דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים NAGA Architects תמטב מסירת פרויקטים ותציית למע"מ באמצעות דלטק
NAGA Architects תמטב מסירת פרויקטים ותציית למע"מ באמצעות דלטק
חיים נוי 17/05/18 |  צפיות: 55
NAGA Architects תמטב מסירת פרויקטים ותציית למע"מ באמצעות דלטק הפרקטיקה שזכתה בפרסים מדובאי מצטרפת למספר גדל של חברות בתחומי הסביבה הבנויה ב-MENA שבחרו ב-ERP של דלטק כדי לשפר את התפעול הפנימי והרווחיות

לונדון, אנגליה, 16 במאי 2018, (GLOBE NEWSWIRE) :

Deltek, הספקית הגלובלית המובילה של תוכנה ארגונית ופתרונות מידע לעסקים מבוססי פרויקטים, ממשיכה לחזק את הנוכחות שלה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה (MENA) כשהיא מקבלת בברכה את NAGA Architects לבסיס הלקוחות שלה. עם יותר מ-23,000 לקוחות ממוקדי פרויקטים בעולם, כולל 12,000 בתחומי הסביבה הבנויה, יש לדלטק היסטוריה ללא תחרות של התקנות מוצלחות והיא מספקת נתיב מוכח לתכנון מחדש של תהליכים עסקיים ותשואה על ההון.

NAGA, שפועלת באחת מתעשיות הבנייה והתכנון הכי תנודתית בעולם, רצתה גמישות משופרת, שקיפות ושליטה בפרקטיקה שלה כדי להיות יותר תחרותית. גם ההנהגה של חוקי מס ערך מוסף (מע"מ) ותקני דיווח כספי בינלאומי (IFRS) באזור היא מניע חשוב שגורם לחברות לבדוק מחדש ולמטב את התהליכים הפנימיים שלהן כדי לציית.

כפתרון מיוחד לתעשיית הסביבה הבנויה, מערכת ה-ERP המבוססת על פרויקטים של דלטק נבחרה על ידי NAGA כי היא מאחדת באופן חלק בין אנשים, תהליכים ומידע ומחברת תהליכים עסקיים חיוניים. פונקציות הליבה של מערכת ה-ERP של דלטק כוללות פיתוח עסקי, תכנון פרויקטים ומשאבים, ניהול כישרונות, דוחות ודשבורד, וניהול פיננסי מרובה מטבעות ומרובה חברות.

"אנחנו רוצים להבטיח שכל פרויקט ופרויקט שאנחנו מוסרים הוא באיכות הטובה ביותר ועולה על כל הציפיות של הלקוח. העקרונות האלה שמים את התהליכים הפנימיים שלנו במוקד, וחיפשנו פתרון ERP חדש שינהל את רווחיות הפרויקטים, יציע יכולות דיווח מתוחכמות, וייעל תהליכים פיננסיים ויבטיח ציות למע"מ. אחרי סקירה מעמיקה של השוק, אנחנו שמחים לבחור בדלטק כמערכת לעסק שלנו", אמר ד"ר אלקדי, מנהל ב-NAGA.

"בדלטק יש לנו היסטוריה ארוכה ומוצלחת באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה. כשותפה מומחית של חברות ממוקדות פרויקטים, הפתרונות שלנו תוכננו כדי לתמוך במורכבויות של ניהול אנשים ופרויקטים. אנחנו מאוד גאים להיות ה-ERP הנבחר של NAGA, לצייד אותה בתשתית של המערכות ואמצעי הבקרה על הפרויקטים כדי להמשיך לספק תכנונים פורצי דרך וחדשניים", אמר פרגוס גילמור, סגן נשיא ומנהל השיווק של דלטק, בריטניה והאיחוד האירופי.

אודות NAGA

NAGA architects היא פרקטיקה עצמאית שזכתה בפרסים שהוקמה ב-2000 בדובאי ומחזיקה ביותר משישה משרדים במזרח התיכון ובארצות הברית של אמריקה, ומשרתת לקוחות בתחומי האדריכלות, תכנון ובנייה. https://www.naga.ae/

אודות דלטק

דלטק היא הספקית הגלובלית המובילה של תוכנה ארגונית ופתרונות מידע לקבלנים ממשלתיים, חברות שירותים מקצועיים ועסקים מבוססי פרויקטים אחרים. במשך עשרות שנים סיפקנו תובנות שאפשר לפעול לפיהן המאפשרות ללקוחותינו לשחרר את הפוטנציאל העסקי שלהם. 23,000 ארגונים ומיליוני משתמשים ביותר מ-80 מדינות ברחבי העולם מסתמכים על דלטק כדי לחקור ולזהות הזדמנויות, לזכות בעסקים חדשים, לגייס ולפתח כישרונות, למטב משאבים, לייעל פעילות ולמסור פרויקטים יותר רווחיים.

Lauran Cacciatori

Deltek

703-885-9947

LauranCacciatori@Deltek.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Myogen: המובילים של מהפיכה אנבולית
Myogen יגרום לכם לחשוב מחדש מה גוף האדם מסוגל לעשות. להיות ספורטאי משמעו להשתתף במשימה שאינה נגמרת לשיפור עצמי. אובססיה לחפש יתרון מנצח. גם כשאנחנו מתחרים נגד עצמנו, הרצון שלנו להתגבר על המגבלות הפיזיות שלנו ולהשיג ביצועים הרואיים ושוברי שיאים חדשים הופך להתמקדות ראשית מכריעה. היום הוא תחילתה של מהפיכה במה שגוף האדם מסוגל לעשות, עם השקת מגוון המוצרים האנבוליים של Myogen.

קפיטוליס משיקה שירות החלפת התחייבויות פורץ דרך במטבע חוץ
קפיטוליס, ספקית הטכנולוגיות החלוצית לשוקי ההון, הודיעה היום שהשיקה שירות החלפת התחייבויות פורץ דרך במטבע חוץ (מט"ח). סיטי, HSBC, בלוקרסט ובריבן האווארד, מבין משתתפי שוק רבים אחרים, שיתפו פעולה עם קפיטוליס בשירות הזה, שהוא הראשון מסוגו במט"ח.

ביקורת: הזמנה לרצח - לראשונה בישראל המחזה של אגאטה כריסטי -בית צבי בר"ג
22/05/18 | תיאטרון
ההצגה עולה בפעם הראשונה בישראל והתוצאות הן עם ניחוח אנגלי מסורתי, הצגה שחובבי כריסטי ישמחו לצפות בה וכמו תמיד אצלה, הסוף הוא הפתעה מוחלטת.

יוטימקו מודיעה על כוונה לרכוש את אטלה ממיקרו פוקוס
הרכישה תחזק את ההשקעה בעסקי מודולי חומרת אבטחה (HSM) ותוסיף עסק מוביל שוק של HSM לתשלומים לתיק אבטחת המידע של יוטימקו

תרו מפרסמת את התוצאות בשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2018
המכירות נטו של 175.2 מיליון דולר קטנו ב-21.2 מיליון דולר, כתוצאה מתחרות מוגברת מתמשכת וסביבת המחירים המאתגרת, במיוחד בארה"ב, למרות גידול בכמויות הכוללות. הרווח הגולמי של 118.9 מיליון דולר קטן ב-24.9 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות נטו היה 67.9% לעומת 73.2%.

אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב בקנדה
אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב בקנדה כשהשותפים ואנשי המקצוע ב-W.L. Dueck & Co. LLP הצטרפו לצוות הקיים של אנדרסן טקס בקנדה. לאנדרסן גלובל יש עכשיו חברה חברה במונטריאול והיא תוסיף חברה חברה עם נוכחות בוונקובר, קלגרי, ריצ'מונד ואדמונטון כש-W.L. Dueck & Co. LLP, שבראשה השותפים המייסדים וורן דואק וסטיבן פלין, תתחיל לפעול רשמית בשם אנדרסן.

אליוט מקדמת בברכה את השינוי היסודי במימשל של בזק
מציינת את אי התלות והניסיון של מועצת המנהלים המחודשת מציעה רכישה חוזרת של מניות כדי לתמוך בערך לבעלי המניות

ביג פנדה משיקה יכולות חדשות בפלטפורמת הדגל של התפעול הדיגיטלי האוטונומי שלה
לקוחות מחשוב ארגוני מממשים תשואות מהירות מ-Open Box Machine LearningTM ו-Unified Analytics של ביג פנדה

NAGA Architects תמטב מסירת פרויקטים ותציית למע"מ באמצעות דלטק
הפרקטיקה שזכתה בפרסים מדובאי מצטרפת למספר גדל של חברות בתחומי הסביבה הבנויה ב-MENA שבחרו ב-ERP של דלטק כדי לשפר את התפעול הפנימי והרווחיות

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון הראשון של 2018
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) , חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום על התוצאות הכספיות ברבעון הראשון שהסתיים ב-31 במרץ 2018 ומסרה עדכון על תוכניות הפיתוח הקליני שלה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI