דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group
Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group
חיים נוי 06/03/18 |  צפיות: 74

Radisson Rewards היא תוכנית הנאמנות המרועננת של Radisson Hotel Group

זהות מותג חדשה, ארכיטקטורת מותגים גלובלית חדשה ושם חדש כדי לעזור לקשר הטבות לחברים עם מותגים שפונים לצרכן

5 במרץ 2018, GLOBE NEWSWIRE:

Radisson Hotel GroupTM שמותגה מחדש לאחרונה מציגה תוכנית נאמנות מרועננת, Radisson RewardsTM, שמחליפה את Club Carlson SM. Radisson Rewards תתאים לזהות התאגידית החדשה של קבוצת המלונות ותקל על החברים לקשר את ההטבות שלהם עם כל המותגים והיוזמות. התוכנית המעודכנת מגיעה עם כמה שיפורים מלהיבים כולל הפיכת הסטטוס ליותר נגיש לחברים. כל מספרי החשבונות ויתרות הנקודות הקיימים של החברים נשארים ללא שינוי.

"שיבוץ השם רדיסון בלב התוכנית שלנו יעזור לנו להגדיל מיידית את המודעות הגלובלית למותג של תוכנית הנאמנות שלנו. רדיסון הוא שם שמזהים מיידית ומעריכים והוא מייצג אירוח חדשני שזכה בפרסים", אמר אריק דה נף, סגן נשיא ביצועי ומנהל מסחרי ראשי גלובלי, Radisson Hotel Group. "התוכנית המרועננת שלנו תשמש גורם מניע חזק באסטרטגיה המסחרית והמודעות למותג שלנו, ותבנה קשרים חזקים יותר עם החברים שלנו. ההשתייכות לרדיסון בכל תיק המותגים הגלובלי ובכל השווקים תבטיח שהחברים שלנו בכל העולם יוכלו לקשר בקלות את ההטבות שלהם עם המלונות בהם צברו את הנקודות היקרות שלהם".

עם יותר מ-1,100 מלונות שפועלים בעולם, החברים בתוכנית Radisson Rewards נהנים ממחירים לחברים בלבד, גישה להטבות בלעדיות כולל שדרוג חדרים, כניסה מוקדמת לחדרים ופינוי מאוחר ונקודות לקבלת לילות חינם במלונות האלה של Radisson Hotel Group: Radisson Collection(TM), Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson ו-prizeotel.

התוכנית Radisson Rewards כוללת שמות חדשים לרמות כדי שאפשר יהיה להבין בקלות את מבנה הרמות ואת ערכי הסף החדשים למסלול יותר מהיר ונגיש לסטטוס עילית.

ClubCarlson(ישן)

RadissonRewards(חדש)

ClubCarlson Red

RadissonRewards Club

ClubCarlson Silver

RadissonRewards Silver

ClubCarlson Gold

RadissonRewards Gold

ClubCarlson Concierge

RadissonRewards Platinum

רמה

סף קודם

סף חדש

% פחותלילות

Club

לא קיים

לא קיים

Silver

15 לילות / 10 שהיות

9 לילות / 6 שהיות

40%

Gold

35 לילות / 20 שהיות

30 לילות / 20 שהיות

~15%

Platinum

75 לילות / 30 שהיות

60 לילות / 30 שהיות

20%

"ערכי הסף החדשים יחולו ב-2018 על סמך הפעילות ב-2017, כך שרבים מאורחינו הנאמנים ישמחו למצוא את עצמם ברמה גבוהה יותר משציפו", אמר דה נף.

ל-Radisson Rewards יש גם בית דיגיטלי חדש. החברים יכולים להזמין ישירות ולגשת לנתוני החברות שלהם באתר https://www.radissonrewards.com/ ובאמצעות אפליקציית הסלולר של Radisson Rewards (זמינה למכשירי אפל וגוגל). לאורחי Radisson Rewards Platinum תהיה גם גישה ייעודית 24/7 לסוכנים במרכזי שירות.

מחזיקי כרטיסי Radisson Rewards Visa אמריקנים יכולים עכשיו לצבור עד שלושה לילות חינם  עם החידוש, בנוסף לנקודות שכבר צברו על הוצאה.

העדכון גם מכנס את שלוש התוכניות עסק לעסק של Radisson Hotel Group (Look to Book SM, Club Carlson for Planner ו-Club Carlson for Travel Arrangers) בתוכנית גג אחת, Radisson RewardsTM for Business. השם החדש מאפשר מסר פשוט יותר שקרוב לתוכנית הצרכנית כדי שמתכנני מפגשים ואירועים, סוכני נסיעות ועוזרים למנהלים יממשו את מלוא ההטבות של התוכנית כאשר הם מבצעים הזמנות אצל Radisson Hotel Group. החברים בתוכנית Radisson Rewards for Business ימשיכו לצבור נקודות כבעבר, כי אין שינוי במבנה הנוכחי.

###

קשר למדיה:
communication@radissonhotels.com

אודות Radisson Rewards

Radisson RewardsTM (לשעבר Club Carlson SM) היא תוכנית הנאמנות הגלובלית של Radisson Hotel Group שמציעה הטבות גדולות לאורחים בכל אחד מיותר מ-1,100 מלונות שפועלים בעולם. החברים נהנים ממחירים לחברים בלבד, מקבלים גישה להטבות בלעדיות וצוברים לקבלת לילות חינם במלונות האלה שבתיק של Radisson Hotel Group: Radisson Collection(TM), Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson ו-prizeotel. כחלק מהתוכנית Radisson RewardsTM for Business, השותפים המקצועיים שלנו כולל מתכנני מפגשים ואירועים, סוכני נסיעות או עוזרים למנהלים יכולים לצבור נקודות יקרות כשהם מבצעים הזמנות בכל המותגים של Radisson Hotel Group. למידע נוסף, בקרו באתר www.radissonhotels.com/rewards.

צרופה:

http://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/3a9ab8d1-067c-4943-95be-1d3d42276842

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זמין עכשיו: הסמארטפון שנוצר לאופן בו אנו מתקשרים כיום, ה-Galaxy S9 ו‑S9+
ה-Galaxy S9+ שזכה בפרסים עולה על כל מצלמות הסמארטפונים עם הציון הגבוה ביותר מ‑DxOMark

טומי הילפיגר מודיע שאלוף העולם בפורמולה 1 לואיס המילטון הוא שגריר המותג הגלובלי של טומי הילפיגר לגבר
כאחד המתחרים הגדולים ביותר בספורט כיום, לואיס המילטון ייצג את העולם של טומי הילפיגר לגבר כשגריר מותג גלובלי החל מאביב 2018

אוונטי תקשורת ואיזוטרופיק סיסטמס יפתחו מסוף שמתקין את עצמו כדי להרחיב שווקים בבריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
טכנולוגיית מסופים ומחירים משבשים יתמכו בפריסה מהירה יותר

Labs פרסמה עצת אבטחה חמורה לגבי המעבדים של AMD
CTS Labs, חברת מחקר וייעוץ באבטחת סייבר, פרסמה היום עצת אבטחה חמורה לגבי המעבדים של Advanced Micro Devices, Inc. ("AMD" או "החברה") (NASDAQ:AMD)

חברת המפ חותמת על חוזה ייעוץ משתלם עם HQ Global Education, Inc.
חברת המפ (OTC:HEMP) שמחה להודיע שחתמה על הסכם ייעוץ עם HQ Global Education, Inc. (OTC:HQGE), חברה לפיתוח מחקר מדעי, למתן שירותי ייעוץ כדי לעזור ל-Q Global Education, Inc.

גלובקום פורסת בהצלחה את השלב הראשון של תוכנית הקישוריות באזורים כפריים שלה יחד עם אוונטי תקשורת
אוונטי, Avanti Communications Group plc ("אוונטי"), ספקית מובילה של שירותי תקשורת נתונים לוויינית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה ("EMEA"), וגלובקום, ספקית קישוריות גלובלית שמשרתת שוקי מדיה, ימיים, ארגוניים וממשלתיים, הודיעו על הסכם אב לשירותים.

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בגרמניה עם משרד בברלין
אנדרסן גלובל ממשיכה את התרחבותה בגרמניה עם הפתיחה של משרד חדש בברלין, שמצטרף לצוות הקיים של Andersen Tax & Legal בגרמניה, בתוקף מ-1 במרץ 2018. המשרד בברלין יהיה המקום השישי של Andersen Tax & Legal בגרמניה והוא כולל יותר מ-60 אנשי מקצוע במשרדים בברלין, דיסלדורף, פרנקפורט, קלן, לייפציג ומרציג.

הניסוי של חיוב משתמשי דרך בוושינגטון מתחיל לפעול
אמוביס, ספקית פתרונות הניידות של חברת ניהול הכבישים המובילה בעולם אברטיס, שמחה להודיע על תחילתו של פרויקט הניסוי WARUC (חיוב משתמשי דרך בוושינגטון).

חילופי רעיונות חדשניים וטרנספורמטיביים באירוע YPO EDGE 2018
מנהיגים עסקיים מיותר מ-130 מדינות מתמקדים בקריאת תיגר על המוסכמות

מענק של $570,000 מהתוכנית היוקרתית Eurostars לפיתוח מדפסת תלת מימדית עם יכולת דבקוק לייזר
פיוי ננו סל PV Nano Cell, Ltd. (OTCQB: PVNNF) ("PV Nano Cell" או "החברה"), יצרנית חדשנית של דיו דיגיטלי מוליך שמתאים גם להדפסה תלת מימדית, הודיעה היום שטכנולוגיית SicrysTM הקניינית שלה, דיו כסף מוליך ננומטרי חד גבישי, תשמש בפרויקט SINTERINK, שקיבל $570,000 מתוכנית Eurostars ל-2018.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI