דף הבית חוק ומשפט נזיקין איך לתבוע פיצויים מקסימליים מול חברות הביטוח השונות?
איך לתבוע פיצויים מקסימליים מול חברות הביטוח השונות?
עידן שלומן 24/12/18 |  צפיות: 230

אתם צעירים ונמרצים ודואגים לעתיד. לכן אתם משלמים מדי חודש לאורך עשרות שנים עבור ביטוח סיעודי לחברת הביטוח שלכם באופן פרטי או לקופות החולים. ואז מגיע הרגע הקשה בו אתם הופכים סיעודיים, בין אם עכב הגיל שלכם (זקנה) או עכב אירוע שעברתם (תאונה, מחלה וכו').

כאן רבים מגלים שחברות הביטוח אינן ממהרות לשלם עבור תביעות סיעוד למבוטחים שלהן. הרי חברות ביטוח אוהבות להרוויח כסף וקצת פחות להוציא כסף החוצה. פה מתחיל תהליך של הערמת קשיים על קבלת דמי הביטוח המגיעים לכם ויש להתנהל נכון מול חברות הביטוח, רצוי באמצעות עורך דין תביעות ביטוח סיעודי שמכיר את התחום ואת הדרכים לעמוד מול חברות הביטוח הגדולות ועורכי הדין שלהן.

נחזור מעט לאחור... לקשיים שהחברות מערימות על המבוטחים שנקלעו למצוקה של מצב סיעודי. כאן נדרש המבוטח להציג בפני בוחן מקצועי שהוא לא יכול לקיים לפחות 3 מבין 6 קריטריונים שנקבעו להגדרת אדם בישראל כסיעודי.

הסעיפים בהם יש לעמוד (או למעשה לא לעמוד...):

  1. להתרחץ ולהתגלח
  2. לקום ולשכב
  3. לאכול ולשתות
  4. להתלבש ולהתפשט
  5. לשלוט על הסוגרים
  6. ללכת (מרותקים למיטה\כיסאגלגלים)

נערכה בדיקה מקצועית ונמצא שהמבוטח אכן לא יכול לבצע 3 מהפעולות הכה בסיסיות הללו? זה לא נגמר. כעת חברת הביטוח תתחיל לפשפש בהיסטוריה הרפואית כדי למצוא מחלות, תסמינים או בדיקות מהעבר שיוכלו לשחרר אותה מהצורך לשלם די ביטוח סיעודי.

המטרה היא לא להציג את חברות הביטוח בצור הרעה אלא להציג את המצב כפי שהוא, בו יש מבוטח ששילם כל חייו עבור ביטוח סיעודי ויש חברת ביטוח שמנסה לא לשלם את הביטוח כדי לא להפסיד כספים.

במקרים רבים המבוטח עצמו כלל אינו יכול לבצע את התביעה מסיבה פיזית או נפשית בה הוא נמצא (נכות, שיתוק, אלצהיימר, פרקינסון ועוד...) ולכן בני המשפחה שלו הם אלו שצריכים להגיש תביעת סיעוד עבורו. המשפט אל תשליכני לעת זקנה מקבל משנה תוקף במקרים הללו, ובעיקר כאשר מדובר לעתים בהרבה יותר מזה, ומשפחות רבות "נאלצות" לשאת בעול התשלומים לטיפולים ראויים עבור ההורים או קרובים אחרים שלהם שבמצב סיעודי שכזה.

כאן כבר בהחלט חייבים לעשות זאת רק באמצעות עורך דין המבין בתחום כדי לקצר תהליכים ולהראות לחברת הביטוח שאתם מתכוונים לעמוד על המגיע לכם. ניתן בהחלט להמליץ על מיכאל, עורך דין נזקי גוף בחיפה, שהוא בעל ניסיון רב בהגשת תביעות סיעוד כנגד חברות הביטוח וזכיה בהן עבור לקוחותיו בכל הארץ.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידן שלומן

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת עידן שלומן
 
איך לתבוע פיצויים מקסימליים מול חברות הביטוח השונות?
24/12/18 | נזיקין
אתם צעירים ונמרצים ודואגים לעתיד. לכן אתם משלמים מדי חודש לאורך עשרות שנים עבור ביטוח סיעודי לחברת הביטוח שלכם באופן פרטי או לקופות החולים. ואז מגיע הרגע הקשה בו אתם הופכים סיעודיים, בין אם עכב הגיל שלכם (זקנה) או עכב אירוע שעברתם (תאונה, מחלה וכו').

חברת הדמיות אדריכליות לעיצוב הבית שלך
22/12/18 | אדריכלות
יזמים וקבלנים בענף הבנייה לא יכולים כיום אפילו לדמיין כיצד בעבר הרחוק לא נעשה שימוש בהדמיות תלת מימד לפני תחילת הבנייה, במהלכה ובעיקר בסיום תהליך הבנייה והמעבר לתהליך מכירת הדירות.

איזה פיצוי ניתן לקבל מחברת התעופה?
22/12/18 | כללי
ענף התעופה בישראל עבר שינויים רבים בשנים האחרונות ואין מדובר רק על עשרות חברות תעופה חדשות שהוסיפו קווי תעופה רבים מישראל לעולם בכלל ולאירופה בפרט. מדובר גם על חוק שירותי תעופה שגרם לשינוי משמעותי ביחס שבין חברות התעופה לנוסעים וחיזק את הכוח של כל נוסע מול חברות התעופה הגדולות במקרה של שירות לקוי מצדן.

רקדנית בטן לכל אירוע
חתונה היא אירוע מרגש ביותר ובטח ובטח עבור הכלה לעתיד. נשים רבות מחכות כל חייהן ליום החתונה ולחגיגה הגדולה שנערכת באירוע של פעם בחיים עם אהוב ליבן.

סוגי קייטרינג והקהל החיפאי
חיפה נחשבה במשך שנים לאחות הזקנה והמיושנת של תל אביב אבל הדברים בהחלט השתנו לטובה בעיר הנמל הצפונית בעשור האחרון וכיום ניתן למצוא בעיר היצע שדומה לזה הקיים בתל אביב בכל תחום ובעיקר בענף המזון וההסעדה.

למה שירותי קייטרינג הם לב האירוע שלך?
השמלה? החליפה? המוסיקה? האולם? לא, לא ולא. מה שזוכרים בעיקר מכל אירוע ועל אחת כמה וכמה באירועים קטנים זה את האוכל שהגישו בו. בדיוק בגלל זה חשוב לבחור קייטרינג מקצועי עם אוכל איכותי.

להשיג יותר גולשים לאתר באמצעות ניהול דומיין נכון
בעלי עסקים מתנהלים כיום מול אתר אינטרנט ומנסים לחסוך בעלויות. הם מוותרים על ניהול שוטף וכן תחזוקת האתר ומתפלאים מדוע לקוחות לא מגיעים. נשמע לכם מוכר? האם גם לכם יש אתר מושקע אבל אף אחד לא באמת מנהל ומתחזק אותו כראוי?

כל המידע אודות אחסון אתרים
אתרים משמרים את המידע שלהם ואף מציגים אותו בזכות כונן קשיח שנקרא גם שרת. בעת הגלישה, הלקוח הפוטנציאלי מקיש את כתובת האתר בציפייה להשיג בדיוק את מה שהוא צריך במהירות ויעילות. לעיתים מתקיימים תרחישים בו האתר נתקע, הופך בדרך כזו או אחרת "פחות מסביר פנים" ללקוח והוא מבחינתו עובר לאתר הבא.

מכירה או קניית דירה באמצעות עורך דין מקרקעין
צריכים למכור את הדירה הישנה או לרכוש נכס חדש במקום? ברוב המקרים מדובר בעסקה לא קטנה שתדרוש מכם להקפיד על לא מעט דברים. כדי שלא תפספסו בדרך את הנקודות החשובות ביותר של המכירה או הקנייה, אולי כדאי לדבר על הסכם רכישה או מכר מותאם.

מתי צריך להיעזר בשירותי פורץ מנעולים בקריות?
צריכים פורץ מנעולים בקריות? ננעלתם במשרד או אפילו בבית? אלו הם תרחישים שלעיתים ידרשו מכם לזמן מנעולן בקריות או מנעולן מומלץ בחיפה שיסדר את הבלגן וימזער את הנזק עד כמה שניתן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI