דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Braidy Industries וחברת הבת Veloxint מודיעות על חמישה מינויים בכירים בעקבות הנחת אבן הפינה למפעל האלומיניום
Braidy Industries וחברת הבת Veloxint מודיעות על חמישה מינויים בכירים בעקבות הנחת אבן הפינה למפעל האלומיניום
חיים נוי 06/09/18 |  צפיות: 252
Braidy Industries וחברת הבת Veloxint מודיעות על חמישה מינויים בכירים בעקבות הנחת אבן הפינה למפעל האלומיניום

אשלנד, קנטקי, 5 בספטמבר 2018, (BUSINESS WIRE) :

Braidy Industries, Inc. וחברת הבת שלה Veloxint מודיעות על המינוי של חמישה מנהלים חשובים חדשים. החדשות מגיעות כשנמשכת התנופה של Veloxint ושל פרויקט מפעל הערגול בשווי 1.6 מיליארד דולר Braidy Atlas של Braidy Industries, אחרי האירוע הרשמי של הנחת אבן הפינה בתחילת יוני.

Braidy Industries מינתה את חוליו רמירז לתפקיד מנהל הכספים הראשי. רמירז מביא ניסיון כמייסד, מנכ"ל ומנהל כספים לשעבר, שהניע אסטרטגיות תאגידיות, פיננסיות ודיגיטליות וביצועים בכמה חברות Fortune 500 מגוונות, ביניהן The Hackett Group, Molson Coors Brewing Company, Summit Materials ו-The Freeman Company. רמירז גם שימש כשותף ביקורת ב-KPMG במשך 15 שנים, והיה סרן בצבא ארה"ב. רמירז יהיה כפוף ישירות למנכ"ל Braidy Industries קרייג בושאר.

ב-Veloxint, מייג'ור ג'נרל (בדימוס) קווין מקנילי מצטרף כמנהל תפעול ראשי. מקנילי מביא לתפקיד יותר משני עשורים של ניסיון במימשל, ניהול כוח אדם ופיתוח מדיניות ותהליכים, וגם שלושים ושמונה שנים של שירות צבאי. הוא שירת בעבר כמנהל כוח אדם וסגל במשרד המשמר הלאומי, עוזר ליו"ר המטות המשולבים לענייני המשמר הלאומי, סגן המנהל לאסטרטגיה, מדינות ותכנון של הפיקוד האירופי של ארה"ב ומנהל האסטרטגיה, מדינות ועניינים בינ"ל במשרד המשמר הלאומי. מקנילי יהיה כפוף ישירות למנכ"ל Veloxint ד"ר אלאן לונד.

ד"ר פיבי קוואן נכנסת לתפקיד המנהלת המסחרית הראשית ב-Braidy Industries, ומביאה ניסיון במיצוב אסטרטגי ופיתוח של חומרים עתירי ביצועים במגוון של ענפים, כולל טכנולוגיה, רפואה ואנרגיה. ד"ר קוואן מילאה תפקידי ניהול בכירים בניהול מוצרים, שיווק, פיתוח עסקי והון סיכון תאגידי חיצוני, גם בהזנקים בשלבים המוקדמים וגם בחברות  Fortune 500, ויש לה דוקטורט בכימיה מהמכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס. קוואן תהיה כפופה ישירות למנכ"ל Veloxint ד"ר אלאן לונד.

Veloxint גם מינתה את ד"ר ג'אדסון "ג'אד" מרטי כסגן נשיא לפיתוח מוצרים. מרטי, לשעבר מדען ראשי ומנהל מוצרים במשך שני עשורים ב-GE Global Research, ישתמש בניסיון שלו כמדען חומרים המתמחה בתהליכים שמפיקים חומרים עם עלות נמוכה ויעילות גבוהה כדי לפקח על תכנון חומרים טרנספורמטיבי באמצעות סגסוגות הננו מבנה היציבות מבחינה תרמית של Veloxint. מרטי קיבל תארי M.S. ו-PhD במדע והנדסת חומרים ב-Virginia Tech, שם ערך מחקרים במשך חמש שנים.

ג'ון גספרביץ' מצטרף ל-Veloxint כסגן נשיא ביצועי לייצור. גספרביץ' מביא ניסיון של 30 שנה בענף ה-MIM, והוא מומחה מוביל בייצור חלקים באמצעות MIM וביישומי שוק. בקריירה שלו שנמשכת ארבעה עשורים בעבודה עם טכנולוגיות מתקדמות של ייצור מדויק, גספרביץ' מילא תפקידי ניהול בכירים בייצור, הנדסה, איכות ופיתוח עסקי בחברות צפון אמריקניות ובינ"ל מובילות בענף ה-MIM.

קרייג בושאר, המנהל הכללי של Braidy Industries אמר על ההתפתחויות: "החברה טובה רק כמו האנשים והקהילה שלה. אנחנו נהדרים רק כמו התרבות שלנו. להוביל את הבנייה מחדש של אפלצ'יה זה אתגר ואחריות אמיתית. אנחנו נצליח כי אנשים נהדרים רוצים להצטרף אלינו ולגרום לשינוי".

אודות Braidy Industries

Braidy Industries היא יצרנית מתקדמת הנוטה לעתיד של מתכות לתעשיות התחבורה וההגנה הגלובליות. הפרויקט הראשון של החברה, שלב 1 של בניית מפעל חדש לערגול אלומיניום במרכז התעשייתי EastPark באשלנד, קנטקי ימצב את החברה כספקית הזולה של 300,000 טון בשנה של פח ולוחות אלומיניום מוכנים לייצור מסדרות 5000, 6000 ו-7000 לתעשיות הרכב והתעופה.

אנשי קשר

מדיה:
Jaunique Sealey, 606-575-3121
jsealey@braidyindustries.com

מקור: Braidy Industries, Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180905005237/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: מישהו לרוץ איתו - חוויה תיאטרלית ומענגת על פי ספרו של דויד גרוסמן - בית צבי
18/02/19 | תיאטרון
"מישהו לרוץ איתו" המבוסס על ספרו הנודע של דויד גרוסמן, העולה עתה בבית צבי ברמת גן הוא מחזה המעניק לצופים חוויה תיאטרלית מרגשת ומענגת. מפגן של צליל וקצב, וסיפור על התבגרות, אהבה ומלחמה בסמים.

GA-ASI הדגימה המראה והחזרה באמצעות תקשורת לוויינית של MQ-9B באמצעות שליטה ובקרה בשטח XC2
ב-4 בדצמבר General Atomics Aeronautical Systems, Inc. (GA-ASI) הדגימה משימת MQ-9B שלמה ללא שימוש בתחנת בקרה קרקעית (GCS) עם אלמנט שיגור והחזרה (LRE).

ביוטיים מוסרת עדכון עסקי שכולל מידע על AgeX, OncoCyte ו-Asterias
BioTime, Inc. (NYSE American ו-TASE: BTX), חברת ביוטק בשלב הקליני שמתמקדת במחלות ניווניות, מסרה היום עדכון עסקי שכלל מידע על AgeX Therapeutics, Inc. (AgeX) (NYSE American: AGE) ועל שתי החברות המסונפות של ביוטיים, OncoCyte Corporation (OncoCyte) (NYSE American: OCX) ו-Asterias Biotherapeutics, Inc. (Asterias) (NYSE American: AST).

FXCM Arabic רוצה לפגוש אתכם בדובאי FXCM תארח פורום
FXCM Arabic, המחלקה שמיועדת לשרת את בסיס הלקוחות במזרח התיכון והמפרץ של FXCM Group, LLC ("קבוצת FXCM" או "FXCM"), ספקית בינ"ל מובילה של שירותי מסחר מקוון במטבע חוץ, מסחר בחוזי הפרשים, מטבעות קריפטו ושירותים קשורים, מזמינה משוגעים למסחר בעבר, בהווה ומתעניינים לקבוע פגישות אישיות עם FXCM.

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בהודו: Nangia Advisors פותחת משרדים בבנגלורו ופונה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על התרחבות נוספת בהודו, כש-Nangia Advisors, חברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל, פותחת משרדים חדשים בבנגלורו ופונה. אנדרסן גלובל התחילה בהתרחבות שלה בהודו לפני פחות משנה, ועכשיו יש לה נוכחות בעשרה מקומות במדינה באמצעות חברות שיתוף הפעולה שלה Vaish Associates ו-Nangia Advisors.

המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
בכנס CDS שמתקיים בריאד, ערב הסעודית, ישתתפו מומחי אבטחת סייבר מובילים

Galimedix Therapeutics תציג בכנס המנכלים והמשקיעים BIO
Galimedix Therapeutics, שמפתחת פתרונות חדשים למחלות עיניים וניוון עצבים, הודיעה היום שאנדרו פרלמן, Ph.D., מנכ"ל גלימדיקס, יגיש מצגת בכנס המנכלים והמשקיעים BIO בעיר ניו יורק. המצגת של ד"ר פרלמן תהיה ביום שלישי, 12 בפברואר 2019, בשעה 11:00 שעון החוף המזרחי בחדר Chelsea. הכנס מתקיים ב-New York Marriott Marquis בעיר ניו יורק.

ביקורת: מלאכים באמריקה - פנטזיה הזויה על שנות ה-80 העליזות בארה"ב - נוצץ, נוקב, מרגש ותוסס - בית צבי
09/02/19 | תיאטרון
מלאכים באמריקה הוא פנטזיה, שזורה בהזיות, העוסקת בשנות השמונים העליזות בארה"ב, סערת האיידס ועלילות מספר גיבורים מכל שכבות החברה, כולם מתנקזים לגורל בלתי צפוי, נוצץ, נוקב, מרגש ותוסס.

Harry Potter: Hogwarts Mystery מביא בחירות חדשות, אתגרים ואופנה עם קווסט צדדי לפברואר, הנשף השמימי
הרפתקה מיוחדת חדשה נותנת לשחקנים הזדמנות להשתתף באירוע חברתי בהוגוורטס שמאוד ציפו לו

Gong.io מגייסת 40 מיליון דולר כדי לשנות את המכירות באמצעות בינה מלאכותית
חברות כמו לינקדאין, GE, ZipRecruiter ודריפט מעצימות את הצוותים שלהן וזוכות בעסקאות באמצעות טכנולוגיית בינת השיחות של גונג
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI