דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנדרסן גלובל מתרחבת במזרח אירופה באמצעות OrienTax
אנדרסן גלובל מתרחבת במזרח אירופה באמצעות OrienTax
חיים נוי 05/09/18 |  צפיות: 83
אנדרסן גלובל מתרחבת במזרח אירופה באמצעות OrienTax

סן פרנסיסקו, 4 באוגוסט 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מחזקת את התרחבותה במזרח אירופה עם החדשות שהחברה העצמאית המובילה והגדולה ביותר בהונגריה הפכה לחברת שיתוף פעולה של הארגון הבינ"ל.

OrienTax, שהמטה שלה בבודפשט, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם האיגוד של אנדרסן גלובל, התחילה את הנוכחות של אנדרסן במדינה וסוללת את הדרך לצמיחה מתמשכת באזור. לאנדרסן גלובל כבר יש נוכחות במזרח אירופה באמצעות שיתוף פעולה בפולין, ויש לה נוכחות איתנה בשאר מערב ומרכז אירופה.

"השותפים ב-OrienTax עבדו שניהם בעבר בארתור אנדרסן ואז בחברה מארבע הגדולות, כך שהם מבינים את החשיבות העצומה של התרבות שאנחנו בונים ללקוחות ולעובדים שלנו", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "הקדשנו הרבה זמן כדי להעריך השוק הזה ו-OrienTax בלטה כטובה ביותר. הונגריה היא שוק חשוב לעסקים שלנו עם התרחבותנו במרכז ומזרח אירופה. זאת התאמה נהדרת מבחינתנו, ואנחנו נרגשים להכניס את הקבוצה הנהדרת הזאת לעדתנו".

OrienTax, בראשות השותפים קרולי רדנאי וג'ורג'י וסקלי, היא ספקית שירותי המס העצמאית הגדולה ביותר בהונגריה עם בסיס לקוחות גדול של חברות בינ"ל בולטות והונגריות גדולות ובינוניות. החברה נחשבת למובילת ענף בהונגריה ומספקת שירותי מס בטווח רחב של מגזרים, כולל חקלאות, תרופות, אנרגיה, פיננסים, תקשורת וטכנולוגיה. לחברה יש גם התמחות ספציפית בייעוץ מס לענפי הספורט והקולנוע.

"תמיד רצינו שתהיה לנו גישה לפתרון גלובלי עבור לקוחותינו ואנדרסן מתאימה כל כך למה שאנחנו רוצים מבחינת שירות לקוחות ותרבות. הלקוחות שלנו מצפים למקצוענות, מומחיות ואמון כך שממש לא היו חששות או הסתייגויות מבחינתנו", אמר קרולי רדנאי.

"לאנדרסן יש היסטוריה ארוכה ומאוד עשירה של פעילות כטובה ביותר בין הטובים ביותר בייעוץ מס ושירותים קשורים. אנחנו נרגשים להיות חלק מהקבוצה שבונה חברה שעולה על הציפיות של מה המשמעות של חברת מס מסורתית ללקוחות שלה ברחבי העולם וענף טוב יותר לדורות הבאים", הוסיף ג'ורג'י סקלי.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-111 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180904005030/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סדרת CRJ של בומברדייה מקבלת אישור למרווחי תחזוקה ארוכים יותר
בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה היום שמינהל התעופה הפדרלי (FAA) העניק אישור להגדלת מרווחי התחזוקה של המטוסים CRJ700, CRJ900 ו-CRJ1000. המרווח לתחזוקת קו (A-check) הוארך ל-800 שעות טיסה, והמרווח לתחזוקה רבתית (C-check) ב-8,000 שעות טיסה.

אוגורי וגרונדפוס חתמו על הסכם שותפות אסטרטגית
ידע דיגיטלי ומומחיות במים מניעים חדשנות

סקלור מציעה את פלטפורמת האבטחה ממוקדת הנתונים הפתוחה הראשונה
מנצלת בקלות פתרונות להגנת נתונים הטובים מסוגם ומערכות ארגוניות קיימות לגישה של אוטומציה תחילה להגנה ומעקב אחרי נתונים

ניסוי FFRangioTM של קתוורקס עומד בנקודות הסופיות הראשוניות ועולה על יעדי הביצועים
התוצאות התפרסמו ב-Circulation

OwnBackup משיקה את כלי הארכוב OwnBackup Archiver ומציעה חידושים ב-Salesforce AppExchange, שוק האפליקציות העסקיות המוביל בעולם
OwnBackup Archiver וארבע פונקציות חדשות יאפשרו ללקוחות לקבל גישה לנתוני ארכיון ישירות מפלטפורמת Salesforce, לגבות כמויות גדולות יותר של נתונים לעתים קרובות יותר, ולהאיץ את מחזורי הפיתוח עם תמיכה נוספת לסביבת בדיקות

OwnBackup מודיעה על השקת OwnBackup ICETM המופעלת באמצעות בלוקצ'יין ב-Salesforce AppExchange, שוק האפליקציות העסקיות המוביל בעולם
מהדורת Integrity and Compliance ("שלמות וציות") של OwnBackup מספקת הוכחות על גיבויים שאינם ניתנים לשינוי, באמצעות בלוקצ'יין

בומברדייה מוסרת את המטוס Q400 הראשון עם 90 מושבים
ספייסג'ט הופכת לחברת התעופה ראשונה שמנצלת את פוטנציאל הרווח המוגדל של המטוס Q400

AbuDhabi Dubai STOB Series 22 Investment מתקשרת בהסכם הצעת רכש מועדפת עם MINDOL HOLDINGS
"מיזוג של תת-תרבות וטכנולוגיית בלוקצ'יין" במשחק מקוון אסטרטגי שיהיה ניתן להורדה בכל העולם החל מ-2019

Virgin Hyperloop One בוחרת בסעודיה לאתר של סרט הקידום הגלובלי הקרוב
ג'דה נבחרה לאתר הראשי במזרח התיכון ליוזמת צילום פורצת דרך של Virgin Hyperloop One

ליקינקס וגרפואיד משתפות פעולה כדי לספק פתרונות לטיהור מים באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן MESOGRAFTM המובילה בתעשייה - GPURE
Grafoid Inc. ("גרפואיד") שמחה להודיע על שותפות אסטרטגית עם ליקינקס, חברה שמתמחה בצרכים של הנדסת שפכים, כדי לספק פתרונות לטיפול במים בקנה מידה מסחרי באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן החדשנית של גרפואיד MESOGRAFTM.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI