דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים בסקר YPO Global Pulse נמצא שהלקוח תמיד צודק
בסקר YPO Global Pulse נמצא שהלקוח תמיד צודק
חיים נוי 23/05/19 |  צפיות: 142
בסקר YPO Global Pulse נמצא שהלקוח תמיד צודק בסקר YPO Global Pulse חדש נמצא שהלקוחות הם ההשראה העיקרית לחדשנות עסקית ברחבי העולם

ניו יורק, 23 במאי 2019,  (GLOBE NEWSWIRE):

YPO, ארגון המנהיגות הגלובלי הראשון במעלה בעולם של יותר מ-27,000 מנהלים כלליים, ערך סקר בקרב חבריו ביותר מ-130 מדינות כדי לקבל את המחשבות העדכניות שלהם על חדשנות וההשלכות שלה על עתיד העסקים שלהם.

סקר החדשנות 2019 Global Pulse Innovation Survey של YPO, שנערך בין 29 באפריל ו-6 במאי 2019 עם יותר מ-1,600 משיבים שהם מנהלים כלליים, אישר שרוב המנהיגים העסקיים בעולם (57 אחוז) חשים צורך דחוף לחדש עכשיו. היכן הם מחפשים השראה לחדש? אצל הלקוחות שלהם.

כמעט מחצית מהמנהיגים העסקיים ציינו את הלקוחות כמקור ההשראה הראשון בחשיבותו שלהם לחדשנות (48 אחוז) כשבמקום השני העובדים (36 אחוז). יועצים (10 אחוז) וצוותי חשיבה (7 אחוז) משתרכים הרחק מאחור במחשבה של המשיבים. החשיבות של לשמור שהציבור החשוב הזה יהיה מרוצה היא נקודת מוקד, כשכמעט משיב אחד מחמישה ציין את חוויית הלקוח כתחום העסקי העיקרי שלו שהכי צריך חדשנות עכשיו. היא מדורגת לפני מוצרים, נתונים/ בינה עסקית וטכנולוגיה.

לפי ממצאים נוספים של YPO Global Pulse, מיקום, מיקום ג"ג, ענף, גודל החברה, ומשך התקופה בתפקיד משפיעים מאוד על הדעות של המנהיגים העסקיים ותוכניות הפעולה לעתיד בנוגע לחדשנות:

 • הצורךלחדש הוא בעדיפות עליונה אצל מנהיגים עסקיים בעולם, אבל רק ארבעה מעשרהמאמינים מאוד שיש להם רצון לבצע ניסויים.
  • 57 אחוז מהמנהלים הכלליים מאמינים מאוד שיש צורך דחוף שהעסקשלהם יהיה חדשני, אבל יותר משליש מהקבוצה הזאת (37 אחוז) ציינו עם זאתשהם כנראה לא ישקיעו בחדשנות ב-12 החודשים הבאים.
  • הענףממלא תפקיד חשוב ביחס של המנהיגים העסקיים לסיכונים בעסק כשהמנהלים בענפיהמחשוב ותוכנה, טיפול רפואי ופרסום ושיווק מאמצים סיכונים (ליותר מ-55 אחוזיש רצון לבצע ניסויים ולקחת סיכונים) ואילו מנהיגים בענפי ההפצה, רכב וביגודסולדים יותר מסיכונים (רק ל-35 אחוז יש רצון לבצע ניסויים ולקחת סיכונים).
 • ב-12החודשים הבאים, מנהיגים עסקיים בעולם שמאוד סביר שישקיעו יעשו זאת במוצרים(45 אחוז), תהליכים פנימיים (44 אחוז) וטכנולוגיה (42 אחוז) כדי לעזור להםלזכות בלקוחות.
  • משיביםבאפריקה (45 אחוז) ציינו שההוצאה שלהם תתמקד במוצרים חדשים.
  • מנהיגיםעסקיים באמריקה הלטינית (26 אחוז) ואסיה (19 אחוז) סביר יותר שישקיעובמודלים עסקיים חדשים בהשוואה למקבילים שלהם בארצות הברית (16 אחוז) וקנדה(14 אחוז).
  • מנהיגיםעסקיים בארה"ב (34 אחוז) סביר קצת יותר שישקיעו באנשים מוכשרים בהשוואהלכל האחרים (29 אחוז).
  • מנהיגיםשאוחזים בהגה שלוש שנים או פחות סביר פחות שישקיעו באנשים מוכשרים (26 אחוז)בהשוואה לאלה שאוחזים בהגה יותר זמן (32 אחוז).
  • מנהיגיםשל ארגונים גדולים יותר (250 מיליון דולר ומעלה) ציינו שהשקעה בחדשנות ב-12החודשים הבאים תופנה לנתונים/ בינה עסקית (47 אחוז), ואילו מנהיגים של עסקיםשל 25-250 מיליון דולר מתכוונים להשקיע בטכנולוגיה (42 אחוז). מנהיגים שלארגונים קטנים יותר (עד 25 מיליון דולר) דיווחו שימקדו את ההוצאה שלהם ב-12החודשים הבאים במוצרים חדשים (45 אחוז).
 • יותר מנהיגיםמסכימים מאוד שתנאי השוק המשתנים מגדירים מחדש את העסק שלהם (36 אחוז) מאשרטכנולוגיה (24 אחוז) ומתחרים חדשים (20 אחוז).

  • משיביםבבריטניה (43 אחוז) נטו הרבה יותר ממקביליהם באירופה (31 אחוז) להסכים מאודשתנאי השוק המשתנים מגדירים מחדש את העסק שלהם.
  • מנהיגיםעסקיים באמריקה הלטינית (19 אחוז) ואסיה (15 אחוז) מודאגים יותר מכךששינויים טכנולוגיים הופכים את המודל העסקי שלהם למיושן, במיוחד בהשוואהלמקביליהם באירופה (9 אחוז) וארצות הברית (7 אחוז).
  • מנהיגיםשל ארגונים גדולים (250 מיליון דולר ומעלה) ציינו מתחרים חדשים שמאיימים עלהמודל העסקי המסורתי שלהם כחשש רב, הרבה יותר ממנהלים כלליים של עסקים קטניםיותר (27 אחוז בחברות גדולות לעומת 19 אחוז אצל כל האחרים).
  • מנהליםכלליים שאוחזים בהגה של העסק שלהם שנה אחת או פחות מאמינים שהמתחרים שלהםמחדשים יותר מהר מהם (18 אחוז), במיוחד בהשוואה לכל המנהלים (6 אחוז).
  • לפיאזורים, מנהלים כלליים במזרח התיכון וצפון אפריקה (10 אחוז) ואסיה (9 אחוז)נוטים יותר להאמין מאוד שהמתחרים שלהם מחדשים יותר מהר בהשוואה למנהיגים בכלהאזורים האחרים (6 אחוז).

סקר החדשנות 2019 Global Pulse Innovation Survey בא בעקבות שבוע החדשנות של YPO. שבוע החדשנות של YPO, שהתקיים בשבוע שעבר, חיבר יזמים משפיעים, חדשנים ומובילי מחשבה כדי להחליף רעיונות על השראה, פריצות דרך ושינויים באמצעות אירועים ייחודיים ודיגיטליים ברחבי העולם.

המתודולוגיה של סקר החדשנות YPO 2019 Global Pulse Innovation Survey:

סקר החדשנות YPO 2019 Global Pulse Innovation Survey של YPO נערך בקרב  חבריו בין ה-29 באפריל וה-6 במאי באמצעות שאלון מקוון עם מדגם הסתברותי מייצג של 1,661 חברי YPO. המדגם כלל חברים ב-105 מדינות וייצג 34 מגזרי תעשייה. השאלון היה באנגלית. מרווח טעות הדגימה הוא פלוס או מינוס 2.3 נקודות אחוז ברמת הסמך של 95 אחוז.

אודות YPO

YPO הוא ארגון המנהיגות הגלובלי הראשון במעלה בעולם של יותר מ-27,000 מנהלים כלליים ביותר מ-130 מדינות, והפלטפורמה הגלובלית עבורם להיות מעורבים, ללמוד ולהתפתח. חברי YPO רותמים את הידע, ההשפעה והאמון של המנהיגים העסקיים הכי משפיעים וחדשניים בעולם כדי לתת השראה להשפעה עסקית, אישית, משפחתית וקהילתית. כיום, חברות שמנוהלות על ידי חברי YPO, המגוונות מבחינת ענפים וסוגי עסקים, מעסיקות יותר מ-22 מיליון אנשים ברחבי העולם ומפיקות הכנסות שנתיות בסך 9 טריליון דולר. למידע נוסף, בקרו באתר ypo.org..

אנשי הקשר למדיה של YPO:
Amy Reid, areid@ypo.org, +1 646 678 0575 (United States)
Natalie Naude, nnaude@ypo.org, +27 83 641 0429 (Africa/MENA)
Vickie Tikam, vtikam@ypo.org, +60 012 331 7411 (Asia)
Angela Mers, amers@ypo.org, +1 415 298 8534 (Canada)
Serena Marchionni, smarchionni@ypo.org, +34 699 903 472 (Europe)

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
S BLOCK תארח במשותף את פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה
אירוע הבלוקצ'יין של אסיה שמאוד מצפים לו פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה ייערך ב-22-23 ביוני 2019 ב-Marina Bay Sands בסינגפור. הכנס יכנס יותר מ-4,000 אנשי אליטות מהמימשל, איגודים, גופי רגולציה, מוסדות השקעה, קבוצות מפרויקטי בלוקצ'יין, טכנולוגיות פיננסיות והמדיה כדי לדון במגמות וחידושים בענף, ובמשותף להעניק הכרה לחלוצי הענף ותרומות לקידום הענף והשגת פיתוח טוב ומהיר!

האסימון המקורי OKB של OKEx והמטבע היציב USDK של OKLink רשומים בביטפינקס
בהעצימו את הסביבה של OKEx, OKB מאפשר למשתמשים של OKEx לבצע משימות שונות כגון הקמת בורסה שותפה ל-OKEx, יישוב עמלות מסחר, ומנוי לאסימונים חדשים בפלטפורמה למכירת אסימונים OK Jumpstart. עם מקרי שימוש רבים, OKB תפס יותר נתח שוק בחודשים שחלפו, לפי נתונים שפורסמו ב-CoinMarketCap.

Fiverr International Ltd. מודיעה על תמחור ההנפקה שלה
Fiverr International Ltd: ("פיבר") הודיעה היום על תמחור ההנפקה שלה של 5,263,158 מניות רגילות במחיר הנפקה של $21.00 למניה. גם לחתמים של ההנפקה תהיה אופציה של 30 יום לרכוש עד 789,473 מניות נוספות מפיבר במחיר ההנפקה. המניות צפויות להתחיל להיסחר בבורסה לניירות ערך של ניו יורק ב-13 ביוני 2019 בסימול FVRR.

רושאן בוחרת ב-MATRIXX Software כדי לפתוח באפגניסטן את העידן הדיגיטלי בתקשורת
MATRIXX Software, מעצמה חדשנית שמחויבת לשינוי המסחר הדיגיטלי, הודיעה היום שרושאן, ספקית שירותי התקשורת המובילה באפגניסטן, בחרה ב-MATRIXX Digital Commerce כדי לשנות את הפעילות שלה ולהגדיל את ההכנסות.

חברת פורטר (Forter) הגיעה לציון דרך משמעותי של עיבוד עסקאות בשווי כולל של 100 מיליארד דולר בשנה
Forter, החברה המובילה במניעת הונאות אשראי הכפילה את סכום העסקאות המוגנות על ידה, מתחילת 2019; מספר העסקאות המאסיבי מאפשר נגישות חסרת תקדים למגמות קנייה והונאה, ובכך מאפשרת הגנה לסוחרים רבים מסביב לעולם, ולכלל לקוחותיהם

Mary Kay מפגינה הובלה מדעית גלובלית באמצעות הגברת המודעות להשפעה של זיהום אוויר על העור בכנסים מדעיים מובילים באירופה
כנס הדרמטולוגיה העולמי שנערך כל ארבע שנים הוא מפגש הדרמטולוגיה הגדול ביותר בעולם. הנושא של WCD ב-2019, "עידן חדש לדרמטולוגיה הגלובלית", התאים באופן מושלם עבור Mary Kay להציג את ממצאי המדע השימושי שלה ולהמשיך בשיח המדעי על זיהום אוויר ופגיעה בעור. ב-12 ביוני Mary Kay תארח דיון באירוע בשם "גורמים מעיקים סביבתיים והעור: מעבר ל-UV".

אימות הזהויות הכל באחד של מליסה יובלט ב-FinTech Junction 2019
הפתרון נלחם בהונאות ומאפשר ציות ללא השפעה על חוויית המשתמש

Mary Kay Inc. יוצרת שותפות עם The Nature Conservancy כדי לקדם דיג בר קיימא במפרץ מכסיקו
השותפות, שתתמוך בתוכנית הדגה ועמידות החופים של טקסס, תתמודד עם בעיות כמו דיג יתר ופגיעה בבתי גידול

PVH Corp ממנה את שריל אייבל-הודג'ס למנהלת העסקים הראשית של Calvin Klein, Inc.
סטיב שיפמן יעזוב את החברה

טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לפברואר 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לפברואר 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש פברואר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI