דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal באקוודור
הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal באקוודור
חיים נוי 13/07/18 |  צפיות: 99
הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal באקוודור

Profile Cia, Ltda. ו-FIDESBURó Cia, Ltda. הופכות ל-Andersen Tax & Legal

סן פרנסיסקו, 12 ביולי 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה הגדלה באמריקה הלטינית עם החדשות שהשם אנדרסן יערוך את הופעת הבכורה שלו באקוודור. היום נחשף שחברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל Profile Cia, Ltda. ו-FIDESBURó Cia, Ltda. מאמצות את השם Andersen Tax & Legal והופכות להיות חברה של הארגון הבינ"ל.

Profile Cia, Ltda., שהמטה שלה בקיטו, ו-FIDESBURó Cia, Ltda., שהמטה שלה בגואיאקיל, התחילו לשתף פעולה עם אנדרסן גלובל בסתיו האחרון כחברות שיתוף פעולה, חנכו את הנוכחות של אנדרסן במדינה וסללו את הדרך לצמיחה ניכרת באזור.

שתי החברות זוכות להערכה רבה בשווקים שלהן כמובילות בענף. ל-Profile Cia, Ltda., שמנוהלת על ידי מאוריסיו דורנגו ודאוויד אוריבה, יש היסטוריה של עשרים שנה בהתמחות במיסוי מקומי ובינ"ל, תמחור העברות ושירותים משפטיים לחברות. FIDESBURó, שמנוהלת על ידי השותפים פבלו גווברה, מריו אוריאנה ואלפרדו בוסטוס, מספקת שירותי מיסים ומשפט לחברות לאומיות ורב לאומיות במערך רחב של מגזרים, כולל בנייה, ייצור, נדלן, ספנות, הובלה ולוגיסטיקה וסיטונאות וקמעונאות בעשור האחרון.

"כחלק מהאיגוד של אנדרסן גלובל, מצאנו סינרגיה מצוינת עד לערכי הליבה העמוקים ביותר של החברה שלנו", אמר השותף ב-Profile Cia מאוריסיו דורנגו. "הכל מסתדר לנו: המחויבות שלנו לטוב ביותר בשירות הלקוחות, העסקת האנשים הכי מוכשרים בלבד והתמקדות בקשר עם הלקוח".

"בראש ובראשונה, אנחנו יכולים לתת ללקוחותינו שירות חלק ואת היתרון של מומחיות מהטובים ביותר ברחבי העולם כחלק ממשפחת אנדרסן גלובל", אמר השותף ב-FIDESBURó Cia, Ltda. פבלו גווברה.

עם השם Andersen Tax & Legal, החברות ימשיכו לספק פתרונות מיסים ופתרונות עסקיים ליחידים וחברות שפועלים באקוודור ובחו"ל, כולל שירותים שקשורים למיזוגים ורכישות, בדיקות נאותות, ייעוץ מס של צד המוכר, תמחור העברות, מיסי חברות, מע"מ, מיסוי בינ"ל, תכנון מיסוי חוצה גבולות, ליטיגציה לגבי מיסים ובניית שכר עובדים.

"אלו חברות מובילות עם היסטוריה ארוכה ומאוד עשירה של מומחיות במיסים ומשפט באקוודור", אמר מרק וורסאץ, היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "אנחנו מתרחבים כדי לענות על צורכי המיסים והמשפט הגדלים של לקוחותינו, אבל שומרים על עקביות ועובדים עם חברות הטובות בענף בעלות צורת חשיבה דומה ששותפות לאותם ערכי ליבה שלנו. אנחנו רוצים להביא רק את הטובים ביותר מבין הטובים ביותר".

הופעת הבכורה של השם אנדרסן באקוודור באה בעקבות ההתרחבות הגדולה של האיגוד באמריקה הלטינית בארבע השנים האחרונות, אחרי שנוספו גם חברות חברות בברזיל, מכסיקו, גואטמלה, צ'ילה ואורוגוואי, וגם חברות שיתופי פעולה בארגנטינה ופרו, כולן מאז 2013.

החברה הגלובלית גם הרחיבה את הנוכחות שלה בעולם. ב-2017 אנדרסן גלובל הוסיפה 33 משרדים בחמש יבשות, והתוצאה היא גידול של ארבעים אחוז במספר המשרדים שמסונפים למותג ברחבי העולם.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-107 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180712005028/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
TradeStation International Ltd תציע חשבון מנוי שכולל את כל יכולות הניתוח המתקדמות של TradeStation Technologies
TradeStation International Ltd, חברת הבת הבריטית בלונדון של TradeStation Group, Inc., הודיעה היום שהיא מציעה עכשיו לסוחרים, משקיעים, יועצים ואנליסטים של השוק באירופה גישה ל-TradeStation Analytics -- חשבון מנוי שאינו ברוקראז' שכולל את כל יכולות הניתוח המתקדמות של הפלטפורמה שזכתה בפרסים* TradeStation.

הודעה על בוררות הוגשה נגד כוויית
עורכי הדין של אשת עסקים בכירה מגישים הודעה על בוררות שנטען בה שבתי משפט בכוויית מפרים את החוק הבינ"ל

חברת התעופה הלאומית של אוגנדה חותמת על הזמנה סופית של ארבעה מטוסי Bombardier CRJ900
המפעילה הראשונה באפריקה של תא הנוסעים החדש ATMOSPHÈRE של סדרת CRJ

מורפיסק פותחת מטה חברה חדש בפארק הטכנולוגיות המתקדמות בבאר שבע
מבנה חדיש מאפשר מקום להמשך התרחבות, שטח העבודה תוכנן להמריץ יצירתיות ועבודה משותפת

Cushman & Wakefield תרכוש את החברה הקשורה האירית שלה מ-Sherry FitzGerald Group
· יותר ממאה מומחים לנדלן מסחרי בדבלין, לימריק וגולוואי יצטרפו לאחת מחברות שירותי הנדלן הגדולות בעולם · המנהל הכללי איידן גאיבין הופך למנהל אירלנד של Cushman & Wakefield ומצטרף להנהלה הבכירה שלה באנגליה ואירלנד

Fischer & Schickendantz ו-Solution Alliance SRL מאמצות את המותג אנדרסן באורוגוואי
Fischer & Schickendantz, בהנהלת חואן פדריקו פישר, ו-Solution Alliance SRL, בהנהלת חואן איגנסיו טרוקולי, התמתגו מחדש השבוע כ-Andersen Tax & Legal, חברה חברה של אנדרסן גלובל. החברה, שבסיסה במונטווידיאו, התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל בספטמבר 2017, והיא עכשיו חברה משולבת במלואה באיגוד הבינ"ל

הופעת הבכורה של תא הנוסעים החדש ATMOSPHÈRE של בומברדייה בסלון האווירי הבינ"ל בפארנבורו 2018
בומברדייה מטוסים מסחריים חשפה את פנים המטוס החדש של המטוס הראשון בסדרת CRJ עם העיצוב החדש של תא הנוסעים ATMOSPHÈRE ביום הראשון של הסלון האווירי הבינ"ל בפארנבורו בבריטניה.

ביקורת: היורשת - רבקה מיכאלי בדרמה ישראלית של גורן אגמון על צוואה שמפרקת משפחה
16/07/18 | תיאטרון
מרגש ומרטיט - תיאטרון בית ליסין

PhosAgro ו-Growthpoint Properties בין הזוכות הגדולות בדירוג הבכורה של המנהלים הבכירים בשווקים מתעוררים ב-EMEA של Institutional Investor
PhosAgro ו-Growthpoint Properties הן בין כמה חברות בולטות שלקחו הביתה מקומות מובילים כל אחת במגזר שלה בדירוג הבכורה של המנכ"לים הכי טובים ומנהלי הכספים, אנשי קשרי הלקוחות וחברות קשרי הלקוחות המובילים באזור של Institutional Investor.

ביקורת - משרתם של שני אדונים - בית ליסין- קומדיה מבריקה וקולחת -הברקות השירה המדובבת - נפלאות
14/07/18 | תיאטרון
"משרתם של שני אדונים" , העולה בתיאטרון בית ליסין - היא קומדיה מבריקה וקולחת, השופעת הברקות בימוי ומשחק מעולה . המחזאי האיטלקי הנודע קרלו גולדוני כתב אותה בשנת 1745 ואולם הדמויות בהצגה לבושים בגדים עכשוויים, למעט תלבושות גרוטסקיות, ומצוידים אפילו בטלפון נייד ובמוצרים מעלי-אקספרס.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI