דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY
TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY
חיים נוי 07/03/18 |  צפיות: 191
TMC מכריזה על אדג'ווטר נטוורקס כזוכה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY

החשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a הוכרו כמוצרי תקשורת IP יוצאי דופן

סן חוזה, קליפורניה, 6 במרץ 2018, (BUSINESS WIRE):

אדג'ווטר, Edgewater Networks, Inc., מובילת התעשייה הכלל עולמית בתיאום קצוות רשת, הודיעה ש-TMC,  חברת מדיה גלובלית משולבת, העניקה לקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט שלה EdgeMarc 2900e ו-2900a את פרס מוצר השנה 2018 שלINTERNET TELEPHONY.

הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a מאפשרים לארגונים ולספקי שירות להכין לעתיד את התקנות התקשורת המאוחדת והטרנקינג SIP שלהם, ומספקים פלטפורמה מאוד גמישה, מדרגית ומאובטחת להספקת שירותים וניהול איכות שירות שוטף --כל אלה סיבות לכך שהחברה קיבלה את ההכרה האחרונה הזאת מ-TMC.

"לכבוד הוא לנו שעוד מוצר של אדג'ווטר נטוורקס זוכה להכרה על חדשנות", אמר דייב נורמן, מנהל העסקים הראשי של אדג'ווטר נטוורקס. "הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a משקפים את החדשנות והאיכות שאנו שואפים להן באדג'ווטר נטוורקס וההכרה הזאת מצד TMC היא עדות נוספת למחויבות שלנו".

"איחולים לאדג'ווטר נטוורקס על זכייתה בפרס מוצר השנה 2018 של INTERNET TELEPHONY" אמר ריץ' טהרני, מנכ"ל, TMC. "הקצוות של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a מפגינים איכות מצוינת ומספקים פתרונות יוצאי דופן שמאפשרים תקשורת קול, נתונים ווידאו שמשנה עסקים. אני מצפה להמשך מצוינות מאדג'ווטר נטוורקס ב-2018 ואחריה".

סדרת הקצוות החכמים EdgeMarc 2900 מספקת למשתמשים:

  • תצורהמדרגית שיכולה לגדול עם העסק שלכם
  • הוצאותתפעוליות מופחתות
  • לקוחותמרוצים יותר

למידע נוסף על הקצוות החכמים של חשמל על גבי אתרנט EdgeMarc 2900e ו-2900a, תלחצו כאן.

אודות אדג'ווטר נטוורקס

אדג'ווטר נטוורקס, שהוקמה באוקטובר 2002, היא מובילת שוק באיפשור שירותי קול, וידאו ונתונים מבוססי IP. ספקי שירות וארגונים בכל הגדלים משתמשים בפתרונות של אדג'ווטר נטוורקס כדי לפשט את ההגדרות באתר הלקוח להתקנות מהירות וחלקות, קיצור זמן ההגעה לשוק וקבלת תשואה מהירה על ההון המושקע. החברה עוזרת ללקוחות לספק בינה בקצה הרשת באמצעות הפלטפורמה שלה Network Edge Orchestration שכוללת את EdgeView Service Control Center, EdgeMarc Intelligent Edges ו-Professional Services. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.edgewaternetworks.com או עיקבו אחרינו בטוויטר בכתובת @ewn_inc.

אודות כתב העת INTERNET TELEPHONY

כתב העת INTERNET TELEPHONY הוא הסמכות בתקשורתIP  מאז TM1998. החל בגיליון הראשון של פברואר 1998, INTERNET TELEPHONY מספק דעות לא מוטות בתחום המורכב של תקשורת מתכנסת. INTERNET TELEPHONY מציע תוכן עשיר מתוכן מערכתי ממוקד פתרונות ועד לסקירות של מוצרים ושירותים מתוצרת TMC Labs. כתב העת INTERNET TELEPHONY מגיע ליותר מ-225,000 קוראים, כולל קוראים שמעבירים להם אותו. למידע נוסף, בקרו באתר www.itmag.com.

אודות TMC

קונים בכל העולם מסתמכים על זירות המסחר המונעות על ידי תוכן של TMC כדי לקבל החלטות רכישה ולנווט בשווקים. זה מציג הזדמנויות מיתוג, מובילות מחשבה ויצירת לידים ליצרנים/ מוכרים.

זירות המסחר של TMC:

  • קהילותמקוונות ייחודיות, מוכנות לשימוש משפרות את תוצאות החיפוש, יוצרות תיקוף שוק,מרוממות מותגים ומובילות מחשבה תוך הפחתת חסימת פרסומות.
  • תוכניותלידים מותאמות אישית מגלות הזדמנויות מכירה ובונות מסדי נתונים.
  • אירועיםעם השתתפות אישית ומקוונים מקדמים מותגים, מחזקים מובילות מחשבה ויוצריםלידים.
  • כתביעת, פרסוםתצוגתי ועלוני חדשות מגבירים את המוניטין של המותג.
  • תוכןלקוחות מספק בלוגים, הודעות לעיתונות, מאמרים וחומר שיווקי שנכתבים במומחיותעל ידי כותבי צללים כדי לעזור ב-SEO, מיתוג ופעילות שיווק כוללת.
  • שירותיניהול אירועים ומסעות חשיפה מקיפים עוזרים לחברות לפגוש לקוחות פוטנציאלייםוליצור לידים פנים אל פנים.

למידע נוסף על TMC ועל איך אנחנו יכולים לעזור לכם להגיע ליעדי השיווק שלכם, בקרו בבקשה באתר www.tmcnet.com

אנשי קשר

איש קשר של אדג'ווטר נטוורקס:
Michael Cruz
מנהל בכיר, שיווק תאגידי
mcruz@edgewaternetworks.com
או
אשת קשר של TMC:
Rebecca Conyngham, 203-852-6800, ext. 287
מנהלת השיווק
rconyngham@tmcnet.com

מקור: Edgewater Networks Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180306006722/en

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ראש השרים של מהרשטרה מבקר במתקן הניסויים של Virgin Hyperloop One כדי לצפות בניסוי חי
חקר ההיתכנות של הקו פונה מומבאי בשלב מתקדם

אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות נוספת בלונדון באמצעות מיילסטון
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות נוספת בלונדון עם מקום שלישי בלונדון באמצעות Milestone International Tax Partners LLP, חברת ייעוץ מס שמתמחה במיסוי בינ"ל. ההסכם לשיתוף פעולה מגדיל את הנוכחות של אנדרסן גלובל באירופה.

ביקורת: שש דמויות מחפשות מחבר - הצגת המופת של פירנדלו בהפקה מהפנטת - בית צבי
14/06/18 | תיאטרון
העלילה עוסקת בלהקת שחקנים העורכת חזרה למחזה של פירנדלו המנוח כשלפתע גולשות לבמה ארונות התפאורה ומהם מגיחים מספר דמויות מאופרות, כולם בני משפחה. הדמויות הללו, הזויות ולמעשה נפשות המשוטטות בעולם בלתי רגועות, עד אשר ייכתב מחזה על חייהם. זו למעשה בקשתם מהבמאית של ההצגה: לכתוב את ההצגה עליהם

Scandinavian Airlines מביאה את Neustar® כדי למדוד את השפעת השיווק על גורמי מפתח של העסק
חברת התעופה האירופית המובילה בוחרת בפתרון של מדידה וניתוחים מאוחדים עבור תובנות שנובעות מנתונים על תמהיל השיווק

סילוריה טכנולוגיות וחברת הטכנולוגיות עראמקו הסעודית מאחדות כוחות כדי למקסם את ייצור הכימיקלים
חברת הטכנולוגיות עראמקו הסעודית, חברת בת של חברת הנפט הגדולה ביותר בעולם, וסילוריה טכנולוגיות, מובילה בטכנולוגיות של תהליכים משבשים לתעשיות הפטרוכימיה והאנרגיה, חתמו על רישיון טכנולוגיה רב מפעלי לשילוב הטכנולוגיה הקניינית של סילוריה (גז טבעי לאולפינים) עם טכנולוגיית תהליך הפיצוח של אולפינים גבוהים של עראמקו הסעודית.

אנדרסן גלובל מוסיפה שירותי עריכת דין בברזיל
אנדרסן גלובל ממשיכה את הצמיחה והנוכחות החזקה שלה באזור אמריקה הלטינית עם התוספת של Lotti e Araujo, חברה לעריכת דין עם משרדים בסאו פאולו וריו דה ז'נרו. פרקטיקת עריכת הדין של לוטי, שכוללת בערך 30 עורכי דין ומנהל אותה המנהל הכללי רוז'ריו אראוז'ו, תשלים את הצוות הקיים של אנדרסן טקס בברזיל.

Madison Realty Capital מספקת מימון של 167.5 מיליון דולר לשינוי מבנה ההון של Madison Square Park Tower, פרויקט קונדו יוקרתי שנמצא ברחוב 22 מזרח מספר 45
הצוות של MRC מספק פתרון מימון ל-The Continuum Company על בסיס מואץ, וסגירה מהירה

ביקורת: משאלה אחת ימינה -הצגה מרגשת ומשובחת על חברי ילדות ואהבות אמת - בית צבי
11/06/18 | תיאטרון
העלילה עוסקת בחבורת בחורים הנפגשת על בסיס קבוע לצפייה בתכניות ספורט . כולם הם ידידי נפש ומסייעים זה לזה. באחת הצפיות בשידורי המונדיאל הם מחליטים לרשום על פתקים את הציפיות שלהם ואת השאיפות שלהם והיכן יהיו בעוד ארבע שנים

National Energy Services Reunited Corp. מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ו-National Petroleum Services
National Energy Services Reunited Corp. ("NESR") (NASDAQ:NESR) (NASDAQ:NESRW), מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ("GES") ו-National Petroleum Services ("NPS") ב-6 ביוני 2018.

National Energy Services Reunited Corp. מודיעה על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ו-National Petroleum Services
National Energy Services Reunited Corp. ("NESR") (NASDAQ:NESR) (NASDAQ:NESRW), הודיעה היום על השלמת שילוב העסק שלה עם Gulf Energy SAOC ("GES") ו-National Petroleum Services ("NPS") ב-6 ביוני 2018
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI