דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY
TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY
חיים נוי 07/03/18 |  צפיות: 309
TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY

החשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a הוכרו כמוצרי תקשורת IP יוצאי דופן

סן חוזה, קליפורניה, 6 במרץ 2018, (BUSINESS WIRE):

אדג'ווטר, Edgewater Networks, Inc., מובילת התעשייה הכלל עולמית בתיאום קצוות רשת, הודיעה ש-TMC,  חברת מדיה גלובלית משולבת, העניקה לקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט שלה EdgeMarc 2900e ו-2900a את פרס מוצר השנה 2018 שלINTERNET TELEPHONY.

הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a מאפשרים לארגונים ולספקי שירות להכין לעתיד את התקנות התקשורת המאוחדת והטרנקינג SIP שלהם, ומספקים פלטפורמה מאוד גמישה, מדרגית ומאובטחת להספקת שירותים וניהול איכות שירות שוטף --כל אלה סיבות לכך שהחברה קיבלה את ההכרה האחרונה הזאת מ-TMC.

"לכבוד הוא לנו שעוד מוצר של אדג'ווטר נטוורקס זוכה להכרה על חדשנות", אמר דייב נורמן, מנהל העסקים הראשי של אדג'ווטר נטוורקס. "הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a משקפים את החדשנות והאיכות שאנו שואפים להן באדג'ווטר נטוורקס וההכרה הזאת מצד TMC היא עדות נוספת למחויבות שלנו".

"איחולים לאדג'ווטר נטוורקס על זכייתה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY" אמר ריץ' טהרני, מנכ"ל, TMC. "הקצוות של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a מפגינים איכות מצוינת ומספקים פתרונות יוצאי דופן שמאפשרים תקשורת קול, נתונים ווידאו שמשנה עסקים. אני מצפה להמשך מצוינות מאדג'ווטר נטוורקס ב-2018 ואחריה".

סדרת הקצוות החכמים EdgeMarc 2900 מספקת למשתמשים:

  • תצורהמדרגית שיכולה לגדול עם העסק שלכם
  • הוצאותתפעוליות מופחתות
  • לקוחותמרוצים יותר

למידע נוסף על הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a, תלחצו כאן.

אודות אדג'ווטר נטוורקס

אדג'ווטר נטוורקס, שהוקמה באוקטובר 2002, היא מובילת שוק באיפשור שירותי קול, וידאו ונתונים מבוססי IP. ספקי שירות וארגונים בכל הגדלים משתמשים בפתרונות של אדג'ווטר נטוורקס כדי לפשט את ההגדרות באתר הלקוח להתקנות מהירות וחלקות, קיצור זמן ההגעה לשוק וקבלת תשואה מהירה על ההון המושקע. החברה עוזרת ללקוחות לספק בינה בקצה הרשת באמצעות הפלטפורמה שלה Network Edge Orchestration שכוללת את EdgeView Service Control Center, EdgeMarc Intelligent Edges ו-Professional Services. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.edgewaternetworks.com או עיקבו אחרינו בטוויטר בכתובת @ewn_inc.

אודות כתב העת INTERNET TELEPHONY

כתב העת INTERNET TELEPHONY הוא הסמכות בתקשורתIP  מאז TM1998. החל בגיליון הראשון של פברואר 1998, INTERNET TELEPHONY מספק דעות לא מוטות בתחום המורכב של תקשורת מתכנסת. INTERNET TELEPHONY מציע תוכן עשיר מתוכן מערכתי ממוקד פתרונות ועד לסקירות של מוצרים ושירותים מתוצרת TMC Labs. כתב העת INTERNET TELEPHONY מגיע ליותר מ-225,000 קוראים, כולל קוראים שמעבירים להם אותו. למידע נוסף, בקרו באתר www.itmag.com.

אודות TMC

קונים בכל העולם מסתמכים על זירות המסחר המונעות על ידי תוכן של TMC כדי לקבל החלטות רכישה ולנווט בשווקים. זה מציג הזדמנויות מיתוג, מובילות מחשבה ויצירת לידים ליצרנים/ מוכרים.

זירות המסחר של TMC:

  • קהילותמקוונות ייחודיות, מוכנות לשימוש משפרות את תוצאות החיפוש, יוצרות תיקוף שוק,מרוממות מותגים ומובילות מחשבה תוך הפחתת חסימת פרסומות.
  • תוכניותלידים מותאמות אישית מגלות הזדמנויות מכירה ובונות מסדי נתונים.
  • אירועיםעם השתתפות אישית ומקוונים מקדמים מותגים, מחזקים מובילות מחשבה ויוצריםלידים.
  • כתביעת, פרסוםתצוגתי ועלוני חדשות מגבירים את המוניטין של המותג.
  • תוכןלקוחות מספק בלוגים, הודעות לעיתונות, מאמרים וחומר שיווקי שנכתבים במומחיותעל ידי כותבי צללים כדי לעזור ב-SEO, מיתוג ופעילות שיווק כוללת.
  • שירותיניהול אירועים ומסעות חשיפה מקיפים עוזרים לחברות לפגוש לקוחות פוטנציאלייםוליצור לידים פנים אל פנים.

למידע נוסף על TMC ועל איך אנחנו יכולים לעזור לכם להגיע ליעדי השיווק שלכם, בקרו בבקשה באתר www.tmcnet.com

אנשי קשר

איש קשר של אדג'ווטר נטוורקס:
Michael Cruz
מנהל בכיר, שיווק תאגידי
mcruz@edgewaternetworks.com
או
אשת קשר של TMC:
Rebecca Conyngham, 203-852-6800, ext. 287
מנהלת השיווק
rconyngham@tmcnet.com

מקור: Edgewater Networks Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180306006722/en

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פארמקו: ההשקעה הלא קנדית הגדולה ביותר באירופה עד היום באמצעות השקעה של שבע ספרות על ידי Heartbeat Labs
חברת תרופות מפרנקפורט במגזר הקנאביס מקבלת מימון סיד של שבע ספרות מפלטפורמת טכנולוגיות הבריאות הגרמנית Heartbeat Labs ההשקעה של שבע ספרות הראשונה בחברה אירופית בענף על ידי משקיע אירופי הקנביס הרפואי באירופה יהיה ענף הבריאות עם הצמיחה הכי מהירה השקעה גדולה במחקר ופיתוח

אנדרסן גלובל ממשיכה את הצמיחה בבריטניה עם Claritas Tax Limited
אנדרסן גלובל הרחיבה היום את עסקיה בבריטניה עם ההוספה של Claritas Tax Limited, חברת שירותי ייעוץ וציות מס מברמינגהם, העיר השנייה בגודלה במדינה. Claritas היא החברה הרביעית שמשתפת פעולה עם אנדרסן גלובל בבריטניה.

Amazon Web Services משיקה אזור חדש בשוודיה
אזור AWS אירופה (סטוקהולם) החדש מרחיב את הנוכחות הגלובלית של חלוצת הענן ומאפשר ללקוחות סקנדינביים להפעיל יישומים ולאחסן את התוכן שלהם במרכזי נתונים בשוודיה.

מועדון החופשות של Anantara מוסיף את עומאן אייר לחברות התעופה השותפות שלו במזרח התיכון
מועדון החופשות של Anantara, תוכנית הבעלות המשותפת של חופשות הראשונה במעלה באסיה, הוסיפה את עומאן אייר, חברת הדגל של עומאן, לרשימת השותפים שלה במזרח התיכון כדי לשפר את ההטבות שזמינות לבעלי הנקודות של מועדון החופשות של Anantara ולחברי סינבד של עומאן אייר.

Galimedix Therapeutics ממנה את ותיק הענף ד"ר הרמן רוס למדען ראשי
Galimedix Therapeutics, שמפתחת פתרונות חדשים למחלות עיניים וניוון עצבי, הודיעה על המינוי של ד"ר הרמן רוס למדען הראשי שלה, בתוקף מ-1 בדצמבר 2018.

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים בוחרת שלושה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות
בתי הספר מביאים מומחיות ותובנות שתומכות במשימה של GMAC

תרו מוסרת לבעלי המניות נהלים בנוגע לניכוי מס ישראלי במקור על הדיבידנד
דיבידנד מיוחד ישולם ב-28 בדצמבר

סקלור מגדילה את האבטחה של דואלים וצרופות באמצעות יכולת אוטומציה מתקדמת
סקלור, הספקית של פלטפורמת האבטחה ממוקדת הנתונים הפתוחה הראשונה, הודיעה היום על ההרחבה של Seclore Email Protector שלה. Email Auto-Protecto החדש מצרף אוטומטית אמצעי בקרה גרנולריים מתמידים לדואלים וצרופות רגישים על בסיס כללים מוגדרים מראש. הפתרון מציע שתי דרכים חשובות לאוטומציה של הגנה על דואל.

Blueprint OneWorld של דיליג'נט ו- CSC חושפות שותפות חדשה לאיחוד בין שירותי ניהול ישות גלובלית ושירותי סוכן רשום - בחבילה אחת
דיליג'נט הכריזה כי מוצר ה- Blueprint OneWorld שלה יחבור ל- CSC, ספקית גלובלית מובילה של שירותי סוכן רשום (Registered Agent).האינטגרציה הטכנולוגית החדשה תספק פתרון ניהול ישות גלובלי טוב מסוגו לארגונים המחפשים דרך יעילה יותר לניהול ישות.

Harry Potter: Hogwarts Mystery מזמין את השחקנים לקשט את האולמות לחג המולד בעולם הקוסמות
מה-6 עד ה-12 בדצמבר המעריצים יכולים להצביע עבור קישוט החג החביב עליהם באירוע "חג המולד עם מסתורין בהוגוורטס"
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI