דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים VBI Vaccines משיבה לטענות במאמר בגלובס
VBI Vaccines משיבה לטענות במאמר בגלובס
חיים נוי 17/09/18 |  צפיות: 61
VBI Vaccinesמשיבה לטענות במאמר בגלובס

קמברידג', מסצ'וסטס, 16 בספטמבר 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

חברת VBI Vaccines Inc. (NASDAQ: VBIV), (היא הנושא של מאמר שהתפרסם בעיתון גלובס, ב-12 בספטמבר 2018, מאת גלי וינרב שנטען בו ש-VBI לא עמדה בחובות הגילוי שלה בנוגע לתביעה משפטית בישראל. ההאשמות האלה הן לא רק כוזבות, אלא גם תיאור מאוד מוטעה של העובדות. VBI שומרת על אמות המידה הגבוהות ביותר של יושרה וצייתה באופן מלא לדרישות ותקנות הגילוי.

יש הרבה אי דיוקים בעובדות והנחות מטעות במאמר, אבל VBI מאמינה שמתאים ונחוץ להפנות את תשומת הלב לכמה האשמות ספציפיות לגבי הגילוי מצד החברה של ההסכם והמשפטים הקשורים שהוזכרו:

  • ההסכםשמוזכר במאמר, שהוא בין SciVac Ltd., חברת בת בבעלות מלאה של VBI, ומר ניר יצחקי, הוא הסכם שיווק והפצה בשטחים של סין, טאיוואןוסוכנויות של האו"ם, עם נספח להכללת הונג קונג כאשר הזדמנות עסקיתלרכישת Sci-B-Vac תוצג על ידי מר יצחקי ל-SciVac Ltd..
  • בדוחותשל החברה, VBI מגלה חוזי שיווק והפצה קיימים באמצעות אמירה כוללת בנוגעלשימוש ברשת של מפיצים. גילוי פרטים על הסכמי שיווק והפצה ספציפיים נעשה רקאם, וכאשר, הם נחשבים להסכמים מהותיים.
  • הונגקונג היא האזור הכלול היחידי שבו Sci-B-Vac מאושר, למרות שהכנסות ניכרות לא הופקו בשטח הזה. אישוריםבתחומי השיפוט האחרים סבירים בעוד כמה שנים, והתשלומים במסגרת ההסכם של מריצחקי קשורים ישירות למכירות בפועל באותם שטחים, שייתכן שלעולם לא יתרחשובסכום מהותי.
  • התביעותהמשפטיות של מר יצחקי גם אינן מהותיות יחסית לנכסים המאוחדים הנוכחיים של VBI.
  • לאורהאמור לעיל, ההסכם עם מר יצחקי והתביעות המשפטיות שלו אינן מהותיות לחברה בכלאופן שהוא ובהתאם, לא הייתה ל-VBI חובה כלשהי לגלות באופן ספציפי את ההסכם או את התביעות של מריצחקי בדוחות הציבוריים.
  • לא הייתהפנייה אל SciVac לפני פרסום המאמר, ואם היו יוצרים קשר עם החברה, היא הייתהמספקת מידע ופרטים שהיו שוללים את התוקף של האשמות אלה ומתקנים מצגי שוואנוספים.

VBI מעריכה כעת את האפשרויות שעומדות לרשות החברה ובעלי המניות שלה לתקן את הנזק שנגרם על ידי המאמר הלא מדויק והמטעה הזה.

אודות VBI Vaccines Inc.

VBI Vaccines Inc. ("VBI") היא חברת ביו פארמה בשלב המסחרי שמפתחת דור בא של חיסונים כדי לתת מענה לצרכים שלא נענו במחלות זיהומיות ואימונו- אונקולוגיה. המוצר המשווק הראשון של VBI הוא Sci-B-Vac®, חיסון להפטיטיס בי (HBV) שמחקה את כל שלושת האנטיגנים של שטח הפנים הוויראליים של נגיף ההפטיטיס בי; Sci-B-Vac® מאושר לשימוש בישראל ועשר מדינות אחרות. הטכנולוגיה eVLP Platform של VBI מאפשרת את הפיתוח של חיסוני חלקיקים דמויי נגיף עטופים (eVLP) שמחקים באופן קרוב את נגיף המטרה כדי להפיק תגובה חיסונית חזקה. VBI מקדמת צנרת פיתוח של חיסוני eVLP, עם תוכניות מובילות ב-CMV ו-GBM. המטה של VBI נמצא בקמברידג', מסצ'וסטס עם פעילות מחקר באוטאווה, קנדה ואמצעי מחקר וייצור ברחובות, ישראל.

  • דף הביתשל האתר: http://www.vbivaccines.com/
  • חדשותותובנות: http://www.vbivaccines.com/wire/
  • משקיעים:http://www.vbivaccines.com/investors/

הודעת אזהרה על מידע צופה פני עתיד

אמירות מסוימות בהודעה לעיתונות הזאת שהן צופה פני עתיד ואינן אמירות של עובדות היסטוריות הן מידע צופה פני עתיד במשמעות של הוראות חוף מבטחים של Private Securities Litigation Reform Act של 1995 והן מידע צופה פני עתיד במשמעות של חוקי ניירות הערך הקנדיים (ביחד, "מידע צופה פני עתיד"). החברה מזהירה שבאמירות אלה מעורבים סיכונים ואי ודאויות שעשויים להשפיע באופן מהותי על תוצאות הפעילות של החברה. מידע צופה פני עתיד זה מבוסס על הדעות של ההנהלה וכן על הנחות שמניחה ההנהלה ומידע שעומד לרשותה כעת. התוצאות בפועל יכולות להיות שונות באופן מהותי מאלה שנהגות במידע צופה פני עתיד כתוצאה של גורמים מסוימים, כולל אך לא רק היכולת לקבוע שמוצרים פוטנציאליים יעילים או בטוחים בניסויים קדם קליניים או קליניים; היכולת ליצור או לשמר שיתופי פעולה בפיתוח של תרופות פוטנציאליות; היכולת לקבל אישורים ממשלתיים מתאימים או נחוצים כדי לשווק מוצרים פוטנציאליים; היכולת להשיג מימון עתידי למוצרים שבפיתוח והון חוזר ולהשיג מימון זה בתנאים מתקבלים על הדעת מבחינה מסחרית; היכולת של החברה לייצר מוצרים פוטנציאליים בקנה מידה מסחרי או בשיתוף פעולה עם צדדים שלישיים; שינויים באופי ובגודל של המתחרים; היכולת לשמר מנהלי ומדעני מפתח; והיכולת להבטיח ולאכוף זכויות משפטיות שקשורות למוצרי החברה. דיון על הגורמים האלה ואחרים, כולל סיכונים ואי ודאויות בנוגע לחברה, נמצא בדוחות שהחברה הגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך ולרשויות ניירות הערך הקנדיות, כולל הדוח השנתי שלה על גבי טופס 10-K שהוגש לרשות האמריקנית לניירות ערך ב-26 בפברואר 2018, כפי שעשויים להוסיף לו או לתקן אותו הדוחות הרבעוניים של החברה על גבי טופס 10-Q. לאור הסיכונים, אי הוודאויות והגורמים האלה, אתם מוזהרים לא לבטוח בביטחון מופרז במידע הצופה פני עתיד הזה, שמסויג במלואו על ידי הודעת אזהרה זאת. כל המידע צופה פני עתיד הזה שנאמר כאן מבוסס על הציפיות הנוכחיות שלנו ואנחנו לא נוטלים על עצמנו חובה או התחייבות לעדכן או לשנות כל מידע צופה פני עתיד מכל סיבה שהיא, פרט למה שנדרש לפי החוק.

אשת קשר של VBI

Nicole Anderson, Communications Executive
Phone: (617) 830-3031 x124
Email: info@vbivaccines.com

איש קשר למשקיעים של VBI

Nell Beattie
Chief Business Officer
Email: IR@vbivaccines.com

איש קשר למדיה של VBI

Burns McClellan, Inc.
Robert Flamm, Ph.D.
Phone: (212) 213-0006
Email: rflamm@burnsmc.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סדרת CRJ של בומברדייה מקבלת אישור למרווחי תחזוקה ארוכים יותר
בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה היום שמינהל התעופה הפדרלי (FAA) העניק אישור להגדלת מרווחי התחזוקה של המטוסים CRJ700, CRJ900 ו-CRJ1000. המרווח לתחזוקת קו (A-check) הוארך ל-800 שעות טיסה, והמרווח לתחזוקה רבתית (C-check) ב-8,000 שעות טיסה.

אוגורי וגרונדפוס חתמו על הסכם שותפות אסטרטגית
ידע דיגיטלי ומומחיות במים מניעים חדשנות

סקלור מציעה את פלטפורמת האבטחה ממוקדת הנתונים הפתוחה הראשונה
מנצלת בקלות פתרונות להגנת נתונים הטובים מסוגם ומערכות ארגוניות קיימות לגישה של אוטומציה תחילה להגנה ומעקב אחרי נתונים

ניסוי FFRangioTM של קתוורקס עומד בנקודות הסופיות הראשוניות ועולה על יעדי הביצועים
התוצאות התפרסמו ב-Circulation

OwnBackup משיקה את כלי הארכוב OwnBackup Archiver ומציעה חידושים ב-Salesforce AppExchange, שוק האפליקציות העסקיות המוביל בעולם
OwnBackup Archiver וארבע פונקציות חדשות יאפשרו ללקוחות לקבל גישה לנתוני ארכיון ישירות מפלטפורמת Salesforce, לגבות כמויות גדולות יותר של נתונים לעתים קרובות יותר, ולהאיץ את מחזורי הפיתוח עם תמיכה נוספת לסביבת בדיקות

OwnBackup מודיעה על השקת OwnBackup ICETM המופעלת באמצעות בלוקצ'יין ב-Salesforce AppExchange, שוק האפליקציות העסקיות המוביל בעולם
מהדורת Integrity and Compliance ("שלמות וציות") של OwnBackup מספקת הוכחות על גיבויים שאינם ניתנים לשינוי, באמצעות בלוקצ'יין

בומברדייה מוסרת את המטוס Q400 הראשון עם 90 מושבים
ספייסג'ט הופכת לחברת התעופה ראשונה שמנצלת את פוטנציאל הרווח המוגדל של המטוס Q400

AbuDhabi Dubai STOB Series 22 Investment מתקשרת בהסכם הצעת רכש מועדפת עם MINDOL HOLDINGS
"מיזוג של תת-תרבות וטכנולוגיית בלוקצ'יין" במשחק מקוון אסטרטגי שיהיה ניתן להורדה בכל העולם החל מ-2019

Virgin Hyperloop One בוחרת בסעודיה לאתר של סרט הקידום הגלובלי הקרוב
ג'דה נבחרה לאתר הראשי במזרח התיכון ליוזמת צילום פורצת דרך של Virgin Hyperloop One

ליקינקס וגרפואיד משתפות פעולה כדי לספק פתרונות לטיהור מים באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן MESOGRAFTM המובילה בתעשייה - GPURE
Grafoid Inc. ("גרפואיד") שמחה להודיע על שותפות אסטרטגית עם ליקינקס, חברה שמתמחה בצרכים של הנדסת שפכים, כדי לספק פתרונות לטיפול במים בקנה מידה מסחרי באמצעות טכנולוגיית הסינון המבוססת על גרפן החדשנית של גרפואיד MESOGRAFTM.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI