דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים NAGA Architects תמטב מסירת פרויקטים ותציית למע"מ באמצעות דלטק
NAGA Architects תמטב מסירת פרויקטים ותציית למע"מ באמצעות דלטק
חיים נוי 17/05/18 |  צפיות: 171
NAGA Architects תמטב מסירת פרויקטים ותציית למע"מ באמצעות דלטק הפרקטיקה שזכתה בפרסים מדובאי מצטרפת למספר גדל של חברות בתחומי הסביבה הבנויה ב-MENA שבחרו ב-ERP של דלטק כדי לשפר את התפעול הפנימי והרווחיות

לונדון, אנגליה, 16 במאי 2018, (GLOBE NEWSWIRE) :

Deltek, הספקית הגלובלית המובילה של תוכנה ארגונית ופתרונות מידע לעסקים מבוססי פרויקטים, ממשיכה לחזק את הנוכחות שלה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה (MENA) כשהיא מקבלת בברכה את NAGA Architects לבסיס הלקוחות שלה. עם יותר מ-23,000 לקוחות ממוקדי פרויקטים בעולם, כולל 12,000 בתחומי הסביבה הבנויה, יש לדלטק היסטוריה ללא תחרות של התקנות מוצלחות והיא מספקת נתיב מוכח לתכנון מחדש של תהליכים עסקיים ותשואה על ההון.

NAGA, שפועלת באחת מתעשיות הבנייה והתכנון הכי תנודתית בעולם, רצתה גמישות משופרת, שקיפות ושליטה בפרקטיקה שלה כדי להיות יותר תחרותית. גם ההנהגה של חוקי מס ערך מוסף (מע"מ) ותקני דיווח כספי בינלאומי (IFRS) באזור היא מניע חשוב שגורם לחברות לבדוק מחדש ולמטב את התהליכים הפנימיים שלהן כדי לציית.

כפתרון מיוחד לתעשיית הסביבה הבנויה, מערכת ה-ERP המבוססת על פרויקטים של דלטק נבחרה על ידי NAGA כי היא מאחדת באופן חלק בין אנשים, תהליכים ומידע ומחברת תהליכים עסקיים חיוניים. פונקציות הליבה של מערכת ה-ERP של דלטק כוללות פיתוח עסקי, תכנון פרויקטים ומשאבים, ניהול כישרונות, דוחות ודשבורד, וניהול פיננסי מרובה מטבעות ומרובה חברות.

"אנחנו רוצים להבטיח שכל פרויקט ופרויקט שאנחנו מוסרים הוא באיכות הטובה ביותר ועולה על כל הציפיות של הלקוח. העקרונות האלה שמים את התהליכים הפנימיים שלנו במוקד, וחיפשנו פתרון ERP חדש שינהל את רווחיות הפרויקטים, יציע יכולות דיווח מתוחכמות, וייעל תהליכים פיננסיים ויבטיח ציות למע"מ. אחרי סקירה מעמיקה של השוק, אנחנו שמחים לבחור בדלטק כמערכת לעסק שלנו", אמר ד"ר אלקדי, מנהל ב-NAGA.

"בדלטק יש לנו היסטוריה ארוכה ומוצלחת באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה. כשותפה מומחית של חברות ממוקדות פרויקטים, הפתרונות שלנו תוכננו כדי לתמוך במורכבויות של ניהול אנשים ופרויקטים. אנחנו מאוד גאים להיות ה-ERP הנבחר של NAGA, לצייד אותה בתשתית של המערכות ואמצעי הבקרה על הפרויקטים כדי להמשיך לספק תכנונים פורצי דרך וחדשניים", אמר פרגוס גילמור, סגן נשיא ומנהל השיווק של דלטק, בריטניה והאיחוד האירופי.

אודות NAGA

NAGA architects היא פרקטיקה עצמאית שזכתה בפרסים שהוקמה ב-2000 בדובאי ומחזיקה ביותר משישה משרדים במזרח התיכון ובארצות הברית של אמריקה, ומשרתת לקוחות בתחומי האדריכלות, תכנון ובנייה. https://www.naga.ae/

אודות דלטק

דלטק היא הספקית הגלובלית המובילה של תוכנה ארגונית ופתרונות מידע לקבלנים ממשלתיים, חברות שירותים מקצועיים ועסקים מבוססי פרויקטים אחרים. במשך עשרות שנים סיפקנו תובנות שאפשר לפעול לפיהן המאפשרות ללקוחותינו לשחרר את הפוטנציאל העסקי שלהם. 23,000 ארגונים ומיליוני משתמשים ביותר מ-80 מדינות ברחבי העולם מסתמכים על דלטק כדי לחקור ולזהות הזדמנויות, לזכות בעסקים חדשים, לגייס ולפתח כישרונות, למטב משאבים, לייעל פעילות ולמסור פרויקטים יותר רווחיים.

Lauran Cacciatori

Deltek

703-885-9947

LauranCacciatori@Deltek.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תרו מפרסמת את התוצאות ברבעון שהסתיים ביוני 2018
המכירות נטו של 154.6 מיליון דולר קטנו ב-6.7 מיליון דולר, או 4.2%, בגלל תחרות מוגברת מתמשכת וסביבת המחירים הקשה, למרות גידול כולל של 11.1% בכמויות. הרווח הגולמי של 100.1 מיליון דולר קטן ב-16.5 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות היה 64.7% לעומת 72.2%.

בלמונד הודיעה על בחינה מקיפה של חלופות אסטרטגיות להגדלת ערך לבעלי המניות
בלמונד, Belmond Ltd. (NYSE: BEL), בעלים, בעלים חלקיים או מנהלים של 46 נכסי מלונות יוקרה, מסעדות, רכבות וקרוזים בנהרות, שפועלת ב-24 מדינות, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה התחילה בבחינה מקיפה של חלופות אסטרטגיות להגדלת ערך לבעלי המניות.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2018
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום על התוצאות הכספיות ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2018 ומסרה עדכון על תוכניות הפיתוח הקליני שלה.

גרהרד שוברט מצטרף ל-Physical Gold Fund
Physical Gold Fund (PGF), a world leader in physical allocated gold is pleased to announce the appointment of Mr. Gerhard Schubert to its Advisory Board.

אנדרסן גלובל מתרחבת באירופה באמצעות LANSKY, GANZGER + partner
אנדרסן גלובל הרחיבה את נוכחותה באירופה השבוע באמצעות שיתוף פעולה עםLANSKY, GANZGER + partner (LGP), אחת מחברות עורכי הדין העצמאיות הגדולות ביותר במרכז אירופה. ההסכם לשיתוף פעולה כולל שלוש ישויות קשורות שנמצאת בווינה, אוסטריה; ברטיסלבה, סלובקיה; ואסטנה, קזחסטן. LGP הוקמה על ידי גבריאל לנסקי וג'רלד גנזגר

Cushman & Wakefield מודיעה על הסגירה של ההנפקה הראשונה לציבור של המניות הרגילות שלה
Cushman & Wakefield היא חברת שירותי נדלן גלובלית מובילה שמספקת ערך יוצא דופן על ידי הפיכת רעיונות למעשים עבור דיירים ובעלים של נדלן. Cushman & Wakefield היא בין חברות שירותי הנדלן הגדולות ביותר עם 48,000 עובדים בכ-400 משרדים ו-70 מדינות.

סטארבקס וקבוצת עליבאבא יוצרות שותפות אסטרטגית כדי לשנות את חוויית הלקוח בענף הקפה בסין
בציינן ציון דרך משמעותי לשתי החברות, סטארבקס ועליבאבא ערוכות לאפשר חוויית סטארבקס חלקה באמצעות שותפות שהועמקה. סטארבקס תשתף פעולה בעסקים חשובים בסביבה של עליבאבא, כולל Ele.me, Hema, Tmall, Taobao ו-Alipay, כדי לרומם משמעותית את חוויית סטארבקס ללקוחות הסיניים:

Graminex® LLC תוקפת בהצלחה את הפטנטים של סרליס לשימוש בתמציות אבקת פרחים לטיפול בתסמיני תסמונת טרום-וסתית ומנופאוזה אצל נשים
Graminex® LLC היא היצרנית המובילה של Graminex® Flower Pollen ExtractTM טבעי ונטול ממיסים. Graminex® היא הבעלים והמנהלת הישירה של אדמה מעובדת בשטח של 8,500 אקרים הצפון מערב אוהיו. את המרכיבים הגולמיים הפעילים של Graminex's® מגדלים ומעבדים לשימוש בתעשיות של תוספי תזונה, תרופות, מזון וטיפול בעור.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון הראשון ב-9 באוגוסט 2018
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ היא חברת תרופות רב לאומית המבוססת על מדע, שמחויבת לענות על הצרכים של לקוחותיה באמצעות גילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי בריאות באיכות הגבוהה ביותר.

Cushman & Wakefield מודיעה על התמחור של ההנפקה הראשונה לציבור של המניות הרגילות שלה
Cushman & Wakefield plc (Cushman & Wakefield) הודיעה היום על התמחור של ההנפקה הראשונה שלה לציבור של 45,000,000 מהמניות הרגילות שלה במחיר הנפקה לציבור של $17.00 למניה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI