכנית Radisson Rewards נהנים ממחירים לחברים בלבד, גישה להטבות בלעדיות כולל שדרוג חדרים, כניסה מוקדמת לחדרים ופינוי מאוחר ונקודות לקבלת לילות חינם במלונות האלה של Radisson Hotel Group: Radisson Collection(TM), Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson ו-prizeotel.

התוכנית Radisson Rewards כוללת שמות חדשים לרמות כדי שאפשר יהיה להבין בקלות את מבנה הרמות ואת ערכי הסף החדשים למסלול יותר מהיר ונגיש לסטטוס עילית.

ClubCarlson(ישן)

RadissonRewards(חדש)

ClubCarlson Red

RadissonRewards Club

ClubCarlson Silver

RadissonRewards Silver

ClubCarlson Gold

RadissonRewards Gold

ClubCarlson Concierge

RadissonRewards Platinum

רמה

סף קודם

סף חדש

% פחותלילות

Club

לא קיים

לא קיים

Silver

15 לילות / 10 שהיות

9 לילות / 6 שהיות

40%

Gold

35 לילות / 20 שהיות

30 לילות / 20 שהיות

~15%

Platinum

75 לילות / 30 שהיות

60 לילות / 30 שהיות

20%

"ערכי הסף החדשים יחולו ב-2018 על סמך הפעילות ב-2017, כך שרבים מאורחינו הנאמנים ישמחו למצוא את עצמם ברמה גבוהה יותר משציפו", אמר דה נף.

ל-Radisson Rewards יש גם בית דיגיטלי חדש. החברים יכולים להזמין ישירות ולגשת לנתוני החברות שלהם באתר https://www.radissonrewards.com/ ובאמצעות אפליקציית הסלולר של Radisson Rewards (זמינה למכשירי אפל וגוגל). לאורחי Radisson Rewards Platinum תהיה גם גישה ייעודית 24/7 לסוכנים במרכזי שירות.

מחזיקי כרטיסי Radisson Rewards Visa אמריקנים יכולים עכשיו לצבור עד שלושה לילות חינם  עם החידוש, בנוסף לנקודות שכבר צברו על הוצאה.

העדכון גם מכנס את שלוש התוכניות עסק לעסק של Radisson Hotel Group (Look to Book SM, Club Carlson for Planner ו-Club Carlson for Travel Arrangers) בתוכנית גג אחת, Radisson RewardsTM for Business. השם החדש מאפשר מסר פשוט יותר שקרוב לתוכנית הצרכנית כדי שמתכנני מפגשים ואירועים, סוכני נסיעות ועוזרים למנהלים יממשו את מלוא ההטבות של התוכנית כאשר הם מבצעים הזמנות אצל Radisson Hotel Group. החברים בתוכנית Radisson Rewards for Business ימשיכו לצבור נקודות כבעבר, כי אין שינוי במבנה הנוכחי.

###

קשר למדיה:
communication@radissonhotels.com

אודות Radisson Rewards

Radisson RewardsTM (לשעבר Club Carlson SM) היא תוכנית הנאמנות הגלובלית של Radisson Hotel Group שמציעה הטבות גדולות לאורחים בכל אחד מיותר מ-1,100 מלונות שפועלים בעולם. החברים נהנים ממחירים לחברים בלבד, מקבלים גישה להטבות בלעדיות וצוברים לקבלת לילות חינם במלונות האלה שבתיק של Radisson Hotel Group: Radisson Collection(TM), Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson ו-prizeotel. כחלק מהתוכנית Radisson RewardsTM for Business, השותפים המקצועיים שלנו כולל מתכנני מפגשים ואירועים, סוכני נסיעות או עוזרים למנהלים יכולים לצבור נקודות יקרות כשהם מבצעים הזמנות בכל המותגים של Radisson Hotel Group. למידע נוסף, בקרו באתר www.radissonhotels.com/rewards.

צרופה:

http://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/3a9ab8d1-067c-4943-95be-1d3d42276842

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ראש השרים של מהרשטרה מבקר במתקן הניסויים של Virgin Hyperloop One כדי לצפות בניסוי חי
חקר ההיתכנות של הקו פונה מומבאי בשלב מתקדם

אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות נוספת בלונדון באמצעות מיילסטון
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות נוספת בלונדון עם מקום שלישי בלונדון באמצעות Milestone International Tax Partners LLP, חברת ייעוץ מס שמתמחה במיסוי בינ"ל. ההסכם לשיתוף פעולה מגדיל את הנוכחות של אנדרסן גלובל באירופה.

ביקורת: שש דמויות מחפשות מחבר - הצגת המופת של פירנדלו בהפקה מהפנטת - בית צבי
14/06/18 | תיאטרון
העלילה עוסקת בלהקת שחקנים העורכת חזרה למחזה של פירנדלו המנוח כשלפתע גולשות לבמה ארונות התפאורה ומהם מגיחים מספר דמויות מאופרות, כולם בני משפחה. הדמויות הללו, הזויות ולמעשה נפשות המשוטטות בעולם בלתי רגועות, עד אשר ייכתב מחזה על חייהם. זו למעשה בקשתם מהבמאית של ההצגה: לכתוב את ההצגה עליהם

Scandinavian Airlines מביאה את Neustar® כדי למדוד את השפעת השיווק על גורמי מפתח של העסק
חברת התעופה האירופית המובילה בוחרת בפתרון של מדידה וניתוחים מאוחדים עבור תובנות שנובעות מנתונים על תמהיל השיווק

סילוריה טכנולוגיות וחברת הטכנולוגיות עראמקו הסעודית מאחדות כוחות כדי למקסם את ייצור הכימיקלים
חברת הטכנולוגיות עראמקו הסעודית, חברת בת של חברת הנפט הגדולה ביותר בעולם, וסילוריה טכנולוגיות, מובילה בטכנולוגיות של תהליכים משבשים לתעשיות הפטרוכימיה והאנרגיה, חתמו על רישיון טכנולוגיה רב מפעלי לשילוב הטכנולוגיה הקניינית של סילוריה (גז טבעי לאולפינים) עם טכנולוגיית תהליך הפיצוח של אולפינים גבוהים של עראמקו הסעודית.

אנדרסן גלובל מוסיפה שירותי עריכת דין בברזיל
אנדרסן גלובל ממשיכה את הצמיחה והנוכחות החזקה שלה באזור אמריקה הלטינית עם התוספת של Lotti e Araujo, חברה לעריכת דין עם משרדים בסאו פאולו וריו דה ז'נרו. פרקטיקת עריכת הדין של לוטי, שכוללת בערך 30 עורכי דין ומנהל אותה המנהל הכללי רוז'ריו אראוז'ו, תשלים את הצוות הקיים של אנדרסן טקס בברזיל.

Madison Realty Capital מספקת מימון של 167.5 מיליון דולר לשינוי מבנה ההון של Madison Square Park Tower, פרויקט קונדו יוקרתי שנמצא ברחוב 22 מזרח מספר 45
הצוות של MRC מספק פתרון מימון ל-The Continuum Company על בסיס מואץ, וסגירה מהירה

ביקורת: משאלה אחת ימינה -הצגה מרגשת ומשובחת על חברי ילדות ואהבות אמת - בית צבי
11/06/18 | תיאטרון
העלילה עוסקת בחבורת בחורים הנפגשת על בסיס קבוע לצפייה בתכניות ספורט . כולם הם ידידי נפש ומסייעים זה לזה. באחת הצפיות בשידורי המונדיאל הם מחליטים לרשום על פתקים את הציפיות שלהם ואת השאיפות שלהם והיכן יהיו בעוד ארבע שנים

National Energy Services Reunited Corp. מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ו-National Petroleum Services
National Energy Services Reunited Corp. ("NESR") (NASDAQ:NESR) (NASDAQ:NESRW), מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ("GES") ו-National Petroleum Services ("NPS") ב-6 ביוני 2018.

National Energy Services Reunited Corp. מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ו-National Petroleum Services
National Energy Services Reunited Corp. ("NESR") (NASDAQ:NESR) (NASDAQ:NESRW), הודיעה היום על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ("GES") ו-National Petroleum Services ("NPS") ב-6 ביוני 2018
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI