דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים VBI Vaccines משיבה לטענות במאמר בגלובס
VBI Vaccines משיבה לטענות במאמר בגלובס
חיים נוי 17/09/18 |  צפיות: 252
VBI Vaccinesמשיבה לטענות במאמר בגלובס

קמברידג', מסצ'וסטס, 16 בספטמבר 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

חברת VBI Vaccines Inc. (NASDAQ: VBIV), (היא הנושא של מאמר שהתפרסם בעיתון גלובס, ב-12 בספטמבר 2018, מאת גלי וינרב שנטען בו ש-VBI לא עמדה בחובות הגילוי שלה בנוגע לתביעה משפטית בישראל. ההאשמות האלה הן לא רק כוזבות, אלא גם תיאור מאוד מוטעה של העובדות. VBI שומרת על אמות המידה הגבוהות ביותר של יושרה וצייתה באופן מלא לדרישות ותקנות הגילוי.

יש הרבה אי דיוקים בעובדות והנחות מטעות במאמר, אבל VBI מאמינה שמתאים ונחוץ להפנות את תשומת הלב לכמה האשמות ספציפיות לגבי הגילוי מצד החברה של ההסכם והמשפטים הקשורים שהוזכרו:

  • ההסכםשמוזכר במאמר, שהוא בין SciVac Ltd., חברת בת בבעלות מלאה של VBI, ומר ניר יצחקי, הוא הסכם שיווק והפצה בשטחים של סין, טאיוואןוסוכנויות של האו"ם, עם נספח להכללת הונג קונג כאשר הזדמנות עסקיתלרכישת Sci-B-Vac תוצג על ידי מר יצחקי ל-SciVac Ltd..
  • בדוחותשל החברה, VBI מגלה חוזי שיווק והפצה קיימים באמצעות אמירה כוללת בנוגעלשימוש ברשת של מפיצים. גילוי פרטים על הסכמי שיווק והפצה ספציפיים נעשה רקאם, וכאשר, הם נחשבים להסכמים מהותיים.
  • הונגקונג היא האזור הכלול היחידי שבו Sci-B-Vac מאושר, למרות שהכנסות ניכרות לא הופקו בשטח הזה. אישוריםבתחומי השיפוט האחרים סבירים בעוד כמה שנים, והתשלומים במסגרת ההסכם של מריצחקי קשורים ישירות למכירות בפועל באותם שטחים, שייתכן שלעולם לא יתרחשובסכום מהותי.
  • התביעותהמשפטיות של מר יצחקי גם אינן מהותיות יחסית לנכסים המאוחדים הנוכחיים של VBI.
  • לאורהאמור לעיל, ההסכם עם מר יצחקי והתביעות המשפטיות שלו אינן מהותיות לחברה בכלאופן שהוא ובהתאם, לא הייתה ל-VBI חובה כלשהי לגלות באופן ספציפי את ההסכם או את התביעות של מריצחקי בדוחות הציבוריים.
  • לא הייתהפנייה אל SciVac לפני פרסום המאמר, ואם היו יוצרים קשר עם החברה, היא הייתהמספקת מידע ופרטים שהיו שוללים את התוקף של האשמות אלה ומתקנים מצגי שוואנוספים.

VBI מעריכה כעת את האפשרויות שעומדות לרשות החברה ובעלי המניות שלה לתקן את הנזק שנגרם על ידי המאמר הלא מדויק והמטעה הזה.

אודות VBI Vaccines Inc.

VBI Vaccines Inc. ("VBI") היא חברת ביו פארמה בשלב המסחרי שמפתחת דור בא של חיסונים כדי לתת מענה לצרכים שלא נענו במחלות זיהומיות ואימונו- אונקולוגיה. המוצר המשווק הראשון של VBI הוא Sci-B-Vac®, חיסון להפטיטיס בי (HBV) שמחקה את כל שלושת האנטיגנים של שטח הפנים הוויראליים של נגיף ההפטיטיס בי; Sci-B-Vac® מאושר לשימוש בישראל ועשר מדינות אחרות. הטכנולוגיה eVLP Platform של VBI מאפשרת את הפיתוח של חיסוני חלקיקים דמויי נגיף עטופים (eVLP) שמחקים באופן קרוב את נגיף המטרה כדי להפיק תגובה חיסונית חזקה. VBI מקדמת צנרת פיתוח של חיסוני eVLP, עם תוכניות מובילות ב-CMV ו-GBM. המטה של VBI נמצא בקמברידג', מסצ'וסטס עם פעילות מחקר באוטאווה, קנדה ואמצעי מחקר וייצור ברחובות, ישראל.

  • דף הביתשל האתר: http://www.vbivaccines.com/
  • חדשותותובנות: http://www.vbivaccines.com/wire/
  • משקיעים:http://www.vbivaccines.com/investors/

הודעת אזהרה על מידע צופה פני עתיד

אמירות מסוימות בהודעה לעיתונות הזאת שהן צופה פני עתיד ואינן אמירות של עובדות היסטוריות הן מידע צופה פני עתיד במשמעות של הוראות חוף מבטחים של Private Securities Litigation Reform Act של 1995 והן מידע צופה פני עתיד במשמעות של חוקי ניירות הערך הקנדיים (ביחד, "מידע צופה פני עתיד"). החברה מזהירה שבאמירות אלה מעורבים סיכונים ואי ודאויות שעשויים להשפיע באופן מהותי על תוצאות הפעילות של החברה. מידע צופה פני עתיד זה מבוסס על הדעות של ההנהלה וכן על הנחות שמניחה ההנהלה ומידע שעומד לרשותה כעת. התוצאות בפועל יכולות להיות שונות באופן מהותי מאלה שנהגות במידע צופה פני עתיד כתוצאה של גורמים מסוימים, כולל אך לא רק היכולת לקבוע שמוצרים פוטנציאליים יעילים או בטוחים בניסויים קדם קליניים או קליניים; היכולת ליצור או לשמר שיתופי פעולה בפיתוח של תרופות פוטנציאליות; היכולת לקבל אישורים ממשלתיים מתאימים או נחוצים כדי לשווק מוצרים פוטנציאליים; היכולת להשיג מימון עתידי למוצרים שבפיתוח והון חוזר ולהשיג מימון זה בתנאים מתקבלים על הדעת מבחינה מסחרית; היכולת של החברה לייצר מוצרים פוטנציאליים בקנה מידה מסחרי או בשיתוף פעולה עם צדדים שלישיים; שינויים באופי ובגודל של המתחרים; היכולת לשמר מנהלי ומדעני מפתח; והיכולת להבטיח ולאכוף זכויות משפטיות שקשורות למוצרי החברה. דיון על הגורמים האלה ואחרים, כולל סיכונים ואי ודאויות בנוגע לחברה, נמצא בדוחות שהחברה הגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך ולרשויות ניירות הערך הקנדיות, כולל הדוח השנתי שלה על גבי טופס 10-K שהוגש לרשות האמריקנית לניירות ערך ב-26 בפברואר 2018, כפי שעשויים להוסיף לו או לתקן אותו הדוחות הרבעוניים של החברה על גבי טופס 10-Q. לאור הסיכונים, אי הוודאויות והגורמים האלה, אתם מוזהרים לא לבטוח בביטחון מופרז במידע הצופה פני עתיד הזה, שמסויג במלואו על ידי הודעת אזהרה זאת. כל המידע צופה פני עתיד הזה שנאמר כאן מבוסס על הציפיות הנוכחיות שלנו ואנחנו לא נוטלים על עצמנו חובה או התחייבות לעדכן או לשנות כל מידע צופה פני עתיד מכל סיבה שהיא, פרט למה שנדרש לפי החוק.

אשת קשר של VBI

Nicole Anderson, Communications Executive
Phone: (617) 830-3031 x124
Email: info@vbivaccines.com

איש קשר למשקיעים של VBI

Nell Beattie
Chief Business Officer
Email: IR@vbivaccines.com

איש קשר למדיה של VBI

Burns McClellan, Inc.
Robert Flamm, Ph.D.
Phone: (212) 213-0006
Email: rflamm@burnsmc.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: מישהו לרוץ איתו - חוויה תיאטרלית ומענגת על פי ספרו של דויד גרוסמן - בית צבי
18/02/19 | תיאטרון
"מישהו לרוץ איתו" המבוסס על ספרו הנודע של דויד גרוסמן, העולה עתה בבית צבי ברמת גן הוא מחזה המעניק לצופים חוויה תיאטרלית מרגשת ומענגת. מפגן של צליל וקצב, וסיפור על התבגרות, אהבה ומלחמה בסמים.

GA-ASI הדגימה המראה והחזרה באמצעות תקשורת לוויינית של MQ-9B באמצעות שליטה ובקרה בשטח XC2
ב-4 בדצמבר General Atomics Aeronautical Systems, Inc. (GA-ASI) הדגימה משימת MQ-9B שלמה ללא שימוש בתחנת בקרה קרקעית (GCS) עם אלמנט שיגור והחזרה (LRE).

ביוטיים מוסרת עדכון עסקי שכולל מידע על AgeX, OncoCyte ו-Asterias
BioTime, Inc. (NYSE American ו-TASE: BTX), חברת ביוטק בשלב הקליני שמתמקדת במחלות ניווניות, מסרה היום עדכון עסקי שכלל מידע על AgeX Therapeutics, Inc. (AgeX) (NYSE American: AGE) ועל שתי החברות המסונפות של ביוטיים, OncoCyte Corporation (OncoCyte) (NYSE American: OCX) ו-Asterias Biotherapeutics, Inc. (Asterias) (NYSE American: AST).

FXCM Arabic רוצה לפגוש אתכם בדובאי FXCM תארח פורום
FXCM Arabic, המחלקה שמיועדת לשרת את בסיס הלקוחות במזרח התיכון והמפרץ של FXCM Group, LLC ("קבוצת FXCM" או "FXCM"), ספקית בינ"ל מובילה של שירותי מסחר מקוון במטבע חוץ, מסחר בחוזי הפרשים, מטבעות קריפטו ושירותים קשורים, מזמינה משוגעים למסחר בעבר, בהווה ומתעניינים לקבוע פגישות אישיות עם FXCM.

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בהודו: Nangia Advisors פותחת משרדים בבנגלורו ופונה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על התרחבות נוספת בהודו, כש-Nangia Advisors, חברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל, פותחת משרדים חדשים בבנגלורו ופונה. אנדרסן גלובל התחילה בהתרחבות שלה בהודו לפני פחות משנה, ועכשיו יש לה נוכחות בעשרה מקומות במדינה באמצעות חברות שיתוף הפעולה שלה Vaish Associates ו-Nangia Advisors.

המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
בכנס CDS שמתקיים בריאד, ערב הסעודית, ישתתפו מומחי אבטחת סייבר מובילים

Galimedix Therapeutics תציג בכנס המנכלים והמשקיעים BIO
Galimedix Therapeutics, שמפתחת פתרונות חדשים למחלות עיניים וניוון עצבים, הודיעה היום שאנדרו פרלמן, Ph.D., מנכ"ל גלימדיקס, יגיש מצגת בכנס המנכלים והמשקיעים BIO בעיר ניו יורק. המצגת של ד"ר פרלמן תהיה ביום שלישי, 12 בפברואר 2019, בשעה 11:00 שעון החוף המזרחי בחדר Chelsea. הכנס מתקיים ב-New York Marriott Marquis בעיר ניו יורק.

ביקורת: מלאכים באמריקה - פנטזיה הזויה על שנות ה-80 העליזות בארה"ב - נוצץ, נוקב, מרגש ותוסס - בית צבי
09/02/19 | תיאטרון
מלאכים באמריקה הוא פנטזיה, שזורה בהזיות, העוסקת בשנות השמונים העליזות בארה"ב, סערת האיידס ועלילות מספר גיבורים מכל שכבות החברה, כולם מתנקזים לגורל בלתי צפוי, נוצץ, נוקב, מרגש ותוסס.

Harry Potter: Hogwarts Mystery מביא בחירות חדשות, אתגרים ואופנה עם קווסט צדדי לפברואר, הנשף השמימי
הרפתקה מיוחדת חדשה נותנת לשחקנים הזדמנות להשתתף באירוע חברתי בהוגוורטס שמאוד ציפו לו

Gong.io מגייסת 40 מיליון דולר כדי לשנות את המכירות באמצעות בינה מלאכותית
חברות כמו לינקדאין, GE, ZipRecruiter ודריפט מעצימות את הצוותים שלהן וזוכות בעסקאות באמצעות טכנולוגיית בינת השיחות של גונג
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI