דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים סימפליפיי סוגרת מימון סדרה C של 30 מיליון דולר
סימפליפיי סוגרת מימון סדרה C של 30 מיליון דולר
חיים נוי 21/05/19 |  צפיות: 287
סימפליפיי סוגרת מימון סדרה C של 30 מיליון דולר ההשקעה תממן את ההתרחבות הגלובלית והמוצרים החדשים של סימפליפיי, ותחזק את ההובלה שלה בשוק ה-SOAR הגדל במהירות

ניו יורק ותל אביב, 20 במאי 2019 (GLOBE NEWSWIRE):

סימפליפיי, הספקית העצמאית המובילה של תיאום, אוטומציה ותגובה של אבטחה (SOAR), הודיעה היום שהבטיחה מימון סדרה C של 30 מיליון דולר בהובלת Georgian Partners.

סימפליפיי תשתמש בכסף החדש הזה כדי להרחיב משמעותית את אסטרטגיית ההגעה לשוק הגלובלית שלה, וגם לחזק עוד את פלטפורמת תפעול האבטחה המובילה בשוק שלה. המשקיעים הקיימים של סימפליפיי - 83North, G20 Ventures ו-Jump Capital -- השתתפו אף הם בסבב. ההשקעה סדרה C מביאה את המימון הכולל של סימפליפיי עד היום ל-58 מיליון דולר, הוכחה לדומיננטיות הגוברת של החברה בתחום ה-SOAR.

"סימפליפיי מחזקת במהירות את מעמדה כספקית ה-SOAR העצמאית המובילה, עם מוצר מבודל וחזון ברור לאפשר לארגונים לנהל את פעילות האבטחה מקצה לקצה", אמר סטיב לייתל, שותף ב-Georgian Partners. "אנחנו נרגשים להוביל את סבב המימון סדרה C כדי לתמוך בסימפליפיי בהמשיכה את הצמיחה המהירה שלה".

סבב המימון הזה מגיע בסביבה של צמיחה מהירה בקטגוריית ה-SOAR ובעקבות התנופה המובילה בשוק של סימפליפיי, שכוללת:

  • צמיחה של1,000% לעומת השנה הקודמת ב-2017 וצמיחה של 280% ב-2018, שהשיגה עוד אתהמתחרים.
  • גידול של250% בהכנסות החוזרות השנתיות ברבעון הראשון של 2019.
  • הצלחהמתמשכת עם ארגונים גלובליים מובילים, שמדגישות אותה הזכיות לאחרונה אצל ענקיתלוגיסטיקה מה-Fortune 50,תאגיד מדיה ובידור מה-Fortune 100, בנק אירופי מה-Top 20 ומפיצת טכנולוגיה מה-Fortune 100.
  • הובלהמתרחבת במגזר של ספקי שירותי אבטחה מנוהלת (MSSP).סימפליפיי משרתת עכשיו 24% מהחברות שכלולות בריבוע הקסם של גרטנר ל-2018בשירותי אבטחה מנוהלת, בכל העולם.

כשהם ניצבים בפני גידול מתמיד בכמות של התראות האבטחה, כלי אבטחה נפרדים שלא תוכננו לפעול ביחד ומחסור עולמי באנשי אבטחת סייבר, צוותי אבטחה נמצאים כל הזמן תחת לחץ לעשות יותר עם פחות. סימפליפיי משמשת כמכפיל כוח פי 10 עבור צוותי אבטחה: הפלטפורמה של סימפליפיי היא שולחן עבודה אינטואיטיבי שמאפשר להם לנהל את פעילות האבטחה מקצה לקצה, להפוך משימות חוזרות לאוטומטיות ולשלב כלי אבטחה כדי להגיב לאיומי סייבר במהירות ובמדויק, ולהחכים יותר עם כל אינטראקציה של אנליסט.

"פלטפורמת פעילות האבטחה שלנו מקלה על כל נקודות הלחץ שניצבות בפני צוותי פעילות האבטחה", אמר עמוס שטרן, מנכ"ל ומייסד שותף של סימפליפיי. "ההשקעה הגדולה הזאת והמומחיות של Georgian יאפשרו לנו להרחיב את הנוכחות הגלובלית שלנו וליצור עוד חדשנות כדי להפוך את פעילות האבטחה ליותר חכמה, יעילה ועובדת במשותף. ובהמשיכנו במסענו, אנחנו מאוד אסירי תודה על כך שאנחנו עובדים יחד עם האנשים שלהם אנו חייבים את הצלחתנו ופותרים להם אתגרים: הלקוחות והשותפים שלנו".

אודות סימפליפיי

Siemplify, הספקית העצמאית המובילה של תיאום, אוטומציה ותגובה של אבטחה (SOAR), מגדירה את פעילות האבטחה עבור ארגונים ו- MSSPsבכל העולם. הפלטפורמה של סימפליפיי היא שולחן עבודה אינטואיטיבי שמאפשר לצוותי אבטחה לנהל את הפעילות שלהם מקצה לקצה, להגיב לאיומי סייבר במהירות ובמדויק, ולהחכים יותר עם כל אינטראקציה של אנליסט. סימפליפיי, שהוקמה ב-2015 על ידי מומחים מהמודיעין הישראלי עם ניסיון רב בניהול והדרכה של מרכזי פעילות אבטחה בכל העולם, גייסה מימון של 58 מיליון דולר עד היום. המטה שלה נמצא בניו יורק, עם משרדים בתל אביב. בקרו אותנו באתר siemplify.co או תעקבו אחרינו בטוויטר @Siemplify.

אודות Georgian Partners

Georgian Partners היא חברת הון צמיחה מונחית תזת השקעה שמשקיעה בחברות של תוכנה עסקית שמשתמשות בבינה מלאכותית שימושית, אמון ובינה מלאכותית מבוססת שיחה. Georgian Partners, שהוקמה על ידי יזמים ומנהלי טכנולוגיה מצליחים, משתמשת במומחיות הגלובלית שלה בתוכנה כדי להשפיע באופן ישיר על ההצלחה של חברות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.georgianpartners.com, או תעקבו אחרינו בטוויטר @GeorgianPrtnrs.

מוצרים, שמות שירותים וסמלילי חברות שמוזכרים בזאת עשויים להיות סימני מסחר רשומים של בעליהם, בהתאמה. כל הזכויות שמורות.

אנשי קשר
Michael Becce
MRB Public Relations, Inc. (for Siemplify)
+1 732.758.1100 x104
mbecce@mrb-pr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019

Great Bay Bio מוסיפה שני מובילים בענף לוועדה המייעצת
Great Bay Bio, חברת ביוטק של בינה מלאכותית מובילה שעוסקת בפיתוח CMC (כימיה, ייצור ואמצעי בקרה) מוכוון נתונים של תרופות ביולוגיות חדשניות, שמחה להודיע על הקמת המועצה המייעצת התלת מימדית שלה

Mary Kay חושפת מחקר על תפקוד המחסום העורי והאדמה של הפנים במפגש של האיגוד הסיני לרפואה אינטגרטיבית
המנהלת הבכירה לעניינים רפואיים של Mary Kay סין, ד"ר ג'ני ג'יאנג, שיתפה תוצאות מחקר של אסטרטגיות לשיפור תפקוד המחסום העורי והאדמה של הפנים. הממצאים האלה עשויים לספק תובנות חשובות להבנת עור רגיש. בין המשתתפים היו הדרמטולוגיים המובילים של המדינה ומנהלים נכבדים מחברות קוסמטיקה.

המכון לניהול פרויקטים מודיע על הרכישה של Disciplined Agile
מרחיב את ההיצע עבור מנהלי וצוותי פרויקטים לבחור את "אופן העבודה" שלהם

תרו מפרסמת את התוצאות ברבעון שהסתיים ביוני 2019
המכירות נטו של 161.3 מיליון דולר גדלו ב-6.7 מיליון דולר, או 4.3%, למרות קיטון חד ספרתי בכמויות בעיקר בגלל תמהיל הקטגוריות. הרווח הגולמי של 101.7 מיליון דולר גדל ב-1.6 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות היה 63.1% לעומת 64.7%.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI