דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Alibaba.com פותחת את הפלטפורמה כדי לאפשר לעסקים קטנים אמריקנים למכור לעולם
Alibaba.com פותחת את הפלטפורמה כדי לאפשר לעסקים קטנים אמריקנים למכור לעולם
חיים נוי 24/07/19 |  צפיות: 250

Alibaba.com פותחת את הפלטפורמה כדי לאפשר לעסקים קטנים אמריקנים למכור לעולם

פלטפורמת המסחר האלקטרוני עסק לעסק המובילה מציגה פונקציות מאפשרות חדשות למוכרים, כולל עסקאות ארה"ב לארה"ב, משתתפים חדשים בסביבה וסיבוב כלל ארצי של אירועי הכנה כדי לעזור לעסקים קטנים להיות מקוונים

ניו יורק, 23 ביולי 2019, (BUSINESS WIRE):

Alibaba.com, אחת מזירות המסחר האלקטרוני עסק לעסק הגדולות ביותר בעולם ויחידה עסקית של Alibaba Group (NYSE: BABA), פתחה היום את הפלטפורמה שלה כדי לאפשר לעסקים אמריקנים למכור את המוצרים שלהם למיליוני הקונים של Alibaba.com בארה"ב וברחבי עולם. עכשיו קרוב ל-30 מיליון העסקים הקטנים והבינוניים בארה"ב -- במיוחד יצרנים, סיטונאים ומפיצים -- יכולים לגשת טוב יותר לשוק המסחר האלקטרוני עסק לעסק הגלובלי שהיקפו 23.9 טריליון דולר, הזדמנות שגדולה פי שישה משוק המסחר האלקטרוני עסק ללקוח הגלובלי.

החברה גם חושפת סביבה משופרת של משתתפים. אלה כוללים מוכרי עוגן וספקי שירותים עסק לעסק ששותפים למשימה של Alibaba.com להקל על עסקים קטנים ובינוניים לעשות עסקים.

כדי לעזור לעסקים קטנים ובינוניים אמריקנים לגשת בהצלחה להזדמנות של המסחר האלקטרוני עסק לעסק הגלובלי שהיקפה 23.9 טריליון דולר, Alibaba.com גם מפיקה סדרה של סדנאות הכנה וסמינרים מתוקשבים (וובינרים) יחד עם לשכות מסחר מקומיות וארגוני עסק לעסק ברחבי ארה"ב, כולל SCORE, אחת הרשתות ללא כוונת הרווח הגדולות ביותר בארה"ב של מנטורים עסקיים מומחים מתנדבים.

"המטרה של עליבאבא היא להעצים יזמים ולעזור להם להצליח בתנאים שלהם", אמר ג'ון קפלן, מנהל עסק לעסק צפון אמריקה בקבוצת עליבאבא. "עם 10 מיליון קונים עסקיים פעילים ביותר מ-190 מדינות ואזורים, אנחנו מעצבים מחדש את המסחר עסק לעסק על ידי מתן הכלים והשירותים שחברות עסקים קטנים ובינוניים אמריקניות צריכות כדי להתחרות ולהצליח בשוק הגלובלי של היום".

שיפורים חדשים חשובים בפלטפורמה

Alibaba.com הוסיפה פונקציות חשובות שמאפשרות לעסקים קטנים ובינוניים אמריקנים לעשות עסקים באופן מקומי (ארה"ב לארה"ב) וגלובלי:

מוכרים עסקיים אמריקנים

קונים עסקיים אמריקנים

  • יכולת יעילהלבנות ולנהל חנות דיגיטלית אחת בפלטפורמה Alibaba.com.
  • יכולות בעלותערך בעסקאות, כולל תשלומים מקוונים.*
  • כלי ניהול קשרילקוחות ותקשורת כדי לאפשר בעלות ישירה על קשרי לקוחות.
  • כלי שיווקדיגיטלי משופרים כדי לטרגט ביקוש עסק לעסק שמתאים להם.
  • אפשרות לעבודעם צוות הצלחת המוכרים של Alibaba.com שנמצא בארה"ב
  • גישה למספרהולך וגדל של אפשריות של ספקים שנמצאים בארה"ב בעמוד הנחיתה us.alibaba.com, בנוסף לאלפי ספקיםבינ"ל.
  • פונקציית שאלותחזקה יותר שמאפשרת לקונים לפתוח בדיונים ומשא ומתן.
  • מבחר מורחב שלמוצרים שנע ממוכן למשלוח ועד למותאם אישית באופן מלא.
  • פונקציית חיפושמוצרים וספקים משופרת מאפשרת לקונים לזהות במהירות התאמה מיטבית, כלומרמותאם אישית לעומת מוצרים מוגמרים, ולפי סוג ומיקום של הספקים.

* תשלומים בתוך הפלטפורמה יהיו זמינים לעסקאות בתוך ארה"ב - פרט לניו יורק ונבאדה, החל מ-25 ביולי 2019.

"זיהינו את ההזדמנות להאיץ את הצמיחה הגלובלית באמצעות Alibaba.com בשלב מוקדם", אמר איבאן גטינגר, מייסד שותף של גט קלין, יצרן אמריקני של מוצרי ניקוי מקצועיים שראה עלייה משמעותית בשאלות על המוצרים שלו בפלטפורמה. "עם השילוב החדש של כלים שזמינים בפלטפורמה ותוספת של מוכרים שהם מותגים חשובים, אנחנו צופים מסלול מהיר יותר אל יעדי הצמיחה שלנו".

ALIBABA.COM בונה את סביבת העסק לעסק האמריקנית שלה עם משתתפים חדשים

Alibaba.com מוסיפה כמה מותגים וארגונים ששותפים ללהט לתמוך בעסקים קטנים ובינוניים, כולל עסקים וספקי שירותים אמריקנים גדולים.

במרץ, Alibaba.com הודיעה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם אופיס דיפו, והיום Robinson Fresh, חטיבה של C.H. Robinson, מצטרפת לפלטפורמה. שתיהן מחויבות בתור "מוכרי עוגן" לספק קטלגים מקיפים של מוצרים כדי לענות על העניין הגדל מצד קהל הקונים העצום של הפלטפורמה. ההשתתפות של מוכרי עוגן מיועדת להביא יתרונות משמעותיים, כולל יצירת עניין חדש של הקונים שמתרחש כשהיצעי מוצרים מתרחבים.

"אנחנו גאים להרחיב את שיתוף הפעולה האסטרטגי שלנו עם Alibaba.com", אמר גרי סמית, מנהל העסקים הראשי של Office Depot, Inc.. "היותנו מוכר עוגן מאפשר לנו להגיע לקהל גדול יותר של עסקים קטנים ולספק להם את המוצרים והשירותים שהם צריכים כדי להתחרות בקנה מידה גלובלי". בנוסף, ללקוחות של Alibaba.com תהיה עכשיו גישה להצעות, הנחות ותוכן פרימיום בלעדיים לחברים, מסביבה מתרחבת של ספקי שירותים עסקיים מובילים, בכללם:

● 71lbs

● BigCommerce

● Indeed

● ShipStation (NASDAQ: STMP)

● Skuvault

● TeamViewer

● Wellbots

● Xometry

סיבוב כלל ארצי של אירועי הכנה מקומיים לתמיכה בצמיחה של עסקים קטנים ובינוניים

אירוע ההכנה בהשתתפות אישית הראשון של Alibaba.com ייערך היום בברוקלין ב-Industry City, קהילה של עסקי תעשייה וייצור חדשניים - יחד עם המארחים המשותפים, לשכת המסחר של ברוקלין ו-Industry City. בכל אירוע הכנה המשתתפים יקבלו סדנה לעומק, הזדמנות להדרכה אחד על אחד וייעוץ מהמומחים של Alibaba.com וגם הנחות, תמריצים ותמיכה בלעדיים מהסביבה של מוצרים וארגונים.

זמן קצר אחרי האירוע בברוקלין יהיו אירועים בלוס אנג'לס ב-26 ביולי עם לשכת המסחר של לוס אנג'לס ב-California Market Center ובשיקאגו ב-30 ביולי עם לשכת המסחר של אילינוי ב-M Hub. אירועי הכנה נוספים ברחבי ארה"ב מתוכננים במהלך השנה עם תמיכה מארגוני עסקים מקומיים וכלל ארציים, כולל סניפיSCOREמקומיים, Food Export USA - Northeast וארגון יצואני המזון של המערב התיכון של ארה"ב. בנוסף, Alibaba.com מפיקה תוכן הכנה דיגיטלי עם SCORE.

"עסקים קטנים הם המנוע של כלכלת ארה"ב, אבל הם נתקלים בקשיים", אמר קן ינסי, מנכ"ל SCORE. "SCORE ורשת המנטורים שלנו נרגשים לעזור לעסקים אמריקנים ללמוד על ההזדמנות העצומה במסחר האלקטרוני כשסדנאות ההכנה הפיזיות והווירטואליות האלה זמינות לקהילות ברחבי ארה"ב".

למידע נוסף על הפלטפורמה המשופרת Alibaba.com, משתפי פעולה חדשים או כדי להירשם לסדנת ההכנה קרובה, בקרו בבקשה באתר Alibaba.com/BuildUp.

אודות Alibaba.com

Alibaba.com, החטיבה העסקית הראשונה של קבוצת עליבאבא, היא פלטפורמה מובילה למסחר אלקטרוני עסק לעסק גלובלי שמטרתה לאפשר לעשות עסקים בקלות בכל מקום. Alibaba.com, שהושקה ב-1999, עוסקת בשירותים שמכסים את כל ההיבטים של מסחר, כולל לתת לעסקים כלים שעוזרים למוצרים שלהם להגיע לקהל גלובלי, ולעזור לקונים לגלות מוצרים, למצוא ספקים ולבצע הזמנות באינטרנט במהירות וביעילות. היא משרתת מיליוני קונים וספקים מיותר מ-190 מדינות ואזורים ברחבי העולם.

אודות קבוצת עליבאבא

המשימה של קבוצת עליבאבא (NYSE: BABA) היא לאפשר לעשות עסקים בקלות בכל מקום ומטרת החברה היא להשיג צמיחה בת קיימא במשך 102 שנים.

אנשי קשר

Media Contacts
Alibaba Group
Brion Tingler
brion.tingler@alibaba-inc.com

Alibaba Group
Roger Zhang
roger.zhang@alibaba-inc.com

מקור:  Alibaba.com

מולטימדיה

וידאו

לוגו

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את ההגעה בלונדון
הצוות של מיילסטון מצטרף ל-Andersen Tax בבריטניה

מכונות הכרייה החזקות של ביטהארפ במבצע 3 פלוס 1
ביטהארפ (www.bitharp.com), חברה מניו זילנד שעוסקת ביצירת מכונות כרייה עתירות ביצועים, הציגה זה עתה מבצע מכירות אטרקטיבי של 3 פלוס 1 על המוצרים שלה שהשיקה לאחרונה Lyre Miner ו-Harp Miner. המבצע הזה יהיה זמין עד 2 באוקטובר ויציע מכונת כרייה אחת ללא עלות לחלוטין לכל מי שיקנה שלוש מכונות.

MDBriefCase Group מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה
MDBriefCase Group Inc. , מובילה גלובלית במוצרי ושירותי למידה מתוקשבת שמטרתה להאיץ קבלת החלטות טובה יותר בשירותי הבריאות, הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יועצים מומחים,

Markray Corporation (RVBR) משלימה את הרכישה של Keshe Foundation Global, Inc. Organization
Markray Corporation (RVBR) השלימה את הרכישה של Keshe Foundation Global, Inc. (KFGL) Organization באמצעות הסכם להחלפת מניות

Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה
Ceravision Limited, הממציאה של גישה מדעית חדשה וייחודית לתאורה לחקלאות, הודיעה היום על התוצאות של ניסויים שנערכו בששת החודשים האחרונים עם קבוצה של עסקי חקלאות מובילים.

אנדרסן גלובל מתרחבת ברואנדה
אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה עם MRB Attorneys ברואנדה. עם התוספת של החברה שמושבה בקיגאלי לאנדרסן גלובל יש נוכחות ב-16 מדינות באפריקה.

אולפני אמזון הודיעו שהסדרה שלהם המבוססת על שר הטבעות תצולם בניו זילנד
(NASDAQ: AMZN) אולפני אמזון הודיעו שהסדרה שלהם המבוססת על ספרי הפטנזיה האיקוניים של ג'.ר.ר. טולקין שר הטבעות תצולם בניו זילנד. קדם ההפקה התחילה, והסדרה תתחיל באוקלנד בחודשים הקרובים.

זינגה משיקה משחק הרפתקאות עם חידות חדש מרתק בשם Merge Magic!
כהמשך ללהיט הגדול Merge Dragons!, !Merge Magic מאפשר לשחקנים לקסום יצורים מיתיים חדשים

Mary Kay חושפת ממצאים פורצי דרך על נוגדי כבידה במפגש השנתי ה-49 של האגודה האירופית למחקר דרמטולוגי
Mary Kay Inc., מובילה בחידושים בטיפוח העור, ממשיכה במחויבות בת עשרות השנים שלה למדע העור על ידי שיתוף המחקר האחרון שלה שמתמקד בגורמים ובמנגנונים היסודיים של עור רפוי במפגש השנתי ה-49 של האגודה האירופית למחקר דרמטולוגי (ESDR) שמתקיים ב-18-21 בספטמבר בבורדו, צרפת

InnovaHealth Partners משקיעה בקואליס, מובילה באבחון וטיפול בסרטן הערמונית
18/09/19 | בריאות
Koelis SAS ו-InnovaHealth Partners, LP ("InnovaHealth") הודיעו במשותף היום יחד עם Medevice Partners ש-InnovaHealth ביצעה השקעת הון צמיחה בקואליס ורכשה החזקת רוב בחברה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI