דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים YPO מכריז על הזוכים בפרסי החדשנות הגלובליים לשנת 2018
YPO מכריז על הזוכים בפרסי החדשנות הגלובליים לשנת 2018
חיים נוי 12/05/18 |  צפיות: 261
YPO מכריז על הזוכים בפרסי החדשנות הגלובליים לשנת 2018 חולקים כבוד למנהיגים גלובליים שיוזמים פריצות דרך חדשניות, משנות ומעוררות השראה

דאלאס - 10 במאי 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

YPO, ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים, הכריז על הזוכים בפרסי החדשנות הגלובליים כחלק משבוע החדשנות של YPO השנתי השלישי שלו. פרסי החדשנות הגלובליים חולקים כבוד לחברי YPO שיזמו חידושים פורצי דרך שנותנים השראה לשינויים חיוביים.

בנוסף להוקרה לחדשנים הטובים ביותר מבין יותר מ-25,000 חברי YPO ב-130 מדינות, פרסי החדשנות הגלובליים גם חולקים כבוד לחדשן הטוב ביותר באפריקה ולחדשן הצעיר הטוב ביותר, שהוא ילד של חבר YPO (בגילים 17-29).

"בכל שנה, יש ל-YPO את ההזדמנות הנהדרת הזאת לחלוק כבוד ולהדגיש את החדשנים המצטיינים שמטביעים חותם בל יימחה ברחבי העולם. פרסי החדשנות הגלובליים מדגישים את אלה שמובילים ביצירת חברות שחושבות קדימה והזדמנויות משמעותיות עכשיו ולדורות הבאים", אמר קית אלפר, יו"ר שבוע החדשנות של YPO.

במאי, שבוע החדשנות של YPO 2018 יחבר יזמים, חדשנים ומובילי מחשבה משפיעים כדי להחליף רעיונות על השראה, פריצות דרך ושינויים באמצעות יותר מ-50 אירועים ייחודיים, שידורי וידיאו דו-כיווניים אינטראקטיביים חיים ואירועים בשידור חי ברחבי העולם. YPO הכריז על החדשן האפריקני הטוב ביותר באירוע Africa Ignite בניירובי, קניה, ועל הזוכה בפרס החדשנות הגלובלי בניו יורק.

הזוכים בפרסי החדשנות הגלובליים לשנת 2018

פרס החדשנות הגלובלי - הרג'יט גיל, X-Halo

הרג'יט גיל הוא המנכ"ל של X-Halo, המכשיר הראשון בעולם לגילוי ההתחלה המוקדמת של מחלות נשימה לפני כל סימן או תסמין. הוא מחובר לסמארטפון והוא המכשיר היחיד שנותן התרעות מוקדמות על מחלות ועוקב אחרי בריאות הריאות על ידי מדידת טמפרטורת הנשימה.

באמצעות המכשיר, ברגע שמזוהים סימנים, החולים יכולים ליישם שינויים באורח החיים ואפשרויות של תרופות כדי לטפל בכל בעיה פוטנציאלית בעלות נגישה ובבית.

פרס החדשנות הגלובלי - החדשן הטוב ביותר באפריקה - יריב כהן, Ignite Power

יריב כהן הוא המנכ"ל של Ignite Power, מפתחת ומממנת פאן אפריקנית של פתרונות אנרגיה בטוחה נקייה. אחד מהפתרונות האלה הוא מערכת סולרית לבתים כפריים שמשתלבת עם כסף סלולרי במודל אנרגיה וחכירה של תשלום לפי שימוש שעולה לא יותר מארבעה דולרים לחודש.

Ignite Power חיברה כמעט 500,000 אנשים לחשמל סולרי בטוח וחזויה להגיע ל-10 מיליון עד 2021.

פרס החדשנות הגלובלי - הדור הבא של YPO - לזלי לים, Cicil

לזלי לים הוא מייסד שותף של Cicil, מאיץ הזנקים של Google launchpad שמתמקד במתן גישה פיננסית למגזר הסטודנטים באינדונזיה שלא מקבל מספיק שירות. Cicil מעניקה מיקרו הלוואות לסטודנטים, ועוזרת להם בכמה דרכים כולל מימון מחשבים ניידים וטבלטים, ציוד ספורט ועוד.

"ברכות לזוכים בפרסי החדשנות הגלובליים לשנת 2018 בהדגישם את החדשנות ורוחב הכישרון של הרשת הגלובלית של YPO", אמר סקוט מורדל, מנכ"ל YPO. "החדשנים האלה מאיצים את הדברים הבאים ומובילים את הדרך לעתיד".

הפיינליסטים

לגמר פרס החדשנות הגלובלי 2018 הגיעו:

ג'רי קאלאהן, מייסד ומנכ"לHeatworks

ג'רי קאלאהן הוא הממציא של טכנולוגיית המערך האומי, שמשלבת מערך של אלקטרודות גרפיט עם מנגנון בקרה דיגיטלי, ומספקת שיטה טהורה ויעילה לחימום מים תוך שימוש במים כגוף החימום במקום בגופי חימום מתכתיים.

ניקולס דורנד, מייסד ומנכ"ל Abionic

ניקולס דורנד הוא המייסד והמנכ"ל Abionic, שפיתחה את abioSCOPE, פלטפורמת האבחון המהירה ביותר בעולם המבוססת על טיפת דם כדי לשפר את האבחון הרפואי בנקודת הטיפול.

ג'ורג' קורץ, נשיא, מנכ"ל ומייסד משותף של CrowdStrike

ג'ורג' קורץ הוא הנשיא, המנכ"ל ומייסד משותף של CrowdStrike, חברת טכנולוגיות אבטחת סייבר שמוכרת מאוד בזכות הגישה מוכוונת הענן שלה לעצירת הפרות. הטכנולוגיה של CrowdStrike -- הפלטפורמה פלקון -- קבעה אמת מידה חדשה בעזרה לארגונים בעצירת הפרות, שמגיעה מעבר לתוכנה זדונית כדי למנוע התקפות ממוקדות מתקדמות ללא קשר למקור או לטכניקה שלהן.

סוניל לאלבאני, מנהל כללי של Binatone Lifestyle Ltd.

סוניל לאלבאני הקים את פרויקט מאג'י כדי להתמודד עם אתגר המים העולמי על ידי תכנון ופיתוח קיוסקי מים המופעלים בחשמל סולרי בקהילות כפריות באפריקה שמדרום לסהרה כדי לספק מי שתייה בטוחים. פרויקט מאג'י מספק עכשיו ל-15,000 איש מים נקיים ב-11 מקומות עם יעד להתרחב למיליון איש עד 2025.

כריסטינה לומאסני, מנכ"לית ומייסדת משותפת של מודומנטל בע"מ

כריסטינה לומאסני היא המנכ"לית ומייסדת משותפת של מודומנטל, שמייצרת סוג חדש של מתכות עם שכבות ננו שהן יותר חזקות, קלות ועמידות ממתכות וסגסוגות רגילות. הסגסוגות הננו-מרובדות של מודומנטל, למרות שמקורן באותם חומרי גלם בסיסיים כמו מתכות רגילות, אפשר להשתמש בהן כמעט בכל מקום שבו משתמשים כיום במתכות וסגסוגות אבל עם ביצועים משופרים משמעותית לעומת מתכות רגילות.

בוב ווייט, נשיא ומנכ"ל Entellus Medical, Inc

בוב ווייט הוא הנשיא והמנכ"ל של Entellus Medical, Inc, שיצרה את XprESS ENT Dilation System. המערכת, שטיפלה ביותר מ-200,000 עד היום, משמשת לטיפול זעיר פולשני של חולים מבוגרים וילדים עם סינוסיטיס כרוני וחוזר. חולים שטופלו על ידי המערכת חוו החלמה מהירה יותר, פחות דימום, פחות שימוש בתרופות מרשם נגד כאבים ופחות הטריות אחרי הטיפול.

לי ז'נג, הבעלים של Smart Technologies and Investment Ltd והמייסד והמנכ"ל של PIN Genie

לי ז'נג הוא הבעלים של Smart Technologies and Investment והמייסד והמנכ"ל של PIN Genie. PIN Genie היא חידוש בטכנולוגיות PIN. אפשר להשתמש בטכנולוגיית peek-proof המאוד מאובטחת הרשומה כפטנט הזאת במכשירים שמצריכים שימוש ב-PIN, למנוע מאחרים להבחין ב-PIN ולספק יותר אבטחה ונוחיות למשתמשים.

אודות שבוע החדשנות של YPO

שבוע החדשנות של YPO הוא סדרה של יותר מ-50 אירועים שמתקיימים ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם מה-7 עד ה-11 במאי 2018, בהשתתפות חדשנים גלובליים דינמיים שיתכנסו כדי לשתף אסטרטגיות עסקיות הטובות מסוגן וגם תובנות עכשוויות ורלבנטיות שמזינות חדשנות ומעצבות את עתיד העסקים בעולם בעשורים הבאים.

באמצעות אירועים שייחודיים לשבוע החדשנות, שידורי וידיאו דו-כיווניים חיים ואירועים בשידור חי, מנהיגים עסקיים ילמדו איך לא לפגר אחרי מגמות חדשנות בקנה מידה גלובלי, לחדש ולשבש פרקטיקות בענף, לטפח ולפתח רעיונות יוצרי ערך בארגונים ולהשפיע באופן חיובי על קהילות, תעשיות והעולם.

אודות YPO

ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים.

YPO הוא הפלטפורמה הגלובלית עבור מנכ"לים להיות מעורבים, ללמוד ולהתפתח. חברי YPO רותמים את הידע, ההשפעה והאמון של המנהיגים העסקיים הכי משפיעים וחדשניים בעולם כדי לתת השראה להשפעה עסקית, אישית, משפחתית וקהילתית.

כיום YPO מעצים יותר מ-25,000 חברים ביותר מ-130 מדינות, שמגוונים מבחינת ענפים וסוגי עסקים. בסך הכל, חברות שמנוהלות על ידי חברי YPO מעסיקות יותר מ-16 מיליון אנשים ברחבי העולם ומפיקות הכנסות שנתיות בסך 6 טריליון דולר.

מנהיגות. לימוד. כל החיים. למידע נוסף, בקרו באתר YPO.org.

ליצירת קשר:

YPO

Linda Fisk

משרד: +1 972 629 7305 (ארצות ברית)

נייד: +1 972 207 4298

press@ypo.org

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תרו מפרסמת את התוצאות ברבעון שהסתיים ביוני 2018
המכירות נטו של 154.6 מיליון דולר קטנו ב-6.7 מיליון דולר, או 4.2%, בגלל תחרות מוגברת מתמשכת וסביבת המחירים הקשה, למרות גידול כולל של 11.1% בכמויות. הרווח הגולמי של 100.1 מיליון דולר קטן ב-16.5 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות היה 64.7% לעומת 72.2%.

בלמונד הודיעה על בחינה מקיפה של חלופות אסטרטגיות להגדלת ערך לבעלי המניות
בלמונד, Belmond Ltd. (NYSE: BEL), בעלים, בעלים חלקיים או מנהלים של 46 נכסי מלונות יוקרה, מסעדות, רכבות וקרוזים בנהרות, שפועלת ב-24 מדינות, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה התחילה בבחינה מקיפה של חלופות אסטרטגיות להגדלת ערך לבעלי המניות.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2018
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום על התוצאות הכספיות ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2018 ומסרה עדכון על תוכניות הפיתוח הקליני שלה.

גרהרד שוברט מצטרף ל-Physical Gold Fund
Physical Gold Fund (PGF), a world leader in physical allocated gold is pleased to announce the appointment of Mr. Gerhard Schubert to its Advisory Board.

אנדרסן גלובל מתרחבת באירופה באמצעות LANSKY, GANZGER + partner
אנדרסן גלובל הרחיבה את נוכחותה באירופה השבוע באמצעות שיתוף פעולה עםLANSKY, GANZGER + partner (LGP), אחת מחברות עורכי הדין העצמאיות הגדולות ביותר במרכז אירופה. ההסכם לשיתוף פעולה כולל שלוש ישויות קשורות שנמצאת בווינה, אוסטריה; ברטיסלבה, סלובקיה; ואסטנה, קזחסטן. LGP הוקמה על ידי גבריאל לנסקי וג'רלד גנזגר

Cushman & Wakefield מודיעה על הסגירה של ההנפקה הראשונה לציבור של המניות הרגילות שלה
Cushman & Wakefield היא חברת שירותי נדלן גלובלית מובילה שמספקת ערך יוצא דופן על ידי הפיכת רעיונות למעשים עבור דיירים ובעלים של נדלן. Cushman & Wakefield היא בין חברות שירותי הנדלן הגדולות ביותר עם 48,000 עובדים בכ-400 משרדים ו-70 מדינות.

סטארבקס וקבוצת עליבאבא יוצרות שותפות אסטרטגית כדי לשנות את חוויית הלקוח בענף הקפה בסין
בציינן ציון דרך משמעותי לשתי החברות, סטארבקס ועליבאבא ערוכות לאפשר חוויית סטארבקס חלקה באמצעות שותפות שהועמקה. סטארבקס תשתף פעולה בעסקים חשובים בסביבה של עליבאבא, כולל Ele.me, Hema, Tmall, Taobao ו-Alipay, כדי לרומם משמעותית את חוויית סטארבקס ללקוחות הסיניים:

Graminex® LLC תוקפת בהצלחה את הפטנטים של סרליס לשימוש בתמציות אבקת פרחים לטיפול בתסמיני תסמונת טרום-וסתית ומנופאוזה אצל נשים
Graminex® LLC היא היצרנית המובילה של Graminex® Flower Pollen ExtractTM טבעי ונטול ממיסים. Graminex® היא הבעלים והמנהלת הישירה של אדמה מעובדת בשטח של 8,500 אקרים הצפון מערב אוהיו. את המרכיבים הגולמיים הפעילים של Graminex's® מגדלים ומעבדים לשימוש בתעשיות של תוספי תזונה, תרופות, מזון וטיפול בעור.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון הראשון ב-9 באוגוסט 2018
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ היא חברת תרופות רב לאומית המבוססת על מדע, שמחויבת לענות על הצרכים של לקוחותיה באמצעות גילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי בריאות באיכות הגבוהה ביותר.

Cushman & Wakefield מודיעה על התמחור של ההנפקה הראשונה לציבור של המניות הרגילות שלה
Cushman & Wakefield plc (Cushman & Wakefield) הודיעה היום על התמחור של ההנפקה הראשונה שלה לציבור של 45,000,000 מהמניות הרגילות שלה במחיר הנפקה לציבור של $17.00 למניה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI