דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY
TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY
חיים נוי 07/03/18 |  צפיות: 77
TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY

החשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a הוכרו כמוצרי תקשורת IP יוצאי דופן

סן חוזה, קליפורניה, 6 במרץ 2018, (BUSINESS WIRE):

אדג'ווטר, Edgewater Networks, Inc., מובילת התעשייה הכלל עולמית בתיאום קצוות רשת, הודיעה ש-TMC,  חברת מדיה גלובלית משולבת, העניקה לקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט שלה EdgeMarc 2900e ו-2900a את פרס מוצר השנה 2018 שלINTERNET TELEPHONY.

הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a מאפשרים לארגונים ולספקי שירות להכין לעתיד את התקנות התקשורת המאוחדת והטרנקינג SIP שלהם, ומספקים פלטפורמה מאוד גמישה, מדרגית ומאובטחת להספקת שירותים וניהול איכות שירות שוטף --כל אלה סיבות לכך שהחברה קיבלה את ההכרה האחרונה הזאת מ-TMC.

"לכבוד הוא לנו שעוד מוצר של אדג'ווטר נטוורקס זוכה להכרה על חדשנות", אמר דייב נורמן, מנהל העסקים הראשי של אדג'ווטר נטוורקס. "הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a משקפים את החדשנות והאיכות שאנו שואפים להן באדג'ווטר נטוורקס וההכרה הזאת מצד TMC היא עדות נוספת למחויבות שלנו".

"איחולים לאדג'ווטר נטוורקס על זכייתה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY" אמר ריץ' טהרני, מנכ"ל, TMC. "הקצוות של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a מפגינים איכות מצוינת ומספקים פתרונות יוצאי דופן שמאפשרים תקשורת קול, נתונים ווידאו שמשנה עסקים. אני מצפה להמשך מצוינות מאדג'ווטר נטוורקס ב-2018 ואחריה".

סדרת הקצוות החכמים EdgeMarc 2900 מספקת למשתמשים:

  • תצורהמדרגית שיכולה לגדול עם העסק שלכם
  • הוצאותתפעוליות מופחתות
  • לקוחותמרוצים יותר

למידע נוסף על הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a, תלחצו כאן.

אודות אדג'ווטר נטוורקס

אדג'ווטר נטוורקס, שהוקמה באוקטובר 2002, היא מובילת שוק באיפשור שירותי קול, וידאו ונתונים מבוססי IP. ספקי שירות וארגונים בכל הגדלים משתמשים בפתרונות של אדג'ווטר נטוורקס כדי לפשט את ההגדרות באתר הלקוח להתקנות מהירות וחלקות, קיצור זמן ההגעה לשוק וקבלת תשואה מהירה על ההון המושקע. החברה עוזרת ללקוחות לספק בינה בקצה הרשת באמצעות הפלטפורמה שלה Network Edge Orchestration שכוללת את EdgeView Service Control Center, EdgeMarc Intelligent Edges ו-Professional Services. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.edgewaternetworks.com או עיקבו אחרינו בטוויטר בכתובת @ewn_inc.

אודות כתב העת INTERNET TELEPHONY

כתב העת INTERNET TELEPHONY הוא הסמכות בתקשורתIP  מאז TM1998. החל בגיליון הראשון של פברואר 1998, INTERNET TELEPHONY מספק דעות לא מוטות בתחום המורכב של תקשורת מתכנסת. INTERNET TELEPHONY מציע תוכן עשיר מתוכן מערכתי ממוקד פתרונות ועד לסקירות של מוצרים ושירותים מתוצרת TMC Labs. כתב העת INTERNET TELEPHONY מגיע ליותר מ-225,000 קוראים, כולל קוראים שמעבירים להם אותו. למידע נוסף, בקרו באתר www.itmag.com.

אודות TMC

קונים בכל העולם מסתמכים על זירות המסחר המונעות על ידי תוכן של TMC כדי לקבל החלטות רכישה ולנווט בשווקים. זה מציג הזדמנויות מיתוג, מובילות מחשבה ויצירת לידים ליצרנים/ מוכרים.

זירות המסחר של TMC:

  • קהילותמקוונות ייחודיות, מוכנות לשימוש משפרות את תוצאות החיפוש, יוצרות תיקוף שוק,מרוממות מותגים ומובילות מחשבה תוך הפחתת חסימת פרסומות.
  • תוכניותלידים מותאמות אישית מגלות הזדמנויות מכירה ובונות מסדי נתונים.
  • אירועיםעם השתתפות אישית ומקוונים מקדמים מותגים, מחזקים מובילות מחשבה ויוצריםלידים.
  • כתביעת, פרסוםתצוגתי ועלוני חדשות מגבירים את המוניטין של המותג.
  • תוכןלקוחות מספק בלוגים, הודעות לעיתונות, מאמרים וחומר שיווקי שנכתבים במומחיותעל ידי כותבי צללים כדי לעזור ב-SEO, מיתוג ופעילות שיווק כוללת.
  • שירותיניהול אירועים ומסעות חשיפה מקיפים עוזרים לחברות לפגוש לקוחות פוטנציאלייםוליצור לידים פנים אל פנים.

למידע נוסף על TMC ועל איך אנחנו יכולים לעזור לכם להגיע ליעדי השיווק שלכם, בקרו בבקשה באתר www.tmcnet.com

אנשי קשר

איש קשר של אדג'ווטר נטוורקס:
Michael Cruz
מנהל בכיר, שיווק תאגידי
mcruz@edgewaternetworks.com
או
אשת קשר של TMC:
Rebecca Conyngham, 203-852-6800, ext. 287
מנהלת השיווק
rconyngham@tmcnet.com

מקור: Edgewater Networks Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180306006722/en

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זמין עכשיו: הסמארטפון שנוצר לאופן בו אנו מתקשרים כיום, ה-Galaxy S9 ו‑S9+
ה-Galaxy S9+ שזכה בפרסים עולה על כל מצלמות הסמארטפונים עם הציון הגבוה ביותר מ‑DxOMark

טומי הילפיגר מודיע שאלוף העולם בפורמולה 1 לואיס המילטון הוא שגריר המותג הגלובלי של טומי הילפיגר לגבר
כאחד המתחרים הגדולים ביותר בספורט כיום, לואיס המילטון ייצג את העולם של טומי הילפיגר לגבר כשגריר מותג גלובלי החל מאביב 2018

אוונטי תקשורת ואיזוטרופיק סיסטמס יפתחו מסוף שמתקין את עצמו כדי להרחיב שווקים בבריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
טכנולוגיית מסופים ומחירים משבשים יתמכו בפריסה מהירה יותר

Labs פרסמה עצת אבטחה חמורה לגבי המעבדים של AMD
CTS Labs, חברת מחקר וייעוץ באבטחת סייבר, פרסמה היום עצת אבטחה חמורה לגבי המעבדים של Advanced Micro Devices, Inc. ("AMD" או "החברה") (NASDAQ:AMD)

חברת המפ חותמת על חוזה ייעוץ משתלם עם HQ Global Education, Inc.
חברת המפ (OTC:HEMP) שמחה להודיע שחתמה על הסכם ייעוץ עם HQ Global Education, Inc. (OTC:HQGE), חברה לפיתוח מחקר מדעי, למתן שירותי ייעוץ כדי לעזור ל-Q Global Education, Inc.

גלובקום פורסת בהצלחה את השלב הראשון של תוכנית הקישוריות באזורים כפריים שלה יחד עם אוונטי תקשורת
אוונטי, Avanti Communications Group plc ("אוונטי"), ספקית מובילה של שירותי תקשורת נתונים לוויינית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה ("EMEA"), וגלובקום, ספקית קישוריות גלובלית שמשרתת שוקי מדיה, ימיים, ארגוניים וממשלתיים, הודיעו על הסכם אב לשירותים.

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בגרמניה עם משרד בברלין
אנדרסן גלובל ממשיכה את התרחבותה בגרמניה עם הפתיחה של משרד חדש בברלין, שמצטרף לצוות הקיים של Andersen Tax & Legal בגרמניה, בתוקף מ-1 במרץ 2018. המשרד בברלין יהיה המקום השישי של Andersen Tax & Legal בגרמניה והוא כולל יותר מ-60 אנשי מקצוע במשרדים בברלין, דיסלדורף, פרנקפורט, קלן, לייפציג ומרציג.

הניסוי של חיוב משתמשי דרך בוושינגטון מתחיל לפעול
אמוביס, ספקית פתרונות הניידות של חברת ניהול הכבישים המובילה בעולם אברטיס, שמחה להודיע על תחילתו של פרויקט הניסוי WARUC (חיוב משתמשי דרך בוושינגטון).

חילופי רעיונות חדשניים וטרנספורמטיביים באירוע YPO EDGE 2018
מנהיגים עסקיים מיותר מ-130 מדינות מתמקדים בקריאת תיגר על המוסכמות

מענק של $570,000 מהתוכנית היוקרתית Eurostars לפיתוח מדפסת תלת מימדית עם יכולת דבקוק לייזר
פיוי ננו סל PV Nano Cell, Ltd. (OTCQB: PVNNF) ("PV Nano Cell" או "החברה"), יצרנית חדשנית של דיו דיגיטלי מוליך שמתאים גם להדפסה תלת מימדית, הודיעה היום שטכנולוגיית SicrysTM הקניינית שלה, דיו כסף מוליך ננומטרי חד גבישי, תשמש בפרויקט SINTERINK, שקיבל $570,000 מתוכנית Eurostars ל-2018.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI