דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
חיים נוי 13/02/19 |  צפיות: 76
המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר בכנס CDS שמתקיים בריאד, ערב הסעודית, ישתתפו מומחי אבטחת סייבר מובילים

ארלינגטון, וירג'יניה, 12 בפברואר 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

אנדגיים, המובילה בהגנה מאוחדת על נקודות קצה מפני התקפות ממוקדות, הודיעה היום שהמדען הראשי היירום אנדרסון יישא נאום מרכזי שיעסוק בתפקיד של בינה מלאכותית בסביבת האבטחה של היום ב-Cyber Defense Summit (CDS) בריאד, ערב הסעודית. הנאום מבוסס על ההצלחה המוכחת של אנדגיים בשימוש בלמידת מכונה לגילוי איומים והסוכן החכם Artemis® להגדלת והעלאת צוותי אבטחה בתוך ארגונים כיום.

האימוץ של בינה מלאכותית נעשה יותר פופולרי, אבל דרך מתוקננת להעריך את היכולת או החולשה של בינה מלאכותית במוצרי אבטחת נקודות קצה לא. אנדרסון ידגיש שהסיבה שבינה מלאכותית משכנעת קשורה פחות לרובוטים ובינה מלאכותית כללית ויותר לרעיונות פשוטים. לאנדרסון יש השכלה פורמלית בלמידת מכונה, עם ניסיון במידע שימושי וביטחון לאומי בחברות אבטחת סייבר ומעבדות לאומיות אמריקניות.

הנאום של אנדרסן, Beyond the AI buzzwords: a balanced perspective of AI in security, מתוכנן לשעה 09:45 זמן מקומי ביום רביעי, 13 בפברואר.

"למידת המכונה של אנדגיים ממשיכה להגדיל ולהעלות אנליסטים בדרג העליון, וגם לגלות נוזקה ופעילות זדונית בסוכן אחד על פני MITRE ATT&CK matrix", אמר אנדרסון. "לרוע המזל, ייתכן שהניסיונות של הענף ללמד ולשווק טכנולוגיות למידת מכונה יעילות למעשה הרעילו את ההבנה והציפיות לגבי מה הן עושות. וזה, בצדק, גרם אצל העוסקים בכך לספקנות מסוימת. האתגר העיקרי היה אי התאמה בין התפיסה והפרקטיקה. המיתוג של "בינה מלאכותית" על ידי הענף כלמידת מכונה שממוקדת באופן צר בגילוי הסיטה את תשומת הלב מהתפתחויות אחרות בקביעת סדר עדיפויות מודרכת, תגובה אוטומטית וזרימת עבודה נתמכת".

אנדרסון ידבר על תפיסות מוטעות לגבי טכנולוגיות יעילות של למידת מכונה באבטחת מידע. הוא יתעמק במשמעות של הבאזוורדס השונים מנקודת המבט של העוסקים בתחום ומה הם באמת היתרונות בשורה התחתונה.

"השנה אנחנו חוזים שתוקפי סייבר ישתמשו בבינה מלאכותית בארגז הכלים שלהם כדי לזהות פגיעויות ולהפוך טקטיקות לאוטומטיות בקנה מידה גדול. כדי להגיב ביעילות להתקפות האלה באמצעות אסטרטגיית הגנה חזקה, חשוב שתהיה תשתית אבטחה שגם היא נובעת מתפיסות דומות ומתמקדת בגילוי איומים מתקדם. הבינה הגבוהה הזאת מאפשרת לצוותי SOC למנוע פריצות בקנה מידה גדול ולהגיב במהירות לאירועים. יכולת למידת המכונה של אנדגיים לוקחת את "לחשוב כמו תוקף" לרמה הבאה", אמר אבינאש אדבאני, מנכ"ל Spire Solutions.

את CDS מפעילה השותפה של אנדגיים, Spire Solutions, ספקית פתרונות האבטחה המועדפת של המזרח התיכון.

אודות אנדגיים

פלטפורמת אבטחת נקודות הקצה האחודה של אנדגיים משנה את תוכניות האבטחה - האנשים, התהליכים והטכנולוגיה שלהן - באמצעות ההגנה הכי חזקה על נקודות הקצה וחוויית המשתמש הכי פשוטה, ומבטיחה שאנליסטים בכל רמת מיומנות יכולים לעצור התקפות ממוקדות לפני גניבת מידע. אנדגיים מאחדת מניעה, גילוי וציד איומים כדי לעצור התנהגויות מוכרות ולא מוכרות של תוקפים בקנה מידה גדול באמצעות סוכן אחד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.endgame.com ותעקבו אחרינו בטוויטר @EndgameInc.

אודות Spire Solutions

Spire Solutions היא מובילה אזורית בפתרונות ושירותי אבטחת מידע שמייצגת בלעדית את טכנולוגיות אבטחת המידע המתקדמות ביותר בעולם. Spire Solutions, שמניעה אותה מסירות רבה להצלחת הלקוח, יצרה לעצמה מוניטין כשותפת האבטחה המועדפת במזרח התיכון.

אשת קשר למדיה:
Megan Grasty
Highwire PR for Endgame
+1 916-834-0802
Endgame@highwirepr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: מישהו לרוץ איתו - חוויה תיאטרלית ומענגת על פי ספרו של דויד גרוסמן - בית צבי
18/02/19 | תיאטרון
"מישהו לרוץ איתו" המבוסס על ספרו הנודע של דויד גרוסמן, העולה עתה בבית צבי ברמת גן הוא מחזה המעניק לצופים חוויה תיאטרלית מרגשת ומענגת. מפגן של צליל וקצב, וסיפור על התבגרות, אהבה ומלחמה בסמים.

GA-ASI הדגימה המראה והחזרה באמצעות תקשורת לוויינית של MQ-9B באמצעות שליטה ובקרה בשטח XC2
ב-4 בדצמבר General Atomics Aeronautical Systems, Inc. (GA-ASI) הדגימה משימת MQ-9B שלמה ללא שימוש בתחנת בקרה קרקעית (GCS) עם אלמנט שיגור והחזרה (LRE).

ביוטיים מוסרת עדכון עסקי שכולל מידע על AgeX, OncoCyte ו-Asterias
BioTime, Inc. (NYSE American ו-TASE: BTX), חברת ביוטק בשלב הקליני שמתמקדת במחלות ניווניות, מסרה היום עדכון עסקי שכלל מידע על AgeX Therapeutics, Inc. (AgeX) (NYSE American: AGE) ועל שתי החברות המסונפות של ביוטיים, OncoCyte Corporation (OncoCyte) (NYSE American: OCX) ו-Asterias Biotherapeutics, Inc. (Asterias) (NYSE American: AST).

FXCM Arabic רוצה לפגוש אתכם בדובאי FXCM תארח פורום
FXCM Arabic, המחלקה שמיועדת לשרת את בסיס הלקוחות במזרח התיכון והמפרץ של FXCM Group, LLC ("קבוצת FXCM" או "FXCM"), ספקית בינ"ל מובילה של שירותי מסחר מקוון במטבע חוץ, מסחר בחוזי הפרשים, מטבעות קריפטו ושירותים קשורים, מזמינה משוגעים למסחר בעבר, בהווה ומתעניינים לקבוע פגישות אישיות עם FXCM.

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בהודו: Nangia Advisors פותחת משרדים בבנגלורו ופונה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על התרחבות נוספת בהודו, כש-Nangia Advisors, חברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל, פותחת משרדים חדשים בבנגלורו ופונה. אנדרסן גלובל התחילה בהתרחבות שלה בהודו לפני פחות משנה, ועכשיו יש לה נוכחות בעשרה מקומות במדינה באמצעות חברות שיתוף הפעולה שלה Vaish Associates ו-Nangia Advisors.

המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר
בכנס CDS שמתקיים בריאד, ערב הסעודית, ישתתפו מומחי אבטחת סייבר מובילים

Galimedix Therapeutics תציג בכנס המנכלים והמשקיעים BIO
Galimedix Therapeutics, שמפתחת פתרונות חדשים למחלות עיניים וניוון עצבים, הודיעה היום שאנדרו פרלמן, Ph.D., מנכ"ל גלימדיקס, יגיש מצגת בכנס המנכלים והמשקיעים BIO בעיר ניו יורק. המצגת של ד"ר פרלמן תהיה ביום שלישי, 12 בפברואר 2019, בשעה 11:00 שעון החוף המזרחי בחדר Chelsea. הכנס מתקיים ב-New York Marriott Marquis בעיר ניו יורק.

ביקורת: מלאכים באמריקה - פנטזיה הזויה על שנות ה-80 העליזות בארה"ב - נוצץ, נוקב, מרגש ותוסס - בית צבי
09/02/19 | תיאטרון
מלאכים באמריקה הוא פנטזיה, שזורה בהזיות, העוסקת בשנות השמונים העליזות בארה"ב, סערת האיידס ועלילות מספר גיבורים מכל שכבות החברה, כולם מתנקזים לגורל בלתי צפוי, נוצץ, נוקב, מרגש ותוסס.

Harry Potter: Hogwarts Mystery מביא בחירות חדשות, אתגרים ואופנה עם קווסט צדדי לפברואר, הנשף השמימי
הרפתקה מיוחדת חדשה נותנת לשחקנים הזדמנות להשתתף באירוע חברתי בהוגוורטס שמאוד ציפו לו

Gong.io מגייסת 40 מיליון דולר כדי לשנות את המכירות באמצעות בינה מלאכותית
חברות כמו לינקדאין, GE, ZipRecruiter ודריפט מעצימות את הצוותים שלהן וזוכות בעסקאות באמצעות טכנולוגיית בינת השיחות של גונג
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI