דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים המכירה של ווסטינגהאוז לברוקפילד הושלמה
המכירה של ווסטינגהאוז לברוקפילד הושלמה
חיים נוי 03/08/18 |  צפיות: 81
המכירה של ווסטינגהאוז לברוקפילד הושלמה

החברה יוצאת מצ'פטר 11 אחרי שינוי מבני

קרנברי טאונשיפ, פנסילבניה, 1 באוגוסט 2018, (BUSINESS WIRE):

Westinghouse Electric Company, המובילה הגלובלית בטכנולוגיה, דלקים ושירותים גרעיניים, הודיעה היום על השלמת המכירה שלה שנמסר עליה בעבר ל-Brookfield Business Partners L.P. (NYSE:BBU) (TSX:BBU.UN) יחד עם שותפים מוסדיים (באופן קיבוצי, "ברוקפילד") ויציאה מצ'פטר 11 כחברה שעברה ארגון מחדש. העסקה שנמסר עליה ב-4 בינואר 2018 נסגרה ונכנסה לתוקף היום.

"הסגירה של העסקה הזאת היא ציון דרך מרגש עבור ווסטינגהאוז כי יצאנו בהצלחה מצ'פטר 11, ואנו ממשיכים לצלוח שינוי משמעותי שממצב אתנו להצלחה בת קיימא ארוכת טווח. עם התמיכה של ברוקפילד, ווסטינגהאוז תמשיך להתבסס על המורשת שלה בהובלת ענף הגרעין. ההתמקדות שלנו היא בחיזוק העסק וניצול הנוכחות הגלובלית שלנו והמצוינות בשירות לקוחות וחדשנות", אמר נשיא ומנכ"ל ווסטינגהאוז חוזה אמטריו גוטיירז.

Westinghouse Electric Company היא חברת האנרגיה הגרעינית החלוצית של העולם וספקית מובילה של מוצרים וטכנולוגיות של תחנות כוח גרעיניות לחברות שירותים ציבוריים ברחבי העולם. ווסטינגהאוז סיפקה את כור מי הליחוץ המסחרי הראשון בעולם ב-1957 בשיפינגספורט, פנסילבניה, ארה"ב. כיום הטכנולוגיה של ווסטינגהאוז היא הבסיס למחצית בערך מתחנות הכוח הגרעיניות שפועלות בעולם.

Brookfield Business Partners היא חברת שירותים עסקיים ותעשייה שמתמקדת בבעלות והפעלה של עסקים באיכות גבוהה שמרוויחים מחסמי כניסה ו/או עלויות ייצור נמוכות. Brookfield Business Partners רשומה בבורסות לניירות ערך של ניו יורק וטורונטו. מידע חשוב עשוי להיות מופץ בלעדית דרך אתר האינטרנט, על המשקיעים לבדוק באתר איך לגשת למידע הזה.

Brookfield Business Partners היא חברת הדגל הרשומה בבורסה לשירותים עסקיים ותעשייה של Brookfield Asset Management Inc. (NYSE:BAM) (TSX:BAM.A) (EURONEXT:BAMA), מנהלת נכסים אלטרנטיביים גלובלית מובילה עם נכסים מנוהלים של בערך 285 מיליארד דולר, מהם בערך 150 מיליארד דולר בארה"ב. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר שלנו בכתובת https://bbu.brookfield.com.

אנשי קשר

Westinghouse Electric Company
Sarah Cassella, +1 412-374-4744
מנהלת, תקשורת חיצונית
Email: cassels@westinghouse.com
www.westinghousenuclear.com

מקור: Westinghouse Electric Company

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180801005918/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תרו מפרסמת את התוצאות ברבעון שהסתיים ביוני 2018
המכירות נטו של 154.6 מיליון דולר קטנו ב-6.7 מיליון דולר, או 4.2%, בגלל תחרות מוגברת מתמשכת וסביבת המחירים הקשה, למרות גידול כולל של 11.1% בכמויות. הרווח הגולמי של 100.1 מיליון דולר קטן ב-16.5 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות היה 64.7% לעומת 72.2%.

בלמונד הודיעה על בחינה מקיפה של חלופות אסטרטגיות להגדלת ערך לבעלי המניות
בלמונד, Belmond Ltd. (NYSE: BEL), בעלים, בעלים חלקיים או מנהלים של 46 נכסי מלונות יוקרה, מסעדות, רכבות וקרוזים בנהרות, שפועלת ב-24 מדינות, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה התחילה בבחינה מקיפה של חלופות אסטרטגיות להגדלת ערך לבעלי המניות.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2018
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום על התוצאות הכספיות ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2018 ומסרה עדכון על תוכניות הפיתוח הקליני שלה.

גרהרד שוברט מצטרף ל-Physical Gold Fund
Physical Gold Fund (PGF), a world leader in physical allocated gold is pleased to announce the appointment of Mr. Gerhard Schubert to its Advisory Board.

אנדרסן גלובל מתרחבת באירופה באמצעות LANSKY, GANZGER + partner
אנדרסן גלובל הרחיבה את נוכחותה באירופה השבוע באמצעות שיתוף פעולה עםLANSKY, GANZGER + partner (LGP), אחת מחברות עורכי הדין העצמאיות הגדולות ביותר במרכז אירופה. ההסכם לשיתוף פעולה כולל שלוש ישויות קשורות שנמצאת בווינה, אוסטריה; ברטיסלבה, סלובקיה; ואסטנה, קזחסטן. LGP הוקמה על ידי גבריאל לנסקי וג'רלד גנזגר

Cushman & Wakefield מודיעה על הסגירה של ההנפקה הראשונה לציבור של המניות הרגילות שלה
Cushman & Wakefield היא חברת שירותי נדלן גלובלית מובילה שמספקת ערך יוצא דופן על ידי הפיכת רעיונות למעשים עבור דיירים ובעלים של נדלן. Cushman & Wakefield היא בין חברות שירותי הנדלן הגדולות ביותר עם 48,000 עובדים בכ-400 משרדים ו-70 מדינות.

סטארבקס וקבוצת עליבאבא יוצרות שותפות אסטרטגית כדי לשנות את חוויית הלקוח בענף הקפה בסין
בציינן ציון דרך משמעותי לשתי החברות, סטארבקס ועליבאבא ערוכות לאפשר חוויית סטארבקס חלקה באמצעות שותפות שהועמקה. סטארבקס תשתף פעולה בעסקים חשובים בסביבה של עליבאבא, כולל Ele.me, Hema, Tmall, Taobao ו-Alipay, כדי לרומם משמעותית את חוויית סטארבקס ללקוחות הסיניים:

Graminex® LLC תוקפת בהצלחה את הפטנטים של סרליס לשימוש בתמציות אבקת פרחים לטיפול בתסמיני תסמונת טרום-וסתית ומנופאוזה אצל נשים
Graminex® LLC היא היצרנית המובילה של Graminex® Flower Pollen ExtractTM טבעי ונטול ממיסים. Graminex® היא הבעלים והמנהלת הישירה של אדמה מעובדת בשטח של 8,500 אקרים הצפון מערב אוהיו. את המרכיבים הגולמיים הפעילים של Graminex's® מגדלים ומעבדים לשימוש בתעשיות של תוספי תזונה, תרופות, מזון וטיפול בעור.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון הראשון ב-9 באוגוסט 2018
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ היא חברת תרופות רב לאומית המבוססת על מדע, שמחויבת לענות על הצרכים של לקוחותיה באמצעות גילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי בריאות באיכות הגבוהה ביותר.

Cushman & Wakefield מודיעה על התמחור של ההנפקה הראשונה לציבור של המניות הרגילות שלה
Cushman & Wakefield plc (Cushman & Wakefield) הודיעה היום על התמחור של ההנפקה הראשונה שלה לציבור של 45,000,000 מהמניות הרגילות שלה במחיר הנפקה לציבור של $17.00 למניה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI