דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
חיים נוי 13/02/19 |  צפיות: 364
המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר בכנס CDS שמתקיים בריאד, ערב הסעודית, ישתתפו מומחי אבטחת סייבר מובילים

ארלינגטון, וירג'יניה, 12 בפברואר 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

אנדגיים, המובילה בהגנה מאוחדת על נקודות קצה מפני התקפות ממוקדות, הודיעה היום שהמדען הראשי היירום אנדרסון יישא נאום מרכזי שיעסוק בתפקיד של בינה מלאכותית בסביבת האבטחה של היום ב-Cyber Defense Summit (CDS) בריאד, ערב הסעודית. הנאום מבוסס על ההצלחה המוכחת של אנדגיים בשימוש בלמידת מכונה לגילוי איומים והסוכן החכם Artemis® להגדלת והעלאת צוותי אבטחה בתוך ארגונים כיום.

האימוץ של בינה מלאכותית נעשה יותר פופולרי, אבל דרך מתוקננת להעריך את היכולת או החולשה של בינה מלאכותית במוצרי אבטחת נקודות קצה לא. אנדרסון ידגיש שהסיבה שבינה מלאכותית משכנעת קשורה פחות לרובוטים ובינה מלאכותית כללית ויותר לרעיונות פשוטים. לאנדרסון יש השכלה פורמלית בלמידת מכונה, עם ניסיון במידע שימושי וביטחון לאומי בחברות אבטחת סייבר ומעבדות לאומיות אמריקניות.

הנאום של אנדרסן, Beyond the AI buzzwords: a balanced perspective of AI in security, מתוכנן לשעה 09:45 זמן מקומי ביום רביעי, 13 בפברואר.

"למידת המכונה של אנדגיים ממשיכה להגדיל ולהעלות אנליסטים בדרג העליון, וגם לגלות נוזקה ופעילות זדונית בסוכן אחד על פני MITRE ATT&CK matrix", אמר אנדרסון. "לרוע המזל, ייתכן שהניסיונות של הענף ללמד ולשווק טכנולוגיות למידת מכונה יעילות למעשה הרעילו את ההבנה והציפיות לגבי מה הן עושות. וזה, בצדק, גרם אצל העוסקים בכך לספקנות מסוימת. האתגר העיקרי היה אי התאמה בין התפיסה והפרקטיקה. המיתוג של "בינה מלאכותית" על ידי הענף כלמידת מכונה שממוקדת באופן צר בגילוי הסיטה את תשומת הלב מהתפתחויות אחרות בקביעת סדר עדיפויות מודרכת, תגובה אוטומטית וזרימת עבודה נתמכת".

אנדרסון ידבר על תפיסות מוטעות לגבי טכנולוגיות יעילות של למידת מכונה באבטחת מידע. הוא יתעמק במשמעות של הבאזוורדס השונים מנקודת המבט של העוסקים בתחום ומה הם באמת היתרונות בשורה התחתונה.

"השנה אנחנו חוזים שתוקפי סייבר ישתמשו בבינה מלאכותית בארגז הכלים שלהם כדי לזהות פגיעויות ולהפוך טקטיקות לאוטומטיות בקנה מידה גדול. כדי להגיב ביעילות להתקפות האלה באמצעות אסטרטגיית הגנה חזקה, חשוב שתהיה תשתית אבטחה שגם היא נובעת מתפיסות דומות ומתמקדת בגילוי איומים מתקדם. הבינה הגבוהה הזאת מאפשרת לצוותי SOC למנוע פריצות בקנה מידה גדול ולהגיב במהירות לאירועים. יכולת למידת המכונה של אנדגיים לוקחת את "לחשוב כמו תוקף" לרמה הבאה", אמר אבינאש אדבאני, מנכ"ל Spire Solutions.

את CDS מפעילה השותפה של אנדגיים, Spire Solutions, ספקית פתרונות האבטחה המועדפת של המזרח התיכון.

אודות אנדגיים

פלטפורמת אבטחת נקודות הקצה האחודה של אנדגיים משנה את תוכניות האבטחה - האנשים, התהליכים והטכנולוגיה שלהן - באמצעות ההגנה הכי חזקה על נקודות הקצה וחוויית המשתמש הכי פשוטה, ומבטיחה שאנליסטים בכל רמת מיומנות יכולים לעצור התקפות ממוקדות לפני גניבת מידע. אנדגיים מאחדת מניעה, גילוי וציד איומים כדי לעצור התנהגויות מוכרות ולא מוכרות של תוקפים בקנה מידה גדול באמצעות סוכן אחד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.endgame.com ותעקבו אחרינו בטוויטר @EndgameInc.

אודות Spire Solutions

Spire Solutions היא מובילה אזורית בפתרונות ושירותי אבטחת מידע שמייצגת בלעדית את טכנולוגיות אבטחת המידע המתקדמות ביותר בעולם. Spire Solutions, שמניעה אותה מסירות רבה להצלחת הלקוח, יצרה לעצמה מוניטין כשותפת האבטחה המועדפת במזרח התיכון.

אשת קשר למדיה:
Megan Grasty
Highwire PR for Endgame
+1 916-834-0802
Endgame@highwirepr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לאפריל 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לאפריל 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש אפריל.

מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו
פרויקט רב שימושי חדשני ייצור עיר בתוך עיר מלאה בשטחים ירוקים

אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI