דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY
TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY
חיים נוי 07/03/18 |  צפיות: 245
TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY

החשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a הוכרו כמוצרי תקשורת IP יוצאי דופן

סן חוזה, קליפורניה, 6 במרץ 2018, (BUSINESS WIRE):

אדג'ווטר, Edgewater Networks, Inc., מובילת התעשייה הכלל עולמית בתיאום קצוות רשת, הודיעה ש-TMC,  חברת מדיה גלובלית משולבת, העניקה לקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט שלה EdgeMarc 2900e ו-2900a את פרס מוצר השנה 2018 שלINTERNET TELEPHONY.

הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a מאפשרים לארגונים ולספקי שירות להכין לעתיד את התקנות התקשורת המאוחדת והטרנקינג SIP שלהם, ומספקים פלטפורמה מאוד גמישה, מדרגית ומאובטחת להספקת שירותים וניהול איכות שירות שוטף --כל אלה סיבות לכך שהחברה קיבלה את ההכרה האחרונה הזאת מ-TMC.

"לכבוד הוא לנו שעוד מוצר של אדג'ווטר נטוורקס זוכה להכרה על חדשנות", אמר דייב נורמן, מנהל העסקים הראשי של אדג'ווטר נטוורקס. "הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a משקפים את החדשנות והאיכות שאנו שואפים להן באדג'ווטר נטוורקס וההכרה הזאת מצד TMC היא עדות נוספת למחויבות שלנו".

"איחולים לאדג'ווטר נטוורקס על זכייתה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY" אמר ריץ' טהרני, מנכ"ל, TMC. "הקצוות של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a מפגינים איכות מצוינת ומספקים פתרונות יוצאי דופן שמאפשרים תקשורת קול, נתונים ווידאו שמשנה עסקים. אני מצפה להמשך מצוינות מאדג'ווטר נטוורקס ב-2018 ואחריה".

סדרת הקצוות החכמים EdgeMarc 2900 מספקת למשתמשים:

  • תצורהמדרגית שיכולה לגדול עם העסק שלכם
  • הוצאותתפעוליות מופחתות
  • לקוחותמרוצים יותר

למידע נוסף על הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a, תלחצו כאן.

אודות אדג'ווטר נטוורקס

אדג'ווטר נטוורקס, שהוקמה באוקטובר 2002, היא מובילת שוק באיפשור שירותי קול, וידאו ונתונים מבוססי IP. ספקי שירות וארגונים בכל הגדלים משתמשים בפתרונות של אדג'ווטר נטוורקס כדי לפשט את ההגדרות באתר הלקוח להתקנות מהירות וחלקות, קיצור זמן ההגעה לשוק וקבלת תשואה מהירה על ההון המושקע. החברה עוזרת ללקוחות לספק בינה בקצה הרשת באמצעות הפלטפורמה שלה Network Edge Orchestration שכוללת את EdgeView Service Control Center, EdgeMarc Intelligent Edges ו-Professional Services. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.edgewaternetworks.com או עיקבו אחרינו בטוויטר בכתובת @ewn_inc.

אודות כתב העת INTERNET TELEPHONY

כתב העת INTERNET TELEPHONY הוא הסמכות בתקשורתIP  מאז TM1998. החל בגיליון הראשון של פברואר 1998, INTERNET TELEPHONY מספק דעות לא מוטות בתחום המורכב של תקשורת מתכנסת. INTERNET TELEPHONY מציע תוכן עשיר מתוכן מערכתי ממוקד פתרונות ועד לסקירות של מוצרים ושירותים מתוצרת TMC Labs. כתב העת INTERNET TELEPHONY מגיע ליותר מ-225,000 קוראים, כולל קוראים שמעבירים להם אותו. למידע נוסף, בקרו באתר www.itmag.com.

אודות TMC

קונים בכל העולם מסתמכים על זירות המסחר המונעות על ידי תוכן של TMC כדי לקבל החלטות רכישה ולנווט בשווקים. זה מציג הזדמנויות מיתוג, מובילות מחשבה ויצירת לידים ליצרנים/ מוכרים.

זירות המסחר של TMC:

  • קהילותמקוונות ייחודיות, מוכנות לשימוש משפרות את תוצאות החיפוש, יוצרות תיקוף שוק,מרוממות מותגים ומובילות מחשבה תוך הפחתת חסימת פרסומות.
  • תוכניותלידים מותאמות אישית מגלות הזדמנויות מכירה ובונות מסדי נתונים.
  • אירועיםעם השתתפות אישית ומקוונים מקדמים מותגים, מחזקים מובילות מחשבה ויוצריםלידים.
  • כתביעת, פרסוםתצוגתי ועלוני חדשות מגבירים את המוניטין של המותג.
  • תוכןלקוחות מספק בלוגים, הודעות לעיתונות, מאמרים וחומר שיווקי שנכתבים במומחיותעל ידי כותבי צללים כדי לעזור ב-SEO, מיתוג ופעילות שיווק כוללת.
  • שירותיניהול אירועים ומסעות חשיפה מקיפים עוזרים לחברות לפגוש לקוחות פוטנציאלייםוליצור לידים פנים אל פנים.

למידע נוסף על TMC ועל איך אנחנו יכולים לעזור לכם להגיע ליעדי השיווק שלכם, בקרו בבקשה באתר www.tmcnet.com

אנשי קשר

איש קשר של אדג'ווטר נטוורקס:
Michael Cruz
מנהל בכיר, שיווק תאגידי
mcruz@edgewaternetworks.com
או
אשת קשר של TMC:
Rebecca Conyngham, 203-852-6800, ext. 287
מנהלת השיווק
rconyngham@tmcnet.com

מקור: Edgewater Networks Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180306006722/en

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סדרת CRJ של בומברדייה מקבלת אישור למרווחי תחזוקה ארוכים יותר
בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה היום שמינהל התעופה הפדרלי (FAA) העניק אישור להגדלת מרווחי התחזוקה של המטוסים CRJ700, CRJ900 ו-CRJ1000. המרווח לתחזוקת קו (A-check) הוארך ל-800 שעות טיסה, והמרווח לתחזוקה רבתית (C-check) ב-8,000 שעות טיסה.

אוגורי וגרונדפוס חתמו על הסכם שותפות אסטרטגית
ידע דיגיטלי ומומחיות במים מניעים חדשנות

סקלור מציעה את פלטפורמת האבטחה ממוקדת הנתונים הפתוחה הראשונה
מנצלת בקלות פתרונות להגנת נתונים הטובים מסוגם ומערכות ארגוניות קיימות לגישה של אוטומציה תחילה להגנה ומעקב אחרי נתונים

ניסוי FFRangioTM של קתוורקס עומד בנקודות הסופיות הראשוניות ועולה על יעדי הביצועים
התוצאות התפרסמו ב-Circulation

OwnBackup משיקה את כלי הארכוב OwnBackup Archiver ומציעה חידושים ב-Salesforce AppExchange, שוק האפליקציות העסקיות המוביל בעולם
OwnBackup Archiver וארבע פונקציות חדשות יאפשרו ללקוחות לקבל גישה לנתוני ארכיון ישירות מפלטפורמת Salesforce, לגבות כמויות גדולות יותר של נתונים לעתים קרובות יותר, ולהאיץ את מחזורי הפיתוח עם תמיכה נוספת לסביבת בדיקות

OwnBackup מודיעה על השקת OwnBackup ICETM המופעלת באמצעות בלוקצ'יין ב-Salesforce AppExchange, שוק האפליקציות העסקיות המוביל בעולם
מהדורת Integrity and Compliance ("שלמות וציות") של OwnBackup מספקת הוכחות על גיבויים שאינם ניתנים לשינוי, באמצעות בלוקצ'יין

בומברדייה מוסרת את המטוס Q400 הראשון עם 90 מושבים
ספייסג'ט הופכת לחברת התעופה ראשונה שמנצלת את פוטנציאל הרווח המוגדל של המטוס Q400

AbuDhabi Dubai STOB Series 22 Investment מתקשרת בהסכם הצעת רכש מועדפת עם MINDOL HOLDINGS
"מיזוג של תת-תרבות וטכנולוגיית בלוקצ'יין" במשחק מקוון אסטרטגי שיהיה ניתן להורדה בכל העולם החל מ-2019

Virgin Hyperloop One בוחרת בסעודיה לאתר של סרט הקידום הגלובלי הקרוב
ג'דה נבחרה לאתר הראשי במזרח התיכון ליוזמת צילום פורצת דרך של Virgin Hyperloop One

ליקינקס וגרפואיד משתפות פעולה כדי לספק פתרונות לטיהור מים באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן MESOGRAFTM המובילה בתעשייה - GPURE
Grafoid Inc. ("גרפואיד") שמחה להודיע על שותפות אסטרטגית עם ליקינקס, חברה שמתמחה בצרכים של הנדסת שפכים, כדי לספק פתרונות לטיפול במים בקנה מידה מסחרי באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן החדשנית של גרפואיד MESOGRAFTM.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI