דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים סימפליפיי סוגרת מימון סדרה C של 30 מיליון דולר
סימפליפיי סוגרת מימון סדרה C של 30 מיליון דולר
חיים נוי 21/05/19 |  צפיות: 141
סימפליפיי סוגרת מימון סדרה C של 30 מיליון דולר ההשקעה תממן את ההתרחבות הגלובלית והמוצרים החדשים של סימפליפיי, ותחזק את ההובלה שלה בשוק ה-SOAR הגדל במהירות

ניו יורק ותל אביב, 20 במאי 2019 (GLOBE NEWSWIRE):

סימפליפיי, הספקית העצמאית המובילה של תיאום, אוטומציה ותגובה של אבטחה (SOAR), הודיעה היום שהבטיחה מימון סדרה C של 30 מיליון דולר בהובלת Georgian Partners.

סימפליפיי תשתמש בכסף החדש הזה כדי להרחיב משמעותית את אסטרטגיית ההגעה לשוק הגלובלית שלה, וגם לחזק עוד את פלטפורמת תפעול האבטחה המובילה בשוק שלה. המשקיעים הקיימים של סימפליפיי - 83North, G20 Ventures ו-Jump Capital -- השתתפו אף הם בסבב. ההשקעה סדרה C מביאה את המימון הכולל של סימפליפיי עד היום ל-58 מיליון דולר, הוכחה לדומיננטיות הגוברת של החברה בתחום ה-SOAR.

"סימפליפיי מחזקת במהירות את מעמדה כספקית ה-SOAR העצמאית המובילה, עם מוצר מבודל וחזון ברור לאפשר לארגונים לנהל את פעילות האבטחה מקצה לקצה", אמר סטיב לייתל, שותף ב-Georgian Partners. "אנחנו נרגשים להוביל את סבב המימון סדרה C כדי לתמוך בסימפליפיי בהמשיכה את הצמיחה המהירה שלה".

סבב המימון הזה מגיע בסביבה של צמיחה מהירה בקטגוריית ה-SOAR ובעקבות התנופה המובילה בשוק של סימפליפיי, שכוללת:

  • צמיחה של1,000% לעומת השנה הקודמת ב-2017 וצמיחה של 280% ב-2018, שהשיגה עוד אתהמתחרים.
  • גידול של250% בהכנסות החוזרות השנתיות ברבעון הראשון של 2019.
  • הצלחהמתמשכת עם ארגונים גלובליים מובילים, שמדגישות אותה הזכיות לאחרונה אצל ענקיתלוגיסטיקה מה-Fortune 50,תאגיד מדיה ובידור מה-Fortune 100, בנק אירופי מה-Top 20 ומפיצת טכנולוגיה מה-Fortune 100.
  • הובלהמתרחבת במגזר של ספקי שירותי אבטחה מנוהלת (MSSP).סימפליפיי משרתת עכשיו 24% מהחברות שכלולות בריבוע הקסם של גרטנר ל-2018בשירותי אבטחה מנוהלת, בכל העולם.

כשהם ניצבים בפני גידול מתמיד בכמות של התראות האבטחה, כלי אבטחה נפרדים שלא תוכננו לפעול ביחד ומחסור עולמי באנשי אבטחת סייבר, צוותי אבטחה נמצאים כל הזמן תחת לחץ לעשות יותר עם פחות. סימפליפיי משמשת כמכפיל כוח פי 10 עבור צוותי אבטחה: הפלטפורמה של סימפליפיי היא שולחן עבודה אינטואיטיבי שמאפשר להם לנהל את פעילות האבטחה מקצה לקצה, להפוך משימות חוזרות לאוטומטיות ולשלב כלי אבטחה כדי להגיב לאיומי סייבר במהירות ובמדויק, ולהחכים יותר עם כל אינטראקציה של אנליסט.

"פלטפורמת פעילות האבטחה שלנו מקלה על כל נקודות הלחץ שניצבות בפני צוותי פעילות האבטחה", אמר עמוס שטרן, מנכ"ל ומייסד שותף של סימפליפיי. "ההשקעה הגדולה הזאת והמומחיות של Georgian יאפשרו לנו להרחיב את הנוכחות הגלובלית שלנו וליצור עוד חדשנות כדי להפוך את פעילות האבטחה ליותר חכמה, יעילה ועובדת במשותף. ובהמשיכנו במסענו, אנחנו מאוד אסירי תודה על כך שאנחנו עובדים יחד עם האנשים שלהם אנו חייבים את הצלחתנו ופותרים להם אתגרים: הלקוחות והשותפים שלנו".

אודות סימפליפיי

Siemplify, הספקית העצמאית המובילה של תיאום, אוטומציה ותגובה של אבטחה (SOAR), מגדירה את פעילות האבטחה עבור ארגונים ו- MSSPsבכל העולם. הפלטפורמה של סימפליפיי היא שולחן עבודה אינטואיטיבי שמאפשר לצוותי אבטחה לנהל את הפעילות שלהם מקצה לקצה, להגיב לאיומי סייבר במהירות ובמדויק, ולהחכים יותר עם כל אינטראקציה של אנליסט. סימפליפיי, שהוקמה ב-2015 על ידי מומחים מהמודיעין הישראלי עם ניסיון רב בניהול והדרכה של מרכזי פעילות אבטחה בכל העולם, גייסה מימון של 58 מיליון דולר עד היום. המטה שלה נמצא בניו יורק, עם משרדים בתל אביב. בקרו אותנו באתר siemplify.co או תעקבו אחרינו בטוויטר @Siemplify.

אודות Georgian Partners

Georgian Partners היא חברת הון צמיחה מונחית תזת השקעה שמשקיעה בחברות של תוכנה עסקית שמשתמשות בבינה מלאכותית שימושית, אמון ובינה מלאכותית מבוססת שיחה. Georgian Partners, שהוקמה על ידי יזמים ומנהלי טכנולוגיה מצליחים, משתמשת במומחיות הגלובלית שלה בתוכנה כדי להשפיע באופן ישיר על ההצלחה של חברות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.georgianpartners.com, או תעקבו אחרינו בטוויטר @GeorgianPrtnrs.

מוצרים, שמות שירותים וסמלילי חברות שמוזכרים בזאת עשויים להיות סימני מסחר רשומים של בעליהם, בהתאמה. כל הזכויות שמורות.

אנשי קשר
Michael Becce
MRB Public Relations, Inc. (for Siemplify)
+1 732.758.1100 x104
mbecce@mrb-pr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
S BLOCK תארח במשותף את פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה
אירוע הבלוקצ'יין של אסיה שמאוד מצפים לו פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה ייערך ב-22-23 ביוני 2019 ב-Marina Bay Sands בסינגפור. הכנס יכנס יותר מ-4,000 אנשי אליטות מהמימשל, איגודים, גופי רגולציה, מוסדות השקעה, קבוצות מפרויקטי בלוקצ'יין, טכנולוגיות פיננסיות והמדיה כדי לדון במגמות וחידושים בענף, ובמשותף להעניק הכרה לחלוצי הענף ותרומות לקידום הענף והשגת פיתוח טוב ומהיר!

האסימון המקורי OKB של OKEx והמטבע היציב USDK של OKLink רשומים בביטפינקס
בהעצימו את הסביבה של OKEx, OKB מאפשר למשתמשים של OKEx לבצע משימות שונות כגון הקמת בורסה שותפה ל-OKEx, יישוב עמלות מסחר, ומנוי לאסימונים חדשים בפלטפורמה למכירת אסימונים OK Jumpstart. עם מקרי שימוש רבים, OKB תפס יותר נתח שוק בחודשים שחלפו, לפי נתונים שפורסמו ב-CoinMarketCap.

Fiverr International Ltd. מודיעה על תמחור ההנפקה שלה
Fiverr International Ltd: ("פיבר") הודיעה היום על תמחור ההנפקה שלה של 5,263,158 מניות רגילות במחיר הנפקה של $21.00 למניה. גם לחתמים של ההנפקה תהיה אופציה של 30 יום לרכוש עד 789,473 מניות נוספות מפיבר במחיר ההנפקה. המניות צפויות להתחיל להיסחר בבורסה לניירות ערך של ניו יורק ב-13 ביוני 2019 בסימול FVRR.

רושאן בוחרת ב-MATRIXX Software כדי לפתוח באפגניסטן את העידן הדיגיטלי בתקשורת
MATRIXX Software, מעצמה חדשנית שמחויבת לשינוי המסחר הדיגיטלי, הודיעה היום שרושאן, ספקית שירותי התקשורת המובילה באפגניסטן, בחרה ב-MATRIXX Digital Commerce כדי לשנות את הפעילות שלה ולהגדיל את ההכנסות.

חברת פורטר (Forter) הגיעה לציון דרך משמעותי של עיבוד עסקאות בשווי כולל של 100 מיליארד דולר בשנה
Forter, החברה המובילה במניעת הונאות אשראי הכפילה את סכום העסקאות המוגנות על ידה, מתחילת 2019; מספר העסקאות המאסיבי מאפשר נגישות חסרת תקדים למגמות קנייה והונאה, ובכך מאפשרת הגנה לסוחרים רבים מסביב לעולם, ולכלל לקוחותיהם

Mary Kay מפגינה הובלה מדעית גלובלית באמצעות הגברת המודעות להשפעה של זיהום אוויר על העור בכנסים מדעיים מובילים באירופה
כנס הדרמטולוגיה העולמי שנערך כל ארבע שנים הוא מפגש הדרמטולוגיה הגדול ביותר בעולם. הנושא של WCD ב-2019, "עידן חדש לדרמטולוגיה הגלובלית", התאים באופן מושלם עבור Mary Kay להציג את ממצאי המדע השימושי שלה ולהמשיך בשיח המדעי על זיהום אוויר ופגיעה בעור. ב-12 ביוני Mary Kay תארח דיון באירוע בשם "גורמים מעיקים סביבתיים והעור: מעבר ל-UV".

אימות הזהויות הכל באחד של מליסה יובלט ב-FinTech Junction 2019
הפתרון נלחם בהונאות ומאפשר ציות ללא השפעה על חוויית המשתמש

Mary Kay Inc. יוצרת שותפות עם The Nature Conservancy כדי לקדם דיג בר קיימא במפרץ מכסיקו
השותפות, שתתמוך בתוכנית הדגה ועמידות החופים של טקסס, תתמודד עם בעיות כמו דיג יתר ופגיעה בבתי גידול

PVH Corp ממנה את שריל אייבל-הודג'ס למנהלת העסקים הראשית של Calvin Klein, Inc.
סטיב שיפמן יעזוב את החברה

טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לפברואר 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לפברואר 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש פברואר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI