דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal באקוודור
הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal באקוודור
חיים נוי 13/07/18 |  צפיות: 281
הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal באקוודור

Profile Cia, Ltda. ו-FIDESBURó Cia, Ltda. הופכות ל-Andersen Tax & Legal

סן פרנסיסקו, 12 ביולי 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה הגדלה באמריקה הלטינית עם החדשות שהשם אנדרסן יערוך את הופעת הבכורה שלו באקוודור. היום נחשף שחברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל Profile Cia, Ltda. ו-FIDESBURó Cia, Ltda. מאמצות את השם Andersen Tax & Legal והופכות להיות חברה של הארגון הבינ"ל.

Profile Cia, Ltda., שהמטה שלה בקיטו, ו-FIDESBURó Cia, Ltda., שהמטה שלה בגואיאקיל, התחילו לשתף פעולה עם אנדרסן גלובל בסתיו האחרון כחברות שיתוף פעולה, חנכו את הנוכחות של אנדרסן במדינה וסללו את הדרך לצמיחה ניכרת באזור.

שתי החברות זוכות להערכה רבה בשווקים שלהן כמובילות בענף. ל-Profile Cia, Ltda., שמנוהלת על ידי מאוריסיו דורנגו ודאוויד אוריבה, יש היסטוריה של עשרים שנה בהתמחות במיסוי מקומי ובינ"ל, תמחור העברות ושירותים משפטיים לחברות. FIDESBURó, שמנוהלת על ידי השותפים פבלו גווברה, מריו אוריאנה ואלפרדו בוסטוס, מספקת שירותי מיסים ומשפט לחברות לאומיות ורב לאומיות במערך רחב של מגזרים, כולל בנייה, ייצור, נדלן, ספנות, הובלה ולוגיסטיקה וסיטונאות וקמעונאות בעשור האחרון.

"כחלק מהאיגוד של אנדרסן גלובל, מצאנו סינרגיה מצוינת עד לערכי הליבה העמוקים ביותר של החברה שלנו", אמר השותף ב-Profile Cia מאוריסיו דורנגו. "הכל מסתדר לנו: המחויבות שלנו לטוב ביותר בשירות הלקוחות, העסקת האנשים הכי מוכשרים בלבד והתמקדות בקשר עם הלקוח".

"בראש ובראשונה, אנחנו יכולים לתת ללקוחותינו שירות חלק ואת היתרון של מומחיות מהטובים ביותר ברחבי העולם כחלק ממשפחת אנדרסן גלובל", אמר השותף ב-FIDESBURó Cia, Ltda. פבלו גווברה.

עם השם Andersen Tax & Legal, החברות ימשיכו לספק פתרונות מיסים ופתרונות עסקיים ליחידים וחברות שפועלים באקוודור ובחו"ל, כולל שירותים שקשורים למיזוגים ורכישות, בדיקות נאותות, ייעוץ מס של צד המוכר, תמחור העברות, מיסי חברות, מע"מ, מיסוי בינ"ל, תכנון מיסוי חוצה גבולות, ליטיגציה לגבי מיסים ובניית שכר עובדים.

"אלו חברות מובילות עם היסטוריה ארוכה ומאוד עשירה של מומחיות במיסים ומשפט באקוודור", אמר מרק וורסאץ, היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "אנחנו מתרחבים כדי לענות על צורכי המיסים והמשפט הגדלים של לקוחותינו, אבל שומרים על עקביות ועובדים עם חברות הטובות בענף בעלות צורת חשיבה דומה ששותפות לאותם ערכי ליבה שלנו. אנחנו רוצים להביא רק את הטובים ביותר מבין הטובים ביותר".

הופעת הבכורה של השם אנדרסן באקוודור באה בעקבות ההתרחבות הגדולה של האיגוד באמריקה הלטינית בארבע השנים האחרונות, אחרי שנוספו גם חברות חברות בברזיל, מכסיקו, גואטמלה, צ'ילה ואורוגוואי, וגם חברות שיתופי פעולה בארגנטינה ופרו, כולן מאז 2013.

החברה הגלובלית גם הרחיבה את הנוכחות שלה בעולם. ב-2017 אנדרסן גלובל הוסיפה 33 משרדים בחמש יבשות, והתוצאה היא גידול של ארבעים אחוז במספר המשרדים שמסונפים למותג ברחבי העולם.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-107 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180712005028/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: מישהו לרוץ איתו - חוויה תיאטרלית ומענגת על פי ספרו של דויד גרוסמן - בית צבי
18/02/19 | תיאטרון
"מישהו לרוץ איתו" המבוסס על ספרו הנודע של דויד גרוסמן, העולה עתה בבית צבי ברמת גן הוא מחזה המעניק לצופים חוויה תיאטרלית מרגשת ומענגת. מפגן של צליל וקצב, וסיפור על התבגרות, אהבה ומלחמה בסמים.

GA-ASI הדגימה המראה והחזרה באמצעות תקשורת לוויינית של MQ-9B באמצעות שליטה ובקרה בשטח XC2
ב-4 בדצמבר General Atomics Aeronautical Systems, Inc. (GA-ASI) הדגימה משימת MQ-9B שלמה ללא שימוש בתחנת בקרה קרקעית (GCS) עם אלמנט שיגור והחזרה (LRE).

ביוטיים מוסרת עדכון עסקי שכולל מידע על AgeX, OncoCyte ו-Asterias
BioTime, Inc. (NYSE American ו-TASE: BTX), חברת ביוטק בשלב הקליני שמתמקדת במחלות ניווניות, מסרה היום עדכון עסקי שכלל מידע על AgeX Therapeutics, Inc. (AgeX) (NYSE American: AGE) ועל שתי החברות המסונפות של ביוטיים, OncoCyte Corporation (OncoCyte) (NYSE American: OCX) ו-Asterias Biotherapeutics, Inc. (Asterias) (NYSE American: AST).

FXCM Arabic רוצה לפגוש אתכם בדובאי FXCM תארח פורום
FXCM Arabic, המחלקה שמיועדת לשרת את בסיס הלקוחות במזרח התיכון והמפרץ של FXCM Group, LLC ("קבוצת FXCM" או "FXCM"), ספקית בינ"ל מובילה של שירותי מסחר מקוון במטבע חוץ, מסחר בחוזי הפרשים, מטבעות קריפטו ושירותים קשורים, מזמינה משוגעים למסחר בעבר, בהווה ומתעניינים לקבוע פגישות אישיות עם FXCM.

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בהודו: Nangia Advisors פותחת משרדים בבנגלורו ופונה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על התרחבות נוספת בהודו, כש-Nangia Advisors, חברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל, פותחת משרדים חדשים בבנגלורו ופונה. אנדרסן גלובל התחילה בהתרחבות שלה בהודו לפני פחות משנה, ועכשיו יש לה נוכחות בעשרה מקומות במדינה באמצעות חברות שיתוף הפעולה שלה Vaish Associates ו-Nangia Advisors.

המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
בכנס CDS שמתקיים בריאד, ערב הסעודית, ישתתפו מומחי אבטחת סייבר מובילים

Galimedix Therapeutics תציג בכנס המנכלים והמשקיעים BIO
Galimedix Therapeutics, שמפתחת פתרונות חדשים למחלות עיניים וניוון עצבים, הודיעה היום שאנדרו פרלמן, Ph.D., מנכ"ל גלימדיקס, יגיש מצגת בכנס המנכלים והמשקיעים BIO בעיר ניו יורק. המצגת של ד"ר פרלמן תהיה ביום שלישי, 12 בפברואר 2019, בשעה 11:00 שעון החוף המזרחי בחדר Chelsea. הכנס מתקיים ב-New York Marriott Marquis בעיר ניו יורק.

ביקורת: מלאכים באמריקה - פנטזיה הזויה על שנות ה-80 העליזות בארה"ב - נוצץ, נוקב, מרגש ותוסס - בית צבי
09/02/19 | תיאטרון
מלאכים באמריקה הוא פנטזיה, שזורה בהזיות, העוסקת בשנות השמונים העליזות בארה"ב, סערת האיידס ועלילות מספר גיבורים מכל שכבות החברה, כולם מתנקזים לגורל בלתי צפוי, נוצץ, נוקב, מרגש ותוסס.

Harry Potter: Hogwarts Mystery מביא בחירות חדשות, אתגרים ואופנה עם קווסט צדדי לפברואר, הנשף השמימי
הרפתקה מיוחדת חדשה נותנת לשחקנים הזדמנות להשתתף באירוע חברתי בהוגוורטס שמאוד ציפו לו

Gong.io מגייסת 40 מיליון דולר כדי לשנות את המכירות באמצעות בינה מלאכותית
חברות כמו לינקדאין, GE, ZipRecruiter ודריפט מעצימות את הצוותים שלהן וזוכות בעסקאות באמצעות טכנולוגיית בינת השיחות של גונג
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI