דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group
Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group
חיים נוי 06/03/18 |  צפיות: 308

Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group

זהות מותג חדשה, ארכיטקטורת מותגים גלובלית חדשה ושם חדש כדי לעזור לקשר הטבות לחברים עם מותגים שפונים לצרכן

5 במרץ 2018, GLOBE NEWSWIRE:

Radisson Hotel GroupTM שמותגה מחדש לאחרונה מציגה תוכנית נאמנות מרועננת, Radisson RewardsTM, שמחליפה את Club Carlson SM. Radisson Rewards תתאים לזהות התאגידית החדשה של קבוצת המלונות ותקל על החברים לקשר את ההטבות שלהם עם כל המותגים והיוזמות. התוכנית המעודכנת מגיעה עם כמה שיפורים מלהיבים כולל הפיכת הסטטוס ליותר נגיש לחברים. כל מספרי החשבונות ויתרות הנקודות הקיימים של החברים נשארים ללא שינוי.

"שיבוץ השם רדיסון בלב התוכנית שלנו יעזור לנו להגדיל מיידית את המודעות הגלובלית למותג של תוכנית הנאמנות שלנו. רדיסון הוא שם שמזהים מיידית ומעריכים והוא מייצג אירוח חדשני שזכה בפרסים", אמר אריק דה נף, סגן נשיא ביצועי ומנהל מסחרי ראשי גלובלי, Radisson Hotel Group. "התוכנית המרועננת שלנו תשמש גורם מניע חזק באסטרטגיה המסחרית והמודעות למותג שלנו, ותבנה קשרים חזקים יותר עם החברים שלנו. ההשתייכות לרדיסון בכל תיק המותגים הגלובלי ובכל השווקים תבטיח שהחברים שלנו בכל העולם יוכלו לקשר בקלות את ההטבות שלהם עם המלונות בהם צברו את הנקודות היקרות שלהם".

עם יותר מ-1,100 מלונות שפועלים בעולם, החברים בתוכנית Radisson Rewards נהנים ממחירים לחברים בלבד, גישה להטבות בלעדיות כולל שדרוג חדרים, כניסה מוקדמת לחדרים ופינוי מאוחר ונקודות לקבלת לילות חינם במלונות האלה של Radisson Hotel Group: Radisson Collection(TM), Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson ו-prizeotel.

התוכנית Radisson Rewards כוללת שמות חדשים לרמות כדי שאפשר יהיה להבין בקלות את מבנה הרמות ואת ערכי הסף החדשים למסלול יותר מהיר ונגיש לסטטוס עילית.

ClubCarlson(ישן)

RadissonRewards(חדש)

ClubCarlson Red

RadissonRewards Club

ClubCarlson Silver

RadissonRewards Silver

ClubCarlson Gold

RadissonRewards Gold

ClubCarlson Concierge

RadissonRewards Platinum

רמה

סף קודם

סף חדש

% פחותלילות

Club

לא קיים

לא קיים

Silver

15 לילות / 10 שהיות

9 לילות / 6 שהיות

40%

Gold

35 לילות / 20 שהיות

30 לילות / 20 שהיות

~15%

Platinum

75 לילות / 30 שהיות

60 לילות / 30 שהיות

20%

"ערכי הסף החדשים יחולו ב-2018 על סמך הפעילות ב-2017, כך שרבים מאורחינו הנאמנים ישמחו למצוא את עצמם ברמה גבוהה יותר משציפו", אמר דה נף.

ל-Radisson Rewards יש גם בית דיגיטלי חדש. החברים יכולים להזמין ישירות ולגשת לנתוני החברות שלהם באתר https://www.radissonrewards.com/ ובאמצעות אפליקציית הסלולר של Radisson Rewards (זמינה למכשירי אפל וגוגל). לאורחי Radisson Rewards Platinum תהיה גם גישה ייעודית 24/7 לסוכנים במרכזי שירות.

מחזיקי כרטיסי Radisson Rewards Visa אמריקנים יכולים עכשיו לצבור עד שלושה לילות חינם  עם החידוש, בנוסף לנקודות שכבר צברו על הוצאה.

העדכון גם מכנס את שלוש התוכניות עסק לעסק של Radisson Hotel Group (Look to Book SM, Club Carlson for Planner ו-Club Carlson for Travel Arrangers) בתוכנית גג אחת, Radisson RewardsTM for Business. השם החדש מאפשר מסר פשוט יותר שקרוב לתוכנית הצרכנית כדי שמתכנני מפגשים ואירועים, סוכני נסיעות ועוזרים למנהלים יממשו את מלוא ההטבות של התוכנית כאשר הם מבצעים הזמנות אצל Radisson Hotel Group. החברים בתוכנית Radisson Rewards for Business ימשיכו לצבור נקודות כבעבר, כי אין שינוי במבנה הנוכחי.

###

קשר למדיה:
communication@radissonhotels.com

אודות Radisson Rewards

Radisson RewardsTM (לשעבר Club Carlson SM) היא תוכנית הנאמנות הגלובלית של Radisson Hotel Group שמציעה הטבות גדולות לאורחים בכל אחד מיותר מ-1,100 מלונות שפועלים בעולם. החברים נהנים ממחירים לחברים בלבד, מקבלים גישה להטבות בלעדיות וצוברים לקבלת לילות חינם במלונות האלה שבתיק של Radisson Hotel Group: Radisson Collection(TM), Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson ו-prizeotel. כחלק מהתוכנית Radisson RewardsTM for Business, השותפים המקצועיים שלנו כולל מתכנני מפגשים ואירועים, סוכני נסיעות או עוזרים למנהלים יכולים לצבור נקודות יקרות כשהם מבצעים הזמנות בכל המותגים של Radisson Hotel Group. למידע נוסף, בקרו באתר www.radissonhotels.com/rewards.

צרופה:

http://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/3a9ab8d1-067c-4943-95be-1d3d42276842

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פארמקו: ההשקעה הלא קנדית הגדולה ביותר באירופה עד היום באמצעות השקעה של שבע ספרות על ידי Heartbeat Labs
חברת תרופות מפרנקפורט במגזר הקנאביס מקבלת מימון סיד של שבע ספרות מפלטפורמת טכנולוגיות הבריאות הגרמנית Heartbeat Labs ההשקעה של שבע ספרות הראשונה בחברה אירופית בענף על ידי משקיע אירופי הקנביס הרפואי באירופה יהיה ענף הבריאות עם הצמיחה הכי מהירה השקעה גדולה במחקר ופיתוח

אנדרסן גלובל ממשיכה את הצמיחה בבריטניה עם Claritas Tax Limited
אנדרסן גלובל הרחיבה היום את עסקיה בבריטניה עם ההוספה של Claritas Tax Limited, חברת שירותי ייעוץ וציות מס מברמינגהם, העיר השנייה בגודלה במדינה. Claritas היא החברה הרביעית שמשתפת פעולה עם אנדרסן גלובל בבריטניה.

Amazon Web Services משיקה אזור חדש בשוודיה
אזור AWS אירופה (סטוקהולם) החדש מרחיב את הנוכחות הגלובלית של חלוצת הענן ומאפשר ללקוחות סקנדינביים להפעיל יישומים ולאחסן את התוכן שלהם במרכזי נתונים בשוודיה.

מועדון החופשות של Anantara מוסיף את עומאן אייר לחברות התעופה השותפות שלו במזרח התיכון
מועדון החופשות של Anantara, תוכנית הבעלות המשותפת של חופשות הראשונה במעלה באסיה, הוסיפה את עומאן אייר, חברת הדגל של עומאן, לרשימת השותפים שלה במזרח התיכון כדי לשפר את ההטבות שזמינות לבעלי הנקודות של מועדון החופשות של Anantara ולחברי סינבד של עומאן אייר.

Galimedix Therapeutics ממנה את ותיק הענף ד"ר הרמן רוס למדען ראשי
Galimedix Therapeutics, שמפתחת פתרונות חדשים למחלות עיניים וניוון עצבי, הודיעה על המינוי של ד"ר הרמן רוס למדען הראשי שלה, בתוקף מ-1 בדצמבר 2018.

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים בוחרת שלושה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות
בתי הספר מביאים מומחיות ותובנות שתומכות במשימה של GMAC

תרו מוסרת לבעלי המניות נהלים בנוגע לניכוי מס ישראלי במקור על הדיבידנד
דיבידנד מיוחד ישולם ב-28 בדצמבר

סקלור מגדילה את האבטחה של דואלים וצרופות באמצעות יכולת אוטומציה מתקדמת
סקלור, הספקית של פלטפורמת האבטחה ממוקדת הנתונים הפתוחה הראשונה, הודיעה היום על ההרחבה של Seclore Email Protector שלה. Email Auto-Protecto החדש מצרף אוטומטית אמצעי בקרה גרנולריים מתמידים לדואלים וצרופות רגישים על בסיס כללים מוגדרים מראש. הפתרון מציע שתי דרכים חשובות לאוטומציה של הגנה על דואל.

Blueprint OneWorld של דיליג'נט ו- CSC חושפות שותפות חדשה לאיחוד בין שירותי ניהול ישות גלובלית ושירותי סוכן רשום - בחבילה אחת
דיליג'נט הכריזה כי מוצר ה- Blueprint OneWorld שלה יחבור ל- CSC, ספקית גלובלית מובילה של שירותי סוכן רשום (Registered Agent).האינטגרציה הטכנולוגית החדשה תספק פתרון ניהול ישות גלובלי טוב מסוגו לארגונים המחפשים דרך יעילה יותר לניהול ישות.

Harry Potter: Hogwarts Mystery מזמין את השחקנים לקשט את האולמות לחג המולד בעולם הקוסמות
מה-6 עד ה-12 בדצמבר המעריצים יכולים להצביע עבור קישוט החג החביב עליהם באירוע "חג המולד עם מסתורין בהוגוורטס"
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI