דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים
USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים
חיים נוי 10/07/18 |  צפיות: 139
USREVI CONSULTING רשמה עכשיו את USREOF FEEDER FUND I כדי לספק SFR מיוצבים למשקיעי SFR מובילים

דאלאס, 9 ביולי 2018, (BUSINESS WIRE):

USREVI CONSULTING (www.usreviconsulting.com), חברת ייעוץ בבתים חד משפחתיים להשכרה עם רקורד של יותר מ-8,000 בתים חד משפחתיים שנקנו, שופצו, הושכרו ונמכרו, מודיעה על ההשקה של הקרן המזינה הראשונה שלה לבתים חד משפחתיים להשכרה (SFR). על ידי גיוס הון של 100 מיליון דולר עם אמצעי אשראי של יותר מ-200 מיליון דולר, USREVI תשתמש בתוכנה קניינית שפותחה על ידי החברה המסונפת שלה, בתהליכים שעברו מיטוב Lean Six Sigma ובאוטומציה, יחד עם הקשרים שלה עם האגרגטורים הכי גדולים בארה"ב של SFR כדי לספק בתים מיוצבים איכותיים למשקיעים המוסדיים ב-SFR שגדלים במהירות בארה"ב.

"בתים חד משפחתיים להשכרה הם סוג נכסי הנדל"ן המסחרי השני בגודלו בארה"ב אחרי בתים רב משפחתיים, אבל משקיעים מוסדיים מהווים רק 2% מכל הסוג. אל תבינו אותי לא נכון, זה גדל בכמעט 100% ב-16 החודשים האחרונים", אמר מריל קליסר, מנכ"ל USREVI CONSULTING. "אנחנו שמחים להציע הזדמנות השקעה לפי סעיף 506(c) למשקיעים מוסמכים שרוצים להיות חלק מסוג הנכסים עם הצמיחה הכי מהירה. מה שמבדל את USREOF FEEDER FUND מקרן "קנה והחזק" הטיפוסית היא שאנחנו נקנה, נייצב  ונמכור לאגרגטורים הכי גדולים, ובכך נפחית את גרירת המזומנים שלהם ואת הצורך לקיים פעילות פנימית שקשורה לרכישה, שיפוץ והשכרה ונאפשר להם להתמקד בהיבט תזרים המזומנים של העסק".

מאז 2012, המנהלים, במצורף, קנו, שיפצו, השכירו, ניהלו נכסים ומכרו יותר מ-8,000 בתים חד משפחתיים בטקסס, מיזורי, קנזס, אינדיאנה ואלבמה בשווי של בערך 1.3 מיליארד דולר. המנהלים סיפקו את שירותי הנדלן האלה ל-Building & Land Technology, Colony, Ovation Partners, Altisource Residential/Front Yard Residential ו-FirstKey Homes/Cerberus.

USREOF FEEDER מיצבה את עצמה להפוך לספקית כלל ארצית של נכסים מיוצבים לאגרגטורים הגדולים ביותר בארה"ב ומאפשרת למשקיעים מוסמכים להשתתף. הקרן צופה שתגלגל נכסים מיוצבים כל 4-7 חודשים על פני תקופה של שנתיים עד שנתיים וחצי. "אנחנו קוראים למודל הזה שטיפה וחזרה", אומר גונר טטלואו, סמנכ"ל ההשקעות שלUSREVI CONSULTING.

אחרי שהמימון שלה יושלם, USREVI צופה רכישה של 200-350+ בתים בחודש בשווקים נרחבים ותשתמש ב-USREVI Consulting ובחברות מסונפות אחרות לרכישה, שיפוץ, השכרה ושירותי ניהול נכסים עד למכירת הנכס.

אודות USREVI CONSULTING LLC

USREVI CONSULTING והחברות המסונפות שלה משתמשות בתוכנת הנדלן הקניינית שלהן, הבינה העסקית והניתוחים ועקרונות ה-Lean Six Sigma כדי לשבש את ענף ה-SFR. החברה והחברות המסונפות שלה פועלות כעת בשישה אזורי מטרופולין: דאלאס- פורט וורת, סנט לואי, קנזס סיטי, אינדיאנפוליס, יוסטון וסן אנטוניו. למידע נוסף על הזדמנויות השקעה:

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20180709005871/en/

אנשי קשר

USREVI CONSULTING
Merrill Kaliser, 972-567-6099
MKALISER@USREVICONSULTING.COM
WWW.USREVICONSULTING.COM

מקור: USREVI CONSULTING

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מוצרים חדשים של קימטה מציעים אפשרויות קישוריות ללא מקבילים
זמינות מסחרית של המערכת mTennaTM PLUS ו-mTennaTM SELECT שמספקת 360° של קישוריות סלולרית גמישה, מדרגית וניתנת להתאמה

הארד רוק קפה ייפתח ב-DBX עם מוסיקה מצוינת, אוכל טעים וביגוד איקוני
נמל התעופה של דובאי השלים הסכם עם Hard Rock International ושותפי הזיכיון האזוריים שלה שלפיו הראשונה תשיק את הארד רוק קפה הראשון שלה, שייפתח בתחילת נובמבר בזרוע B של DBX. הסניף החדש יכלול מסעדה עם רישיון לאלכוהול, מזון חטוף ולך, בידור חי, מזכרות רוק וחנות רוק עמוסה בסחורה המפורסמת בכל העולם שלה.

סקירה קלינית של מערכת FFRangioTM של קתוורקס תיכלל בתוכנית של TCT 2018
מערכת FFRangioTM של קתוורקס תיכלל בתוכנית של TCT Lunch Presentation Theater שמתקיימת במפגש השנתי 2018 של TCT בסן דייגו. האירוע, בשם "FFRangio for PCI Guidance: A Clinical Review", יוצג ב-24 בספטמבר 2018 בשעה 13:00 ב-Presentation Theater 5.

VBI Vaccines משיבה לטענות במאמר בגלובס
VBI Vaccines Inc. ("VBI") היא חברת ביו פארמה בשלב המסחרי שמפתחת דור בא של חיסונים כדי לתת מענה לצרכים שלא נענו במחלות זיהומיות ואימונו- אונקולוגיה.

אנדרסן גלובל מודיעה על מועצת מנהלים חדשה לאירופה
אנדרסן גלובל מינתה את החברים במועצת המנהלים האזורית האירופית שלה. מועצת המנהלים האזורית הזאת תייעץ לארגון הגלובלי בעניינים שקריטיים ליבשת כדי להבטיח שהקבוצה פועלת באופן חלק במדינות השונות של האזור, בתחומי העיסוק ובענפים וגם בניהול של פרוטוקולים משותפים.

קלאודינרי נכללת ברשימת Forbes 2018 Cloud 100
Cloudinary נכללה ב-Forbes 2018 Cloud 100, הרשימה המוחלטת של 100 חברות הענן בבעלות פרטית המובילות בעולם, שמפרסם פורבס בשיתוף עם Bessemer Venture Partners ו-Salesforce Ventures.

סול-ג'ל טכנולוגיות ממנה את ג'ונתן ב. זיגל למועצת המנהלים של החברה
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL), חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום על ההוספה של ג'ונתן ב. זיגל, מנהל בכיר מאוד מנוסה בהשקעות בתחום הבריאות, למועצת המנהלים של החברה.

MPM Holdings Inc. מתקשרת בהסכם לרכישתה על ידי קבוצת משקיעים הכוללת את SJL Partners, KCC Corporation ו-Wonik QnC Corporation
שווי העסקה בערך 3.1 מיליארד דולר

MPM Holdings Inc. מתקשרת בהסכם לרכישתה על ידי קבוצת משקיעים הכוללת את SJL Partners, KCC Corporation ו-Wonik QnC Corporation
שווי העסקה בערך 3.1 מיליארד דולר

קימטה ממנה מנהלי מכירות בכירים חדשים במהלך לבניית צוות מכירות גלובלי
קימטה מתגברת את צוותי המכירות המסחריות והממשלתיות באנשי תקשורת לוויינים וותיקים עם ניסיון מיצרפי של 75 שנים התקשורת ומכירות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI