דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
חיים נוי 13/02/19 |  צפיות: 213
המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר בכנס CDS שמתקיים בריאד, ערב הסעודית, ישתתפו מומחי אבטחת סייבר מובילים

ארלינגטון, וירג'יניה, 12 בפברואר 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

אנדגיים, המובילה בהגנה מאוחדת על נקודות קצה מפני התקפות ממוקדות, הודיעה היום שהמדען הראשי היירום אנדרסון יישא נאום מרכזי שיעסוק בתפקיד של בינה מלאכותית בסביבת האבטחה של היום ב-Cyber Defense Summit (CDS) בריאד, ערב הסעודית. הנאום מבוסס על ההצלחה המוכחת של אנדגיים בשימוש בלמידת מכונה לגילוי איומים והסוכן החכם Artemis® להגדלת והעלאת צוותי אבטחה בתוך ארגונים כיום.

האימוץ של בינה מלאכותית נעשה יותר פופולרי, אבל דרך מתוקננת להעריך את היכולת או החולשה של בינה מלאכותית במוצרי אבטחת נקודות קצה לא. אנדרסון ידגיש שהסיבה שבינה מלאכותית משכנעת קשורה פחות לרובוטים ובינה מלאכותית כללית ויותר לרעיונות פשוטים. לאנדרסון יש השכלה פורמלית בלמידת מכונה, עם ניסיון במידע שימושי וביטחון לאומי בחברות אבטחת סייבר ומעבדות לאומיות אמריקניות.

הנאום של אנדרסן, Beyond the AI buzzwords: a balanced perspective of AI in security, מתוכנן לשעה 09:45 זמן מקומי ביום רביעי, 13 בפברואר.

"למידת המכונה של אנדגיים ממשיכה להגדיל ולהעלות אנליסטים בדרג העליון, וגם לגלות נוזקה ופעילות זדונית בסוכן אחד על פני MITRE ATT&CK matrix", אמר אנדרסון. "לרוע המזל, ייתכן שהניסיונות של הענף ללמד ולשווק טכנולוגיות למידת מכונה יעילות למעשה הרעילו את ההבנה והציפיות לגבי מה הן עושות. וזה, בצדק, גרם אצל העוסקים בכך לספקנות מסוימת. האתגר העיקרי היה אי התאמה בין התפיסה והפרקטיקה. המיתוג של "בינה מלאכותית" על ידי הענף כלמידת מכונה שממוקדת באופן צר בגילוי הסיטה את תשומת הלב מהתפתחויות אחרות בקביעת סדר עדיפויות מודרכת, תגובה אוטומטית וזרימת עבודה נתמכת".

אנדרסון ידבר על תפיסות מוטעות לגבי טכנולוגיות יעילות של למידת מכונה באבטחת מידע. הוא יתעמק במשמעות של הבאזוורדס השונים מנקודת המבט של העוסקים בתחום ומה הם באמת היתרונות בשורה התחתונה.

"השנה אנחנו חוזים שתוקפי סייבר ישתמשו בבינה מלאכותית בארגז הכלים שלהם כדי לזהות פגיעויות ולהפוך טקטיקות לאוטומטיות בקנה מידה גדול. כדי להגיב ביעילות להתקפות האלה באמצעות אסטרטגיית הגנה חזקה, חשוב שתהיה תשתית אבטחה שגם היא נובעת מתפיסות דומות ומתמקדת בגילוי איומים מתקדם. הבינה הגבוהה הזאת מאפשרת לצוותי SOC למנוע פריצות בקנה מידה גדול ולהגיב במהירות לאירועים. יכולת למידת המכונה של אנדגיים לוקחת את "לחשוב כמו תוקף" לרמה הבאה", אמר אבינאש אדבאני, מנכ"ל Spire Solutions.

את CDS מפעילה השותפה של אנדגיים, Spire Solutions, ספקית פתרונות האבטחה המועדפת של המזרח התיכון.

אודות אנדגיים

פלטפורמת אבטחת נקודות הקצה האחודה של אנדגיים משנה את תוכניות האבטחה - האנשים, התהליכים והטכנולוגיה שלהן - באמצעות ההגנה הכי חזקה על נקודות הקצה וחוויית המשתמש הכי פשוטה, ומבטיחה שאנליסטים בכל רמת מיומנות יכולים לעצור התקפות ממוקדות לפני גניבת מידע. אנדגיים מאחדת מניעה, גילוי וציד איומים כדי לעצור התנהגויות מוכרות ולא מוכרות של תוקפים בקנה מידה גדול באמצעות סוכן אחד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.endgame.com ותעקבו אחרינו בטוויטר @EndgameInc.

אודות Spire Solutions

Spire Solutions היא מובילה אזורית בפתרונות ושירותי אבטחת מידע שמייצגת בלעדית את טכנולוגיות אבטחת המידע המתקדמות ביותר בעולם. Spire Solutions, שמניעה אותה מסירות רבה להצלחת הלקוח, יצרה לעצמה מוניטין כשותפת האבטחה המועדפת במזרח התיכון.

אשת קשר למדיה:
Megan Grasty
Highwire PR for Endgame
+1 916-834-0802
Endgame@highwirepr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Farmers Edge מוסיפה בינה בקבינה לפלטפורמה דיגיטלית מדויקת
כלי מבוסס אפליקציות מספק חיבוריות אוניברסלית, בקבינה ומרחוק, כדי לספק תמיכה בהחלטות ושמירת רישומים פשוטה יותר לניתוח רווחים מדויק

Twelve Seas Investment Company חותמת על הסכם להתאחד עם חברה מאיחוד האמירויות
Twelve Seas Investment Company ("Twelve Seas") (לשעבר NASDAQ:TWLV ועכשיו NASDAQ:BROG), חברה שהוקמה מתוך מטרה להתקשר באיחוד עסקי, וחברה מאיחוד האמירויות בעסקי האחסון והשירותים של נפט, הודיעו שהן חתמו היום על הסכם לאיחוד עסקי

סול-ג'ל טכנולוגיות מודיעה על הרשמה של 50אחוז בתוכנית הפיבוטלית שלב 3 של TWIN לטיפול באקנה וולגריס
16/04/19 | בריאות
הרשמת החולים לניסויים שלב 3 הפיבוטליים ב-TWIN נמשכת לפי התוכנית תוצאות ראשוניות צפויות ברבעון הרביעי של 2019

CPE וירטואלי חדש תומך בפתרונות הייפרוויזור VNF ל-SD‑WAN
משפחת מוצרי ה-CPE הווירטואלי SmartNode וירטואלי (vSN) מפשטת, מאיצה ומורידה עלויות בהתקנות של שירותי טראנק SIP, PBX מתארח, SDN, גישת IP ו-VPN

הנוכחות של אנדרסן גלובל מתפשטת בספרד
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הרחבת הנוכחות שלה בספרד עם ההוספה של חברת שיתוף פעולה חדשה, Perez Moreno Abogados, שנמצאת בסביליה. התוספת תהיה המקום השישי של אנדרסן גלובל במדינת ספרד והשנייה בסביליה.

IDeas מציגה קוראי מקטעים מאובטחים עבור כרטיסים חכמים ללא מגע של LEGIC
RF IDeas, הספקית של הפלטפורמה הארגונית המובילה לרכישת זהויות בתוך פתרונות של אימות וגישה מאובטחים, מציעה עכשיו קוראי כרטיסים חכמים עבור אישורי LEGIC המתוכננים לשילוב קל במערכות צד שלישי מכל הסוגים, כולל מדפסות רב תפקודיות, מכשירי בריאות, בקרי אוטומציה ועוד.

מרי קיי ממשיכה בתמיכה שלה בהעצמה ומנהיגות של נשים בכנס אבן הפינה של פורום הנשים הבינ"ל
חברת הקוסמטיקה הגלובלית נותנת חסות לאירוע בברצלונה למובילות מחשבה, חדשניות ומפלסות דרכים

מועדון המחבטים של אונטריו הגדיל את מספר החברים שלו ב-20% באמצעות גג מתקפל של אופנאייר
ענף הבריאות והכושר באמריקה שהיקפו 30 מיליארד דולר גדל ב-3 עד 4 אחוז בשנה בעשר השנים האחרונות. והוא לא מראה שום סימני האטה, לפי IHRSA (האיגוד הבינ"ל של בריאות, מחבטים ומועדוני ספורט). בראיון לפורבס, מנכ"ל הזיכיון קראנץ' בן מידגלי אמר ש-20% מהמבוגרים באמריקה חברים במועדון כושר והמספר הזה יכול בקלות להכפיל את עצמו ב-10 עד 15 השנים הבאות.

הופעת בכורה של Andersen Tax ו-Andersen Legal ביוון ובקפריסין
העלייה של השם אנדרסן ממשיכה ברחבי אירופה עם החדשות שחברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל Unity Four ו-Pistiolis-Triantafyllos & Associates יהפכו לחברות חברות מלאות של האיגוד הבינ"ל ויאמצו את השם אנדרסן ביוון וקפריסין.

ביקורת: אחד פלוס אחת - הצגה קצבית, מרגשת ומצחיקה על מערכת יחסים של בני זוג - תיאטרון הספרייה
07/04/19 | תיאטרון
"אחד פלוס אחת" היא הצגה המורכבת מפכים קטנים במערכת יחסים של בני זוג העוברים לגור ביחד. ההצגה , העולה בתיאטרון הספרייה ברמת גן, מיסודו של בית צבי, היא קצבית וקולחת, מצחיקה וגם מרגשת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI