דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים
USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים
חיים נוי 10/07/18 |  צפיות: 276
USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים

דאלאס, 9 ביולי 2018, (BUSINESS WIRE):

USREVI CONSULTING (www.usreviconsulting.com), חברת ייעוץ בבתים חד משפחתיים להשכרה עם רקורד של יותר מ-8,000 בתים חד משפחתיים שנקנו, שופצו, הושכרו ונמכרו, מודיעה על ההשקה של הקרן המזינה הראשונה שלה לבתים חד משפחתיים להשכרה (SFR). על ידי גיוס הון של 100 מיליון דולר עם אמצעי אשראי של יותר מ-200 מיליון דולר, USREVI תשתמש בתוכנה קניינית שפותחה על ידי החברה המסונפת שלה, בתהליכים שעברו מיטוב Lean Six Sigma ובאוטומציה, יחד עם הקשרים שלה עם האגרגטורים הכי גדולים בארה"ב של SFR כדי לספק בתים מיוצבים איכותיים למשקיעים המוסדיים ב-SFR שגדלים במהירות בארה"ב.

"בתים חד משפחתיים להשכרה הם סוג נכסי הנדל"ן המסחרי השני בגודלו בארה"ב אחרי בתים רב משפחתיים, אבל משקיעים מוסדיים מהווים רק 2% מכל הסוג. אל תבינו אותי לא נכון, זה גדל בכמעט 100% ב-16 החודשים האחרונים", אמר מריל קליסר, מנכ"ל USREVI CONSULTING. "אנחנו שמחים להציע הזדמנות השקעה לפי סעיף 506(c) למשקיעים מוסמכים שרוצים להיות חלק מסוג הנכסים עם הצמיחה הכי מהירה. מה שמבדל את USREOF FEEDER FUND מקרן "קנה והחזק" הטיפוסית היא שאנחנו נקנה, נייצב  ונמכור לאגרגטורים הכי גדולים, ובכך נפחית את גרירת המזומנים שלהם ואת הצורך לקיים פעילות פנימית שקשורה לרכישה, שיפוץ והשכרה ונאפשר להם להתמקד בהיבט תזרים המזומנים של העסק".

מאז 2012, המנהלים, במצורף, קנו, שיפצו, השכירו, ניהלו נכסים ומכרו יותר מ-8,000 בתים חד משפחתיים בטקסס, מיזורי, קנזס, אינדיאנה ואלבמה בשווי של בערך 1.3 מיליארד דולר. המנהלים סיפקו את שירותי הנדלן האלה ל-Building & Land Technology, Colony, Ovation Partners, Altisource Residential/Front Yard Residential ו-FirstKey Homes/Cerberus.

USREOF FEEDER מיצבה את עצמה להפוך לספקית כלל ארצית של נכסים מיוצבים לאגרגטורים הגדולים ביותר בארה"ב ומאפשרת למשקיעים מוסמכים להשתתף. הקרן צופה שתגלגל נכסים מיוצבים כל 4-7 חודשים על פני תקופה של שנתיים עד שנתיים וחצי. "אנחנו קוראים למודל הזה שטיפה וחזרה", אומר גונר טטלואו, סמנכ"ל ההשקעות שלUSREVI CONSULTING.

אחרי שהמימון שלה יושלם, USREVI צופה רכישה של 200-350+ בתים בחודש בשווקים נרחבים ותשתמש ב-USREVI Consulting ובחברות מסונפות אחרות לרכישה, שיפוץ, השכרה ושירותי ניהול נכסים עד למכירת הנכס.

אודות USREVI CONSULTING LLC

USREVI CONSULTING והחברות המסונפות שלה משתמשות בתוכנת הנדלן הקניינית שלהן, הבינה העסקית והניתוחים ועקרונות ה-Lean Six Sigma כדי לשבש את ענף ה-SFR. החברה והחברות המסונפות שלה פועלות כעת בשישה אזורי מטרופולין: דאלאס- פורט וורת, סנט לואי, קנזס סיטי, אינדיאנפוליס, יוסטון וסן אנטוניו. למידע נוסף על הזדמנויות השקעה:

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20180709005871/en/

אנשי קשר

USREVI CONSULTING
Merrill Kaliser, 972-567-6099
MKALISER@USREVICONSULTING.COM
WWW.USREVICONSULTING.COM

מקור: USREVI CONSULTING

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: מישהו לרוץ איתו - חוויה תיאטרלית ומענגת על פי ספרו של דויד גרוסמן - בית צבי
18/02/19 | תיאטרון
"מישהו לרוץ איתו" המבוסס על ספרו הנודע של דויד גרוסמן, העולה עתה בבית צבי ברמת גן הוא מחזה המעניק לצופים חוויה תיאטרלית מרגשת ומענגת. מפגן של צליל וקצב, וסיפור על התבגרות, אהבה ומלחמה בסמים.

GA-ASI הדגימה המראה והחזרה באמצעות תקשורת לוויינית של MQ-9B באמצעות שליטה ובקרה בשטח XC2
ב-4 בדצמבר General Atomics Aeronautical Systems, Inc. (GA-ASI) הדגימה משימת MQ-9B שלמה ללא שימוש בתחנת בקרה קרקעית (GCS) עם אלמנט שיגור והחזרה (LRE).

ביוטיים מוסרת עדכון עסקי שכולל מידע על AgeX, OncoCyte ו-Asterias
BioTime, Inc. (NYSE American ו-TASE: BTX), חברת ביוטק בשלב הקליני שמתמקדת במחלות ניווניות, מסרה היום עדכון עסקי שכלל מידע על AgeX Therapeutics, Inc. (AgeX) (NYSE American: AGE) ועל שתי החברות המסונפות של ביוטיים, OncoCyte Corporation (OncoCyte) (NYSE American: OCX) ו-Asterias Biotherapeutics, Inc. (Asterias) (NYSE American: AST).

FXCM Arabic רוצה לפגוש אתכם בדובאי FXCM תארח פורום
FXCM Arabic, המחלקה שמיועדת לשרת את בסיס הלקוחות במזרח התיכון והמפרץ של FXCM Group, LLC ("קבוצת FXCM" או "FXCM"), ספקית בינ"ל מובילה של שירותי מסחר מקוון במטבע חוץ, מסחר בחוזי הפרשים, מטבעות קריפטו ושירותים קשורים, מזמינה משוגעים למסחר בעבר, בהווה ומתעניינים לקבוע פגישות אישיות עם FXCM.

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בהודו: Nangia Advisors פותחת משרדים בבנגלורו ופונה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על התרחבות נוספת בהודו, כש-Nangia Advisors, חברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל, פותחת משרדים חדשים בבנגלורו ופונה. אנדרסן גלובל התחילה בהתרחבות שלה בהודו לפני פחות משנה, ועכשיו יש לה נוכחות בעשרה מקומות במדינה באמצעות חברות שיתוף הפעולה שלה Vaish Associates ו-Nangia Advisors.

המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
בכנס CDS שמתקיים בריאד, ערב הסעודית, ישתתפו מומחי אבטחת סייבר מובילים

Galimedix Therapeutics תציג בכנס המנכלים והמשקיעים BIO
Galimedix Therapeutics, שמפתחת פתרונות חדשים למחלות עיניים וניוון עצבים, הודיעה היום שאנדרו פרלמן, Ph.D., מנכ"ל גלימדיקס, יגיש מצגת בכנס המנכלים והמשקיעים BIO בעיר ניו יורק. המצגת של ד"ר פרלמן תהיה ביום שלישי, 12 בפברואר 2019, בשעה 11:00 שעון החוף המזרחי בחדר Chelsea. הכנס מתקיים ב-New York Marriott Marquis בעיר ניו יורק.

ביקורת: מלאכים באמריקה - פנטזיה הזויה על שנות ה-80 העליזות בארה"ב - נוצץ, נוקב, מרגש ותוסס - בית צבי
09/02/19 | תיאטרון
מלאכים באמריקה הוא פנטזיה, שזורה בהזיות, העוסקת בשנות השמונים העליזות בארה"ב, סערת האיידס ועלילות מספר גיבורים מכל שכבות החברה, כולם מתנקזים לגורל בלתי צפוי, נוצץ, נוקב, מרגש ותוסס.

Harry Potter: Hogwarts Mystery מביא בחירות חדשות, אתגרים ואופנה עם קווסט צדדי לפברואר, הנשף השמימי
הרפתקה מיוחדת חדשה נותנת לשחקנים הזדמנות להשתתף באירוע חברתי בהוגוורטס שמאוד ציפו לו

Gong.io מגייסת 40 מיליון דולר כדי לשנות את המכירות באמצעות בינה מלאכותית
חברות כמו לינקדאין, GE, ZipRecruiter ודריפט מעצימות את הצוותים שלהן וזוכות בעסקאות באמצעות טכנולוגיית בינת השיחות של גונג
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI